Hoşgeldiniz!

okyay

Okyay - Gel Esmerim 02:51
Okyay - Gel Esmerim 390 izlenme - 2 hafta önce Türkiye'nin Salvatore Adamo'su olan Okyay'ın 1968 yılında çıkardığı muhteşem şarkısını canlı yayında yeniden söylediği video sizlerle.
Niyazi Okyay - Gavur Rahime 04:43
Niyazi Okyay - Gavur Rahime 13.065 izlenme - 6 yıl önce NiYAZi OKYAY GAVUR RAHiME
Nıyazı Okyay Gavur Rahime 04:43
Nıyazı Okyay Gavur Rahime 4.202 izlenme - 6 yıl önce
çorum draglar 06 ae 422 proshop 106 www.hitittunin 00:13
çorum draglar 06 ae 422 proshop 106 www.hitittunin 6.834 izlenme - 8 yıl önce çorum draglar 06 ae 422 proshop 106
Niyazi Okyay İste Oyun Havası Fidayda 03:14
Niyazi Okyay İste Oyun Havası Fidayda 2.044 izlenme - 6 yıl önce
Niyazi Okyay - Gavur Rahime 04:43
Niyazi Okyay - Gavur Rahime 763 izlenme - 3 yıl önce Efendim şu videoda bahsedilen türkünün müziğidir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/140014/penislere-gelesin-rahime-ulusal-kanal Klibi ekleyecektim ama estetik bir tarafı yoktu. Sözleri: arabası dört teker ovalardan ot çeker rahimede kıza sarılmayan ölürde gider ah çeker öperim bacakları gavur rahimem dolduruve gucakları demiryolu köstekli gavur rahimem ablasından istekli ayın önünde aydın mapusda günler saydım izin aldım varıyom rahimem gözlerin aydın o verdi de ben aldım gavur rahimem gül memene aldandım masa üstü örümcek gavur rahimem eğilivese görüncek kavak kavağa değdi kavak ta boynunu eğdi inkar etme rahime göbekte göbeğe değdi ilimonum muz gibi gavur rahimem evlenmedik gız gibi ilimonum portakal gavur rahimem bir gece de bende kal öperim bacakları gavur rahimem dolduruve gucakları demiryolu köstekli gavur rahimem anasından istekli
kemal okyay-adanaspor'a hoşgeldin..! 02:04
kemal okyay-adanaspor'a hoşgeldin..! 756 izlenme - 8 yıl önce adanaspor'a hoşgeldin kemal okyay!
Sabahlar Olmasın Niyazi Oktay Oyun 04:13
Sabahlar Olmasın Niyazi Oktay Oyun 749 izlenme - 6 yıl önce
Sevgi Pınarı Sitesi 04:49
Sevgi Pınarı Sitesi 1.048 izlenme - 8 yıl önce sevgi pınarı sitesi şiiri şevket okyay tarafından sevgi pınarı sitesi adına yazılmıştır teşekkürler şevket okyay..
Atatürk Ölmedi Yüreğimde Yaşıyor-İsaret Dili (Elif&zeynep) 01:00
Atatürk Ölmedi Yüreğimde Yaşıyor-İsaret Dili (Elif&zeynep) 83 izlenme - 5 ay önce Atatürk sevgisi ölümsüzdür! Atatürk Ölmedi, Yüreğimde yaşıyor, Kestane Gürgen Palamut, Gezsen Anadoluyu gibi pek çok güzel çocuk şarkısının bestecisi DR. Erdoğan Okyay, bu gün vefat etmiştir. Ona saygı duruşu anlamında şarkısını siteye eklemek, eklemişken de farklılık olsun diye işaret dili ile eklemek istedim.
Meral Çelik - Bilmeyecek (Günden Yaylı Grubu) 03:38
Meral Çelik - Bilmeyecek (Günden Yaylı Grubu) 241 izlenme - 4 yıl önce Meral Çelik - Bilmeyecek (Günden Yaylı Grubu)
Resul Aksoy=olurmu 03:45
Resul Aksoy=olurmu 457 izlenme - 9 yıl önce resul aksoy resİmlere slayt alİ tekİntüre=olurmu hİç dönme boŞuna yalanci dünya
Dsi Yıldızları 00:12
Dsi Yıldızları 333 izlenme - 11 yıl önce uğur,erdem,eren,erdem,ayberk,onur çekim yapan OKYAY
17. Uluslararası Eskişehir Film Festivali Başladı 05:05
17. Uluslararası Eskişehir Film Festivali Başladı 276 izlenme - 3 yıl önce Festivalin düzenlendiği Sinema Anadolu Salonu'ndan detaylar- Halil Ergün ve Meral Orhonsay'ın salona gelmeleri ve salondakilerle selamlaşmaları- Anadolu Üniversitesi Rektörü Naci Gündoğan'ın konuşması- Maden filmi gösterimi- Meral Orhosay'a ödülünün verilmesi- Meral Orhonsay'ın konuşması- Halil Ergün'e ödülünün verilmesi- Halil Ergün'ün konuşması- Hatıra fotoğrafı çektirilmesi "17. Uluslararası Eskişehir Film Festivali"- Festivalde, gelenekselleştirilen "Onur ödülü" Türk sinema sanatçıları Meral Orhonsay ve Halil Ergün'e verildi- Orhonsay: - "Bu ödülü rahmetli olan madenciler anısına alıyorum.
