Hoşgeldiniz!

Oktay Öztürk Videoları İzle

Dede: Hassiktir Bok 00:53
Dede: Hassiktir Bok 5.715 izlenme - 3 yıl önce Vatandaş öyle bir küfür etti ki, MHP Milletvekili Oktay Öztürk ne yapacağını şaşırdı. Dede:Hassiktir Bok Yemiş.
Vatandaşın Konuşmaya Küfürle Dahil Olması 00:53
Vatandaşın Konuşmaya Küfürle Dahil Olması 472 izlenme - 2 yıl önce Milliyetçi Hareket Partisi genel başkan yardımcı Oktay Öztürk'ün Ereğli'de kürsüde yapmış olduğu konuşma esnasında R.T.Erdoğan'ı ilahlaştıranları eleştirirken bir vatandaşın tepkisi günün konusu olmuş.
Oktay 02:21
Oktay 145 izlenme - 5 yıl önce oktay
Tarafsız Bölge -  26 Ekim 2015 02:24:45
Tarafsız Bölge - 26 Ekim 2015 74 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım’a 6 gün kala... Seçimin kilit partisi belli oldu mu? HDP ve MHP’nin çarpıcı mesajları, Tarafsız Bölge’de tartıştı… Ahmet Hakan, gazeteci konukları Deniz Zeyrek, Erdem Gül ve İsmail Saymaz'la birlikte sordu, HDP’den Sırrı Süreyya Önder, MHP’den ise Genel Başkan Yardımcıları Celal Adan ve Oktay Öztürk Tarafsız Bölge’de yanıtladı
MHP ve HDP, Erdoğan'ın İstifası İçin YSK'ya Gidiyor 01:35
MHP ve HDP, Erdoğan'ın İstifası İçin YSK'ya Gidiyor 51 izlenme - 3 yıl önce MHP ve HDP, Başbakan Erdoğan'ın adaylığının açıklamasının ardından Başbakanlık'tan istifa etmesi için YSK'ya müracaat etmeye hazırlanıyor.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk 03:23
MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk 12 izlenme - 2 yıl önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk: -"Halkın gerçek iradesinin Meclis'e yansıması isteniyorsa mevcut seçim sistemimiz mutlaka ıslah edilmeli ve bu konuda alınacak tedbirlerle seçim hileleri konusunda kamuoyunda yerleşik şüpheler ortadan kaldırılmalıdır"-MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: -"(Yeni Akit Gazetesi muhabirlerinin darp edildiği iddiası) 46 yıldır Türk basınında hak ettiği ve umduğu yeri bulmayan bir siyasi hareket olsak da basına böyle bir çıkışta bulunmamız söz konusu olamaz" MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, "Halkın gerçek iradesinin Meclis'e yansıması isteniyorsa mevcut seçim sistemimiz mutlaka ıslah edilmeli ve bu konuda alınacak tedbirlerle seçim hileleri konusunda kamuoyunda yerleşik şüpheler ortadan kaldırılmalıdır" dedi.
Mhp'li Öztürk, 06:35
Mhp'li Öztürk, " Tehlike Henüz Geçmiş Değil" 1 izlenme - 3 ay önce MHP'li Öztürk, "Tehlike henüz geçmiş değil" MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk: "Herkesin korkusu yeniden bir kalkışma olabilir mi?
Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu - Mhp, Hdp, Vatan Partisi'nin Açıklamaları 04:35
Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu - Mhp, Hdp, Vatan Partisi'nin Açıklamaları 16 izlenme - 2 yıl önce Milletvekili aday listeleri YSK'ya sunuldu-MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk: -"Trafolara kedilerin vesairelerin tırmanmadığı bir seçim dönemi geçiririz ümidiyle bekliyoruz"-HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Ürküt: -"HDP'nin farklılılığını bu listede de rahatlıkla bulabilirsiniz.
MHP'li Öztürk: 02:59
MHP'li Öztürk: "Siyaset Dışı Aktörlerin Siyasete Müdahale Oyunlarını Hep Bozduk" 1 izlenme - 4 ay önce MHP'li Öztürk: "Siyaset dışı aktörlerin siyasete müdahale oyunlarını hep bozduk"KAHRAMANMARAŞ - MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, "Küresel sistemin nüfuz mekanizmaları ile oluşturulan vesayet odakları ne zaman siyasetin önünü tıkamışlarsa biz milletin iradesinin yolunu açtık" dedi.
Öztürk: 03:17
Öztürk: "Bu Topraklar Üzerinde Yaşayan Herkes, Allah'ın Bize Emanetidir" 10 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aday tanıtım dörenine gelen partililerden detaylar - MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk'ün konuşması - Milletvekili adaylarının partileri selamlaması. Genel seçime doğru- MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk: "Bu topraklar üzerinde yaşayan herkes, Allah'ın bize emanetidir.
MHP Anayasa Uzlaşma Komisyon Üyeleri Belirlendi 00:47
MHP Anayasa Uzlaşma Komisyon Üyeleri Belirlendi 4 izlenme - 1 yıl önce MHP Anayasa Uzlaşma Komisyon üyeleri belirlendiMHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Bursa Milletvekili Kadir Koçdemir ve Afyonkarahisar milletvekili Mehmet Parsak kurula seçilen üyeler arasında.
İhsanoğlu, ''Tepede en ufak hata, millete pahalıya mal olur'' - 05:52
İhsanoğlu, ''Tepede en ufak hata, millete pahalıya mal olur'' - 2 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Türkiye gerçekten büyük bir değişimin arefesinde.