Hoşgeldiniz!

olağan

İlkay Akkaya - Olağan Bir Gün (Yeni Klip 2012) 04:54
İlkay Akkaya - Olağan Bir Gün (Yeni Klip 2012) 103.798 izlenme - 5 yıl önce İlkay Akkaya'nın yeni albüm çalışmasının ilk single'ı ve klibi. İlkay Akkaya yeni albüm çalışmasının ilk parçası olarak kaydettiği ''Olağan Bir Gün ''isimli parça,gitgide açmaza sürüklenen ülke gündemine ,bir sanatçı tavrı olarak digital single formatında yayınlanıyor. Söz: Nalan Temeltaş Kutlay Müzik: Fikri Kutlay
Ohal Teröre Teslim Olmaktır - RTE 01:35
Ohal Teröre Teslim Olmaktır - RTE 6.954 izlenme - 10 ay önce Erdoğan: "Ohal teröre teslim olmaktır" demişti... Ohal ile ilgili 2 farklı açıkama... Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Milli Güvenlik Kurulu toplantısında alınan olağanüstü hâl (OHAL) süresinin uzatılması tavsiyesine ilişkin, "3 aylık süreyle OHAL'in uzatılması Türkiye'nin yararınadır. Fransa'da 3 ay artı 3 ay son olarak da 6 ay olmak üzere toplamda 1 yıl olağanüstü hal uygulandı. Dünyadan kimse Fransa'ya 'Ya siz niye 1 yıl OHAL ilan ettiniz' diyor mu? Bazı bakan arkadaşlarımız 'Artık bitse mi' diyor. 'Olur mu' diyorum arkadaşlarıma dur bakalım ya, sabırlı ol belki 12 ay da yetmeyecek" şeklinde konuştu.
the usual suspects fragmanı 1 02:24
the usual suspects fragmanı 1 39.310 izlenme - 6 yıl önce beşi de birbirinden yetenekli ve kendi alanlarında uzman sabıkalı basit bir kaçırma olayından sonra gözaltına alındıklarında hiçbiri olaya bir anlam veremeden boş gözlerle birbirlerine bakmaktadır. hikayeyi araştıran ajan david kujan kaliforniya san pedro limanı'nda 27 kişinin ölümü ile sonuçlanan gizemli patlama ile bu beş kişinin bağlantısı olduğunu varsaymaktadır. elinde kalan tek canlı tanık verbal kint hikayeyi baştan sona soğukkanlılıkla kendisine aktarmaktadır fakat tüm soru işaretleri b
Kim Bu Gözlerindeki Yabancı 03:54
Kim Bu Gözlerindeki Yabancı 20.563 izlenme - 10 yıl önce süper bi parça
Olağan Şüpheliler Finali (Türkçe Dublajlı) 04:58
Olağan Şüpheliler Finali (Türkçe Dublajlı) 1.834 izlenme - 5 ay önce The Usual Suspects (olağan şüpheliler) filminin muhteşem süprizli finali. bu finali anlamak için filmin tamamı izlenmeli.
Usual Suspects Temalı Euroleague Reklamı(Cedi Osman içerir) 02:34
Usual Suspects Temalı Euroleague Reklamı(Cedi Osman içerir) 1.481 izlenme - 2 yıl önce 2015-16 Euroleague sezonu için hazırlanmış reklamda milli yıldızımız Cedi Osman dışında, Fenerbahçe'den Bogdanovic ve Obradovic de rol alıyor
The Usual Suspects - Keyser Söze Hikayesi 03:04
The Usual Suspects - Keyser Söze Hikayesi 1.372 izlenme - 2 yıl önce Usual Suspects, 1995 ABD yapımı bir kara filmdir. Filmin bu sahnesinde; gizemli, acımasız ve Türk olduğu iddia edilen mafya lideri Keyser Söze'nin Türkiye günlerinden kalma bir hikayesini izliyoruz.
Atiye Deniz , Don't Think  - Sanma 03:54
Atiye Deniz , Don't Think - Sanma 6.788 izlenme - 10 yıl önce sevdik seni bizzz
Yok Artık...! 00:32
Yok Artık...! 5.175 izlenme - 10 yıl önce ..
