Hoşgeldiniz!

Öğrenci Evi Videoları İzle

Öğrenci Evinin Laneti 00:07
Öğrenci Evinin Laneti 7.199.610 izlenme - 11 ay önce 15.04.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Öğrenci Evinin Laneti başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Vize Haftası Öğrenci Tipleri 00:05
Vize Haftası Öğrenci Tipleri 4.857.362 izlenme - 2 yıl önce Hazır vize haftası da kapıya dayanmışken daha ne olduğunu anlayamayan birinci sınıf öğrencilerinin sınavdan bir önceki gün bulundukları içler acısı halleri izliyoruz efendim. https://twitter.com/Harbi_Ev https://vine.co/u/1143394795314679808
Öğrenci Evi Denetlemesi 00:06
Öğrenci Evi Denetlemesi 1.747.333 izlenme - 2 yıl önce Siyaset arenasında son polemik konumuz da öğrenci evleri, kızlı erkekli kalıyorlarmış efenim. bize ters diyen başbakanın çıkışından sonra vinecılar da boş durmuyor tabi ki. Nasıl öğrenci evi orası diyerekten bir öğrenci denetlemesi izliyoruz.
Öyle öğrenci evi mi olur?! 00:06
Öyle öğrenci evi mi olur?! 128.602 izlenme - 3 yıl önce
Hayrettin'den Öğrenci Evi Baskını 2 :) 04:51
Hayrettin'den Öğrenci Evi Baskını 2 :) 149.295 izlenme - 3 yıl önce En güncel ve tüm Hayrettin videolarına www.hayrettin.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz :)
Hayrettinden Öğrenci Evi Baskını 1  05:55
Hayrettinden Öğrenci Evi Baskını 1 92.414 izlenme - 3 yıl önce Şimdiye kadar çok öğrenci evi gördük ama öyle bir eve baskın yaptık ki...... Hayrettin'den Öğrenci Evi Baskını 1 :)
Niğde Üniversitesi Öğrenci Evi Baskını - Hayrettin 07:06
Niğde Üniversitesi Öğrenci Evi Baskını - Hayrettin 65.503 izlenme - 2 yıl önce Öğrenci evi baskınlarına Niğde'yle geri dönüyorum. Hazır olun! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/hayrettin kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Karılı kızlı öğrenci evine çıkmaya karar verdim 00:06
Karılı kızlı öğrenci evine çıkmaya karar verdim 59.167 izlenme - 3 yıl önce Karılı kızlı öğrenci evine çıkmaya karar verdim
Öğrenci Evi 02:16
Öğrenci Evi 31.786 izlenme - 3 yıl önce Öğrenci Evi
Gizli Çekim Öğrenci Evi 02:14
Gizli Çekim Öğrenci Evi 29.156 izlenme - 4 yıl önce student's home
Gizli Çekim Öğrenci Evi 02:14
Gizli Çekim Öğrenci Evi 27.199 izlenme - 4 yıl önce student's home
Selahattin Demirtaş'ın Öğrenci Evinde Menemen Yapması 06:29
Selahattin Demirtaş'ın Öğrenci Evinde Menemen Yapması 5.035 izlenme - 1 yıl önce Cihangir solcuları tarafından ülkenin bir numaralı aile babası ilan edilen İmralı tarafından verilen komutlar ile siyasi yaşamına devam eden tatlı su solcusu Selahattin'in mutfaktaki marifetleri. Allam ne sosyalist ne hünerli bir başğan. Kendi evinde de elektrikli ocakta yapıyor melemeni. Nasılsa elektrik beleş!!! MHP ile koalisyona girmeyi düşünmüyormuş. MHP de sana ölüp bitiyordu zaten! AKP ile yeni birlikteliğinizde mutluluklar dileriz.
Erciyes Üniversitesi Öğrenci Evi Baskını - Hayrettin (1. Parça) 07:19
Erciyes Üniversitesi Öğrenci Evi Baskını - Hayrettin (1. Parça) 11.399 izlenme - 2 yıl önce Öğrenci Evi Baskınlarında bu kez durağım Kayseri. Bu ev adeta olay! Bir bölüm yetmedi iki bölüme sığdırdık! İkinci parça iki gün sonra yayında! İyi seyirler!
