Hoşgeldiniz!

okul makyajı

Alışveriş || Gratis, Watsons,cosmetica, H&m, Nyx - Cilt Bakımı 18:43
Alışveriş || Gratis, Watsons,cosmetica, H&m, Nyx - Cilt Bakımı 739 izlenme - 1 yıl önce Merhabalar, son dönemde watsons,gratis,H&M ve Nyx mağazalarından yapmış olduğum kozmetik alışverişini sizlerle paylaştım iyi seyirler... Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Fişleri bulur bulmaz yenileyeceğim:) ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: Tüm Videolarım : http://y2u.be/ImUF80K1CN0 en popüler: http://y2u.be/M4Jr_2Jv2HM Akne dosyası : http://y2u.be/JqmD_pimNrE Alışverişler: http://y2u.be/Irnpdq4naho makyaj videoları: http://y2u.be/vHN2t6wWYM0 kitap incelemeleri:http://y2u.be/mgLlEZt4XLM Vlog : http://y2u.be/t-TnxyUipVc ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Okul Makyajı - Arda Bektaş 10:14
Okul Makyajı - Arda Bektaş 45 izlenme - 5 ay önce Özellikle liseye giden kardeşlerim makyaj yapmaktan hoşlanıyorsunuz ve okul yönetimi buna izin vermiyor mu? Arda Bekta'ın bunun için bir çözümü var.
Uygun Fiyatlı Okul Makyajı - Merve Özkaynak 13:45
Uygun Fiyatlı Okul Makyajı - Merve Özkaynak 47 izlenme - 5 ay önce Okul makyajı denince her zaman gözümüzde canlanan uygulaması kolay, taze ve etkili bir makyaj izliyoruz. Keyifli seyirler...
Isısız Pratik 5 Saç Modeli || Okul İçin- Cilt Bakımı 08:24
Isısız Pratik 5 Saç Modeli || Okul İçin- Cilt Bakımı 176 izlenme - 1 yıl önce Merhabalar, Bir okul dönemi daha geldi ama sabahları okula giderken hepimizin istediği biraz daha uyumak bu nedenle bende bugün sizlere ısı kullanılmadan pratik şekilde hazırlayabileceğiniz örgülü at kuyruğu,dağınık topuz,yandan baloncuk (sahte) örgü, yarım topuz ve ensede dağınık topuz içeren bu videoyu hazırladım. Eğer daha önce hazırladığım saç videolarını izlemediyseniz onların linklerini de aşağıda bulabilirsiniz, iyi seyirler. Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Elidor Doğanın enerjisi Güçlü saç uçları serisi Diğer saç videolarım: Isısız 5 pratik saç modeli : http://youtu.be/9RM-6l-zOyQ Pratik & saç modeli : http://youtu.be/uS-MHm9hy1w Saç modelleri oynatma listesi : http://youtu.be/9RM-6l-zOyQ ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: Tüm Videolarım : http://y2u.be/ImUF80K1CN0 en popüler: http://y2u.be/M4Jr_2Jv2HM Akne dosyası : http://y2u.be/JqmD_pimNrE Alışverişler: http://y2u.be/Irnpdq4naho makyaj videoları: http://y2u.be/vHN2t6wWYM0 kitap incelemeleri:http://y2u.be/mgLlEZt4XLM Vlog : http://y2u.be/t-TnxyUipVc ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video Elidor işbirliği ile hazırlanmıştır. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Isısız Pratik 5 Saç Modeli - Cilt Bakımı 06:14
Isısız Pratik 5 Saç Modeli - Cilt Bakımı 185 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar, Sizde ben gibi tatilde saç şekillendiricilerle uğraşmayı sevmiyorsanız yaz geldi bu sıcakta ne maşası saç kurutma makinası diyorsanız ısı uygulamadan hazırladığım bu pratik ısısız dalgalar,dağınık topuz,kurdele yarım topuz, kılıç örgü ,taç örgü saç modelleri tam sizlik,iyi seyirler Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Elidor Doğanın Enerjisi ginseng kökü içeren 7/24 nemlendirici ve şekillendirici Elidor yağlı saçlar için canlandırıcı kuru şampuan ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video Elidor işbirliği ile gerçekleşmiştir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Alışveriş || Watsons, Gratis, Avon, N11 - Ciltbakimi 13:12
