Hoşgeldiniz!

okçuluk

Amansız Japon Okçular 17:45
Amansız Japon Okçular 4.723 izlenme - 1 yıl önce Geçmişte böyle savaşçılarla karşılaşsaydık bu yüce milletin hali nice olurdu göktengri bilir. adeta elleri görünmüyor ok atarken hızdan.
Türklerin Okçuluk Becerileri 09:22
Türklerin Okçuluk Becerileri 2.092 izlenme - 1 yıl önce 2012 yılında serdar kılıç'ın anlattığı güzel hikayeyi dinliyoruz. silah icad olup mertlik bozulmadan önce binlerce yıldır güçlü olanın kazandığı dünyada Türkün nasıl dünyaya hükmettiğini az çok anlıyoruz. iyi seyirler.
Serenay Sarıkaya'dan Okçuluk Dersleri - 3 Adam 21 Ekim Cuma 05:43
Serenay Sarıkaya'dan Okçuluk Dersleri - 3 Adam 21 Ekim Cuma 1.713 izlenme - 1 yıl önce Okçuluk üzerine çalışmalar yapan Serenay Sarıkaya'nın marifetlerini duyan 3 Adam stüdyoya gerekli ekipmanları getirdi ve olanlar oldu...
okçuluk,kaza,talent 01:16
okçuluk,kaza,talent 2.809 izlenme - 8 yıl önce okçuluk,kaza,talent
Sallanan İki Şişeyi Tek Atışta Vuran Yetenekli Okçu 00:49
Sallanan İki Şişeyi Tek Atışta Vuran Yetenekli Okçu 175 izlenme - 6 ay önce Okçuluk ile ilgilenen adam iki şişeyi sallandırıyor ve uzaktan yaptığı atış ile oku iki şişeye de geçiriyor.
Dünyanın En Hızlı Ok Atan Adamı 04:57
Dünyanın En Hızlı Ok Atan Adamı 943 izlenme - 3 yıl önce Cücünün filmlerinde uçarken ok atmasıyla at üzerinde takla attıktan sonra ok atmasıyla bir okla bir kaç kişiyi öldürmesiyle hep dalga geçtik. Lakin bu arkadaş antik okçuluğu incelemiş ve arap türk ve pers diyarında ok nasıl atılırı öğrenmiş. Ondan sonra herkesin imkansız dediği şeyi gerçekleştirmiş. Hatta kızılderli bir şefin havada 10 ok rekorunu bile geliştirmiş. Bu adamı izledikten sonra Cücünün aslında mantıklı olduğunu kabullendim.
tetik köprü yapımı 00:29
tetik köprü yapımı 2.503 izlenme - 9 yıl önce makaralı yaylarda tetİk mekanİzmasi kullanmak için kirişe köprü yapılır.. nasıl mı?.. : İzleyin
okçuluk olimpiyat finali 2008 12:53
okçuluk olimpiyat finali 2008 1.045 izlenme - 6 yıl önce archery world cup 2008 final stage indmatch 1
3 Yaşındaki Hintli Kız, Okçuluk Rekoru Kırdı 01:16
3 Yaşındaki Hintli Kız, Okçuluk Rekoru Kırdı 552 izlenme - 3 yıl önce Dolly Shivani Cherukuri isimli 3 yaşındaki büyük yetenek, deneme etkinliğinde 200'den fazla puan toplayarak bu alanda bir rekora imza attı.
elif okçuluk antrenmanıkocaeli 00:59
elif okçuluk antrenmanıkocaeli 1.377 izlenme - 7 yıl önce
Mete Gazoz Röportajı 03:04
Mete Gazoz Röportajı 264 izlenme - 2 yıl önce Henüz daha 17 yaşında olan Mete Gazoz ile Olimpiyatlara gitmeden önce yapılan röportaj.
