Hoşgeldiniz!

öğrenciye

dersi bölen kız öğrenciye kötü cezaa xd 00:32
dersi bölen kız öğrenciye kötü cezaa xd 3.012 izlenme - 7 yıl önce
öğrenciye komik şaka :)) 00:33
öğrenciye komik şaka :)) 2.381 izlenme - 8 yıl önce güzel ve komik bir şaka
Öğrenciye ayak masajı yaptırmak 00:20
Öğrenciye ayak masajı yaptırmak 815 izlenme - 4 yıl önce Öğrenciye ayak masajı yaptırmak 06.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Öğrenciye ayak masajı yaptırmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Erkek Öğrenciye Uzun Saç İzni Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 02:03
Erkek Öğrenciye Uzun Saç İzni Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 1.409 izlenme - 5 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, "öğrencilerin kılık kıyafetinde serbest uygulamalara gidilebileceğinin" sinyalini verdi Dinçer, özetle şunları kaydetti: "Önümüzdeki yıl okul açılışından itibaren hiçbir çocuğumuzu kılık kıyafeti sebebiyle aşağılamayınız. Onları geri göndermeyiniz. Saçı uzun diye hiçbir çocuğu okuldan uzaklaştırmayınız. Öğretmenlerinin ve öğrencilerinin yanında onların saçını keserek rencide etmeyiniz. İçinde bulunduğumuz toplum anlayışı ve yaşadığımız iklim sebebiyle hiç de doğru olmadığını görmelisiniz. Yeni iklim yaratmaya, çocuklarımıza da saygı göstermeye ihtiyacımız var. Onlar da biraz kendilerini gerçekleştirsinler. Bırakın saçlarını uzatsınlar, bazen farklı bir şey giysinler. Belki gerekirse özel gün olarak yapabilirsiniz. Haftanın bir günü serbest kıyafet uygulayarak durumu gözleyebilir, yeni hava yaratabilirsiniz. Çocuklarımızın okula aidiyetlerini artıracağını düşünüyorum. Genel anlamıyla kılık kıyafet yönetmeliğine uymayı size tavsiye ediyorken, özel anlamıyla aslında çocuklarımızın yaptığı ufak tefek kaçamaklara ve benzeri husulara göz yummanızın aslında siz büyükler için daha iyi bir durum olduğunu ifade etmek istiyorum." Kayıt parası alandan hesap soracağım Okullarda bağış alınmasını yasaklamadığını dile getiren Dinçer, zaman zaman eğitim yöneticilerine sert mesajlar da verdi. Dinçer, "Kayıt zamanı bağış alınmasını yasakladım. Kayıt zamanı bağış alan hem okul aile birliği yöneticileri hem de okul yöneticilerinden hesap soracağımı bilmenizi istiyorum. Kayıttan sonra ilerleyen zaman içinde velileri toplayıp okulunuzun derdini anlatıp bağış alabilirsiniz. Kayıt zamanı usulsüz şekilde makama dayalı gücünüzü kullanarak hiç kimseden para alamazsınız. Kapıcı ailelerden 500-1000 lira alındığını görüyorum ve soruşturma açıyorum. Bunu sizler değil okul aile birliği alacak. Kayıt zamanı bağış parası alan okul sayısı 3 bin civarında. 42 bin 500 okulumuz var. 39-40 bin okulda kayıt zamanı bağış alınmıyorken, 3 bin okulda kayıt parası alınmasının eğitim sistemini geliştirmeye ne katkısı olacak? Okul müdürleri tüccar, müteahhit veya servis sağlayıcısı değildir.
Şike Fenerbahçedir - Erman Toroğlu 00:53
Şike Fenerbahçedir - Erman Toroğlu 268 izlenme - 2 yıl önce hayır benim anlamadığım sen ilkokula niye gidiyosun, hadi gittin ilkokula ya da ortaokula da lan el kadar bebelere ne diye şike nedir diye soruyorsun? biri biliyorsa anlatsın arkadaşlar.
Uyuyan Öğrencilere Şaka 01:54
Uyuyan Öğrencilere Şaka 185 izlenme - 4 yıl önce Uyuyan Öğrencilere Şaka Yapılıyo Ama Bu Şakada Kurgu Yada Önceden Planlanmış Bişey Yok Tamamen Gerçek Ve Bi O Kadarda Kötü İnsan Düşmanına Yapmaz Madur Öğrencilerin Şu An Ne Oldukları Nerde Oldukları Belli Değil Kesinlikle Ruh Sağlıklarını Kaybetmişlerdir
Eskişehirde Öğrenciye Dayak 02:58
Eskişehirde Öğrenciye Dayak 57 izlenme - 5 yıl önce Eskişehirde Öğrenciye Dayak
Öğrenciye polis şiddeti 01:02
Öğrenciye polis şiddeti 57 izlenme - 5 yıl önce Öğrenciye polis şiddeti
Kitap Okuyan Öğrenciye Yeme İçme Ücretsiz 01:08
Kitap Okuyan Öğrenciye Yeme İçme Ücretsiz 6 izlenme - 11 ay önce Ordu'da, gençlik merkezinde oluşturulan "Kitap Kafe ve Has Oda", öğrencilerin burada ikramlar eşliğinde kitap okumasına ve ders çalışmasına katkı sağlıyor.