Hoşgeldiniz!

öğretir

Ntv Spikeri Seda Öğretir'in Barcelona Gaf'ına Telafisi 00:32
Ntv Spikeri Seda Öğretir'in Barcelona Gaf'ına Telafisi 5.769 izlenme - 2 yıl önce Yıllar önce sunduğu haber bülteninde bir türlü Barcelona takımının adını söyleyemeyen Seda Öğretir,bu kez hatasını telafi ediyor.Düzgün diksiyonu ve güzel sunumuyla kendisinin bir çok hayranı olan Öğretir bu videosunu tatil yaptığı İspanya'dan İnstagram aracalığı ile sevdikleriyle paylaşıyor.
Cem Öğretir Etkili Konuşma Ve Diksiyon Semineri, 02:59
Cem Öğretir Etkili Konuşma Ve Diksiyon Semineri, 2.571 izlenme - 6 yıl önce Cem Öğretir Etkili Konuşma ve Diksiyon Semineri,
seda öğretir 00:43
seda öğretir 1.820 izlenme - 8 yıl önce güzel hanım hanımcık bir bayan.haber sunuşuda bir o kadar güzel.
Ali Rıza Binboğa Öğretmen Öğretir 02:18
Ali Rıza Binboğa Öğretmen Öğretir 1.578 izlenme - 6 yıl önce
Yaşanmamış Yarım Kalan Sevdam,bitmemiş Şiirim Peri 05:06
Yaşanmamış Yarım Kalan Sevdam,bitmemiş Şiirim Peri 1.782 izlenme - 9 yıl önce gel perikızım,gel gökyüzündeki en güzel en parlak yıldızım,denizden çıkmış eşsiz deniz kızım,izinver gözlerinde kaybolayım,izinver saçlarından akayım ve izinver bitanem bİ ömür mutluluĞun İçİn uĞraŞayim,bİtmeyen Şİİİrİm yaŞanmamiŞ en güzel en temİz aŞkim perİ kizim gözlerİ dünyaya bedelİm ölde gülümseyerek giderim ölüme henüz bitmedi şiirlerim aşkımda iiyi seyirler 'gel perİkizim'
Ntv Spikeriyle Barcelona Telaffuzu 00:23
Ntv Spikeriyle Barcelona Telaffuzu 318 izlenme - 3 yıl önce Telafuzun önemli olduğu işlerin belki de ilk sırasında gelen spikerlikte bazen böyle şeyleri görebiliyoruz. Sıcaklardan mı yorgunluktan mı dikkatsizlikten mi yoksa becerisizlikten mi bilemiyorum... NTV'nin deneyimli spikeri Barcelona'yı telafuz etmeye çalışıyor. Uzun uğraşlar sonunda da başarılı oluyor.
Seda Öğretir 5 Yıl Önceki Hatasını Düzeltti 00:32
Seda Öğretir 5 Yıl Önceki Hatasını Düzeltti 120 izlenme - 2 yıl önce Yıllar önce sunduğu haber bülteninde bir türlü İspanyol futbol takımı Barcelona'nın adını söyleyemeyen Seda Öğretir, bu kez hatasını Barcelona şehrine giderek telafi etti... Yıllar önce sunduğu haber bülteninde bir türlü İspanyol futbol takımı Barcelona'nın adını söyleyemeyen Seda Öğretir, bu kez hatasını Barcelona şehrine giderek telafi etti. Öğretir sosyal medya hesabından paylaştığı videosunu tatil yaptığı İspanya'dan "Evet o kadar direnmemeliydim, tamam. Bugün artık 'barcelonalı-larla' barıştım" ifadeleriyle paylaştı. Öğretir 5 yıl önce, Şarkıcı Shakira ve Barcelona futbol takımı oyuncusu Piquet ile ilgili bir haberi sunarken bir türlü "Barcelona" diyememiş ve günlerce sosyal medyanın konusu olmuştu. İşte Öğretir'in 5 yıl aradan sonra çektiği o video:
Cem Öğretir - Kendini Tekrar Anons Ettirmek 02:59
Cem Öğretir - Kendini Tekrar Anons Ettirmek 236 izlenme - 3 yıl önce Cem Öğretir, Atv'nin haber spikeri olarak tanıdığım beyefendi buradaki Etkili Konuşma ve Diksiyon Seminerini kısaca sizlerle paylaştım kısaca amacım kıza verdiği ayarı göstermek.
Yarım Kalan Sevdam 03:30
Yarım Kalan Sevdam 360 izlenme - 9 yıl önce aşkım,perikzım yaşanmamışsevdam özlemim herşeyimsin seni çok özledim
Öğretmen Öğretir - Şehit Ali Borinli Özel Eğitim Ortaokulu Ve Mesleki Eğitim Merkezi 02:17
Öğretmen Öğretir - Şehit Ali Borinli Özel Eğitim Ortaokulu Ve Mesleki Eğitim Merkezi 147 izlenme - 3 yıl önce Öğretmenler günü kutlamamız. Ali Rıza Binboğanın şarkısını dinleyeceksiniz.
Yorgun Repçi - Hayat Yaşamayı Öğretir 02:39
Yorgun Repçi - Hayat Yaşamayı Öğretir 204 izlenme - 4 yıl önce Yorgun Repçi - Hayat Yaşamayı Öğretir
Cem Öğretir Canlı Yayında Barış Manço'yu Kol Düğmeleri İle Andı 02:14
Cem Öğretir Canlı Yayında Barış Manço'yu Kol Düğmeleri İle Andı 35 izlenme - 1 yıl önce ATV ana haber sunucu Cem Öğretir, bugün ölümünün 18. yıl dönümü olan Barış Manço'yu unutmadı. Cem Öğretir kendi çaldığı gitarla birlikte Barış Manço'nun efsane esari olan 'İki Küçük Kol Düğmesi'ni seslendirdi.
Ünlü Haber Spikeri Şaşırttı 02:38
Ünlü Haber Spikeri Şaşırttı 111 izlenme - 5 yıl önce CNN Türk'te Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'a konuk olan ATV Ana Haber Spikeri Cem Öğretir, seslendirdiği MFÖ'nün "Sen ve Ben" şarkısıyla programa renk kattı.
Cem Öğretir Kimdir 01:43
Cem Öğretir Kimdir 39 izlenme - 2 yıl önce
Cem Öğretir'in Yürek Yakan Konuşması 01:38
Cem Öğretir'in Yürek Yakan Konuşması 17 izlenme - 1 yıl önce Haber sunucusu Cem Öğretir, Beşiktaş'taki hain saldırıda şehit olan polisler ve sivil vatandaşlar için milyonların duygularına tercüman olan bir konuşma yaptı. Cem Öğretir konuşmasında: “Bizi can pahasına koruyanlara sahip çıkın" dedi.