Hoşgeldiniz!

Okmeydanı Videoları İzle

Uğur Kurt'un Vurulma Anı 01:43
Uğur Kurt'un Vurulma Anı 11.030 izlenme - 3 yıl önce Katıldığı cenaze töreninde polisin attığı kurşunla vurulan Kurt şoför olarak çalışıyordu. Okmeydanı'nda çıkan olaylar sırasında yaralanan Uğur Kurt'un hastaneye gelen yakınları, doktorların yaralanmaya boğaza isabet eden kurşunun yol açtığını söyledi. Kurt'un Cemevi'ndeki bir cenaze törenine katılmak için bölgeye gittiği ve bu sırada Cemevi'nin bahçesinde vurulduğu öğrenildi. Olaylar sırasında yakında bulunan cemevinde de bir cenaze vardı. Törene katılan kalabalıktan "Bir kişi vuruldu" sesleri yükseldi. Polisin açtığı ateş nedeniyle vurulan 30 yaşındaki Uğur Kurt kanlar içinde Cemevi avlusuna yığıldı. Ağır yaralı halde hastaneye kaldırılan Uğur Kurt'un 30 yaşında olduğu ve Beyoğlu Belediyesi'nde çalıştığı kaydedildi.
Okmeydanı Plan Semineri 2016 11:54
Okmeydanı Plan Semineri 2016 1.222 izlenme - 10 ay önce 2016 1/5000 Okmeydanı İmar Planları ve İtiraz Sureci
Okmeydanı Karıştı Polis Havaya Ateş Açtı 00:32
Okmeydanı Karıştı Polis Havaya Ateş Açtı 2.449 izlenme - 3 yıl önce Okmeydanı'nda çıkan olaylar sırasında göstericiler polisin “akrep” adı verilen zırhlı aracına molotofkokteyli attı. Alev alan aracı kullanan polis memuru havaya ateş açtı. Okmeydanı Şark Kahvesi önünde toplanan bir grup Soma maden ocağı faciasını bahane ederek korsan gösteri düzenlemek istedi. Yüzleri maskeli grup, sloganlar attı. Ardından yola barikat kuran ve çevreye gelişi güzel saldıran göstericiler, polisin biber gazıyla yaptığı müdahalenin ardından ara sokaklara dağıldı. Ara sokaklarda devam eden olaylar sırasında yüzleri maskeli grup molotofkokteylleriyle polise saldırdı. Bu sırada polisin "akrep" adı verilen zırhlı aracına molotofkokteyli isabet etti. Polis aracı alev alırken, araçtan inen polis memuru havaya ateş açtı. Araçtaki yangın, bidonlardaki suyla söndürüldü. Okmeydanı'ndaki gerginlik devam ediyor.
Çatışma Ortasında Sakince Börek Yiyen Dayı 00:27
Çatışma Ortasında Sakince Börek Yiyen Dayı 1.636 izlenme - 2 yıl önce Olaylı geçen 1 Mayıs kutlamaları sırasında Okmeydanındaki olaylari pek takmayan böreğini yiyen dayıyı izliyoruz. Sülalem rahat...