Panel Kesimi 04:39
Panel Kesimi 128 izlenme - 11 yıl önce gelde izleme
Saç Ekim Uzmanı Kadri OKYAY -  Saç ekimi nedir ? 03:09
Saç Ekim Uzmanı Kadri OKYAY - Saç ekimi nedir ? 102 izlenme - 2 yıl önce Hem erkeklerde hem de kadınlarda uygulanabilen ve lokal anestezi altında yapılan saç ekimi, kelliğe kesin ve kalıcı çözüm sunan cerrahî bir işlemdir. Modern saç ekimi, FUT (Foliküler ünite transplantasyonu) ve FUE (Foliküler ünite ekstraksiyonu) olmak üzere 2 yöntemi kapsamakla birlikte bugün bu 2 yöntemden dünyada ve ülkemizde ağırlıklı olarak uygulananı FUE tekniğidir. FUE tekniğinde FUT tekniğindeki gibi uzun kesi yapılmaz ve saç bandı çıkarılmaz. Bir kulağın hizasından başlayıp başın arka tarafı ve enseyi içine alarak diğer kulağın hizasına kadar uzanan bölgeden alınan saç kökleri saçsız alana nakledilir. Kadri Okyay Saç Ekim Uzmanı Adres: Özel United Doctors Tıp Merkezi Nispetiye Mahallesi Başlık Sokak Mm Plaza No:3/2 Etiler / İstanbul Telefon: 0 505 589 57 63 web: www.sac-ekimi.co facebook:sacekimico
Murad Okyay 00:21
Murad Okyay 89 izlenme - 6 yıl önce Murad Okyay
Nisanur 02:46
Nisanur 120 izlenme - 8 yıl önce arto resmen bir fırlama
Karaton 03:52
Karaton 111 izlenme - 8 yıl önce karaton şiiri şevket okyay sevgi pınarı wwww.sevgiplatformu.info haylaz61
Karaton 03:50
Karaton 112 izlenme - 8 yıl önce sevgi pınarı karaton şiiri şevket okyay hazırlayan haylaz61 www.sevgiplatformu.info
Kamil Okyay Sındır: 02:04
Kamil Okyay Sındır: "Kontrol Altında Tutulmak Zorunda. Sağlık Durumu İyi Durumda" 6 izlenme - 5 ay önce Kamil Okyay Sındır: "Kontrol altında tutulmak zorunda.
Türkiye'nin Geleceğine Yön Verecek Sistemi Açıkladılar 03:04
Türkiye'nin Geleceğine Yön Verecek Sistemi Açıkladılar 11 izlenme - 6 ay önce Hükümet ve iş dünyası Türkiye'de nitelikli iş gücünü artırarak, işsizliği azaltmak için çok önemli hamleler yapıyor. CNN TÜRK'te Hafta Sonu programında Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay ve Denizbank CEO'su Hakan Ateş, Türkiye’nin geleceğine yön verecek istihdam hamlesinin nasıl yapılması gerektiğini ve beyin göçünün nasıl tersine döneceğini anlattı. Geleceğin savaş uçağı olarak nitelendirilen F-35'lerin üretiminde pay sahibi olduklarını hatırlatan Zeynep Bodur Okyay, bu projede çalışacak uçak mühendislerine ihtiyaç duyduklarını ve Türkiye'nin eğitim sisteminde yapacağı değişikliklerle gençleri istihdam edebileceklerini vurguladı. İş dünyası ve eğitim kurumlarının arasındaki iş birliğinin daha fazla olması gerektiğini vurgulayan Hakan Ateş, daha lise dönemindeyken öğrencilerin staj yaparak iş hayatı tecrübesi edinmesini sağlayacak bir sisteme ihtiyaç duyulduğunu belirtti.
