Hoşgeldiniz!

Ok Yay Videoları

Yeni Gine'den Savaş Görüntüleri 12:02
Yeni Gine'den Savaş Görüntüleri 5.200 izlenme - 10 ay önce Çığlıklar, yaylar, oklar ve mızraklar eşliğinde tamamen ilkel savaş deneyimine şahit olmamızı sağlayan bu değerli videoyu sizlerle paylaşmak istedim değerli arkadaşlar.
Ev Yapımı Ok Yay 04:23
Ev Yapımı Ok Yay 13.269 izlenme - 4 yıl önce Bu arkadaşımız hepimizin evde bulabileceği malzemelerle ok nasıl yapılır onu anlatıyor 22.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Ev Yapımı Ok Yay' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hiçbir Modern Araç Kullanmadan Ok ve Yay Yapımı 05:53
Hiçbir Modern Araç Kullanmadan Ok ve Yay Yapımı 4.423 izlenme - 1 yıl önce Doğada tek başına yaşamanın şifrelerini çözen adamımız yine efsane bir videoya imza attı. Hiçbir modern araç kullanmadan hayatta kalabilmenin şifrelerini görsel olarak bize sunan Primitive Technology kanalından bu defa da ok ve yay yapımını izleyeceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Okla Balık Avı 01:08
Okla Balık Avı 10.004 izlenme - 4 yıl önce Okla balık vuran adam
Ok İle Balık Avlayan Kız 00:15
Ok İle Balık Avlayan Kız 3.136 izlenme - 2 yıl önce Ok İle Balık Avlayan Kız Ok ile balık avlayan kızın şaşırtıcı görüntüsü ve tuttuğu balığı izleyeceğiz.
Tek Okla Su Dolu 33 Balonu Patlatmak 01:24
Tek Okla Su Dolu 33 Balonu Patlatmak 3.667 izlenme - 4 yıl önce Tek okla su dolu 33 balonu patlatarak dünya rekoru kırdı
Minecraft Ok Yapımı 03:27
Minecraft Ok Yapımı 2.574 izlenme - 3 yıl önce Yanan Yanmayan Ok Yapımı
Hande Yener Ok Yay 2009 04:20
Hande Yener Ok Yay 2009 5.589 izlenme - 8 yıl önce 2009 a harika şarkılar
Yok Artık 00:45
Yok Artık 6.065 izlenme - 10 yıl önce
Ok ile Uçara Atmak (Kuş Avı) 02:10
Ok ile Uçara Atmak (Kuş Avı) 1.402 izlenme - 2 yıl önce Avcılık ile alakalı bir yetenekten bahsetmek gerekirse, bu abileri en başlara koymak gerek sanırım. Yaptıkları tamamen beden gücüne dayalı ve gayet de hız gerektiren bir av çeşidi. Hemen çevreci arkadaşlar ayaklanacaklar ama sanırım bu insanlar özel avlaklara bırakılmış en fazla üreyebilen kuş türlerinden sülünü gayet ilkel yöntemlerle avlamaya çalışıyorlar.
William Tell - Crossbow 00:48
William Tell - Crossbow 1.725 izlenme - 2 yıl önce 80'ler de Trt' de yayınlanmış bir dizi olup Ortaçağ İngiltere'sinde geçmekteydi. Kahramanımız William Tell, özel yayı sayesinde kötülerin korkulu rüyasıydı. Yarı fantastik yarı tarihi içeriği ile dönemin izlenebilen dizilerindendi diyebiliriz veya o zamanlar mecburen izliyorduk :) Müziğinin kulağınızda kaldığına eminim, mutlaka bu melodiyi hatırlayacaksınız.
Osmanlı Okçusu - Saatte 240 km Hız 03:01
Osmanlı Okçusu - Saatte 240 km Hız 1.138 izlenme - 2 yıl önce Osmanlı'da Okçuluk tekkesinde kayıt yaptırabilmek için, oku en az 594 metre uzağa atabilmek gerektiğini, tarihin kaydettiği en büyük okçunun ise Tozkoparan İskender olup, Hicri 957 senesinde İstanbul'da yapılan bir yarışmada oku ile 826 metreden hedefini vurarak birinci olduğunu, bugün ise dünyadaki en iyi okçuların 500 küsür metrelere ancak ulaşabildiğini biliyor muydunuz?
Ok ve Yay İle Balık Avlama 00:35
Ok ve Yay İle Balık Avlama 573 izlenme - 2 yıl önce Normal balık avlamak kolay iş,yay ile ok ile balık avlama zor iş herkes yapamaz.Helal olsun takdir ettim.
hande yener-ok yay-2009 albümü 04:27
hande yener-ok yay-2009 albümü 2.505 izlenme - 8 yıl önce hande yener-ok yay-2009 albümü
Hande Yener - Ok Yay 04:27
Hande Yener - Ok Yay 892 izlenme - 5 yıl önce
Skyrim Extreme Okçuluk 04:15
Skyrim Extreme Okçuluk 351 izlenme - 2 yıl önce Hep Rpg oyunlarına başkarken Legolas gibi karekter oluşturmak istemişimdir. Fakat bu gayemi hiç yerine getirememişimdir. İşte bu vidyo bu tür hayali olan oyunseverleri tetikleyecek cinsten. Cidden adama çüş dedirtiyor.