Alışveriş || Watsons, Gratis, Avon, N11 - Ciltbakimi 151 izlenme - 2 yıl önce Daha Fazla bilgi için Bu kutucuyu Büyütünüz !!!! Kanalıma yüklenen videolardan haberdar olmak için lütfen kanalıma abone olun: http://goo.gl/W9G3Ej bana ulaşın mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Not: fiyatlar indirimsiz halleridir. Ben ürünleri indirimde alsamda indirimsiz fiyatlar daha yardımcı olur diye düşündüm. Avon Senses Refreshing Lagoon Scrub (mavi) 6,99tl Avon Senses Romantic Garden Of Eden Scrub (pembe) 6,99 tl Avon foot works ananaslı yak peeling 20,95 tl Avon foot works lavantalı kill maskesi 20,95 tl Avon foot works yumaşıtıcı krem 20,95 tl Avon foot works serinletici sprey 15,77 tl Nivea after shave balm sensitive 32 tl La roche posay effaclar duo 45 tl La roche posay cicaplast 30 tl Toni&guy ısı koruyucu sprey 30tl Toni&guy durulanmayan elektiriklenme ve kabarma önleyici krem 35 tl Rimmel london lasting finish serum fonfoten 20 tl revlon color stay yağlı ve karma ciltler için 50 tl Revlon color stay ve normal ve kuru ciltler için 50 tl Loreal infallible mat fondoten 30 tl Real techniques miracle complexion sponge 24 tl The balm balm desert bronzer/kontür 50 tl Loreal True match pudra golden ıvory 40 tl Loreal true match allık nectar ve rose in love 30 tl maybelline diamond glow 02 coral drama 20 tl wet n wild tequila far envy 6 tl Note terracotte pudra 02 honey warm 39 tl Note rich color 05 20 tl Note long lasting gloss 02 pink nude 15 tl Gosh boombastic maskara (siyah) 30 tl Golden rose long stay kiss proof 10 ve 11 number 16,50 tl rimmel london dudak kalemi 063 eastned snob 8 tl rimmel london brow this way mid brown 12 tl Loreal lip gloss 103 numara 33 tl ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
2 Dakikada Dalgalı Saçlar Ve Favorim Pratik 5 Farklı Saç Modeli - Cilt Bakımı 06:36
2 Dakikada Dalgalı Saçlar Ve Favorim Pratik 5 Farklı Saç Modeli - Cilt Bakımı 120 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar, 2 dakikada saçlarımı nasıl dalgalı yapıyorum ve en favori saç modellerimden bu videoda bahsettim,iyi seyirler Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Elidor sağlıklı uzayan saçlar ekspres bakım spreyi Elidor boyalı saçlar için kuru şampuanı tresemme make wave spray irresistible me sapphire maşa 25 mm ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM maşa seti 25 mm Saç maşası için; saphire 8 in 1 curler için indirim kuponu IrresistibleAyşe http://bit.ly/IM_Hair1601 ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video Elidor tarafından sponsorludur. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Sabah Cilt Bakımı Rutinim - Cilt Bakımı 05:31
Sabah Cilt Bakımı Rutinim - Cilt Bakımı 123 izlenme - 2 yıl önce Benden çok istediğiniz aknesiz bir cilt için sabah cilt bakımı rutunimde neler kullanıyorum bu video onları sizlerle paylaştım. cilt tipim : normal akneye meyilli ( hormonel akne) Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: temizleme: The body shop ay ağacı rahatlatıcı ve temizleyici krem: http://goo.gl/buEeIZ Tonik: Mario badescu glikolik asit toniği: http://goo.gl/Ne3CDh Moshosgarden acapella toniği: http://goo.gl/W2nVTv Göz kremi: Bobbi brown hydrating eye: http://goo.gl/7NALkG serum: Ole henriksen truth serum collagen booster : @orjinaliburda ya da Kiehl's powerful-strenght line reducing concentrate : http://goo.gl/dQ9htH La roche posay effaclar duo (+): http://goo.gl/W4V10a Nemlendirici: clinique moisture surge: http://goo.gl/jgCUhr Güneş koruyucu : Clinique even better: https://goo.gl/79N4xy Kİehl's ultra light sunscreen : http://goo.gl/74Myl4 ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Sleek Makeup Alışverişi || Alınması Gereken 5 ürün + Fiyatları 08:26