Öğrencilerden Erdoğan'a Kızlı-erkekli Cevap Verdi 01:32
Öğrencilerden Erdoğan'a Kızlı-erkekli Cevap Verdi 16.317 izlenme - 3 yıl önce başbakan recep tayyip erdoğan'ın öğrenci evlerine yönelik açıklamalarına öğrencilerden cevap geldi
yemekteyiz öğrenci evi 02:21
yemekteyiz öğrenci evi 16.960 izlenme - 8 yıl önce dewamını bekliyoruz :))
Hayrettin Öğrenci Evi - En Komiği 06:54
Hayrettin Öğrenci Evi - En Komiği 5.904 izlenme - 3 yıl önce
800 Aboneye Özel, Eve Torpil Atmak 03:29
800 Aboneye Özel, Eve Torpil Atmak 4.020 izlenme - 12 ay önce Veledin kendisi saçma sapan videolarla dolu, roketli patlamalı bir youtube kanalına sahip. Ninesini de bu işe alet etmiş. Yine de bir şeylerle uğraşması güzel diyenler olacaktır. İzliyoruz efendim.
Öğrenci Evi Halleri 01:42
Öğrenci Evi Halleri 7.779 izlenme - 5 yıl önce http://www.facebook.com/bize.takil.ewden.atil Sayfamıza da bekleriz..
Bir Evin Öğrenci Evi Olduğunu Nasıl Anlarsınız? - Sokak Röportajı 02:34
Bir Evin Öğrenci Evi Olduğunu Nasıl Anlarsınız? - Sokak Röportajı 3.462 izlenme - 2 yıl önce Bir Evin Öğrenci Evi Olduğunu Nasıl Anlarsınız? 1. Evde sürekli yaşayanların dışında salonda yatan en az bir kişi Bak en az diyorum! Çünkü genelde birden fazla kişi olur salonun yerlerinde. 2. Ayda bir kere gerçekleşen geleneksel çöp atma günü Ve elbette gün gelmeden atılmayan çöpler. 3. Scarface posterli bir adet duvar Adeta bir demirbaş. Olmayanı döverler. 4. Yıkanmayı bekleyen dağ kıvamında bulaşık Ve mis gibi bulaşık kokusu 5. Spor yapma hevesiyle alınan ama kapı tutacağı olarak kullanılan 5 kiloluk dambıl Arada eve gelen öğrenci arkadaşlar tarafından kaldırılıp indirilir gerçi, hakkını yemeyelim. 6. Masanın üzerinde yaşayan mandalina kabukları Kaloriferin üzerine atsaydınız belki biraz güzel koku verirdi 7. El becerisi ile yapılmış mükemmel dekorasyon ürünleri(!) Hepsi birbirinden değerli antikalar. 8. Genellikle koltuk üzerinde olan ama çeşitli yerlerde de belirebilen çoraplar Uzun aralıklarla yıkanılan çamaşırlar ve ardında kalan çoraplar... 9. Amacı dışında her şekilde kullanılan kettle ksik malzemelerin yerini tutabilecek bir şey mutlaka vardır o da genelde kettle arkadaştır. Tabi içinde makarna pişirilenleri, süt ısıtılanları artık aramızda değildir. 10. Tam takır bir buzdolabı Buzdolabı olmasa da olur gerçi ama
Öğrenci Evi'nden Tarifler; Doğuş Çay ile Çay Demleme 05:53
Öğrenci Evi'nden Tarifler; Doğuş Çay ile Çay Demleme 2.006 izlenme - 9 ay önce Öğrenci Evi'nden pratik tarifler, nefis fikirler ve harika öneriler vermeye devam ediyoruz! Bu kez; Hoş sohbetlere eşlik eden, iş yerinde, evde, günün her anında eksikliğini hissettiğimiz, keyifli çay saatlerinize iyi gelecek bir video ile karşınızdayız... Öğrenci Evi'nde, lezzetli bir çay keyfi var! Lezzeti, tadı tam kıvamında Doğuş çay ile çay demleme keyfi Öğrenci Evi'nde! Tüm püf noktaları ve eğlenceli anlar videomuzda, kaçırmayın:)
Hayrettin Öğrenci Evi Baskını - 7. Bölüm 03:11
Hayrettin Öğrenci Evi Baskını - 7. Bölüm 4.708 izlenme - 2 yıl önce Arşivde bir tane daha öğrenci evi baskını kalmış meğer... Bırakmamak, tamamlamak gerek..
