Hoşgeldiniz!

olağan

İbrahimoviç'in L.A.'de İlk Maçında Attığı Olağanüstü Gol 00:58
İbrahimoviç'in L.A.'de İlk Maçında Attığı Olağanüstü Gol 7.375 izlenme - 3 hafta önce video
İlkay Akkaya - Olağan Bir Gün (Yeni Klip 2012) 04:54
İlkay Akkaya - Olağan Bir Gün (Yeni Klip 2012) 104.156 izlenme - 6 yıl önce İlkay Akkaya'nın yeni albüm çalışmasının ilk single'ı ve klibi. İlkay Akkaya yeni albüm çalışmasının ilk parçası olarak kaydettiği ''Olağan Bir Gün ''isimli parça,gitgide açmaza sürüklenen ülke gündemine ,bir sanatçı tavrı olarak digital single formatında yayınlanıyor. Söz: Nalan Temeltaş Kutlay Müzik: Fikri Kutlay
the usual suspects fragmanı 1 02:24
the usual suspects fragmanı 1 52.720 izlenme - 7 yıl önce beşi de birbirinden yetenekli ve kendi alanlarında uzman sabıkalı basit bir kaçırma olayından sonra gözaltına alındıklarında hiçbiri olaya bir anlam veremeden boş gözlerle birbirlerine bakmaktadır. hikayeyi araştıran ajan david kujan kaliforniya san pedro limanı'nda 27 kişinin ölümü ile sonuçlanan gizemli patlama ile bu beş kişinin bağlantısı olduğunu varsaymaktadır. elinde kalan tek canlı tanık verbal kint hikayeyi baştan sona soğukkanlılıkla kendisine aktarmaktadır fakat tüm soru işaretleri b
Ohal Teröre Teslim Olmaktır - RTE 01:35
Ohal Teröre Teslim Olmaktır - RTE 7.016 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan: "Ohal teröre teslim olmaktır" demişti... Ohal ile ilgili 2 farklı açıkama... Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Milli Güvenlik Kurulu toplantısında alınan olağanüstü hâl (OHAL) süresinin uzatılması tavsiyesine ilişkin, "3 aylık süreyle OHAL'in uzatılması Türkiye'nin yararınadır. Fransa'da 3 ay artı 3 ay son olarak da 6 ay olmak üzere toplamda 1 yıl olağanüstü hal uygulandı. Dünyadan kimse Fransa'ya 'Ya siz niye 1 yıl OHAL ilan ettiniz' diyor mu? Bazı bakan arkadaşlarımız 'Artık bitse mi' diyor. 'Olur mu' diyorum arkadaşlarıma dur bakalım ya, sabırlı ol belki 12 ay da yetmeyecek" şeklinde konuştu.
Kim Bu Gözlerindeki Yabancı 03:54
Kim Bu Gözlerindeki Yabancı 20.565 izlenme - 10 yıl önce süper bi parça
Olağan Şüpheliler Finali (Türkçe Dublajlı) 04:58
Olağan Şüpheliler Finali (Türkçe Dublajlı) 1.947 izlenme - 1 yıl önce The Usual Suspects (olağan şüpheliler) filminin muhteşem süprizli finali. bu finali anlamak için filmin tamamı izlenmeli.
The Usual Suspects - Keyser Söze Hikayesi 03:04
The Usual Suspects - Keyser Söze Hikayesi 1.926 izlenme - 3 yıl önce Usual Suspects, 1995 ABD yapımı bir kara filmdir. Filmin bu sahnesinde; gizemli, acımasız ve Türk olduğu iddia edilen mafya lideri Keyser Söze'nin Türkiye günlerinden kalma bir hikayesini izliyoruz.
Usual Suspects Temalı Euroleague Reklamı(Cedi Osman içerir) 02:34
Usual Suspects Temalı Euroleague Reklamı(Cedi Osman içerir) 1.600 izlenme - 2 yıl önce 2015-16 Euroleague sezonu için hazırlanmış reklamda milli yıldızımız Cedi Osman dışında, Fenerbahçe'den Bogdanovic ve Obradovic de rol alıyor
Atiye Deniz , Don't Think  - Sanma 03:54
Atiye Deniz , Don't Think - Sanma 6.789 izlenme - 10 yıl önce sevdik seni bizzz
Sokakta Olağan Dışı Meme Gören Rus Muhabir 00:35
Sokakta Olağan Dışı Meme Gören Rus Muhabir 1.524 izlenme - 3 yıl önce sokak röportajı yapan muhabir ve kameraman o esnada yanlarından geçen olağan dışı memeyi görünce o an konuşanı bırakıp hemen peşine düşüyorlar bu esrarengiz şahsın.
