Hoşgeldiniz!

okay

Gülseren, Salıncaktan Düşüyor 01:51
Gülseren, Salıncaktan Düşüyor 41.629 izlenme - 5 yıl önce 1971 yapımı O.Nuri Ergun'un yönettiÄŸi HerÅŸeyim Sensin filminden bir sahne. Not:Arzu Okay'ın saçları sarı deÄŸil, kayıttan öyle gözüküyor.
Kapı Kolundan Tahrik Olan Kadın! 01:34
Kapı Kolundan Tahrik Olan Kadın! 18.940 izlenme - 8 yıl önce Türk filmlerinin saçma sahneleri hepimizce malum.bu filmde ise yeşilçam erotik furyasına kaşesini basmış olan Arzu Okay kapı kolundan çok etkileniyor çünkü kapının diğer tarafında sevdiği adam var. Yönetmen insafa gelmiş ve sahne uzatılmamıştır. film: Arzu(1976)- Oyn: Arzu Okay , Selçuk Özer.
Bollywood Tarzı Yeşilçam Çatışması - Çılgınlar Ordusu 07:07
Bollywood Tarzı Yeşilçam Çatışması - Çılgınlar Ordusu 23.544 izlenme - 8 yıl önce Başrollerinde Yılmaz Köksal ve Arzu Okay'ın rol adlığı Çılgınlar Ordusu adlı filmden belki de Yeşilçam'ın en uzun süren çatışmasını izleyelim, her saniyesi aksiyon dolu gerçekten:
Okay Temiz - Nar Çiçeği 06:45
Okay Temiz - Nar Çiçeği 11.015 izlenme - 6 yıl önce Anadolu Müzik Yapım. info@anadolumuzik.com.tr www.anadolumuzik.com.tr https://www.facebook.com/anadolumuzik https://www.facebook.com/AnadoluMuzikOfficial https://twitter.com/AnadoluMuzikk https://instagram.com/anadolumuzik/
Nah Susarız - Başay Okay 01:34
Nah Susarız - Başay Okay 9.322 izlenme - 8 yıl önce Bülent Arınç'ın HDP'li bir kadın milletvekiline söylediği "Bir kadın olarak sus" lafını kendi üzerine alıp, bahaneyle araya LGBT sloganlarını da katan tuhaf bir oyuncu hanımefendi. Kendisi TRT'den kovulduktan sonra böyle bir travma yaşamış olabilir şifa diliyoruz.
Herşeyim Sensin - Ayhan Işık & Arzu Okay (1971 - 82 Dk) 01:22:34
Herşeyim Sensin - Ayhan Işık & Arzu Okay (1971 - 82 Dk) 5.258 izlenme - 6 yıl önce Film, muhasebeci Ahmet’in bir iftira sonucu hapishaneye düşüşünü ve sonrası aldığı intikamı konu edinir. Ahmet, Motortaş Şirketi’nde yardımcı muhasebeci olarak çalışmaktadır. Patronları Necmi Bey ve Orhan’ın sahte faturalarla vergi kaçırdığını, belgede sahtecilik gibi işler yaptığını fark eder. Bu suça daha fazla tanık olmamak için işten ayrılmaya karar verir. Fakat üzerine atılan bir iftira sonucu hapishaneye düşer. Hapishanedeyken kendisine büyük bir miras kalır. Dokuz yıl süren mahkûmiyetin ardından zengin biri olarak cezaevinden çıkar. Bir şirket kurarak Necmi ve Orhan’ı yavaş yavaş batırmaya başlar. Bu sırada Orhan ile evlenmek üzere olan Gülseren, kendisini Feridun diye tanıtan Ahmet’e âşık olur. Önceleri intikam hissiyle âşık rolü oynayan Ahmet için bazı şeyler zamanla değişecektir. Yönetmen:Osman Nuri Ergün Senaryo:Safa Önal Yapımcı:Berker İnanoğlu Görüntü Yönetmeni:Nedim Akanlar Oyuncular:Ayhan Işık,Arzu Okay,Kuzey Vargın,Cavidan Dora,Atıf Kaptan,Kayhan Yıldızoğlu,Feridun Çölgeçen,Asım Nipton,Muammer Gözalan,Osman Alyanak,Zeki Sezer
Aydemir Akbaş - Gaz Değil Osuruk 01:35
Aydemir Akbaş - Gaz Değil Osuruk 5.460 izlenme - 5 yıl önce İçerik o kadar saçma ki ilk yüklediğimde içerik açıklaması yetersiz dendi ne yazmamı bekliyorsunuz anlamadım ki gaz değil osuruk işte ama yinede filmin konusunu yazmak gerekirse ... 1978 yapımlı "Astronot Fehmi" filmin baş kahramanı Fehmi kendi halinde bir insandır fakat marslılar soylarının tükeneceği kaygısındadır ve soylarının devam etmesi için dünyalı bir insan arayışına girerler ve piyango Fehmi'ye vurur.
