Hoşgeldiniz!

öğretmek

Erkeğe Masturbasyon Yapmayı Öğreten Kadın 02:17
Erkeğe Masturbasyon Yapmayı Öğreten Kadın 16.702 izlenme - 4 ay önce Absürd komedi filmlerin yıldızlarından biri olan Sacha Baron Cohen'ın 2012 yılında rol aldığı The Dictator filminden müthiş komik bir sahne. NOT: Sacha Baron Cohen'ın Türkçe dublaj seslendirmesini usta seslendirme sanatçısı Sungun Babacan'a üstlenmiştir.
Feri Cansel ile Dersimiz 2 - Yoğurmayı Öğreniyorum 03:12
Feri Cansel ile Dersimiz 2 - Yoğurmayı Öğreniyorum 42.151 izlenme - 2 yıl önce Başrolünde Feri Cansel olduğu Profesyonel / Kadın Çapkın Olunca filminden bir sahne. Komşu feri abla ile ikinci dersimize devam.
Bir Uzaylı Türkiye'ye Gelse, Ona İlk Ne Yapmayı Öğretiriz? (Röportaj) 01:38
Bir Uzaylı Türkiye'ye Gelse, Ona İlk Ne Yapmayı Öğretiriz? (Röportaj) 8.088 izlenme - 4 yıl önce Bir Uzaylı Türkiye'ye Gelse, Ona İlk Ne Yapmayı Öğretiriz? (Röportaj)
Roman Havasının Hakkını Vermek 04:03
Roman Havasının Hakkını Vermek 5.794 izlenme - 3 yıl önce Annesi ya da ablası olduğunu düşündüğüm roman kızımız küçük kızımıza roman havası oynamayı öğretiyor.Çok iyi de öğretiyor.Çok da güzel iyi öğretiyor.Ünlü bir düşünürün de dediği gibi, bu hayatta roman olmak vardı..
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi 03:17
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi 6.351 izlenme - 3 yıl önce Bir babanın kızına araba sürmeyi öğretirken çektiği muazzam çileleri izliyoruz arkadaşlar... -Lanet olsun niye taşların üstünden gidiyon ya! Sebebi neydi ki!
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Anne 00:11
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Anne 3.982 izlenme - 3 yıl önce Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Anne
Çocuğa Zorla Araba Kullanmayı Öğretmek 01:06
Çocuğa Zorla Araba Kullanmayı Öğretmek 1.234 izlenme - 3 yıl önce Çocuğa Zorla Araba Kullanmayı Öğretmek (Ağlamalı)
Bebeğe Emeklemeyi Öğreten Köpekler 00:43
Bebeğe Emeklemeyi Öğreten Köpekler 983 izlenme - 4 yıl önce Tayvanlı bir annenin, Alaskan Husky cinsi köpekler ve bebeği ile çektiği video izleyenleri güldürüyor.
İnanılmaz Tatlı Bir Biçimde Norveççe Öğretmek 03:05
İnanılmaz Tatlı Bir Biçimde Norveççe Öğretmek 403 izlenme - 3 yıl önce Bu güzel ablamız vidyoda skj kj rs seslerini norveççe'de nasıl telaffuz edileceğini anlatıyor ama nasıl tatlı nasıl güzel...
Avuç ile Yaprak Ezmeyi Öğreten Maymun 01:02
Avuç ile Yaprak Ezmeyi Öğreten Maymun 240 izlenme - 2 yıl önce Maymun, adama nasıl yaprak ezileceğini öğretiyor. Bunu yaparken arada İsraf Adam gibi adamın avcuna vurmasını da görüyoruz. İzleyelim, gülümseyelim...
Müzikle Matematik Öğrenmek 04:55
Müzikle Matematik Öğrenmek 509 izlenme - 3 yıl önce Fazla söze gerek yok, keşke ders yükü azalsa da hamal öğrenci yetiştirmeden bütün dersler eğlenceli olsa ve ezberle-unut eğitim sistemi değişşe...
cadde bostancı paten show 00:41
cadde bostancı paten show 610 izlenme - 3 yıl önce Paten öğrenim
Arda Turan'dan Filipe Luis'e Tavla Dersi 00:11
Arda Turan'dan Filipe Luis'e Tavla Dersi 560 izlenme - 2 yıl önce Atletico'ya gittiğinden beri birkaç defa takım arkadaşlarına Türk kültürünü empoze ederken videolarını izlediğimiz Arda Turan bu videoda da Filipe Luis'e tavla öğretmekte. Soyunma odasındaki boş zamanlarını barbut, tavla, kılıç atma gibi organizasyonlarla değerlendirip milleti ütüyor olabilitesi çok yüksek.