Okmeydanı'nda Olaylı Protesto:1 Ölü, 9 Yaralı 00:50
Okmeydanı'nda Olaylı Protesto:1 Ölü, 9 Yaralı 1.241 izlenme - 3 yıl önce İstanbul’da Soma faciası ve Gezi olaylarında yaralandıktan sonra yaşamını yitiren Berkin Elvan için yapılan izinsiz gösteri olaylı bitti. Okmeydanı’nda küçük bir grubun polise molotof kokteyli atarak saldırmasının ardından olaylar büyüdü. Çınar sokakta bir cenaze törenine katılan Uğur Kurt nereden geldiği bilinmeyen kurşunla başından vuruldu. Hemen hastaneye kaldırılan 30 yaşındaki Kurt, tüm müdahaleye karşın kurtarılamadı. Can kaybının ardından protestocular ile polis arasındaki gerginlik iyice arttı. Yürüyüşe geçen protestocuları polis durdurdu. Göstericiler ise polise 3 tane el yapımı boru tipi parça tesirli bomba attı. Patlayan bombalar nedeniyle 7 polis ve 1’i ağır, 2 sivil yaralandı. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, olayın sorumluları hakkında inceleme yapılarak adalet karşısına çıkarılacağını söyledi. Arınç şunları söyledi: “Okmeydanı’nda, İTO Lisesi’nde emniyetin kayıtlarına göre, eğitim-öğretimi durdurmak ve okulu işgal etmek amacıyla yüzleri maskeli ve molotoflu bir grup gelir. O sırada polisin kullandığı şortland aracına molotofkokteyli atılıyor, araçtaki iki polisimiz ağır yaralanıyor. Arkada başka bir şortland aracı, bu öndeki polisleri korumak amacıyla bulunurken. Araç yanıyor ve içindekiler de yaralı durumda olaya müdahale ediyorlar. Bu sırada bir çatışma yaşanıyor. Çatışma yerinde ve çatışan grupların içerisinde olmayan Uğur Kurt isimli yurttaşımız. Hemen oraya zannediyorum yüz metre kadar olduğu söyleniyor. Cemevinde bir arkadaşının annesinin cenazesine katılmak üzere gelen ve dışarıda bekleyen, olayları dışarıdan gözlemleyen bir arkadaşımız başından bir kurşunla yaralanıyor. Hastaneye kaldırılıyor.”
Kendi Aracına Biber Gazı Atan Polis 05:15
Kendi Aracına Biber Gazı Atan Polis 891 izlenme - 2 yıl önce Bu sabah saatlerinde Okmeydanında gerginlik sürerken polisin kendi aracına önde biber gazı atmasını sonra polisin insanlara silah doğrultmasını daha sonrada rastgele biber gazı atmasını izliyoruz.
Uğur Kurt'u Öldüren Silah Polisinmiş 00:39
Uğur Kurt'u Öldüren Silah Polisinmiş 1.182 izlenme - 3 yıl önce Uğur Kurt'un Okmeydanı Cemevi'nde bir cenaze törenine katılmak için beklerken silahla vurularak öldürülmesine ilişkin soruşturmada, Kurt'u öldüren silahın polise ait olduğu belirlendi. Uğur Kurt'un ölümüne ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. 14 SİLAHTAN 1'İ BELİRLENDİ Soruşturma kapsamında olay yerinde görev yapan 14 polisin silahına el konuldu. 23 Mayıs'ta el konulan 14 silah, Adli Tıp Kurumu'nda balistik incelemeye alındı. Yapılan incelemenin ardından silahın polislere ait olan 14 silahtan biri olduğu belirlendi. RAPOR ADLİ TIP KURUMU'NDAN Adli Tıp Kurumu hazırladığı raporu soruşturma savcılığına gönderdi. Şüphelinin polis olması ve olayın görev sırasında gerçekleşmesi nedeniyle İstanbul Valiliği'nden soruşturma yürütülmesi için izin istendi.
Okmeydanı'nda Polis Aracının İçine Giren Molotof Kokteyli 00:06
Okmeydanı'nda Polis Aracının İçine Giren Molotof Kokteyli 608 izlenme - 2 yıl önce Bugün Okmeydanı 'nda meydana gelen olaylarda eylemciler polise molotof kokteylleri ile saldırıp araçları içinde ki polisleri canlı canlı yakmak istemişlerdir, sonrasında polis havaya ateş açarak göstericileri uzaklaştırmış aracın söndürülmesi ve polisin yukarı çkeilmesi sonrası ise aşağıdan bir kişinin polis tarafından vurulduğu söylentisi yayılmıştır.
