Hoşgeldiniz!

ofsayt osman

Bitirim Vahi Öz 'den Replikler 01:17
Bitirim Vahi Öz 'den Replikler 7.230 izlenme - 3 yıl önce Vahi Öz'ün kısa ama çok özlü repliklerinden kısa bir demet sunuyorum göster ulan tozpembeyi süperrrrrrrrrrrr yenileri boşver eskilere takıl lafını benimseyen site alkışlarla yaşıyorum ....
Sadri Alışık Sen Ofsayt Nedir Bilir misin Abla? 02:27
Sadri Alışık Sen Ofsayt Nedir Bilir misin Abla? 1.579 izlenme - 2 yıl önce Tarihin en güzel abilerinden Sadri Ağabeyimizin efsane karakteri 'Ofsayt Osman' hayat hikayesini anlatıyor. Umarım cennetin köşesinde gülümsüyorsundur Sadri Ağabey.
Bu da mı gol değil? 01:36
Bu da mı gol değil? 3.109 izlenme - 3 yıl önce Sadri Alışık' ın mükemmel oyunculuğu ve hiç unutmadığımız o replik. Bu da mı gol değil? Gol be ofsayt osman gol.
ofsayt osman sadri alisik sertanyok sertanyoq 11:47
ofsayt osman sadri alisik sertanyok sertanyoq 4.048 izlenme - 9 yıl önce www.canturkiyem.de sertanyok sertanyoq
*budamı gol değil* 01:36
*budamı gol değil* 2.816 izlenme - 8 yıl önce sadri alışık ofsayt osman tiplemesiyle sinema filminden bir sahne...
Saka Ile Karisik - Sadri Alisik Bu da mı Gol Değil? 02:07
Saka Ile Karisik - Sadri Alisik Bu da mı Gol Değil? 678 izlenme - 5 yıl önce Sadri Alışık'ın ünlü filmindeki bu sahne hepimizin hafızalarına kazındı.
Sadri Alışık - Senede Bir Gün 02:13
Sadri Alışık - Senede Bir Gün 880 izlenme - 5 yıl önce 1971 yapımlı Üvey Ana filminden alıntıdır
Ofsayt Osman - 02:27
Ofsayt Osman - "Sen Ofsayt Nedir Bilirmisin Abla?" 338 izlenme - 5 yıl önce Sadri Alışık'ın Ofsayt Osman filminden harika bir sahne "Sen ofsayt nedir bilir misin abla?"
Sadri Alışık & Ajda Pekkan - Haykırıyorum ( Şakayla Karışık ) 02:09
Sadri Alışık & Ajda Pekkan - Haykırıyorum ( Şakayla Karışık ) 484 izlenme - 3 yıl önce Türk sinema tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı oyuncularından olan Sadri Alışık ın 1965 yılında, başrollerinde Filiz Akın ve Ajda Pekkan la beraber oynadığı ve sinema tarihinde Ofsayt Osman olarak silinmez bir iz bıraktığı Şakayla Karışık adlı filmde Ajda Pekkan yorumuyla belleklere kazınan Salvatore Adamo şarkısı " Haykırıyorum " un seslendirildiği sahnedir.
ofsayt osman - şaka ile karışık 00:50
ofsayt osman - şaka ile karışık 771 izlenme - 7 yıl önce bir tatlı huzur almaya geldik ..!
sadri alişik ofsayt osman son sahne part 2/2 06:13
sadri alişik ofsayt osman son sahne part 2/2 365 izlenme - 6 yıl önce
Ofsayt Osman ve Şaka ile Karışık Giriş Bölümü 07:54
Ofsayt Osman ve Şaka ile Karışık Giriş Bölümü 288 izlenme - 3 yıl önce Usta Sadri Alışık'ın başrolde oynadığı Şaka ile Karışık filminin ilk sahnelerini ve bir başka usta Hulusi Kentmen'in anlatımıyla Ofsayt Osman'ı dinliyoruz, izliyoruz. Ayrıca bonus olarak Sadri Alışık'ın güzel sesinden Tophane Rıhtımı şarkısı. İyi seyirler efendim. Filmin tamamı için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/70450/saka-ile-karisik-ofsayt-osman-sadri-alisik-100-dk-1965
Tsubasa Ofsayt Osman'a Karşı 00:36
Tsubasa Ofsayt Osman'a Karşı 92 izlenme - 3 yıl önce Tsubasa'nın inanılmaz vuruşundan köyden indim şehire kemal sunal'ın stada çıkış sahnesine ve ardından ofsayt osman'ın isyanı...
Retrospektif - 1965 42:23
Retrospektif - 1965 199 izlenme - 3 yıl önce Yılın en çok hatırlanan yerli yabancı şarkıları, gündeme dair notlar, unutulup giden ya da hiç unutulmayan olaylar, filmler, anılar 32 kısım tekmili birden "1965" Retrospektif'te.
Sadri Alışık 13:29
Sadri Alışık 212 izlenme - 7 yıl önce bu video usta oyuncu sadri alışık' in 1944 -1965 yillari arasinda cevirdigi filmlerin afislerini icermektedir. bolum - 1
Ofsayt Osmandan Bir Nevi Slayt Gösterisi 03:31
Ofsayt Osmandan Bir Nevi Slayt Gösterisi 128 izlenme - 3 yıl önce Hep deneyen hep yenilen ama yılmayıp yine deneyip yine yenilen daha iyi yenilen, Ofsayt Osman'ın ofsayda düştüğü kimi pozisyonları fotoğraflarla anlattığı Sadri Babayı sevme sebeplerinden biri olan o sahne.
Şaka ile Karışık - Ofsayt Osman 09:34
Şaka ile Karışık - Ofsayt Osman 31 izlenme - 9 ay önce OFSAYT OSMAN: Benim yaptığımdan ne olacak Hakim Bey? Bizim adımız üstümüzde... Garip bir ofsaytım ben. HAKİM: (şaşkın bakışlarla) Hııı.. Neee? OFSAYT OSMAN: Ofsayt yani. Hiç gol olmamış adam. Öylesine ofsayt. İşte o benim. Adaletine kurban olduğum Allah'ım. Bir gün bile güldürmedi yüzümü. Ne yaptımsa, neye elimi attımsa ters çıktı. Sonra, sonra bir gün bu adamlar çıktı karşıma. Trakk bastırdılar milyonu. Tamam mı? (...) OFSAYT OSMAN: Ölecekmiş. Ölmesin dedim!.. Bir can kurtulsun dedim. Bütün hayatımda ofsayt dediler; bir işe yaramaz, sümsük dediler. Varsın yine desinler dedim. Hayatımda bir defacık bir kız sevdim, onu da kaybedeyim dedim. Hayatımda bir kerecik bir şey kazanacak oldum, onu da kaybedeyim dedim. Tek, bir can kurtulsun dedim. Çocuğu kurtaracak kadarını aldım. Üst tarafına el sürmedim. Fena mı oldu? Sizler, hepiniz...Hepiniz, hepiniz hakem olun abiler... Yaa bu maç bee.. Tıpkı bir maç. Ama böyle hayat sahasında oynanıyor. Oyuncuları da bizleriz. Topumuz da namusumuz, vicdanımız, insanlığımız. Ben, ben Osman. Ofsayt Osman. Söyleyin be... Allah rızası için söyleyin. Gene mi atamadım golü ha? Bu da mı gol değil be? Gol mü?
The Followl - Ofsayt Osman 02:22
The Followl - Ofsayt Osman 142 izlenme - 5 yıl önce The Followl - Ofsayt Osman