Hoşgeldiniz!

Oktay Mahmuti

Gs olimpiakos  oktay mahmuti tezahüratı 00:18
Gs olimpiakos oktay mahmuti tezahüratı 130 izlenme - 5 yıl önce
Darüşşafaka Doğuş-Fenerbahçe Ülker Basket Maçı 03:19
Darüşşafaka Doğuş-Fenerbahçe Ülker Basket Maçı 83 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜFenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic'in maçı değerlendirmesiFenermahçeli oyuncunun maçı değerlendirmesiDarüşşafaka Doğuş Başantrenörü Oktay Mahmuti'nin maçı değerlendirmesiDarüşşafaka Doğuş oyuncusu Göksenin Köksal'ın maçı değerlendirmesi Darüşşafaka Doğuş Başantrenörü Oktay Mahmuti, Türkiye Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe Ülker'e 73-51 yenildikleri maça iyi başlayamadıklarını söyledi.
Oktay Mahmuti: 03:41
Oktay Mahmuti: "Önemli olan takım sinerjisi yaratmak" 25 izlenme - 2 yıl önce Darüşşafaka Doğuş Başantrenörü Oktay Mahmuti önemüzdeki hafta başlayacak lig öncesinde açıklamalarda bulundu. Darüşşafaka Ayhan Şahenk Arena'da yapılan Turkish Airlines Medya Gününde basın mensuplarına konuşan Mahmuti, ''Birçok oyuncu bu ligde tecrübeli ve mücadele etmiş oyuncu. Yalnız oyuncular veya ben birey olarak bir şey ifade etmiyoruz. Önemli olan bu bireylerden bir sinerji yakalamak, takım ruhu yakalamak'' dedi. Mahmuti, takımdaki uzun sorununu da zaman içerisinde daha net bir hale getireceklerini söyledi.
Basketbol - Darüşşafaka Doğuş-Türk Telekom Maçının Ardından 02:32
Basketbol - Darüşşafaka Doğuş-Türk Telekom Maçının Ardından 26 izlenme - 3 yıl önce Basketbolda maçın ardından- Darüşşafaka Doğuş Başantrenörü Mahmuti: "Bu galibiyetle adımızı ilk 8'e yazdırdık"- Türk Telekom Başantrenörü Erdoğan: "İyi başladığımız bir turnuvayı maalesef çok keyifsiz bitirdik"KAYSERİ (AA) - Darüşşafaka Doğuş Başantrenörü Oktay Mahmuti, Türkiye Kupası B Grubu'nda 81-66 kazandıkları Türk Telekom maçına ilişkin, "Bu galibiyetle adımızı ilk 8'e yazdırdık" dedi.