Kalaşnikof Görünce Şaşıran Polisler - Silahlı Eylemciler 04:05
Kalaşnikof Görünce Şaşıran Polisler - Silahlı Eylemciler 801 izlenme - 2 yıl önce DÜn gece Okmeydanı'nda yasanan olaylarda eylemciler silahlanmış ve kalaşnikoflarla polisin üzerine yürüyünce polisler de silahlarını çekip bir bakkala sığınmış.
İstanbul'da Halk Otobüsünü Molotofçulardan Kurtaran Cengaver 02:15
İstanbul'da Halk Otobüsünü Molotofçulardan Kurtaran Cengaver 380 izlenme - 1 yıl önce Okmeydanı Şark Kahvesi Durağı mevkiinde yola barikat kurarak otobüsü ateşe vermeye çalışan kişiler, bir yolcunun barikata müdahale etmesi sonrası emellerine ulaşamamış. Cengaver abimizi tebrik ediyoruz..!
Berkin Elvan İçin Cemevinde Tören Düzenlendi 01:04
Berkin Elvan İçin Cemevinde Tören Düzenlendi 832 izlenme - 3 yıl önce Gezi olaylarında hayatını kaybeden Berkin Elvan için Okmeydanı Cemevi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törenin ardından omuzlara alınan Berkin Elvan'ın tabutu, Gezi Parkı olayları sırasında yaralandığı yere getirildi. Berkin'in cenazesi kortej eşliğinde Şişli'ye götürülüyor.Gezi Parkı olayları sırasında yaralanan ve yaşam mücadelesini kaybeden Berkin Elvan için Okmeydanı Cemevi'nde tören düzenlendi. Törende Berkin Elvan için helallik alındı. Ardından omuzlara alınan Berkin Elvan'ın tabutu, Gezi Parkı olayları sırasında yaralandığı sokağa getirildi. Burada ailesinin de Berkin Elvan'ın tabutunun başında olduğu görüldü. Bir dakikalık saygı duruşunun ardından basın açıklaması yapılırken, daha sonra tekrar omuzlanan cenaze, cenaze arabasına kondu. Berkin Elvan'ın cenazesi kortej eşliğinde Şişli Meydanı'na, ardından da Feriköy Mezarlığı'na götürülecek.
Uğur Kurt'un Vurulma Anı 01:43
Uğur Kurt'un Vurulma Anı 570 izlenme - 3 yıl önce Http://www.soledebiyat.com https://twitter.com/sol_edebiyat https://www.facebook.com/soledebiyatcom
 Kuryeden insanlık dersi! Yolda bulduğu 30 bin lirayı... 03:03
Kuryeden insanlık dersi! Yolda bulduğu 30 bin lirayı... 204 izlenme - 1 yıl önce Okmeydanı'nda börekçide moto kuryelik yapan bir genç, yolda bulduğu ve içinde yaklaşık 30 bin lira değerinde ziynet eşya olan keseyi sahibine ulaştırdı.
IŞİDçi Zannedilipp Tekme Tokat Dövülen Adam 01:15
IŞİDçi Zannedilipp Tekme Tokat Dövülen Adam 266 izlenme - 1 yıl önce Okmeydanı'nda sakallı bir kişi, iddiaya göre IŞİD taraftarı olduğu gerekçesiyle darp edildi.
Murat Baş 04:10
Murat Baş 757 izlenme - 8 yıl önce Hayat süprizlerle doludur. Ne olursa olsun... ßizde bu hayatın kötü süprizlerine karşı ayakta durmayı başardık hematoloji servisi lösemi hastaları
Okmeydanı'nda 'Berkin' Kalabalığı 01:20
Okmeydanı'nda 'Berkin' Kalabalığı 361 izlenme - 3 yıl önce Sabahın erken saatlerinden itibaren Berkin Elvan için Okmeydanı Cemevi önünde toplanan vatandaşlar, çeşitli sloganlar attı.
Olaylar Sırasında Uğur Kurt'un Vurulma Anı! 00:52
Olaylar Sırasında Uğur Kurt'un Vurulma Anı! 316 izlenme - 3 yıl önce Okmeydanı olaylarında, Uğur Kurt'un vurulduğu anlar..