Yok Artık...! 00:32
Yok Artık...! 5.175 izlenme - 10 yıl önce ..
Baldız - Olağan Şüpheliler 04:03
Baldız - Olağan Şüpheliler 1.982 izlenme - 3 yıl önce Zemin müsait,hava güneşli,rakip takım defansı olduğu gibi siestada.(Gol öncesi saha ve durum değerlendirmesi) Köfteyi ayranı indirip çayır çimene yayılan aile eşrafının rehavetini fırsat bilen Hasan,adeta ceza sahasına ışınlanır. Önce sağa,sonra sola,sonra tekrar sağa bakan Hasan,radyodaki maç eşliğinde baldızı ayıklar. ( -Açık havada cima edilirse çocuk gürbüz olur. [Bkz. "Lokman Hekimin sakın ha dediği 31 çekmenin belaları]" isimli kitaptan alıntıdır.) Kızının aşıyı yediğini öğrenen Ali Baba emin olmak için şerbeti (idrar tahlili) doktora götürür. Vaziyeti çözmeye çalışırken aklından geçirdiği iğneci adayları gerçekten takdire şayandır. Favorim dondurmacı olsa da kasap arkadaşın Belmondo'ya olan benzerliği aklımı biraz karıştırmamış değildir. Gölün ayrıntıları için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1250/
Haydi Bismillah - 2015 Ak Parti Seçim Şarkısı 03:00
Haydi Bismillah - 2015 Ak Parti Seçim Şarkısı 701 izlenme - 3 yıl önce AK Parti'nin 1 Kasım seçimlerinde kullanacağı şarkı Şarkı Sözleri. Aşk ile çıktık yola Yenilendik tazelendik Sevdalıyız bu vatana Haydi Bismillah Söylenecek sözümüz var Yürünecek yolumuz var Hep beraber yürüyelim Haydi Bismillah Her bir karış toprağında Baştan başa izimiz var Umudumuz yarınlara Haydi Bismillah...
Olağan Şüpheliler - Bombacı Mülayim 02:54
Olağan Şüpheliler - Bombacı Mülayim 595 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde birçok sahnesinin daha önce paylaşıldığı korkusuz korkak filminden güzel bir kesit izliyoruz. mülayimin kiralık katilini ararken olağan şüphelilerini göreceğiz ve de rahmetle anacağız büyük üstadı.
yok böyle birşey 04:33
yok böyle birşey 1.154 izlenme - 9 yıl önce olağanüstü bi kuş
Bunların Hepsi Gerçek Hd 04:11
Bunların Hepsi Gerçek Hd 420 izlenme - 3 yıl önce Dünyada çok ilginç ve enteresan ama gerçek olayları derleyip beğeninize sunarım.
olağan Şüpheliler / 01:58
olağan Şüpheliler / 837 izlenme - 9 yıl önce olağan şüpheliler
bu araba rüyaları süslüyo 02:47
bu araba rüyaları süslüyo 795 izlenme - 9 yıl önce gerçekten rüyaları süslüyecek kadar var harika bişi ya
Olağan Şüpheliler - Keyser Söze'nin Hikayesi 02:06
Olağan Şüpheliler - Keyser Söze'nin Hikayesi 238 izlenme - 3 yıl önce "Olağan Şüpheliler" filminde en gizemli karakter, Türk olduğu muhtemel, herkesin korkulu rüyası Kayser Söze ile ilgili korkunç hikaye. Filmde hikaye onun etrafında döner ve onun kim olduğunu filmde anların. İzlemeyenlere öneririm. Alnında kült filmdir.
Kevin Dutton - Psikopatlık Üzerine 04:35
Kevin Dutton - Psikopatlık Üzerine 206 izlenme - 3 yıl önce Orijinal adı The Wisdom Of Psychopaths olan Türkçe'ye Olağan Psikopatlar olarak çevirilen kitabın yazarı olan Kevin Dutton'dan psikopatlık üzerine bir konuşmasını izleyeceğiz.