Formula 1 İstanbul - Bir Spikerin Gaza Gelişi 01:01
Formula 1 İstanbul - Bir Spikerin Gaza Gelişi 8.584 izlenme - 8 yıl önce İstanbulpark'ta düzenlenen formula 1 yarışında yaşanan tarihi kazayı anlatan trt spikerimiz adeta bir babanne edasıyla "aman aman aman" diyerek yarışçıları uyarmıştı. ancak olan oldu. redbull racing takımının iki sürücüsünün yaptığı kaza uzun süre unutulmayacak gibi.
Bana Merhaba Dedi 01:09
Bana Merhaba Dedi 5.700 izlenme - 8 yıl önce Bir merhaba bazen çok şey ifade edebilir sevgili alkışçılar. Hele ki karşınızda Cemal gibi biri varsa, merhaba dediğiniz vakit kestaneyi çizdirebilirsiniz.
Veysi Okay - Al Canım 05:04
Veysi Okay - Al Canım 4.394 izlenme - 8 yıl önce Veysi Okay'ın Kılıç Müzik etiketiyle yayınlanan "Al Canım" albümünün "Al Canım" isimli çalışması video klibiyle NetD Müzik'te ! Veysi Okay - Al Canım enin olsun al yüreğim seninle buluşsun Al kalbimi götür beni istediğin yere git. Unutmadım unutmadım yar seni unutmadım yaptıkların ettiklerin unutamadım.
Formula 1 Avustralya GP 2002 Özet NTV 23:59
Formula 1 Avustralya GP 2002 Özet NTV 3.004 izlenme - 8 yıl önce Okay Karacan'ın anlatımı ile Formula 1 Avustralya GP 2002 Özeti. Eğer video yayınlanır ve talep olursa elimdeki diğer kayıtlarıda paylaşmaya devam edeceğim.
Yoksul (1986) - Gazı Kaçacak! 02:33
Yoksul (1986) - Gazı Kaçacak! 3.506 izlenme - 6 yıl önce 1986 yıl yapımı Yoksul Filminde Kemal Sunal, Şehnaz Dilan, Kerem Yılmazer, Yaman Okay, Fatoş Sezer, İsmet Kazancıoğlu, Kutay Köktürk, Nurettin Şen, Eray ÖZBAL, Dilaver Uyanık, Nedim Doğan oynamaktadır. Yoksul filminin yönetmeni Zeki Ökten'dir. Senaryo ise Umur Bugay'a aittir. Yapımcı Şeref Gür'dür. Yoksul filminin konusu ; Büyük bir işhanında çaycı olarak çalışan Yoksul tecrübeli, saf ve iyi niyetli bir adamdır. Çay ocağının sahibi Süleyman onun iyi niyetinden her konuda yararlanmaktadır. Aynı iş hanında tekstil atölyesinde çalışan aşık olduğu kız da Yoksul'un temiz duygularıyla oynamakta ve ondan ödenmeyen borçlar almaktadır. Bir gün bir iş yeri sahibi olan Kerim Bey Yoksul'a nasıl davranması gerektiği hakkında öğüt verir. Yoksul'un yaşadığı bu olaylar çok sıradan gözükse de aslında tüm rolleri değiştirecek bir güce sahiptir.