Aslan Yürekli Polise Aniden Titreme Gelmesi! 00:06
Aslan Yürekli Polise Aniden Titreme Gelmesi! 234 izlenme - 2 yıl önce Okmeydanı'nda eylemcilere karşı tek başına silahığı ile korkusuzca yürüyen aslan yürekli polisimize gelen ani titreme.
Saim Gül Video 08:13
Saim Gül Video 107 izlenme - 9 ay önce Okmeydanı İmar Planları İle ilgili Ulusal Kanal'a Yapılan Açıklama, Saim GÜL
Okmeydanı Savaş Alanına Döndü 04:41
Okmeydanı Savaş Alanına Döndü 311 izlenme - 3 yıl önce Polisin 1 Mayıs kutlamaları için Taksim Meydanı'na izin vermemesi üzerine Okmeydanı'nda toplanan yasa dışı örgüt yandaşları ile polis arasında çatışma çıktı. Okmeydanı savaş alanına döndü.Molotof bombasından etkilenen bazı iş yerleri yandı. Haberciler de yanma tehlikesi geçirirken, zırhlı araç da alev alev yandı.
Okmeydanı'nda Berkin Elvan yoğunluğu 03:18
Okmeydanı'nda Berkin Elvan yoğunluğu 239 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı eylemlerinde yaralanan ve dün hayatını kaybeden 15 yaşındaki Berkin Elvan, için binlerce kişi Okmeydanı'ndaki cemevine akın etti.
Hacıhüsrev Kentsel Dönüşüm 02:10
Hacıhüsrev Kentsel Dönüşüm 317 izlenme - 2 yıl önce SİTEMİZ -- http://www.hacihusrevyikim.tk kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüme hayır, hacıhüsrev, 30.12.2020, piyalepaşa kentsel dönüşüm, beyoğlu belediyesi kentsel dönüşüm, okmeydanı kentsel dönüşüm, beyoğlu hacıhüsrev istiklal mahallesi kentsel dönüşüm, hacıhüsrev yıkım ne zaman, hacıhüsrev kentsel dönüşüm projesi, kasımpaşa beyoğlu kentsel dönüşüm projesi, hacıhüsrev ne zaman yıkılacak, hacıhüsrev nerede, adnan polat, kasımpaşa beyoğlu hacıhüsrev kentsel dönüşüm, piyalepaşa gayrimenkul,beyoğlu belediyesi kentsel dönüşüm,okmeydanı kentsel dönüşüm,beyoğlu istiklal mahallesi kentsel dönüşüm,hacıhüsrev kentsel dönüşüm projesi,hacıhüsrev ne zaman yıkılacak,adnan polat,kasımpaşa hacıhüsrev,piyalepaşa kentsel dönüşüm,beyoğlu kasımpaşa kentsel dönüşüm projesi,kasımpaşa kentsel dönüşüm,istiklal mahallesi kentsel dönüşüm,piyalepaşa gayrimenkul,piyalepaşa bulvarı kentsel dönüşüm,beyoğlu belediyesi kentsel dönüşüm,okmeydanı kentsel dönüşüm,beyoğlu istiklal mahallesi kentsel dönüşüm,hacıhüsrev kentsel dönüşüm projesi,hacıhüsrev ne zaman yıkılacak,adnan polat,kasımpaşa hacıhüsrev,piyalepaşa kentsel dönüşüm,beyoğlu kasımpaşa kentsel dönüşüm projesi,kasımpaşa kentsel dönüşüm,istiklal mahallesi kentsel dönüşüm,piyalepaşa gayrimenkul,piyalepaşa bulvarı kentsel dönüşüm,beyoğlu kasımpaşa kentsel dönüşüm,beyoğlu kentsel dönüşüm
Turgay Dal - Düğer Köyü Derneği - Kadınlar Günü Et 01:28
Turgay Dal - Düğer Köyü Derneği - Kadınlar Günü Et 876 izlenme - 7 yıl önce Turgay Dal - Düğer Köyü Derneği - Kadınlar Günü Etkinliği
Okmeydanı'nda Sert Müdahale! 03:16
Okmeydanı'nda Sert Müdahale! 367 izlenme - 3 yıl önce Berkin Elvan'ın cenazesi için Okmeydanı Hastanesi giden gruba polis müdahale etti.