Usual Suspects (Olağan Şüpheliler) Main Theme 03:41
Usual Suspects (Olağan Şüpheliler) Main Theme 163 izlenme - 3 yıl önce Olağan şüpheliler 1995 yılında abd yapımı bir kara filmdir. En iyi özgün senaryo dalında Christopher McQuarrie'a ve en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Kevin Spacey'e Oscar kazandırmıştır. Çapraz koşu yapan senaryosu oscarlık performans ve süpriz sonların babası sayılabilecek bir finalin haricinde müzikleri de takdire şayandır. Müzikleri John Ottman tarafından yapılmıştır ve şimdi jenerikteki müzik ile başbaşasınız.
Davutoğlu: Selam Olsun 05:25
Davutoğlu: Selam Olsun 191 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1)"CHP bizden sonra kongre yaptı.
Altınokta Derneği Olağan Kongresi Gerçekleştirildi 05:11
Altınokta Derneği Olağan Kongresi Gerçekleştirildi 154 izlenme - 4 yıl önce Altınokta Derneği Olağan Kongresi Gerçekleştirildi
Made in Turkey - Türkiye Tanıtım Filmi 00:48
Made in Turkey - Türkiye Tanıtım Filmi 267 izlenme - 3 yıl önce Efenim Uçman Balaban isimli viiyjul artist sanırım, Türkiyenin son dönemlerinde yaşanan tüm olayları bize 48 saniyede aktarmaya çalışmış. Made in Turkey ismi vererekte, Türkiyede olan bitenler demek istemiş. Başarılı.
Diyarbakır 5. Olağan Kongresi’nde Kürtçe Konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu 01:02
Diyarbakır 5. Olağan Kongresi’nde Kürtçe Konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu 160 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Diyarbakır 5. Olağan Kongresi’ne katılmak üzere Seyrantepe Spor Kompleksi’nde toplanan kalabalığa seslenen Başbakan Ahmet Davutoğlu, selamlama sırasında halka Kürtçe seslendi. Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır’a selam olsun şeklinde başladığı konuşmasında salonda açılan ve ‘Kardeşliğin sesi Başbakan Davutoğlu’na selam olsun’ yazılı olan pankartı okuyarak, Kürtçe selama karşılık verdi.
Bunlar Olağan Şeylerdir, İş Kazasıdır - RTE 00:06
Bunlar Olağan Şeylerdir, İş Kazasıdır - RTE 107 izlenme - 3 yıl önce Ülkesinin bekası için her türlü zorluğa karşı mücadele eden saygıdeğer Başbakan'ımız, Soma Maden kazasıyla ilgili haklı değerlendirmelerde bulunmuş.
Hdp'nin 2. Olağan Kongresi - Demirtaş'ın Gelişi 03:08
Hdp'nin 2. Olağan Kongresi - Demirtaş'ın Gelişi 83 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : HDP'li vekillerin salona girişi, coşkuyla karşılanması Selahattin Demirtaş'ın salona girişi HDP 2. Olağan Kongresi HDP'nin 2. Olağan Kongresi'nin yapılacağı Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'na davetliler gelmeye başladı HDP'nin 2. Olağan Büyük Kongresi'nin yapılacağı Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'na davetliler gelmeye başladı.
Kesmeşeker-Olağan Durumlar 04:32
Kesmeşeker-Olağan Durumlar 101 izlenme - 7 yıl önce kesmeşeker
Gerçek Olduğuna İnanamayacağınız 10 İlginç Bilgi 01:09
Gerçek Olduğuna İnanamayacağınız 10 İlginç Bilgi 11 izlenme - 5 ay önce Su aygırlarının sütü neden pembedir? Bal neden hiç bozulmaz? Kuğular gerçekten üzüntüden ölebilir mi? İşte duyunca çok şaşıracağınız, hayatın içinden 10 ilginç bilgi...
AK Parti 5. Olağan İl Kongresi - Muş 02:22
AK Parti 5. Olağan İl Kongresi - Muş 87 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Zonguldak 5. Olağan İl Kongresi- Genel Başkan Yardımcısı Muş: - "(Başkanlık sistemi) Biz bunu AK Parti için istemiyoruz.