Sleek Makeup Alışverişi || Alınması Gereken 5 ürün + Fiyatları 88 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar, Bana göre alınması gereken 5 Sleek makeup ürünü fiyatlarıyla birlikte bu videoda sizlere anlattım. Kimisini uzun zamandır kullanıyorum aydınlatıcı paleti gibi kimiside son yaptığım alışveriş ile koleksiyonuma katıldı, iyi seyirler Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: 1- Sleek i- divine far paletleri : (49,90 TL) - Natural - Storm - Ultra matte V1 - Celestial 2- Sleek makeup kontür kiti Light : (39,90 TL) 3- Sleek makeup allık rose gold : ( 29,60 TL) 4- Sleek makeup aydınlatıcı paleti solstice : (54,90 TL) 5- Sleek makeup matte me : (29,90 TL) - Birthday suit - Bittersweet ----------------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: Tüm Videolarım : http://y2u.be/ImUF80K1CN0 en popüler: http://y2u.be/M4Jr_2Jv2HM Akne dosyası : http://y2u.be/JqmD_pimNrE Alışverişler: http://y2u.be/Irnpdq4naho makyaj videoları: http://y2u.be/vHN2t6wWYM0 kitap incelemeleri:http://y2u.be/mgLlEZt4XLM Vlog : http://y2u.be/t-TnxyUipVc ------------------------------------------------------------- Sleek makeup ürünlerinin kullanıldığı videolar: günlük makyaj rutinim : http://y2u.be/dM3QwRUrTdY Bahar makyajı : http://y2u.be/qyQJakZ___Q Kış makyajı : http://y2u.be/khFh1nCKiU8 orman perisi makyajı : http://y2u.be/zmzwveIiHAw bakır tonlarında makyaj : http://y2u.be/XxvgWebceuc Siyah dumanlı göz makyajı : http://y2u.be/p_3sLh02WX0 ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Bitenler #7 || Ağustos 2016 | Cilt Bakımı 08:41
Bitenler #7 || Ağustos 2016 | Cilt Bakımı 78 izlenme - 2 yıl önce Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: Tüm Videolarım : http://y2u.be/ImUF80K1CN0 en popüler: http://y2u.be/M4Jr_2Jv2HM Akne dosyası : http://y2u.be/JqmD_pimNrE Alışverişler: http://y2u.be/Irnpdq4naho makyaj videoları: http://y2u.be/vHN2t6wWYM0 kitap incelemeleri:http://y2u.be/mgLlEZt4XLM Vlog : http://y2u.be/t-TnxyUipVc ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video Elidor işbirliği ile gerçekleşmiştir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
En Büyük Güzellik Sırrım || Green Juice Tarifi Ve Faydaları - Cilt Bakımı 06:51
En Büyük Güzellik Sırrım || Green Juice Tarifi Ve Faydaları - Cilt Bakımı 75 izlenme - 2 yıl önce Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Katı meyve sıkacğı: Sinbo juice extractor model no : SJ3139 ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: Tüm Videolarım : http://y2u.be/ImUF80K1CN0 en popüler: http://y2u.be/M4Jr_2Jv2HM Akne dosyası : http://y2u.be/JqmD_pimNrE Alışverişler: http://y2u.be/Irnpdq4naho makyaj videoları: http://y2u.be/vHN2t6wWYM0 kitap incelemeleri:http://y2u.be/mgLlEZt4XLM Vlog : http://y2u.be/t-TnxyUipVc ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Akşam cilt bakımı rutinim || Akne/sivilceye meyilli lekeli ciltler için 05:16
Akşam cilt bakımı rutinim || Akne/sivilceye meyilli lekeli ciltler için 71 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar, sizinde benim gibi Akne/sivilceye meyilli ve lekelerle başı dertte bir cildiniz varsa ve tüm bunlardan kurtulmak istiyorsanız cilt bakımı rutunimin 2. basamağı olan akşam cilt bakımı rutunimi sizlere bu videoda anlattım. Eğer haftalık cilt bakımı rutinimi de görmek istiyorsanız beğene basmayı unutmayın bu Video 1 hafta içerisinde 2000 beğeniyi geçerse haftalık cilt bakımı rutunimi sizler için hazırlarım, iyi seyirler... sabah cilt bakımı rutunim için : http://youtu.be/JqmD_pimNrE Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Sephora