İglo'da Yaşam Savaşı Veren Öğrenciler 00:51
İglo'da Yaşam Savaşı Veren Öğrenciler 3.025 izlenme - 1 yıl önce BARTIN'da etkili olan kar yağışı nedeniyle hayat durma noktasına gelirken, evsiz kalan öğrencilerin mağduriyetini izliyoruz.
Hayrettin Kız Öğrenci Evi 05:01
Hayrettin Kız Öğrenci Evi 6.762 izlenme - 3 yıl önce Hayrettin Kız Öğrenci Evi
Manyak Şef Hayrettin Öğrenci Evinde 04:19
Manyak Şef Hayrettin Öğrenci Evinde 8.014 izlenme - 3 yıl önce Hayrettin Manyak Şef olarak öğrenci evinin mutfağına girer ve her şeyi kurcalar. Çocukları da hırpalar. Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Antakyalı Öğrenci Evi Koli Açılımı 09:41
Antakyalı Öğrenci Evi Koli Açılımı 3.899 izlenme - 2 yıl önce Anladım ki o telefon kutu açılım videolarının hipnotize etkisinin kutuların içinden telefon çıkacak olmasıyla bir alakası yokmuş. O değil, mandalina hariç çıkan hiçbir yiyeceği bilmiyorum...
Erciyes Üniversitesi Öğrenci Evi Baskını - Hayrettin (2. Parça) 06:24
Erciyes Üniversitesi Öğrenci Evi Baskını - Hayrettin (2. Parça) 4.023 izlenme - 2 yıl önce Öğrenci Evi Baskınlarında bu kez durağım Kayseri. İkinci bölümde çok acayip olaylarla karşı karşıyayız. Bu ev unutulmaz! İyi seyirler!
Harlem Shake Öğrenci  Evi Versiyonu 00:31
Harlem Shake Öğrenci Evi Versiyonu 8.520 izlenme - 4 yıl önce Harlem Shake Öğrenci Evi Versiyonu
Her Oğrenci Evinde Olmazsa Olmaz 15 Şey 03:31
Her Oğrenci Evinde Olmazsa Olmaz 15 Şey 2.106 izlenme - 1 yıl önce Bu videonun odağında öğrenci evleri var. Eğer öğrenciliğiniz böyle bir evde geçtiyse bu videodaki tespitler size kesinlikle çok tanıdık gelecek. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
Gece Gölgenin Rahatına Bak - Alternatif Klip (Öğrenci Evi İçerir) 00:59
Gece Gölgenin Rahatına Bak - Alternatif Klip (Öğrenci Evi İçerir) 518 izlenme - 3 ay önce Evet önümüzdeki yazın en çok dinlenecek viral şarkısı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen şarkıya, değişik yorumlar ortaya çıkmakta gecikmedi. Bekar evi, öğrenci evi gibi kavramlara yakın kişilerin bu tip saçmalıklara çok da uzak olmadığının bilinciyle, iyi seyirler.
Öğrenci Evi Torpil Şakası 01:23
Öğrenci Evi Torpil Şakası 3.027 izlenme - 2 yıl önce Klasik görünümlü bir öğrenci evinde yine klasik bir gün ve batak oynanır, o sırada da bu klasik Arap şakası diye adlandırdığımız olay gelişir. aynı türden bir içerik için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58249/evin-icinde-torpil-patlatmak