Polis: Ulan Gerizekalı Nereye Atıyorsunuz? 00:35
Polis: Ulan Gerizekalı Nereye Atıyorsunuz? 272 izlenme - 3 yıl önce Okmeydanı Mithatpaşa Caddesi'nde, saat 23.00'te yüzleri maskeli bir grup, elektrik direkleri, çöp konteynerleri ve pazarcı tezgahlarıyla yolu kapatarak eylem yaptı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olaylar sırasında bir eve atılan molotof kokteyli polisin tepkisine neden oldu. Polis göstericiye 'Gerizekalı nereye atıyorsun?' diye tepki gösterdi. Eylemciler, olay yerine gelen polise molotof kokteyli ve havai fişek ile saldırdı. Uzun süren bekleyiş sonrası çevik kuvvet ekipleri de, göstericilere gaz bombası ve plastik mermiyle müdahale etti
Polisten Dehşete Düşüren Muamele - İstanbul - Okmeydanı 01:18
Polisten Dehşete Düşüren Muamele - İstanbul - Okmeydanı 259 izlenme - 2 yıl önce Polisin iyice yabanileştiği ve kendi hukukunu, iktidarı koruma adına hie saydığının belgesidir. Sivil polis göstericiyi yerlerde sürükleyerek, göz altına alıyor. Oh olsun diye yorum yazacakların analarına şimdiden selamlarımı yollarun.
Polis Kamerasından Okmeydanı Olayları, Baskınları 08:09
Polis Kamerasından Okmeydanı Olayları, Baskınları 163 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin geçen Pazartesi günü düzenlediği operasyonun görüntüleri polis kameralarına da yansıdı. O görüntülerde, polisin baskın anları, helikopter görüntüsü, “Gençlik Federasyonu"na yapılan baskın da yer alıyor. Gençlik Federasyonu'nda arama yapılan yerler ile binanın 3 boyutlu kat planının karşılaştırılması da dikkat çekiyor. Görüntülerde, Okmeydanı'nda polis aracına yönelik molotoflu saldırı da bulunuyor. Ayrıca polise saldırı yapan yüzü maskeli göstericilerden gözaltına alınanlar da görüntülerde yer alıyor. Polisin ele geçirdiği malzemelerin yanı sıra, Okmeydanı'nda atılan el yapımı parça tesirli bombayla hayatını kaybeden Ayhan Yılmaz'ın yerde yattığı anlar ve atılan bombanın oluşturduğu panik görüntüleri de polis kamerasına yansıyor.
Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Süreci 08:46
Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Süreci 262 izlenme - 4 yıl önce 11 Mayıs 2013 Ulusal Kanal Televizyonunda Sayın Osman Güdü Tarafında Sunulan Kent Ve Yaşam Programında Okmeydanı İmar Planları Ve Kentsel Dönüşüm Süreci Tartışıldı. Programın Konukları Chp Beyoğlu Eski Belediye Meclis Üyesi Saim Gül Ve Şişli Meclis Üyesi Hasan Toksöz
Okmeydanı - Polis Kurşunu Bir Can Daha Yaraladı 00:52
Okmeydanı - Polis Kurşunu Bir Can Daha Yaraladı 143 izlenme - 2 yıl önce Beyoğlu Okmeydanı'ndaki eylemde bir kişi başından vuruldu. Kanlar içerisinde yere yığılan şahsa ilk müdahaleyi arkadaşları yaptı. Bölgedeki gerginlik devam ediyor.
Düzceli Ferdici - Götür Beni 05:12
Düzceli Ferdici - Götür Beni 867 izlenme - 7 yıl önce