waterproof eye makeup remover: sephoradan temin edebilirsiniz. The body shop camomile cleansing oil: http://goo.gl/Dyb5Ka Glam glow super cleanse : sephoradan temin edebilirsiniz Peter thomas roth max complexion correction pads: http://goo.gl/n27VFJ Moshosgarden acapella tonik: http://goo.gl/m6Xjla Kiehl's midnight recovery eye : http://goo.gl/UM00ak Peter Thomas Roth retinol fussion pm : http://goo.gl/cHoRGi Ole henriksen invigorating night treatment overnight treatment : Ole henriksen sheer transformation cream: 2 ole henriksen ürününü de 3 little wonders set olarak Sabah rrutinimde kullandığım c vitamini serumuda bu set içerisinde www.instagram.com/orjinaliburda hesabından satın aldım. Nuxe reve de miel levres dudak kremi : http://goo.gl/onwKqC ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , cilt bakımı, saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Makyaj Üstü Sohbet || Rosegold Gözler, 2 Farklı Ruj İle | Cilt Bakımı 15:48
Makyaj Üstü Sohbet || Rosegold Gözler, 2 Farklı Ruj İle | Cilt Bakımı 62 izlenme - 2 yıl önce Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Akşama güncelleyeceğim:) ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: Tüm Videolarım : http://y2u.be/ImUF80K1CN0 en popüler: http://y2u.be/M4Jr_2Jv2HM Akne dosyası : http://y2u.be/JqmD_pimNrE Alışverişler: http://y2u.be/Irnpdq4naho makyaj videoları: http://y2u.be/vHN2t6wWYM0 kitap incelemeleri:http://y2u.be/mgLlEZt4XLM Vlog : http://y2u.be/t-TnxyUipVc ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Alışveriş || Sizin Önerilerinizle Aldıklarım #1-Cilt Bakımı 10:21
Alışveriş || Sizin Önerilerinizle Aldıklarım #1-Cilt Bakımı 68 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar, Snapchat üzerinden sizlere sordum olmazsa olmaz favorileriniz nelerdir diye siz önerdiniz bende onları satın aldım ve sizin önerilerinizle aldıklarım serisi ortaya çıktı. Bu video içerisinde sizin önerinizle Watsons, Gratis,Rossman ve Misshadan yaptığım alışverişleri sizler paylaştım. Ayırıca video ve ürün önerilerinizi sosyal medya üzerinden #ayşeyeönerim etiketiyle paylaşmayı unutmayın,iyi seyirler Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: -real techniques miracle complexion sponge (32 TL) -Rimmel London Face Sculpting Kontür Paleti 002 coral glow (17.90TL) -The balm Meet matte trimony (99 TL ) -Loreal Nude magic cushion fondaten (50 TL) -Maybelline las sensational maskara (16 TL) - max factor 2000 calorie curved maskara (30 TL) -Rimmel London macth perfection kapatıcı (16 TL) - Rival De Loop natural finis kapatıcı 01-02 numaralar (6 TL) - L'oreal Infallible Sculpt Kontür Paleti (50 TL) -Missha perfect cover bb krem 20 ml (30TL) - Goldenrose velvet matte mini 27 ve 12 numara (2.5 TL) -Maybelline color tatoo creme de nude (20 TL) - Wet n Wild color icon kohl pencil ( 7 TL) -Sleek makeup ürünleri için 22 haziran çarşamba günü 16:00 da kanalı kontrol etmeyi unutmayın:) -------------------------------------------------------------------------------- Videoda üzerimde ne var? ruj: Mac men love mystery Taç: H&M oje : H&M sepia saç rengi : koyu viyole ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Bol Hacimli Dalgalı Saçlar 03:13
Bol Hacimli Dalgalı Saçlar 75 izlenme - 2 yıl önce Daha Fazla bilgi için Bu kutucuyu Büyütünüz !!!! Kanalıma yüklenen videolardan haberdar olmak için lütfen kanalıma abone olun: http://goo.gl/W9G3Ej bana ulaşın mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF Google+: http://goo.gl/u7kAtY -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video Dove işbirliği ile hazırlanmıştır. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo
