Hoşgeldiniz!

Oğuz Çetin

Cumhur Hamarat - At Kendini Diskolara [Oğuz Çetin Original Mix] 04:40
Cumhur Hamarat - At Kendini Diskolara [Oğuz Çetin Original Mix] 759.046 izlenme - 5 yıl önce Cumhur Hamarat - At Kendini Diskolara [Oğuz Çetin Original Mix] Bir gün her şey son olunca Sahte aşkları bulunca Keder seni unutur mu? Yapışır sana kanımca Unut gitsin dertlerini Çektiklerin yetmedi mi? Terk et sevmediyse Gözyaşların bitmedi mi? Keşkeleri koy kenara Süslen hadi bak ayna Unutanı sende unut At kendini diskolara at kendini diskolara
Oğuz Çetin'den çarpıcı derbi yorumu 01:35
Oğuz Çetin'den çarpıcı derbi yorumu 597 izlenme - 1 yıl önce Milli Takım ve Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Oğuz Çetin, Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen 'Spor Söyleşi' programında lise öğrencileriyle bir araya geldi. Öğrencilerin soruların cevaplayan Çetin, “Fenerbahçe’deki uyum sorunu derbide Galatasaray’ın işine yarayacak” dedi.
dj cumhur hamarat ft dj oğuz çetin ft dj semih 64 at kendini discolara club mix 2011 04:07
dj cumhur hamarat ft dj oğuz çetin ft dj semih 64 at kendini discolara club mix 2011 2.376 izlenme - 4 yıl önce dj cumhur hamarat ft dj oguz cetin ft dj semih 64 at kendini discolara (club mix 2011)
Kadıköy'de İlk Gece Derbi Maçı - Fenerbahçe & Galatasaray (1993) 04:21
Kadıköy'de İlk Gece Derbi Maçı - Fenerbahçe & Galatasaray (1993) 564 izlenme - 1 yıl önce Tarih 3 Ekim 1993, Kadıköy'deki ilk gece derbi maçı oynanıyor. Bülent karpat'ın ısrarcılığı da takdire şayandır. Maç 2 - 0 Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle sonuçlanmıştır. (Bu videoları bulmamda bana yol gösteren Birarkadasabakcam adlı üyemize teşekkürü bir borç bilirim, efendim.)
Ara Pası Atkinson 00:40
Ara Pası Atkinson 266 izlenme - 1 yıl önce Her ne kadar Beşiktaş'ı tutuyor olsam da sokakta top oynayan çocukların dilinden düşürmediği bir şey vardır. "Arapası Etkinsıın!" Çocuklar rakiplerini çalımlarken bunu dillerinden düşürmezlerdi. Günümüzde ise bizler hala bunu yerli yersiz dile getiriyoruz. Sesini en ıssız, en alakasız yerde duyduğumuz anda tanıyabileceğimiz yegane insan Ercan Taner'in bunda emeği çok büyüktür. Ezeli rekabette mideye inen bir yumruk gibidir bu Atkinson. Hani rüzgar gibi geçti derler ya. Aynen o hesap işte. Not: TDK'ya baktım ama arapas'ın ayrı ya da bitişik yazıldığına dair bir şey göremedim. Sevgiler, saygılar.
Fatih Terim'in Jübilesi (İmparator Tezahüratı) 01:26
Fatih Terim'in Jübilesi (İmparator Tezahüratı) 109 izlenme - 1 yıl önce imparator lakabının ilk kim için kullanıldığı hep tartışılmıştır. bu videoda ise 1985 yılında Fatih Terim'in jübilesinde yapılan imparator tezahüratına şahit oluyoruz.
Filli Boya Reklamları - Ünlüler Serisi 02:56
Filli Boya Reklamları - Ünlüler Serisi 75 izlenme - 1 yıl önce filli boyanın reklamlarından bir derleme. derlemede hem nostaljik hem de spor dünyasında ün yapmış önemli şahsiyetler barındırmakta. özellikle ahmet çakar ve erman toroğlunun yan yana gelmesi senkronun bi türlü sağlanamaması, rahmetli kazım kanat abimizle osman tanburacı'nın güzel diyaloğu gözlerden kaçmıyor.
Eski Kaptan Oğuz'a Taraftar Vefası (1996) 01:41
Eski Kaptan Oğuz'a Taraftar Vefası (1996) 77 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe'nin İmparator lakaplı efsane kaptanı Oğuz Çetin'in dönemin başkanlı Ali Şen tarafından olaylı bir şekilde takımdan uzaklaştırılmasının ardından çıktığı ilk Fenerbahçe maçında taraftarların ögstermiş olduğu vefa ve İmparator Oğuz Çetin'in duygu ve sözlerini hep birlikte izliyoruz. Nostaljik bir içerik olması nedeni ile paylaşma gereği duydum. İyi seyirler.
Oğuz Çetin: Fatih Terim Önümüzü Açmadı 01:48
Oğuz Çetin: Fatih Terim Önümüzü Açmadı 40 izlenme - 2 yıl önce Eski F.Bahçeli futbolcu ve teknik direktör Çetin, Terim'in birlikte çalıştığı kişilerin önünü açmadığını Mustafa Denizli'nin ise Türk futbolu için çalıştığını söyledi.
Mustafa Denizli: Ayrılmayacağım 00:53
Mustafa Denizli: Ayrılmayacağım 27 izlenme - 2 yıl önce Hazar Lenkeran teknik direktörü Mustafa Denizli, önümüzdeki sezon da takımının başında olacağını söyledi.
Tecrübe Konuşuyor 01:35
Tecrübe Konuşuyor" Projesi 5 izlenme - 9 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Programdan detaylar - Eski milli futbolcu ve teknik direktör Oğuz Çetin'in konuşması- Dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Tecrübe Konuşuyor" projesi kapsamında, eski milli futbolcu ve teknik direktör Oğuz Çetin ile dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, Sakarya'da gençlerle bir araya geldi.
Mustafa Denizli: Ayrılmayacağım 00:53
Mustafa Denizli: Ayrılmayacağım 17 izlenme - 2 yıl önce Hazar Lenkeran teknik direktörü Mustafa Denizli, önümüzdeki sezon da takımının başında olacağını söyledi.
Oğuz Çetin, Hazar Lankeran'da 00:32
Oğuz Çetin, Hazar Lankeran'da 8 izlenme - 2 yıl önce Azebaryacan Ligi ekiplerinden Hazar Lankeran'da teknik direktörlük görevine Oğuz Çetin, getirildi.