Hoşgeldiniz!

okşamak

Önce Okşayacaksın Sonra Elini Uzatacaksın 00:17
Önce Okşayacaksın Sonra Elini Uzatacaksın 126.329 izlenme - 2 yıl önce Çok susarsanız bu çeşmeden su içer miydiniz? Cinsel organdan akan suyu içebilmek için önce okşayıp sonra ağzınızı yada elinizi uzatmanız gerekiyor.
Bahşişi Almadan Bırakmayan Taksi Şoförü 00:17
Bahşişi Almadan Bırakmayan Taksi Şoförü 5.760 izlenme - 1 ay önce Olay Çin'de mi? Japonya'da mı? her nerede geçiyorsa, taksiye binen ve özellikle şoförün yanına oturmayı tercih eden kadın yolcu taksiden inerken taksi ücretini öder. Fakat taksici ufak bir bahşişi hak ettiğini düşünür.
Arzu Okay'ın Parmağı 02:45
Arzu Okay'ın Parmağı 86.098 izlenme - 3 yıl önce Arzu Okay'ın toplam 20 adet parmağı vardır. Bunlardan 10 tanesi ellerinde 10 tanesi de ayaklarında bulunmaktadır. Bu bulunma durumu onun gerekli sürtünme kuvvetini sağlamasına yardımcı olacaktır. Çocuğu yanında uyurken bızır muhabetlerine giren sinemamız yönetmen olma isteğimi arttırıyor, sitedaşlarım. Bitirme tezi için şimdiden oyuncu aramaya başladım.
Klitoris Nedir? 07:33
Klitoris Nedir? 5.647 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da umarsızca dolanırken karşıma nasıl ve hangi amaçla çıktığını anlayamadığım ilginç ve bir o kadar da hayasız bir videoya rastladım ergenlere ders niteliğinde olan bu videoyla pek çok ergenimizin aydınlanma dönemine girmesi dileğiyle...
Kocaeli Üniversitesi Reklam Projesi 00:38
Kocaeli Üniversitesi Reklam Projesi 1.759 izlenme - 3 yıl önce Okuldan ödev verdiler, reklam çekin dediler. Marka seçimi bize aitti. Bizde farklı, reklamı olmayan bir marka olsun istedik ve göz losyonu reklamı çektik. Bir göz losyonu reklamı ne kadar absürt olabilir diye düşündük ve olabildiğince absürt olduk.
Kızgın Boğayı İlginç Bir Şekilde Sakinleştiren Kız 00:57
Kızgın Boğayı İlginç Bir Şekilde Sakinleştiren Kız 1.532 izlenme - 3 yıl önce Arenaya çıkan sinirli boğayı hayranlık uyandıracak cesaretiyle onu sakinleştirmeye çalışan bu genç kadın görenleri oldukça şaşırttı.
Hülya Avşar'ın Para İsteyen Dilencinin Poposunu Ellemesi 01:46
Hülya Avşar'ın Para İsteyen Dilencinin Poposunu Ellemesi 1.328 izlenme - 3 yıl önce Hülya Avşar, tanıtım için geldiği Bebek’te yoluna çıkan yaşlı bir adamın para istemesi üzerine, adamın poposuna vurdu.
Kıskanırım Seni Ben (Şirinlik İçerir) 00:15
Kıskanırım Seni Ben (Şirinlik İçerir) 140 izlenme - 4 ay önce Köpeğinin yanında oyuncak bir köpeği seven kadın, köpeğinden hiç beklenmedik bir hareketle karşılaşır.
Tembel Hayvanı Okşayınca Ağlaması Gelen Kadın 00:07
Tembel Hayvanı Okşayınca Ağlaması Gelen Kadın 360 izlenme - 1 yıl önce Görüntüde kadın kucağına aldığı tembel hayvanı okşayınca ağlama krizi tuttu.Sanki hayvan ona bir çağrışım yapmış olabilir
Cüneyt Arkın - Okşanmak İsteyen Ama Okumak İstemeyen Kız 02:08
Cüneyt Arkın - Okşanmak İsteyen Ama Okumak İstemeyen Kız 1.003 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın'ın başı kesinlikle üniversiteye gitmek istemeyen kızla beladadır. İstanbul Üniversitesi'ndeki profesörlük görevinden ayrılmak zorunda kaldıktan sonra, gençleri üniversiteye hazırlama işine koyulan Cüneyt abimize yapılan sıra dışı şantajı izliyoruz...
700'den Fazla Arabayla Sevişen Eksantrik Adam 03:23
700'den Fazla Arabayla Sevişen Eksantrik Adam 1.168 izlenme - 4 yıl önce İngiltere’de yaşayan Edward Smith, katıldığı televizyon programında 700'den fazla araçla seviştiğini açıkladı. Katıldığı televizyon programında anlattıklarıyla herkesi şoke eden 63 yaşındaki İngiliz, ilk kez birlikte olduğu arabanın bir vosvos olduğunu söyledi. Smith bir gece sokaktayken komşusunun sahip olduğu aracın ilgisini çektiğini fark etmiş. ‘Çapkınlık’ günlerinin sona erdiğini söyleyen Smith, artık ‘Vanilya’ adını verdiği ikinci el aracıyla uzun süreli bir ilişki içinde olduğunu ifade etti. Vanilya’nın dışında Tarçın ve Splash isimli iki aracı daha olduğunu ve onlarla da ilişkiye girdiğini anlatan Smith, “Vanilya’nın yeri benim için ayrı” diyor. Mechanophilia yani makinelere karşı cinsel ilgi duyan biri olduğunu ifade eden Smith otomobillerin dışına helikopter ve uçaklarla da ilişkiye girmiş.
Arbeloa'nın Cristiano Ronaldo'nun Götünü Okşaması 00:11
Arbeloa'nın Cristiano Ronaldo'nun Götünü Okşaması 806 izlenme - 3 yıl önce Öhm ne diyim ne yazim bilemedim. Arbeloa bildiğin Ronaldo'nun götü şöyle güzelce bi avuçlamış, okşamış... Ronaldo da bunun üzerine hop aga ben tamamım diyip olay yerinden uzaklamış. Futbol gerçekten çok enteresan Fikret.
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 03:05
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 1.609 izlenme - 3 yıl önce Erojen bölgede el yordamıyla seyreden Süper Dede Aragones'e dair Telegol ahalisin ilginç yorumları. "-kalktı, -ne kalktı ya?, -kaldır ayağa, -kalkıyo bak"
Guardiola Ribery'e Hallendi 00:23
Guardiola Ribery'e Hallendi 551 izlenme - 4 yıl önce Almanya Kupası Finali'nde Borussia Dortmund'u 2-0 ile geçen Bayern Münih zafere ulaşırken maça Guardiola ile Ribery arasında yaşananlar damga vurdu.
Önce Okşayıp Sonra Saldıran Kedi 00:25
Önce Okşayıp Sonra Saldıran Kedi 150 izlenme - 4 yıl önce Kedi, Diğer Kediyi Önce Okşuyor Sonra Sinsice Saldırıyor.
Rus Sunucu Yayın Sırasında Okşamak İstediği Ayının Saldırısına Uğradı 00:59
Rus Sunucu Yayın Sırasında Okşamak İstediği Ayının Saldırısına Uğradı 68 izlenme - 1 yıl önce Rus Sunucu Yayın Sırasında Okşamak İstediği Ayının Saldırısına Uğradı