Sevgililer Gunu Makyajı & Supriz / Makyaj Ve Güzellik 07:53
Sevgililer Gunu Makyajı & Supriz / Makyaj Ve Güzellik 70 izlenme - 2 yıl önce Daha Fazla bilgi için Bu kutucuyu Büyütünüz !!!! Kanalıma yüklenen videolardan haberdar olmak için lütfen kanalıma abone olun: http://goo.gl/W9G3Ej bana ulaşın mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF Google+: http://goo.gl/u7kAtY -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: YÜZ: Smashbox photofinish primer water Benefit porefessional TooFaced born this way (light beige) Urban Decay naked skin kapatıcı (warm light) Hourglas ambient lightning powder diffused light Chanel Natural Finish loose powder (clair) Urban Decay chill makeup setting spray YANAK: Makeupforever pro fussion bronzer (30M) The balm Down boy allık Charlote Tilbry Film satra bronze&glow palet GÖZ: Benefit stay don't stray göz bazı (light/medium) Urban Decay Gwen Stefani palet (zone,harajuku,punk,blonde,pop) Avon super shock jel eyeliner Too faced better than sex maskara rimmel london lash accelerator makara DUDAK: Kiko milono smart dudak kalemi (712) Mac cream cup Dior addict 264 lipgloss --------------------------------- Çekiliş Şartları: - Youtube Kanalıma abone olmak ve bu videoyu beğenip katıldığınıza dair bir yorum bırakmak. -İntagram hesabımı takibe almak (www.instagram.com/aysecakar) ve çekiliş postunun altına katıldığınızı dahil bir yorum yapmak. Çekiliş sonuçları 21 Şubat 2016 Pazar günü açıklanacaktır. ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo
Günlük Makyajım - Cilt Bakımı 11:45
Günlük Makyajım - Cilt Bakımı 53 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar, videolarımda ve günlük olarak sürekli kullandığım makyajımı sizlerle anlattım. Kullandığım ürünler zaman zaman değişsede tarz hiç değişmiyor,iyi seyirler:) Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Bu videoları izlediniz mi? Tüm Videolarım : http://y2u.be/ImUF80K1CN0 en popüler: http://y2u.be/M4Jr_2Jv2HM Akne dosyası : http://y2u.be/JqmD_pimNrE Alışverişler: http://y2u.be/Irnpdq4naho makyaj videoları: http://y2u.be/vHN2t6wWYM0 kitap incelemeleri:http://y2u.be/mgLlEZt4XLM Vlog : http://y2u.be/t-TnxyUipVc --------------------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Dior nude air serum fondaten 30 numara Misha perfect cover bb 23 numara Maybelline fit me kapatıcı Hourglass diffused light pudra Mac mineralize skin finish natural medium Mac give me sun Bobbi brown shimmer brick bronze Sleek makeup solstice aydınlatıcı paleti Catrice giant maskara Clinique high impact mascara Rimmel londan colourist maskara kiko 712 dudak kalemi Mac mehr ruj ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Nisan Favorilerim 2016 || Makyaj Cilt Bakım ,kitap,dizi,müzik Ve Atıştırmalık-Cilt Bakımı 09:26
Nisan Favorilerim 2016 || Makyaj Cilt Bakım ,kitap,dizi,müzik Ve Atıştırmalık-Cilt Bakımı 54 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar, Bu videoda sizlere Nisan ayı boyunca en sevdiğim cilt bakımı,makyaj,müzik,kitap ve atıştırmalıklardan bahsettim, sizin bu ayki favorileriniz neler? Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Clinique moisture surge Clinique even better dark spot defense spf50 Bobbi brown bronzing powder golden light Nyx tinted brow gel brunette ve espresso Atıştırmalık: Tadım ballı yerfıstığı Dizi: game of thrones Quantico Kitap: Dante ilahi komedya Cassandra Clare Lady midnight ( türkiye çıkış tarihi belli değil) Müzik: Ariana Grande - Dangerous Woman : https://www.youtube.com/watch?v=9WbCfHutDSE ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