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi 03:17
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi 266 izlenme - 3 yıl önce Babanın kızına araba kullanmayı öğretirken çektiği çileyi ve sinir harbini izliyoruz
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi (Küfürlü) 03:17
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi (Küfürlü) 379 izlenme - 3 yıl önce Bir babanın kızına araba sürmeyi öğretirken çektiği muazzam çileleri izliyoruz arkadaşlar... -Lanet olsun niye taşların üstünden gidiyon ya! Sebebi neydi ki!
enese kafa vurmayı öğretmek... buros 04:02
enese kafa vurmayı öğretmek... buros 446 izlenme - 7 yıl önce enese kafa vurmayı öğretmek... buros
Ya Bizler Var Ya 00:59
Ya Bizler Var Ya 651 izlenme - 9 yıl önce azeriler azerbaycan dilini hava alaninda japonlara oretiyor gercek olay
Turiste Türkçe Öğretmek 01:13
Turiste Türkçe Öğretmek 152 izlenme - 2 yıl önce "Rotasız Seyyah" adıyla dünyayı rota olmadan gezen Mehmet Genç'in son videolarından bir tanesi. Ayrıca kendisini yaptığı işin cesareti dolayısı ile tebrik etmek lazım. Facebook sayfasını da takip etmekte fayda var: https://www.facebook.com/rotasizseyyah
Çocukları Cinsel İstismardan Korumak İçin Neler Yapmalı? 03:03
Çocukları Cinsel İstismardan Korumak İçin Neler Yapmalı? 24 izlenme - 8 ay önce Çocuk istismarı, çocuğun bedenine yönelik haz almaya yönelik her türlü davranış ve söz olarak tanımlanır. Çocuğa bedeninin çok değerli ve kendine ait olduğunu öğretmek gerekir. Çocuğun kendi bedenine yönelik algısının bu şekilde gelişmesi istismardan korunma konusunda büyük önem taşır. Bunun yanı sıra çocuğa 'hayır' diyebilmeyi öğretmek gerekir. Çocuğun hayatının her alanında bunu yapabilmesi gelişimi açısından belirleyici bir rol oynar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sineğe Gazete Okumayı Öğretmek 01:13
Sineğe Gazete Okumayı Öğretmek 108 izlenme - 2 yıl önce Ülke TV'de Erken Gündem programını sunan sunucu Mustafa Alcan, canlı yayın esnasında kendisine musallat olan sinek yüzünden zor anlar yaşadı. Sineği kovmak için uzun bir mücadele veren Alcan, sineği sağ eliyle yere indirdikten sonra ilginç bir konuşma yaptı. Seyircilerin kendisini kutlaması gerektiğini belirten sunucu, sineği ehilleştirdiğini belirtti.