Beş Atış 25 - Jenerik (1975) 01:13
Beş Atış 25 - Jenerik (1975) 1.370 izlenme - 4 yıl önce 1975 yapımı Beş Atış 25 filminin jeneriğidir.
İntikam İçin Sevişelim 01:31
İntikam İçin Sevişelim 3.361 izlenme - 9 yıl önce Rivayet olur ki, erkek arkadaşından aldatılma sebebiyle yeni ayrılmış kadınlar, intikam almak için sevişirlermiş. Üstelik daha bir kaç saat önce tanıştıkları erkeklerle bu olayı gerçekleştirdikten sonra da pişman olurlarmış. Bu konuyla ilgili çekilmiş yüzlerce türk filmi varmış. Yeşilçam bu konularda uzmanmış.
Nikahta Mıyız Mevlütte Miyiz? - Uyanık Kardeşler (Restorasyonlu) 01:17
Nikahta Mıyız Mevlütte Miyiz? - Uyanık Kardeşler (Restorasyonlu) 2.648 izlenme - 6 yıl önce 1974 yapımı Hulki Saner'in hem senaristliğini,hem yapımcılığını ve hem de yönetmenliğini üstlendiği,Kadir İnanır ve Müjdat Gezen'in oynadığı biri şarkıcı biri futbolcu olan kardeşin öyküsünü anlatan Uyanık Kardeşler filminden bir sahne.
Buluşmaya Geç Kalmak 01:41
Buluşmaya Geç Kalmak 1.802 izlenme - 5 yıl önce David Lewandovski'nin hazırladığı psychedelic videolardan bir tanesi. Buluşmaya geç kalan adamın yetişme çabalarını izliyoruz.
Asılana Kadar Yaşayacaksın(1972) - Fragman 03:27
Asılana Kadar Yaşayacaksın(1972) - Fragman 2.726 izlenme - 8 yıl önce "Şimdiye kadar çekilen macera filmlerinin en hareketlisini en güzelini izleyeyim hangisidir ağalar?" dedim,budur dediler.İçinde akla ziyan replikler,Yılmaz Köksal'ın civeleklikleri,Arzu Okay bir de misafir sanatçı Okan Demir var dediler."O son dediğini bilemedim" dedim, çok ayıp,duymamış olalım dediler. Admin notu : Fragmandan da anlaşılacağı üzere filmimiz sitemize uygun bir çok kesit içermektedir. İçerik arayanlar filmi netten bulup yüzlerce puan kazanabilirler. Eğer filmi bulamazsanız alihassan a başvurabilirsiniz. Mutlaka yardımcı olacaktır.
Selçuk Poslu Yaban Domuzlarını Kurtardı 17:38
Selçuk Poslu Yaban Domuzlarını Kurtardı 2.093 izlenme - 4 yıl önce DENİZLİ'nin Çivril ilçesinde, düştükleri sulama kanalında sürüklenen 2'si yavru 4 yaban domuzu, avcı Selçuk Poslu tarafından kurtarıldı. Selçuk Poslu, geçen yıl da benzer bir çalışma yapıp, sulama kanalına düşen 7 domuzu kurtarmıştı.
Okay Temiz - Kabak Tatlısı 03:05
Okay Temiz - Kabak Tatlısı 2.618 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Zikir Çıkış Tarihi: 20.03.1998 Enstrümental
Murat ve Arkadaşı Mıstık Hamamı Kana Buluyor 05:34
Murat ve Arkadaşı Mıstık Hamamı Kana Buluyor 1.830 izlenme - 5 yıl önce
Adak - Atıf Yılmaz 02:11
Adak - Atıf Yılmaz 3.971 izlenme - 8 yıl önce 1979 yapımı bir Atıf Yılmaz filmi. Gerçek olayın yeri Peritli köyüymüş. Müslüm (Tarık Akan) hırsızlık iftirasıyla hapse düşer. Hapiste gördüğü rüya üzerine doğacak olan oğluğunu adak adar ve 2-3 aylıkken bebeğinin boğazını keserek öldürür.