Ok Atarak Diş Çekme 00:53
Ok Atarak Diş Çekme 400 izlenme - 3 yıl önce Yaydaki Gerilmiş Okun Ucuna İp Bağlanmış, İpin Diğer Ucuda Sallanmakda Olan Dişe.ok Bırakıldığında İse İşlem Başarıyla Sonuçlanıyor Dişde Okla Birebar Gidiyor.
Pelin Batu'ya Ok Attırmak 02:42
Pelin Batu'ya Ok Attırmak 407 izlenme - 2 yıl önce Aylarca uykusuz kalıp, bir kaç gereksiz tartışma, uyuyup uyanma gibi aksiyonlar dışında programda neden var olduğu tam olarak anlaşılamamış nazik hanfendimiz pelin batu, kafasında çelik blek tarzı kürklü şapkasıyla 2 adımdan ok atmış, kılıç kuşanmıştır. sabahın 03.00'ünde gerçekleşen bu rayting patlatma denemesi ile program yapımcıları beni benden almış, alkışlarla yaşanacak bir mekana göndermişlerdir.
yarışmada arkadaşını vurdu !! 01:16
yarışmada arkadaşını vurdu !! 1.149 izlenme - 7 yıl önce yarışmada arkadaşını vurdu !!
Hande Yener-Ok Yay 04:32
Hande Yener-Ok Yay 479 izlenme - 6 yıl önce hande yener-ok yay
Kilimli 03:22
Kilimli 546 izlenme - 8 yıl önce maden okyay kilimli olmanın sevdası
Sipahiler 03:02
Sipahiler 734 izlenme - 8 yıl önce osmanlının güçlü silahlarından sipahi yaylarını konu alan bir alman programı...
Cesaretli Kızın Kendi Dişini Ok Atarak Çekmesi 01:21
Cesaretli Kızın Kendi Dişini Ok Atarak Çekmesi 113 izlenme - 2 yıl önce 11 yaşındaki Alexis Davidson akranlarına oranla çok daha cesaretli bir şekilde dişini çekti. Normal şartlarda bir çocuğun pekte cesaret edemeyeceği diş çektirme olayına kendisi farklı bir yöntem kullanarak halletti.
Hande Yener Ok Yay 04:32
Hande Yener Ok Yay 245 izlenme - 6 yıl önce
Dombıralı Seçim Şarkısı - Vuslat MHP 02:57
Dombıralı Seçim Şarkısı - Vuslat MHP 139 izlenme - 2 yıl önce Mhp'nin 7 Haziran seçimlerimi için Orta Asya kültürümüzün değerlerinden olan dombıralı seçim şarkısını dinleyelim efem.
Ok ve Yay Nasıl Yapılır? 10:12
Ok ve Yay Nasıl Yapılır? 57 izlenme - 2 yıl önce Ok, yay vasıtasıyla atılan ucu sivri ya da özellikle ucuna metalden sivri bir başlık takılan çubuktur. Okçuların kullandığı ince ve hafif oklar varken bir kuşatma ve püskürtme silahı olan balistalarda kullanılan kalın ve ağır oklarda vardır. Ayrıca okun şekli, yapıldığı madde, çeşitli bölgelerindeki işaretler vb. daha birçok işaret çeşitli mesaj ve simgeler belirtirdi. Ok konan kın ya da torbaya sadak denir. Yay, ok atmak için kullanılan bir savaş aletidir. Kavs veya kabza da denir.
Hande Yener - Ok Yay (Akustik Canlı Performans) 04:10
Hande Yener - Ok Yay (Akustik Canlı Performans) 80 izlenme - 3 yıl önce Ok Yay Şarkı Sözleri: Benden bu kadar üzgünüm Zaman verdim ödünç verdim Zamamn Zaman bir sebeb yokmuş Uzatmak için şaştım ben inan inan Ok yaydan çıktı gitdi başka zaamana Başka aşklara yollara Benden bu kadar üzgünüm Savaş verdim kayıp verdim hayel beyan
Hande Yener - Ok Yay (Joyturk Akustik) 04:10
Hande Yener - Ok Yay (Joyturk Akustik) 31 izlenme - 3 yıl önce Hande Yener - Ok Yay (JoyTurk Akustik)
Hande Yener - Ok Yay (Joyturk Akustik) 04:10
Hande Yener - Ok Yay (Joyturk Akustik) 1 izlenme - 2 yıl önce JoyTurk Akustik videolarının tamamı http://karnaval.com/tv 'de! Çekimleri Bilgi Üniversitesi'nde ve Bilgi Üniversitesi öğrencileri tarafından gerçekleştirilen JoyTurk Akustik programının konuğu Hande Yener'den "Ok Yay" performansı... Benden bu kadar, üzgünüm Zaman verdim Ödünç verdim zaman zaman... Bir sebep yokmuş uzatmak için Şaştım ben inan inan inan Ok yaydan çıktı gitti Başka zamana, başka aşklara, yollara... Benden bu kadar, üzgünüm Savaş verdim Kayıp verdim, dayanmaya Bir sebep yokmuş uzatmak için Taştım ben inan inan inan Ok yaydan çıktı gitti Başka zamana, başka aşklara, yollara... Söz & Müzik: Hande Yener Bizi takip edin: http://www.youtube.com/joyturkakustik http://www.karnaval.com http://karnaval.com/tv Facebook: https://www.facebook.com/Joyturk https://www.facebook.com/karnavalcom Twitter: https://twitter.com/joyturk https://twitter.com/karnaval Instagram: http://instagram.com/karnavalcom