2015 Yılı  Favorilerim / Makyaj Ve Güzellik 15:31
2015 Yılı Favorilerim / Makyaj Ve Güzellik 61 izlenme - 2 yıl önce Merhaba güzellikler, bu videoda 2015 yılında severek kullandığım kozmetik ürünlerden söz ettim. Video geçişleri youtube a yükleme sırasında kaybolmuş video biraz zıplama modunda görmezden gelin iyi seyiler. Kanalıma yüklenen videolardan haberdar olmak için lütfen kanalıma abone olun: http://goo.gl/W9G3Ej bana ulaşın mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF Google+: http://goo.gl/u7kAtY -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Smash box photo finis primer water Benefit porefessional Loreal lumi magic Nars illuminator hot sand Loreal infallible 24H matte fondoten (20 numarası) Mac shappin powder emphasize Hourglass ambient lighting pudralar ( @orjinaliburda) Charlotte Tilbury film star bronze & glow palet ( @orjinaliburda) Chanel soleil tan de chanel (bronze universal) Makeupforever pro fushion bronzer 30M Benefit rockateur allık Becca Jachlyn Hill Champagne pop ve Pearl (@orjinaliburda) Makeupgeek farları (@orjinaliburda) Too faced better than sex mascara (@orjinaliburda) sephora lip creams ysl lip tint oil gerard cosmetic buttercup mac cosmetic kindy sexy,velvet tedy, cream cup dior addict 264 nolu lip gloss Mac fix+ ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir veya ürün yerleştirme içermemektedir.
Sonbahar Makyajı & Sürpriz- Cilt Bakımı 10:59
Sonbahar Makyajı & Sürpriz- Cilt Bakımı 38 izlenme - 1 yıl önce
Soru&cevap || Haters, İnadından Öldü!, Özgüven, Akne, Evlilik??? - Cilt Bakımı 12:32
Soru&cevap || Haters, İnadından Öldü!, Özgüven, Akne, Evlilik??? - Cilt Bakımı 56 izlenme - 2 yıl önce Daha Fazla bilgi için Bu kutucuyu Büyütünüz !!!! Kanalıma yüklenen videolardan haberdar olmak için lütfen kanalıma abone olun: http://goo.gl/W9G3Ej bana ulaşın mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF Google+: http://goo.gl/u7kAtY -------------------------------------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Mart Favorilerim || Cilt Bakımı,makyaj, Kitap,film - Ciltbakimi 10:32
Mart Favorilerim || Cilt Bakımı,makyaj, Kitap,film - Ciltbakimi 51 izlenme - 2 yıl önce Mart ayı boyunca severek kullandığım makyaj, cilt ve vücut bakımı ürünlerinin yanı sıra favorim olan kitap ve filmleri sizlerle paylaşmak istedim, iyi seyirler... Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: The body shop çay ağacı rahatlatıcı ve temizleyici krem: http://goo.gl/3wJlc1 Mario adesco glilikolik asit toniği : http://goo.gl/VFKzHV Moshosgarden acapella tonik: http://goo.gl/wiO1dd (*) Clarins radiant plus golden glow booster Rimmel london volume colorist mascara (*) maybelline the falsies pushup drama maskara (*) rimmel longan long lasting 25h fondoten(kırmızı kapak) Nars radiant creamy kapatıcı custard Kitap: Anlaşma ( the deal ) : http://goo.gl/NhXfzF Filmler: Burnt Chef Blog: http://carolinehirons.com (*) işaretli ürünler firma gönderisidir. ------------------------ Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Elçin Sangu İle Hayat Senden Yana Ve Neşe İle Alışveriş Maceramız - Cilt Bakimi 18:03
Elçin Sangu İle Hayat Senden Yana Ve Neşe İle Alışveriş Maceramız - Cilt Bakimi 47 izlenme - 2 yıl önce İstanbulda Elçin Sangu 'nun ev sahipliği yaptığı Elidor Hayat senden yana etkinliğinden ve İstanbul seyahatimden Neşe ile eğlenceli görüntüleri sizlerle paylaşmak istedim,iyi seyirler :) Kanalıma yüklenen videolardan haberdar olmak için lütfen kanalıma abone olun: http://goo.gl/W9G3Ej bana ulaşın mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Pratik Örgü Modelleri Ve Boyalı Saçların Bakımı - Cilt Bakım 10:33
