Hoşgeldiniz!

öğretici

Tinky Minky Kukuli - Bütün Şarkılar Bir Arada 24:05
Tinky Minky Kukuli - Bütün Şarkılar Bir Arada 148.397 izlenme - 9 ay önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Tinky Minky Kukuli - Ukulele 01:35
Tinky Minky Kukuli - Ukulele 50.193 izlenme - 7 ay önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id9846... Kukulinin tüm bölümleri için: goo.gl/YZiQ3y Kukulinin tüm şarkıları için: goo.gl/peBQ3r Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Çocuk Şarkıları - Üç Küçük Ördek Vak Vak Vak 02:14
Çocuk Şarkıları - Üç Küçük Ördek Vak Vak Vak 9.509 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar için çok eğlenceli olan, bu "Üç küçük ördek." şarkımızı mutlaka dinleyin. Hayvan seslerini tanıma aşamasında ve sayıları öğrenme aşamasında yumurcaklar için hafızada kalıcı etki bırakan bir video. Süper bir anlatım. Şarkı Sözleri: Bir gün üç küçük ördek Saklanmış sevinerek Anne ördek vak vak çağırdı 2 ördek geri geldi Vak vak vak iki ördek geri geldi Vak vak vak iki ördek geri geldi
Bay Yanlış İle Doğru Ahmet - Tavşan ile Kaplumbağa (TRT1) 03:49
Bay Yanlış İle Doğru Ahmet - Tavşan ile Kaplumbağa (TRT1) 1.415 izlenme - 7 ay önce O zamanki adı ve logosu ile TV1 şimdiki ismi ve logosu ile TRT 1'e ait olan bu nostaljik içerikte çocukların hem eğitici hemde eğlenerek öğretici içeriklerinden olan Bay Yanlış İle Doğru Ahmet isimli programına ait dibine kadar nostaljik esintiler içeren görüntüleri tüm nostaljikolik dostların beğenisine sunarım efendim. Eskiden TRT ekranlarında hem çocukların hemde büyüklerin beğenerek izlediği eğlenceli eğitici içerikleri sıksık izlerdik. İyi seyirler efendim.
Çop Kamyonları Çizgi Film - Neden çöpler ayrıştırılmalı (Trucks) 02:42
Çop Kamyonları Çizgi Film - Neden çöpler ayrıştırılmalı (Trucks) 2.454 izlenme - 1 yıl önce Çocuklar, ülkemizde henüz ayrıştırılamayan ve ekonomiye katkı sağlayamadığımız önemli çöplerimizi herkes pislik olarak görüyor. Haydi yeni nesil sizlerde böyle yapmayın. Çöplerimiz değerlidir. Eğer biz onları düzgün ayrıştırırsak tertemiz olurlar. Bizede kazanç olarak güzel bir dünya verirler. Bakın bir şiirle de açıklayabiliriz çöplerin önemini: Geri Dönüşüm. Camla plastiği çöp sanmayın sakın, Kağıtla, metali ayırıp bakın, Doğayı seven duyarlı kalplere Geri Kazanım tacını takın. Atığı ayırıp toplarsak eğer, Geri dönüşümde kazanır değer, Çevremiz yemyeşil havamız temiz Doğama, bütçeme kazançmış meğer. Kirlilikte imdat sesler doğamız, Temiz olsun yolum, bahçem, ovamız, Yaşanan ortama birazcık dikkat Hep birlikte mutlu olsun yuvamız.
wolfteam öğretici 00:55
wolfteam öğretici 2.179 izlenme - 5 yıl önce wolfteam öğretici peien labirent yapılmıştır..
eğitici öğretici bilimsel deneyler bunlar 00:40
eğitici öğretici bilimsel deneyler bunlar 1.954 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Om Nom Kaç şeker yedi sayalım 06:24
Om Nom Kaç şeker yedi sayalım 878 izlenme - 1 yıl önce Her şey kapının önüne bırakılan kutu ve zilin çalmasıyla kapıya koşup kutuyu gören küçük çocuğun kutunun üstündeki şekerle besleyin yazısını okumasıyla başladı.