Dersimiz TOMA'dan Nasıl Su Sıkılır 02:03
Dersimiz TOMA'dan Nasıl Su Sıkılır 83 izlenme - 2 yıl önce Destekli Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası nedeniyle Nene Hatun Anaokulu'ndaki minik öğrencilerine, Emniyet Müdürlüğü'nü ve birimleri gezdirdi. Toplumsal olaylarda göstericileri dağıtmak için kullanılan TOMA'lar çocukların en çok ilgi gösterdiği araç oldu. Polisevi bahçesindeki araçlara polislerin ve öğretmenlerin yardımı ile sırayla bindirilen minikler TOMA'dan alınan kamera görüntüsü ve joystick kol ile dışarıya su püskürttü. (DHA)
çocuğun anne babası üzerindeki en büyük hakı nedir 11:12
çocuğun anne babası üzerindeki en büyük hakı nedir 228 izlenme - 7 yıl önce www.huzuradogru.tv
Çocuklara Ayet Hadis Dua Öğretmek - 01:44
Çocuklara Ayet Hadis Dua Öğretmek - 2 izlenme - 3 hafta önce Çocuklara dua etmesini öğretme, bazı ayet ve hadisleri me­tin veya anlam olarak ezberden okumalarını öğretme etkinlik­lerini de sayabiliriz. Bunun gerekli olduğunu ve çocuk üzerin­de olumlu etkileri olacağını söyleyebiliriz. İ. Hakkı’nın, yakla­şık altı yaşına kadar çocuğa Kelime-i Tevhidi, Ayet-el Kürsi’yi, Haşr sûresinin son ayetlerini ve Mü’minûn sûresinin 116. Aye­tinin ezberletilmesi gerektiğini belirtmesinden geleneksel eğiti­mimizde bu uygulamanın olduğunu görmekteyiz. Çocuğun ko­layca ezberleyebileceği bu tür Kur’an bölümlerinin yanında, kı­sa dua cümleleri ezberlettirerek dua etmelerini böylece Allah’ı hissetmelerini de temin etmek gerekmektedir. Çocuğun küçük yaştan itibaren dua ile Allah’a yönelip bağlanması, istek ve arzularını O’na büyük bir içtenlikle arz etmesi ruhi yönden de hu­zur içinde olmasını temin edebilir. Hz. Peygamber (s.a.v.) ’in de çocuklara dua öğrettiğini gör­mekteyiz. Bir seferinde Kays İbnu Sa’d İbn Ubade isimli çocu­ğa, Hz. Peygamber (s.a.v.)’in: “Sana Cennet kapılarından biri­ni öğreteyim mi?” dedikten sonra, ‘Allah’tan başka güç ve kud­ret sahibi yoktur’ cümlesini öğrettiğini” bir örnek olarak zik­redebiliriz. “Allah’ım! Fakirlikten, cimrilikten, aşın yaşlılıktan, dünyanın kötülüklerinden ve kabir azabından sana şığınırım” duasının sahabe tarafından çocuklara öğretildiğini görmekteyiz. Bu örnekleri de dikkate alarak; çocukların ahlaklarının düz­gün, rızıklarının bol, zihinlerinin açık, vücutlarınm sağlık ve sıh­hatte olması, yurdumuzu ve milletimizi her türlü kötülüklerden ve afetlerden korunması için Allah’a dua etmelerini hocanın, hem çocukların Allah’ın varlığını hissetmelerini sağlayacağını hem de Allah’a inanıp güvenmelerini temin edeceğini söyleyebiliriz.
Çoğu Okullarda Öğretmek 05:43
Çoğu Okullarda Öğretmek 73 izlenme - 4 yıl önce Çoğu Okullarda Öğretmek
Bebeğe Zıplamayı Öğreten Köpek 00:53
Bebeğe Zıplamayı Öğreten Köpek 26 izlenme - 3 yıl önce Sevimli köpek, askıya takılı olan ama bir türlü zıplayamayan bebeğe zıplamayı öğretiyor. Daha fazlası www.izlesene.com/haberlercom kanalında....
BABANIZ SİZE DİNİ ÖĞRETMEK İÇİN ÇABA SARF EDİYORSA YANLIŞ ANLAMAYIN KIZSADA DİNLEYİN İSYAN ETMEYİN 03:35
BABANIZ SİZE DİNİ ÖĞRETMEK İÇİN ÇABA SARF EDİYORSA YANLIŞ ANLAMAYIN KIZSADA DİNLEYİN İSYAN ETMEYİN 7 izlenme - 6 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
İngilizceyi Türkçe Öğrenme Yasağı 06:40
İngilizceyi Türkçe Öğrenme Yasağı 8 izlenme - 10 ay önce Bu videomda, İngilizce derslerinde Türkçenin yasaklanmasının öğretmenler ve öğrenciler üzerindeki etkilerini mizahi bir dille anlatıyorum. Bu dersi PDF olarak indirmek ve 'Çeviriyle Öğren' kitabımı satın almak isterseniz www.konuanlatımı.com siteme bakabilirsiniz. İngilizce eğitimlerindeki Türkçe konuşma yasağının zaman içinde İngilizce öğretmenlerine kazandırmış olduğu erdemleri (!) bu videoda anlatıyorum :)