Pratik Örgü Modelleri Ve Boyalı Saçların Bakımı - Cilt Bakım 33 izlenme - 1 yıl önce
Alışveriş || Gratis , Kiko, Bobbi Brown, Avon, N11, Kiehl's , Clinique - Cilt Bakımı 10:12
Alışveriş || Gratis , Kiko, Bobbi Brown, Avon, N11, Kiehl's , Clinique - Cilt Bakımı 44 izlenme - 2 yıl önce Son dönemde Gratis, Avon, Kiko, Bobbi Brown, N11, Kiehl's, Clinique den yapmış olduğum alışverişleri sizlerle paylaştım siz son dönemde neler aldınız? Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Vaseline nemlendirici vücut spreyi ( 16,15 tl) Elidor canlandırıcı kuru şampuan boyalı saçlar için ( 12,49 tl ) Elidor sağlıklı uzayan saçlar serisi şampuan ve saç kremi (9,90 tl ) Rexona 48 saat kalıcı deodorant ( 7 tl) Bobbi brown bronzing powder golden light (120 tl) Bobbi brown shimmer brick bronze (150 tl) Kiko water color eyeshadow 201 ve 208 (34,50 tl) Kiko long lasting shadow stick 04 ve 06 (24,90 tl ) Kiko smart lip pencil 712 ( 6,90 tl ) Kiko mixing solution Kiehl's midnight recovery eye ( 109 tl ) Kiehl's ultra light daily uv defense (139 tl) Clinique moisture surge ( 99 tl ) Clinique even better dar spot defense spf50 (129 tl ) Peter thomas roth max complexion correction pads (109 tl) Peter Thomas roth retinol fusion pm ( 217 tl ) ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Parfüm Koleksiyonum- Cilt Bakımı 09:44
Parfüm Koleksiyonum- Cilt Bakımı 36 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar, benden o çok istediğiniz parfüm koleksiyonumu bu videoda sizlere anlattım en sevdiğim parfüm hangisi merak ediyorsanız yanıtı bu videoda:) Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Bath&body works winter apple candy Bath& body works apple blossom & lavender Avon Our story for her Avon Up to you Avon amour (söz ettiğim parfüm) Britney spears midnight fantasy Versace bright crystal Marc Jocabs Honey Prada candy flore Chloe see by chloe ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
İş Kurma Hikayem || Benim Luzyom - Makyaj Ve Güzellik 05:39
İş Kurma Hikayem || Benim Luzyom - Makyaj Ve Güzellik 34 izlenme - 2 yıl önce Daha Fazla bilgi için Bu kutucuyu Büyütünüz !!!! Kanalıma yüklenen videolardan haberdar olmak için lütfen kanalıma abone olun: http://goo.gl/W9G3Ej Söz edilen ürünler: Anahtarlık zinciri rose: http://luzdemia.com/luzyo-anahtarlik-tasarla/anahtarlik-tasarlamaya-basla/anahtarlik-zinciri-rose-4804 Luzyo loceket büyük rose: http://luzdemia.com/luzyo-anahtarlik-tasarla/anahtarlik-tasarlamaya-basla/anahtarlik-luzyo-sec/luzyolocket-buyuk-rose-altin-rengi Belive Plaka rose : http://luzdemia.com/believe-plaka-buyuk-rose-altin Beyaz kristal kalp : http://luzdemia.com/luzyo-anahtarlik-tasarla/anahtarlik-tasarlamaya-basla/anahtarlik-sembol-sec/beyaz-kalp-tas sister : http://luzdemia.com/luzyo-anahtarlik-tasarla/anahtarlik-tasarlamaya-basla/anahtarlik-sembol-sec/sister surfboard : http://luzdemia.com/luzyo-anahtarlik-tasarla/anahtarlik-tasarlamaya-basla/anahtarlik-sembol-sec/surfboard Kahve fincanı Latte : http://luzdemia.com/luzyo-anahtarlik-tasarla/anahtarlik-tasarlamaya-basla/anahtarlik-sembol-sec/latte Sonya zincir altın: http://luzdemia.com/luzyo-kolye-tasarla/kolye-tasarla/kolye-zincir-sec/sonya-zincir-altin-4850 bana ulaşın mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video Luzdemia işbirliği ile gerçekleşmiştir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Makyaj Koleksiyonum - Cilt Bakımı 16:15
