Hoşgeldiniz!

öğrenci işleri

Öğrenci İşleri (2015) Fragman 01:26
Öğrenci İşleri (2015) Fragman 147.170 izlenme - 2 yıl önce Sınavdan korksaydık öğrenci olmazdık! Öğrenci İşleri, 24 Nisan'da sinemalarda. http://ogrenciisleri.com.tr/ https://twitter.com/ogrenciisleri_1 https://www.facebook.com/ogrenciisler... https://instagram.com/ogrenciisleri/ Baba yadigarı (arsası kıymetli) dersanesini zorlukla işleten Kısmet, müteahhit kardeşi İsmet’in dersane arsasını kendisine satması ısrarlarına hep karşı koyar. Ta ki iflasın eşiğine gelip kardeşinin iddiaya girme teklifini kabülüne kadar: İsmet kazanırsa arsayı satın alacak, Kısmet kazanırsa dersane borçları ödenip fakir öğrencisinin kardeşinin ameliyat masrafları da karşılanacaktır. Kimin sınıfı daha çok sınavı kazanacaktır? Hile ile (“Titanlar”) sınıfını üniversiteden para karşılığı oluşturan inşaatçı İsmet’in mi, (“L”) sınıfı 3 yıldır sınavı kazanamayanlardan oluşan eğitimci Kısmet’in mi? Üstüne üstlük Kısmet’in bel bağladığı rehber hoca, firari Bobinci Nuri tarafından gasp edilmiş ve böylece artık sınav motivasyon teknikleri bir mahkum tarafından verilmeye başlanmıştır :)
Öğrenci İşleri 00:45
Öğrenci İşleri 4.301 izlenme - 4 ay önce Evet arkadaşlar hepimizin öğrencilik dönemlerinde muhakkak öğrenci işlerine yolumuz düşmüştür özellikle o öğrenci belgesini almaya gittiğimizde suratı asık görevli sana da selam olsun!
Öğrenci İşleri (2015) Fragman 01:26
Öğrenci İşleri (2015) Fragman 1.368 izlenme - 2 yıl önce Değerli bir arazi üzerinde bulunan, babadan kalma dersaneyi işleten Kısmet maddi anlamda zor günler yaşar. Binbir zorlukla işlettiği dersane üzerine müteahhit kardeşi İsmet ile sürekli restleşmektedirler. İsmet dersanenin arsasını satın almaya çalışmaktadır ancak Kısmet her şeye rağmen işini sürdürmeye kararlıdır. Kısmet tüm çabalarına rağmen iflasın eşiğine gelir ve İsmet ile iddiaya girmek zorunda kalır. Buna göre eğer iddiayı kazanırsa İsmet dersanenin borçlarını ödeyecek ve ayrıca öğrencilerden birinin hastane masraflarını da karşılayacaktır. İsmet kazanırsa araziyi satın alacaktır. Kimin sınıfı daha çok sınav kazanırsa iddiayı o kazanmış olacaktır. Kısmet üç yıldır sınavı kazanamayan öğrencilerden kurulu bir sınıfın öğretmeniyken İsmet para karşılığı üniversite öğrencileriyle anlaşıp onlardan oluşan bir sınıf kuracaktır... Filmin başrollerinde Murat Akkoyunlu, Fırat Tanış, Deniz Celiloğlu, Bora Akkaş, Begüm Öner ve Bülent Çolak gibi oyuncular paylaşıyor. Geniş Aile dizisinin de senaryosuna imza atan karikatürist Kamuran Süner’in senaryosunu yazdığı filmin yönetmenliğini ise Talip Karamahmutoğlu üstleniyor.
Bir Üniversite Öğrencisinin Öğrenci İşleriyle İmtihanı 02:22
Bir Üniversite Öğrencisinin Öğrenci İşleriyle İmtihanı 655 izlenme - 3 yıl önce Bir üniversite öğrencisinin öğrenci işleriyle imtihanını izleyeceğiz. Öğrenci işlerine işi düşen her öğrencinin başına gelen olaylar...
EventPro Outsourcing Services 02:07
EventPro Outsourcing Services 7 izlenme - 10 ay önce EventPro ailesine katılmak ister misiniz? İstanbul Avrupa yakasında, 5 yıldızlı otellerde, bizlerle birlikte çalışmak isteyen 18-35 yaş arası "garson"housekeeping "ve "bulaşıkçı" ekip arkadaşları arıyoruz. Detaylı Bilgi için İletişim: 0850-554-18-25 | 0533 704 16 95 Web: www.eventpro.ist Mail: ik@eventpro.ist Adres: Mecidiye Mah. Büyükdere Cad. Alba İş Merkezi No:67/71 Kat:8 Mecidiyeköy/ ŞİŞLİ
İnat - Trt Öğrenci İşleri Programı / Soundcheck 00:54
İnat - Trt Öğrenci İşleri Programı / Soundcheck 26 izlenme - 5 yıl önce İnat - Trt Öğrenci İşleri Programı / Soundcheck