Allah Geleceği Bilir. 24:42
Allah Geleceği Bilir. 572 izlenme - 3 yıl önce Hakkı Yılmaz Yazmış Olduğu Kitaplarından Bir Ücret Almaz.hakkı Yılmaz'ın Web Sitesi Olan Www.istekuran.net Adresinden Kitaplarının Dökümünü,makalelerini Soru Ve Cevapları,11 Ciltlik Tebyin-ül Kur'an Eserini Görebilir, Dosya Olarak İndirebilirsiniz..ayrıca İstekuran@hotmail.com Mail Adresinden Ulaşabilir,kitaplar İçin İstekte Bulunabilirsiniz.
Tanzimat Dönemi Öğretici Metinleri 02:45
Tanzimat Dönemi Öğretici Metinleri 658 izlenme - 3 yıl önce Tanzimat Dönemi Öğretici Metinleri
eğitici öğretici bilimsel deneyler bunlar 00:40
eğitici öğretici bilimsel deneyler bunlar 853 izlenme - 5 yıl önce
Fen Okulu Rüzgar Enerjisi İle Elektrik Üretimi 04:41
Fen Okulu Rüzgar Enerjisi İle Elektrik Üretimi 516 izlenme - 2 yıl önce Fen Okulu Rüzgar Enerjisi İle Elektrik Üretimi
Wolfteam Öğretici-Taksim 12:45
Wolfteam Öğretici-Taksim 661 izlenme - 5 yıl önce
Haritalarla Türk Tarihi 07:46
Haritalarla Türk Tarihi 386 izlenme - 3 yıl önce Türk Tarihi ( Haritalarla) History Of Turks (with Maps) Hazirlayan : Soykan Diso Not: Resimler Wikipedia Sitesinde Alinmistir...
Youtube Kanalına Resim Yapmak!!! 07:20
Youtube Kanalına Resim Yapmak!!! 71 izlenme - 6 ay önce Yout,ube Kanalına Resim Yapmak!!! öğretici,kanal,resmi,yapmak,game,oyun öğretici,kanal,resmi,yapmak,game,oyun öğretici,kanal,resmi,yapmak,game,oyun öğretici,kanal,resmi,yapmak,game,oyun
Snapchat Filtreleri İçin Şekilden Şekle Girmeden Makyaj ile Fotoğraf Çekmeck 04:28
Snapchat Filtreleri İçin Şekilden Şekle Girmeden Makyaj ile Fotoğraf Çekmeck 83 izlenme - 7 ay önce Madeyewlook, daha önce yayınladığı Snapchat filtrelerine yeni bir dörtlü ekledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lavaştan Basit Pizza 06:36
Lavaştan Basit Pizza 163 izlenme - 1 yıl önce Öğrenci işi pizza tarifi bayağı ilgi çekti. Ben de ikinci bir alternatif olarak Refika Birgül'ün "Lavaşta Pizza" tarifini paylaşmak istedim. Yapması kolay ve ucuz bir tarif buyurun.
Darkorbit Profile Bakmak. 00:44
Darkorbit Profile Bakmak. 302 izlenme - 5 yıl önce Darkorbıt profıle bakma ogretıcı vıdeo!
Sivrisinek (Vınnnnn) 02:23
Sivrisinek (Vınnnnn) 117 izlenme - 1 yıl önce Hep kuşlara, tavşan kardeşe, aslan kardeşe şarkı yazılacak değil ya. Sıcak günlerde kolumuzu, bacağımızı sokan, bizi sevgi ile ısıran, kanımızı şefkatle emen sevgili sivrisinek kardeşlerimizi de düşünmüş zamanında birileri ve ortaya bu müstesna eser çıkmış.. Nemli yerleri sever, oralara yumurtlar Bütün evlere girer, akordsuz keman çalar Vınnnnn Vınnnn vınnnn vınnnnnn Vınnnnn Vınnnn vınnnn vınnnnnn Sakıncılıdır ama, sıtma mikrobu onda Ne yamandır ne yaman, sinsidir oyununda Vınnnnn Vınnnn vınnnn vınnnnnn Vınnnnn Vınnnn vınnnn vınnnnnn!!