Saç Ekim Uzmanı Kadri OKYAY - Kaş ve bıyık ekiminde de donör alan ense bölgesidir 03:22
Saç Ekim Uzmanı Kadri OKYAY - Kaş ve bıyık ekiminde de donör alan ense bölgesidir 38 izlenme - 2 yıl önce Erkeklerde üst dudak üzerinde kıl çıkmaması ya da yeterli sıklıkta olmaması durumunda kesin çözüm bıyık ekimidir. Bıyık bölgesine ekilecek kıl kökleri sac ekiminde de olduğu gibi donör alan olarak ifade ettiğimiz ense bölgesinde iki kulak arasındaki alandır. Bu alandaki kökler fue yöntemi ile 0,6mm punchlarla alınır. Kıl köklerinin olmadığı ya da seyrek olduğu alana gerekli acı ile kanalları açılıp ekim işlemi yapılır. Bıyık bölgesinde yara, skar izi, ameliyat izi, yanık izi dökülme gibi sorunlar profilde olduğu için kişileri psikolojik olarakta etkilemektedir. Bu hatırlatıcı izden kurtulmak bıyık ekimi ile mümkündür. Bıyık ekiminde profesyonel ekimiz birçok ekim yapmıştır gerekli deneyime sahiptir. Fue ile kökleri alıp gerekli alana uygun sıklıkta doğal görünen bıyık ekimi yapabilmektedir. Kadri Okyay Saç Ekim Uzmanı Adres: Özel United Doctors Tıp Merkezi Nispetiye Mahallesi Başlık Sokak Mm Plaza No:3/2 Etiler / İstanbul Telefon: 0 505 589 57 63 web: www.sac-ekimi.co facebook:sacekimico
İş Dünyasının Geleceğine Yön Verecek Gençler Aranıyor - Hafta Sonu 30.09.2017 Cumartesi 43:17
İş Dünyasının Geleceğine Yön Verecek Gençler Aranıyor - Hafta Sonu 30.09.2017 Cumartesi 11 izlenme - 6 ay önce Beyin göçü nasıl engellenir? Başarılı yöneticiler yetiştirmek için eğitim sisteminde reform gerekli mi? Dijital çağda yöneticilik yapmanın gerekleri neler? Hafta Sonu, Türkiye'nin nitelikli insan gücü geleceğini, iş dünyasının iki önemli ismi Zeynep Bodur Okyay ve Hakan Ateş ile masaya yatırdı.
Ahmet Turan Okyay'ın Hedefi Olimpiyatlar 02:15
Ahmet Turan Okyay'ın Hedefi Olimpiyatlar 2 izlenme - 3 ay önce Spora küçük yaşlarda güreşle başlayan, daha sonra haltere yönelen Ahmet Turan Okyay, 6 yıl önce tanıştığı halterdeki başarılarıyla dikkati çekiyor. Geçen yıl Dünya Gençler Şampiyonası'nda 69 kiloda şampiyon olan, bu yıl Avrupa 23 Yaş Altı Şampiyonası'nda iki altın madalya kazanan Ahmet Turan, olimpiyatlara katılıp başarı hedefliyor.
Leyla Ruhan Okyay - Geyikli Orman (Sesli Kitap) 20:10
Leyla Ruhan Okyay - Geyikli Orman (Sesli Kitap) 24 izlenme - 3 yıl önce Seslendiren: Tülay Bursa
Columbia Saz Heyeti Necati Okyay İdaresinde - Yeni Zeybek Havası  (Taş Plak Arşivi) 03:23
Columbia Saz Heyeti Necati Okyay İdaresinde - Yeni Zeybek Havası (Taş Plak Arşivi) 6 izlenme - 10 ay önce
Columbia Saz Heyeti Necati Okyay İdaresinde - Son Sistem Çiftetelli (Taş Plak Arşivi) 03:22
Columbia Saz Heyeti Necati Okyay İdaresinde - Son Sistem Çiftetelli (Taş Plak Arşivi) 6 izlenme - 10 ay önce
Sevin Okyay ve Serra Yılmaz Afiş'e konuk oluyor 00:21
Sevin Okyay ve Serra Yılmaz Afiş'e konuk oluyor 21 izlenme - 4 yıl önce Sinema Yazarları Derneği yılın en iyi filmini seçiyor... Ödüller bu akşam Cemal Reşit Rey salonunda sahiplerini buluyor... Sinema yazarı Sevin Okyay ve Oyuncu Serra Yılmaz'ın katılımıyla Afiş adayları değerlendiriyor... Nefise Karatay'ın sunumu ile Afiş, 20 Ocak Pazartesi günü 16.45'te CNN TÜRK'te!
CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır: 07:25
CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır: "Adalet Yürüyüşü'nü Sokak Eylemi Olarak Görmek Doğru Değil" 3 izlenme - 9 ay önce CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır: "Adalet Yürüyüşü'nü sokak eylemi olarak görmek doğru değil" MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya: "MHP sokakta olmayacaktır"ANKARA - CHP heyeti, MHP'ye bayram ziyaretinde bulundu.