Okla Balık Avlamak 01:53
Okla Balık Avlamak 537 izlenme - 2 yıl önce Sivas Göktürk Okçuluk Derneği Başkanı Beysun, geleneksel Türk yayı kullanarak, yöredeki göl ve nehirlerde okla balık avlıyor.SİVAS - Ulaş Gölü ve 4 Eylül Barajı başta olmak üzere yöredeki göl ve nehirlerde boş zamanlarında okla balık avlayan Sivas Göktürk Okçuluk Derneği Başkanı Murat Beysun, görenlerin dikkatini çekiyor. Balık avlamak için göl ve ırmak kıyılarında saatlerce sabırla bekleyen Beysun, av için uygun anda yayını çekip okunu fırlatıyor. Gittiği yerlerde irili ufaklı balıklar avlayan Beysun, yaptığı açıklamada, okla balık avlamaya, internet ortamında izlediği, yabancı ülkelere ait modern yayla balık avı görüntülerinden esinlenerek başladığını belirterek, "Ben de yapabilir miyim acaba diye düşündüm. Önce hiçbir malzemem olmadan ok ve yayla balık avlamaya çalıştım ama uzun bir çalışmanın ardından sudaki kırılmayı hesap edemediğimi gördüm" dedi. Başarısız denemelerin ardından suya bıraktığı pet şişeye atışlar yaparak çalıştığını anlatan Beysun, "Sudaki pet şişeye atışlar yaparak sudaki kırılmayı hesapladım. Okla ilk balık avımı, 2007 yılında yaptım. Hiçbir düzeneğim yoktu. Daha sonra yurt dışından modern yaylara monte edilen balıkçı aparatlarını getirterek klasik Türk yayına monte ettim" diye konuştu. Uzun çalışmaların ardından okla balık avını deneme yanılma yöntemiyle ilerlettiğini aktaran Beysun, şunları kaydetti: "Okla balık avında birinci kural, sabırlı ve sessiz olacaksınız. Rüzgar olunca avlanmak çok zor oluyor. Rüzgar olduğu zaman suda dalgalanma oluyor ve avlanmanız sıfıra iniyor. Rüzgarsız bir ortamda avlanmak ve güneşi önünüze almanız gerekiyor, çünkü gölgeniz suya düşünce balıklar ürküyor. Bu gibi incelikleri var. Bu şekilde 2007'den bugüne 50'nin üzerinde balığı yay ve okla avladım. Daha önceleri olta atardım ama okla avlamak daha zevkli olduğu için bunu tercih ediyorum." Beysun, bir grup arkadaşıyla kısa süre önce Göktürk Okçuluk Derneği'ni kurduklarını belirterek, derneğin başkanlık görevini yürüttüğünü sözlerine ekledi.
Okçuluk teknik çalışma aparatı 01:31
Okçuluk teknik çalışma aparatı 1.022 izlenme - 8 yıl önce Her yerde; okçuluk tekniğinizi kolayca kazanabilir ok atmak için gerekli olan kas gurubunuzu başka bir kondisyon aletine gerek kalmadan güçlendirebilirsiniz.Danışma ve talep Tel: o 532 4114076
Bilecik Okçuluk 01:56
Bilecik Okçuluk 956 izlenme - 8 yıl önce 18 metreden makaralı yay ile 10 kuruş nasıl vurulur
Skyrim Extreme Okçuluk 04:15
Skyrim Extreme Okçuluk 427 izlenme - 2 yıl önce Hep Rpg oyunlarına başkarken Legolas gibi karekter oluşturmak istemişimdir. Fakat bu gayemi hiç yerine getirememişimdir. İşte bu vidyo bu tür hayali olan oyunseverleri tetikleyecek cinsten. Cidden adama çüş dedirtiyor.
Mete Gazoz'dan büyük başarı! 03:28
Mete Gazoz'dan büyük başarı! 174 izlenme - 2 yıl önce Rio 2016'da mücadele eden 17 yaşındaki milli okçumuz Mete Gazoz, Pierre Plihon'u tie-break setinde mağlup ederek bir üst tura çıktı. 2016 Rio Olimpiyat Oyunları okçuluk branşında mücadele eden 17 yaşındaki milli sporcu Mete Gazoz, Fransız rakibi Pierre Plihon'u tie-break sonucu mağlup ederek bir üst tura kaldı. Brezilya'nın Rio de Janeiro kentindeki mücadelede 17 yaşındaki milli okçumuz Mete Gazoz, 26 yaşındaki Fransız Pierre Plihon ilekarşı karşıya geldi. 4-0 geriden gelip tie-break sonucu rakibini 6-5 mağlup eden Mete Gazoz, son 32 turuna yükseldi.
Issız Adam, Eros’a Meydan Okudu! 01:16
Issız Adam, Eros’a Meydan Okudu! 350 izlenme - 2 yıl önce Issız Adam ile kadınların kalbinde taht kuran Cemal Hünal, Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nda birinci oldu!
Engelli okçunun hedefi madalya 02:25
Engelli okçunun hedefi madalya 335 izlenme - 2 yıl önce Bilecik'te, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle doğuştan belden aşağısı felç olan 14 yaşındaki Ecra Kural, öğretmenlerinin tavsiyesi üzerine yaklaşık bir yıl önce başladığı okçulukta, madalyalar kazanmayı hedefliyor.
