Hoşgeldiniz!

oğuz haksever

Erdoğan’dan Oğuz Haksever’e HDP Fırçası 01:53
Erdoğan’dan Oğuz Haksever’e HDP Fırçası 8.285 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, HDP ile ilgili sözlerini sert bulunduğunu söyleyen Oğuz Haksever'e tepki gösterdi.Yandaş gazeteci olmak da zor. Sen de doğru soruları sor.
Oğuz Haksever’den Yenikapı Mitingi’yle İlgili Skandal Gaf 01:07
Oğuz Haksever’den Yenikapı Mitingi’yle İlgili Skandal Gaf 2.043 izlenme - 2 yıl önce Yenikapı'daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nden canlı yayın yapan NTV'nin ünlü spikeri Oğuz Haksever, büyük bir pot kırarak, toplanan kalabalığı Kenan Evren'in mitinglerine benzetti. Haksever, "Açık söyliyeyim ben 12 Eylül'de Kenan Evren'in yurt gezilerini takip eden bir gazeteciyim. Birden bire o görüntüler aklıma geldi." dedi. Haksever yaptığı gafı "Ama çok şükür ki tam tersi bir durum." diyerek düzeltmeye çalıştı.
Bu Sabah Program Tanıtımı (Kanal 6, 1993) 00:45
Bu Sabah Program Tanıtımı (Kanal 6, 1993) 468 izlenme - 6 ay önce Oğuz Haksever'in, şimdi tarih olan Kanal6 'da yaptığı bu sabah programının tanıtım jeneriği.
Gemi Var Gemicik Var - Recep Tayyip Erdoğan 01:14
Gemi Var Gemicik Var - Recep Tayyip Erdoğan 2.643 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Tayyip Erdoğan, oğlunun gemi almasının almasının abartıldığını belirtti. NTV'de yayınlanan "Seçim 2007" programında gündeme ilişkin soruları yantılarken gemicik nedir açıklıyor.
Oğuz Haksever'in Rejiyi Fırçalaması 01:00
Oğuz Haksever'in Rejiyi Fırçalaması 522 izlenme - 10 ay önce Canlı yayında Ege Depremi ile ilgili bölgedeki son gelişmeleri ekran başındakilere aktarmaya çalışan Oğuz Haksever hatlarda karışma olunca rejiyi fırçaladı.
Ekmelettin İhsanoğlu'nun Oğuz Haksever'e Verdiği Ayar 01:00
Ekmelettin İhsanoğlu'nun Oğuz Haksever'e Verdiği Ayar 1.250 izlenme - 3 yıl önce NTV'de Oğuz Haksever'in "Sizin için vesayetin adayı diyorlar. Ne diyorsunuz?" sorusuna, "Ne vesayeti? Bu ülkeyi 12 yıldır kim yönetiyor? Onlar mı vesayetçi? Vesayeti Abdullah Gül'den mi alacağım?" yanıtını verdi. Oğuz Haksever'in yediği ayardan sonraki ehele mehele hallerini izlemesi aşırı keyifli.
Canlı Yayında Telefonu Çaldı 00:52
Canlı Yayında Telefonu Çaldı 2.063 izlenme - 7 yıl önce oğuz haksever'in telefonu canlı yayında çaldı
Mumbai Theme - (NTV - O An) 05:15
Mumbai Theme - (NTV - O An) 872 izlenme - 3 yıl önce NTV'de Oğuz Haksever'in "O An"larının fon müziği. Unutulmazdır herhalde.
Oğuz Haksever'in Dili 00:09
Oğuz Haksever'in Dili 505 izlenme - 3 yıl önce Önceki gün yayında telefonu çalan Oğuz Haksever bu sefer de rejinin kurbanı oldu. Ekrana görüntüsünün yansıdığından habersiz rejiye dilini çıkartarak 'Beni Lafa Tutma'diyen Haksever hiçbir şey olmamış gibi yayına devam etmekten geri kalmadı.
Oğuz Haksever'in Kılıçdaroğlu Gafı 00:51
Oğuz Haksever'in Kılıçdaroğlu Gafı 291 izlenme - 3 yıl önce Habercilikte en zor iş canlı yayınlardır ne olucağı hiçbir zaman bilinmez ve söylenen bir söz bir görüntü geri alınmaz düzeltilmez işte öyle anlardan birinde kahramanımız Oğuz abimiz içini döküyor yayında. Ne olucak bu memleketin hali der gibi ama ntv işi çözmüş bence oğuz abinin iki üç kelimesinden sonra hemen sesi alıyorlar yayından bize de yeni bir oğuz haksever gafı kalıyor geriye.
Cnn'i de Biliriz - Oğuz Haksever 01:59
Cnn'i de Biliriz - Oğuz Haksever 167 izlenme - 3 yıl önce Cnn muhabirinin dün canlı yayında başbakanın danışmanına verdiği ayara misilleme olduğunu düşündüğüm bir ayar da Oğuz Haksever'den gelmiş.
Oğuz Haksever'in Mavi Ekran Verdiği O Anlar 00:55
Oğuz Haksever'in Mavi Ekran Verdiği O Anlar 156 izlenme - 3 yıl önce Bobici bi kardeşimiz, bugünlerde epeyce bi popüler olan Ekmel Bey'in Oğuz haksever'e verdiği ayarı güzel bi düzenleme yaparak eğlenceli hale dönüştürmüş.
Oğuz Haksever Canlı Yayında Dil Çıkardı 00:11
Oğuz Haksever Canlı Yayında Dil Çıkardı 70 izlenme - 6 yıl önce Oğuz Haksever Canlı Yayında Dil Çıkardı
Ünlü Gazetecinin Zor Anları 00:15
Ünlü Gazetecinin Zor Anları 36 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayında Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl dönümü özel programı yapan NTV’nin deneyimli sunucusu Oğuz Haksever, şiddetli rüzgarın kurbanı oldu.
Oğuz Haksever'den Canlı Yayında 'Fuat Avni' Gafı! 00:16
Oğuz Haksever'den Canlı Yayında 'Fuat Avni' Gafı! 33 izlenme - 3 yıl önce NTV spikeri Haksever, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın birlikte basın toplantısı düzenlediği Irak Cumhurbaşkanı Fuad Masum'a 'Fuat Avni' diye seslendi.
Oğuz Haksever'in Kavgası Canlı Yayına Yansıdı 01:07
Oğuz Haksever'in Kavgası Canlı Yayına Yansıdı 32 izlenme - 3 yıl önce NTV'de Çanakkale savaşlarının 100. yılına özel yapılan programda ilginç anlar yaşandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/haberlercom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mehmet Görmez- Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez Ntv'ye Konuştu... 09:42
Mehmet Görmez- Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez Ntv'ye Konuştu... 19 izlenme - 4 yıl önce Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, NTV Özel Yayınında Oğuz Haksever'in konuğu oldu. Son günlerde gündemden düşmeyen barış süreci ve Kürtçe vaaz ...