Hoşgeldiniz!

öğretmen dünyası dergisi

öğretmen dünyası dergisi 32 yılına hazırlanıyor. 01:19
öğretmen dünyası dergisi 32 yılına hazırlanıyor. 278 izlenme - 6 yıl önce öğretmen dünyası 32 yıldır parasız bilimsel çağdaş eğitimi savunuyor.öğretmen dünyası dergisi türkiye'nin en uzun soluklu halkçı eğitim dergisi.dergi imece yöntemiyle çıkıyor. derginin gücü öğretmenlerin gücü. öğretmenler gönüllü çalışıyor. dünyada amatör ruhla ve imece yöntemiyle çıkan tek dergi. dergi bir grup öğretmen tarafından kuruldu. öğretmen dünyası dergisi şahıs dergisi değil sahibi öğretmenler. bütçesi her türlü denetime açık. istekli her öğretmen öğretmen dünyası dergisinde
Öğretmen Dünyası Dergisi 32 Yılına Hazırlanıyor. 04:22
Öğretmen Dünyası Dergisi 32 Yılına Hazırlanıyor. 198 izlenme - 7 yıl önce öğretmen dünyası 32 yıldır parasız bilimsel çağdaş eğitimi savunuyor. öğretmen dünyası dergisi türkiye’nin en uzun soluklu halkçı eğitim dergisi... dergi imece yöntemiyle çıkıyor. derginin gücü öğretmenlerin gücü... öğretmenler gönüllü çalışıyor.dünyada imece yöntemiyle çıkan tek dergi... dergi bir grup öğretmen tarafından kuruldu. öğretmen dünyası dergisi şahıs dergisi değil, sahibi öğretmenler. bütçesi her türlü denetime açık.
Öğretmen Dünyası Dergisi 32 Yılına Hazırlanıyor. 04:22
Öğretmen Dünyası Dergisi 32 Yılına Hazırlanıyor. 77 izlenme - 6 yıl önce öğretmen dünyası 32 yıldır parasız bilimsel çağdaş eğitimi savunuyor.öğretmen dünyası dergisi türkiye'nin en uzun soluklu halkçı eğitim dergisidergi imece yöntemiyle çıkıyor. derginin gücü öğretmenlerin gücü. öğretmenler gönüllü çalışıyor. dünyada imece yöntemiyle çıkan tek dergi.dergi bir grup öğretmen tarafından kuruldu.öğretmen dünyası dergisi şahıs dergisi değil sahibi öğretmenler. bütçesi her türlü denetime açık. istekli her öğretmen dergide görev alabilir.