Bilecik Spor Okçuluk 01:37
Bilecik Spor Okçuluk 653 izlenme - 8 yıl önce 28 metreden makaralı yay ile 10 kuruş büyüklüğünde hedef vurulabilirmi ?
Çanakkale/biga Atlı Okçuluk Festivali 10:45
Çanakkale/biga Atlı Okçuluk Festivali 605 izlenme - 6 yıl önce atlı okçuluk gösterileri biga kaymakamı fatih genel ile cüneyt arkın ın sohbeti
Skyrim Extreme Okçuluk 04:15
Skyrim Extreme Okçuluk 249 izlenme - 4 yıl önce Hep Rpg Oyunlarına Başkarken Legolas Gibi Karekter Oluşturmak İstemişimdir. Fakat Bu Gayemi Hiç Yerine Getirememişimdir. İşte Bu Vidyo Bu Tür Hayali Olan Oyunseverleri Tetikleyecek Cinsten. Cidden Adama Çüş Dedirtiyor.
Track & Field Nes (Olimpiyatlar) 09:17
Track & Field Nes (Olimpiyatlar) 436 izlenme - 2 yıl önce Evde ataride oynadığımız oyunlar içerisinde en kapsamlı oyundu belki de içinde bulunan 8 oyunuyla. Gerçi bu deyyus hack.exe kıvamında oynamış ama olsun, ''hakkaten lan bi de bu oyun vardı'' dememiz için izleyelim.
Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası 02:57
Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası 291 izlenme - 3 yıl önce Atli Okculuk Turkiye Sampiyonasi- Geleneksel Spor Dallari Federasyonu tarafindan Kayseri'de bu yil ilki gerceklestirilen sampiyona basladiKAYSERI (AA) - Geleneksel Spor Dallari Federasyonu tarafindan Kayseri'de bu yil ilki gerceklestirilen Atli Okculuk Turkiye Sampiyonasi, Anadolu Harikalar Diyari hayvanat bahcesi arkasinda olusturulan parkurda basladi.
Çanakkalebigaatlı Okçuluk Festivali Cirit Kaymakam Fatih Genel  Cemal  Hünal 09:53
Çanakkalebigaatlı Okçuluk Festivali Cirit Kaymakam Fatih Genel Cemal Hünal 386 izlenme - 6 yıl önce çanakkale/biga atlı okçuluk festivali cirit gösterisi kaymakam fatih genel cemal hünal a katılımından dolayı plaket vermekte
okçuluk 2008 olimpiyat finali 13:29
okçuluk 2008 olimpiyat finali 358 izlenme - 6 yıl önce
Yaylar Spor İçin Geriliyor 03:05
Yaylar Spor İçin Geriliyor 7 izlenme - 1 ay önce - Yaylar spor için geriliyor Ellerinde telefon ve tablet yerine yay tutuyorlar Hedef 13-14 Yaş Minikler Türkiye Şampiyonası Okçuluk Antrenörü Merve Soyer;
Okçuluğun Geldiği Son Nokta 00:52
Okçuluğun Geldiği Son Nokta 287 izlenme - 4 yıl önce Seri hareketler ve parkur ile ok atıp tam isabet vuruyorlar.
Dişi mi Erkek mi Olduğu Belli Olmayan Cüneyt Arkın 01:54
Dişi mi Erkek mi Olduğu Belli Olmayan Cüneyt Arkın 295 izlenme - 3 yıl önce Koskoca prens elbetteki biraz daha girişken olmalıdır. Gül bahçelerinde gezip, şiir söylemek de nedir? Erkek dediğin ata binmeli, kılıç kuşanmalıdır. Bizim oralarda bel kırmayana kız bile vermezler. Film linki: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/158956/hakanlar-carpisiyor-cuneyt-arkin-1977-82-dk
Hobifobi_okçuluk_kanal35 48:29
Hobifobi_okçuluk_kanal35 169 izlenme - 3 yıl önce CANSU BİZİM'in hazırlayıp sunduğu Hobi Fobi Her CUMARTESİ 20:00'da KANAL 35 EKRANLARINDA... TEKRAR: PAZAR:12:00 ÇARŞAMBA:20:00
Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası 01:15
Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası 230 izlenme - 3 yıl önce Atli Okculuk Turkiye Sampiyonasi- Geleneksel Spor Dallari Federasyonu tarafindan Kayseri'de bu yil ilki duzenlenen sampiyona sona erdiKAYSERI (AA) - Geleneksel Spor Dallari Federasyonu tarafindan Kayseri'de bu yil ilki duzenlenen Atli Okculuk Turkiye Sampiyonasi sona erdi.