Kemal ile Gönül Birlikte Oluyor 04:24
Kemal ile Gönül Birlikte Oluyor 1.262 izlenme - 5 yıl önce 1972 yapımı Atıf Yılmaz'ın yönettiÄŸi Günahsızlar filminden bir sahne.
Adam Olma Eşiği - Donuyok 00:41
Adam Olma Eşiği - Donuyok 3.100 izlenme - 8 yıl önce Orhan Kemal'in romanından sinemaya uyarlanmış bir başyapıt: Bereketli Topraklar Üzerinde. Yaman Okay, Menderes Samancılar, Nur Sürer, Tuncel Kurtiz gibi önemli oyuncuların bulunduğu filmden adam olma eşiğini sorgulatan bir kesit.
İçkiyi Gazoz Gibi İçen Kızın Hazin Sonu 06:16
İçkiyi Gazoz Gibi İçen Kızın Hazin Sonu 1.632 izlenme - 5 yıl önce 1976 yapımı Kucaktan Kucağa filminden bir sahne.
Nişanlın Bu Hayvanın Metresi 06:43
Nişanlın Bu Hayvanın Metresi 1.327 izlenme - 5 yıl önce 1972 yapımı Atıf Yılmaz'ın yönettiÄŸi Günahsızlar filminden bir sahne.
Okan Okay - İnsandım Sevdim Ben 04:42
Okan Okay - İnsandım Sevdim Ben 30 izlenme - 2 ay önce Okan Okay'ın, Son Işık Müzik etiketiyle yayınlanan "İnsandım Sevdim Ben" isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Okan Okay Aranjör: Recep yenigün Klip yönetmeni: Engin Işık Stüdyo: Son Işık Müzik Görüntü Yönetmeni: Recep Yenigün Müzik Yönetmeni: Engin Işık
Özgü Namal Ağlama Sahnesi / Beynelmilel 02:48
Özgü Namal Ağlama Sahnesi / Beynelmilel 2.479 izlenme - 9 yıl önce Film, 1982 yılında Adıyaman’da bir grup yerel müzisyenin başına gelen trajikomik olayları anlatır. Hikaye, kışla mantığının sosyal yaşama dayatılması nedeniyle ortaya çıkan absürt durumları bir grup yerel müzisyenin etrafında beyazperdeye yansıtır. Oyuncular: Özgü Namal, Cezmi Baskın, Umut Kurt, Meral Okay, Nazmi Kırık, Bahri Beyat, Dilber Ay, Kahtalı Mıçı Yönetmen: Sırrı Süreyya Önder, Muharrem Gülmez Yazarlar: Sırrı Süreyya Önder Senaryo Stüdyosu Yapımcı: Necati Akpınar Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış Müzik: Kalan Müzik, Aytekin G. Ataş, Sırrı Süreyya Önder, Tolga Kılıç Sanat Yönetmeni: Çağrı Aydın
Aşk Adamı Tecavüzcü Coşkun'u Sevgilisinin Terketmesi 01:14
Aşk Adamı Tecavüzcü Coşkun'u Sevgilisinin Terketmesi 1.730 izlenme - 8 yıl önce Filmlerde mafyanın pis işlerini zevkle yürütüp, bulduğu her fırsatta korumasız kadınlara tecavüz edip, kirli şakalar yapması ve pis sırıtması ile ünlü olmuş Tecavüzcü Coşkun olarak nam salmış Coşkun Göğen abimizin farklı bir rolünü izleyeceğiz.
Okay Temiz - Aydın Zeybeği 07:52
Okay Temiz - Aydın Zeybeği 2.230 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Magnetic Band Çıkış Tarihi: 03.08.2000 Enstrümental
Füsun Ayağa Kalkıyor ve Mutlu Son 06:05
Füsun Ayağa Kalkıyor ve Mutlu Son 889 izlenme - 5 yıl önce 1971 yapımı Ömer Lütfi Akad'ın yönettiÄŸi Rüya Gibi filminden bi sahne.