Wolf Team Ögretici 04:23
Wolf Team Ögretici 148 izlenme - 2 yıl önce Ögretici
öğretici 10:30
öğretici 147 izlenme - 5 yıl önce
Wolfteam Vip Hack 08:53
Wolfteam Vip Hack 140 izlenme - 5 yıl önce hile işte burada
Küçük Dostuna Karda Kayma Konusunda Yardımcı Olan Köpek 00:16
Küçük Dostuna Karda Kayma Konusunda Yardımcı Olan Köpek 33 izlenme - 10 ay önce Hiç bir uygulamalı ders bu kadar zevkli olmamıştır. Bir şeyler öğretme konusunda gününde olan köpek küçük dostuna karda nasıl kayılması gerektiğini gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Terraria Gameplay/öğretici | 25:21
Terraria Gameplay/öğretici | "ali" | Ev Nasıl Yapılır? | #1 43 izlenme - 1 yıl önce Terraria nedir ne değildir? Bu seri terraria ya minecraftın 2 boyutlusu diyenlere gelsin! Videoyu beğenmeyi, paylaşmayı ve KANALA ABONE OLMAYI unutmayın! İYİ SEYİRLER! iletişim: cpeak7@yahoo.com izlesenede de varım : http://www.izlesene.com/iz/cpeak
CSGO'DA ÇOK YÜKSEK ZIPLAMA GÜNCELLEMESİ 02:27
CSGO'DA ÇOK YÜKSEK ZIPLAMA GÜNCELLEMESİ 9 izlenme - 1 ay önce SAT SATIN AL OYNA: http://goo.gl/UZeTKv Beğendin mi? Aramıza Katıl! http://bit.ly/1Dpbw9J Mesaj Yazın! http://bit.ly/1SvZ133 Csgo Kanalımız! Stache! https://goo.gl/3HYbkv Facebook'ta Takip Edin! Hot Bro's http://on.fb.me/1LlrrOf Kişisel http://on.fb.me/1t9cIxa
Gümüş Kart Nası Olunur ? Cevabı Bu Videoda 05:23
Gümüş Kart Nası Olunur ? Cevabı Bu Videoda 62 izlenme - 2 yıl önce Evet Yeni Videoyla Karşınızdayım Bakalım Nası Gümüş Kart Olunur.? Vıp Yada Elmas Yda Gümüş Yada Altın Bklm :)
Kalite Eğitimi 04:37
Kalite Eğitimi 53 izlenme - 2 yıl önce Kalite Eğitimi Sunumu.
Gülmenin Sırrı 01:21
Gülmenin Sırrı 50 izlenme - 2 yıl önce Çoğumuzun gülmeyi bilmediğini ve gülüşümüz üzerinde çalışmamız gerektiğini söyleyen teyzeden öğretici gülme performansı.. Teyzenin ayrıca saç kesimi gülüşü, yas tutma gülüşü, yalnızlık gülüşü, trafik gülüşü, meyve pastası gülüşü, webcam gülüşü gibi çeşitli durumlarda gülmeyle ilgili başka çalışmaları da bulunmakta.
OyunDelileri41:GOLEY'DE bölüm 1  LANET GÖREVLER 09:19
OyunDelileri41:GOLEY'DE bölüm 1 LANET GÖREVLER 43 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuzda GOLEY oyunun bize oyunu öğretmek amacıyla verdiği görevleri yaptık birde menüde görevler var onlar taktik değiştirme gibi şeyleri öğretiyor bu oyunu tavsiye ederiz OYUN'UN LİNKİ : http://www.joygame.com/goley/ OyunDelileri41
Çocuklar İçin Namaz Öğretici Tablet 00:51
Çocuklar İçin Namaz Öğretici Tablet 28 izlenme - 1 yıl önce Çocuklar İçin 5 Vakit Namaz Öğretici Tablet www.dinihediye.net