Hoşgeldiniz!

Oğuz Akün

Oğuz Akün - Gider Miyim 04:00
Oğuz Akün - Gider Miyim 149 izlenme - 4 yıl önce Oğuz Akün - Gider Miyim Her ezanın sevabı Her haramın günahı Bu cümlenin devamı Sen Özledim be günahı Bu nasıl ömrün baharı Hiç baharda yağar mı Kar Gecenin tam üçünde Uyandım rüyamdan gider misin? Kokun hala üstümde Seni almadan gider miyim? Sarıl gelir devamı Çok istedim o anı Elimdeki vefatım Sen Gecenin tam üçünde Uyandım rüyamdan gider misin? Kokun hala üstümde Seni almadan gider miyim? Gider miyim? Gider miyim? Hiç gider miyim? Gider miyim? Çok gördüm mevsim kuşlarını Bir tek sen çıkarsın kalbimin yokuşlarını Dünyaya değişmem senin bakışlarını Kokun hala üstümde Seni almadan gider miyim? Gider miyim? Gider miyim? Hiç gider miyim? Gider miyim?
Oguz Akün - Gider miyim? 04:00
Oguz Akün - Gider miyim? 63 izlenme - 2 yıl önce Oguz Akün’ün, Arpej Müzik etiketiyle yayınlanan "Gider miyim?" isimli single çalışması, video klibiyle netd'de.
Oğuz Akün - Gidermiyim 04:00
Oğuz Akün - Gidermiyim 106 izlenme - 4 yıl önce Oğuz Akün - Gider miyim? Video Klip 2013
Oğuz Akün - Ziyan Oldum (Official Video) 03:54
Oğuz Akün - Ziyan Oldum (Official Video) 37 izlenme - 2 yıl önce Oğuz Akün - Ziyan Oldum (Video Klip) 2016 Oğuz Akün - Ziyan Oldum (Official Video) 2016 Oğuz Akün'ün yeni albümünün ilk tekliği "Ziyan Oldum" yayında! söz-müzik: Oğuz Akün Yönetmen: Uğur Kurt Düzenleme: Mustafa Kemal Öztür ( Taşoda ) . ZİYAN OLDUM Şarkı Sözleri: Bu gün gibi izler yeni, bir küçük aşk gelmiş geri Ama zor talihim kendinden yoksun, olsun, düşündüğüm günler seni. Sanki ellerim, sanki gözlerim Yoktu düşlerim öldüm sonra Bir neden verin kalsın her şeyim Ben kendim gibi düşünmekten ziyan oldum öldüm sonra Böyle dünya hiç olmasın yalan olsun ömrüm, sonra Günler geçti her dert gibi bir nefes az çekmek gibi Her seferim geldim de yoktun yoktun, tesadüfen gördüm seni Ben kendim gibi düşünmekten ziyan oldum öldüm sonra Böyle dünya hiç olmasın yalan olsun ölsün ve ben Her gün seni düşünmekten ziyan oldun öldüm, sonra Böyle dünya hiç olmasın yalan olsun ölsün Hangi gündeyim hangi evdeyim Ne kadardır yerdeyim baygın burada Bazı şeylerin yoktu gerçeği Neredesin benim gönlüm burada, burada
Oğuz Akün - Gider Miyim 04:00
Oğuz Akün - Gider Miyim 47 izlenme - 4 yıl önce Oğuz Akün - Gider miyim ? Klip 2014
Oğuz Akün - Gider Miyim? 04:00
Oğuz Akün - Gider Miyim? 48 izlenme - 4 yıl önce Gider Miyim? (2013) - ARPEJ YAPIM MÜZİK
Oğuz Akün - Gider Miyim? 04:00
Oğuz Akün - Gider Miyim? 24 izlenme - 4 yıl önce Gider Miyim? (2013) - ARPEJ YAPIM MÜZİK
Oğuz Akün Gider Miyim? 04:00
Oğuz Akün Gider Miyim? 9 izlenme - 4 yıl önce Oğuz Akün Gider Miyim