Makyaj Koleksiyonum - Cilt Bakımı 21 izlenme - 1 yıl önce
Bitenler #5 || Sevdiklerim, Sevmediklerim, Saç Boyalarım - Cilt Bakımı 13:44
Bitenler #5 || Sevdiklerim, Sevmediklerim, Saç Boyalarım - Cilt Bakımı 27 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar, son dönemde bitirdiğim kozmetik ürünlerinden neleri sevdim neleri sevmediğimi bu videoda anlattım:) Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Sephora pompalı misel makyaj temizleme suyu Sephora çift fazlı göz makyajı temizleyicisi Garnier çift fazlı göz makyajı temizleyicisi The body shop Camomile Silky Cleansing Oil Glam glow super cleanse mario badesco gylcolic cleansing lotion lush breath of fresh air lush eau rome water lush tea tree water rexona linen dry deodorant skindinavia makeup setting sprey avon foot works ölü denim mineralli ayak kremi lush snow fairy kiehl's powerfull strenght line reducing concantre juice beauty blemish clearing jel too faced amazing face powder foundation avon be romantic moshosgarden sweetheart moisturizer beautycyle water night cream ole henriksen Invigorating Night Treatment sunday riley luna sleeping oil dalan ekstra yoğun el kremi manic panic deep purple dream schwarzkopf igora royal 6.99 ve 0.99 ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: en popüler: http://youtu.be/0seVDNeuJzc Alışverişler: http://youtu.be/82LuXVYJ4-U makyaj videoları: http://youtu.be/AamAdnZNqno kitap incelemeleri: http://youtu.be/mgLlEZt4XLM ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Okul makyajı || fırçalar dahil uygun fiyatlı ürünlerle 10:49
Okul makyajı || fırçalar dahil uygun fiyatlı ürünlerle 21 izlenme - 1 yıl önce Merhabalar, yeni bir okul dönemi daha kapıya dayandı. Okuldayken açıkçası hızlı yapılabilecek makyajları tercih ediyordum ve ben üniversitedeyken en çok kullandığım makyajı fırçalar dahil tamamen uygun fiyatlı ürünlerle sizler için hazırladım iyi seyirler Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej # Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. mail: aysecakar.pr@gmail.com ( PR & iş teklifleri) snapchat: aysecakar twitter: www.twitter.com/tsilisiayse instagram: www.instagram.com/aysecakar facebook: http://goo.gl/LsiopF -------------------------------------------------------- Söz edilen ürünler: Misha perfect cover bb krem 23 Nyx Hd kapatıcı 05 Rival de loop natural touch kapatıcı 01 ve 02 GoldenRose kontür kiti Rimmel london stay matte pudra Sleek kontür kiti Note mineral allık 101 Maybelline color tattoo pink gol ve on and on bronze Avon mocha latte far paleti Nyx tinted kaş jeli revlon ultra volume maskara revlon matte lip balm 225 ------------------------- Favori makyaj fırçalarım için SIGMA2016 kodunu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.. Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM ---------------------------------------------------------------------------------------------- oynatma listeleri: Tüm Videolarım : http://y2u.be/ImUF80K1CN0 en popüler: http://y2u.be/M4Jr_2Jv2HM Akne dosyası : http://y2u.be/JqmD_pimNrE Alışverişler: http://y2u.be/Irnpdq4naho makyaj videoları: http://y2u.be/vHN2t6wWYM0 kitap incelemeleri:http://y2u.be/mgLlEZt4XLM Vlog : http://y2u.be/t-TnxyUipVc ------------------------------------------------------------------------------------- Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve 0 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Seviliyorsunuz güzellikler; Ayşe, xoxo ----------------------------------------------------------------- kanal hakkında: Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.