Baldız - Olağan Şüpheliler 04:03
Baldız - Olağan Şüpheliler 1.583 izlenme - 3 yıl önce Zemin müsait,hava güneşli,rakip takım defansı olduğu gibi siestada.(Gol öncesi saha ve durum değerlendirmesi) Köfteyi ayranı indirip çayır çimene yayılan aile eşrafının rehavetini fırsat bilen Hasan,adeta ceza sahasına ışınlanır. Önce sağa,sonra sola,sonra tekrar sağa bakan Hasan,radyodaki maç eşliğinde baldızı ayıklar. ( -Açık havada cima edilirse çocuk gürbüz olur. [Bkz. "Lokman Hekimin sakın ha dediği 31 çekmenin belaları]" isimli kitaptan alıntıdır.) Kızının aşıyı yediğini öğrenen Ali Baba emin olmak için şerbeti (idrar tahlili) doktora götürür. Vaziyeti çözmeye çalışırken aklından geçirdiği iğneci adayları gerçekten takdire şayandır. Favorim dondurmacı olsa da kasap arkadaşın Belmondo'ya olan benzerliği aklımı biraz karıştırmamış değildir. Gölün ayrıntıları için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1250/
Sokakta Olağan Dışı Meme Gören Rus Muhabir 00:35
Sokakta Olağan Dışı Meme Gören Rus Muhabir 983 izlenme - 2 yıl önce sokak röportajı yapan muhabir ve kameraman o esnada yanlarından geçen olağan dışı memeyi görünce o an konuşanı bırakıp hemen peşine düşüyorlar bu esrarengiz şahsın.
Haydi Bismillah - 2015 Ak Parti Seçim Şarkısı 03:00
Haydi Bismillah - 2015 Ak Parti Seçim Şarkısı 677 izlenme - 2 yıl önce AK Parti'nin 1 Kasım seçimlerinde kullanacağı şarkı Şarkı Sözleri. Aşk ile çıktık yola Yenilendik tazelendik Sevdalıyız bu vatana Haydi Bismillah Söylenecek sözümüz var Yürünecek yolumuz var Hep beraber yürüyelim Haydi Bismillah Her bir karış toprağında Baştan başa izimiz var Umudumuz yarınlara Haydi Bismillah...
yok böyle birşey 04:33
yok böyle birşey 1.149 izlenme - 8 yıl önce olağanüstü bi kuş
Bunların Hepsi Gerçek Hd 04:11
Bunların Hepsi Gerçek Hd 412 izlenme - 2 yıl önce Dünyada çok ilginç ve enteresan ama gerçek olayları derleyip beğeninize sunarım.
Olağan Şüpheliler - Bombacı Mülayim 02:54
Olağan Şüpheliler - Bombacı Mülayim 336 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde birçok sahnesinin daha önce paylaşıldığı korkusuz korkak filminden güzel bir kesit izliyoruz. mülayimin kiralık katilini ararken olağan şüphelilerini göreceğiz ve de rahmetle anacağız büyük üstadı.
olağan Şüpheliler / 01:58
olağan Şüpheliler / 837 izlenme - 8 yıl önce olağan şüpheliler
bu araba rüyaları süslüyo 02:47
bu araba rüyaları süslüyo 795 izlenme - 8 yıl önce gerçekten rüyaları süslüyecek kadar var harika bişi ya
Olağan Şüpheliler - Keyser Söze'nin Hikayesi 02:06
Olağan Şüpheliler - Keyser Söze'nin Hikayesi 202 izlenme - 2 yıl önce "Olağan Şüpheliler" filminde en gizemli karakter, Türk olduğu muhtemel, herkesin korkulu rüyası Kayser Söze ile ilgili korkunç hikaye. Filmde hikaye onun etrafında döner ve onun kim olduğunu filmde anların. İzlemeyenlere öneririm. Alnında kült filmdir.
Kevin Dutton - Psikopatlık Üzerine 04:35
Kevin Dutton - Psikopatlık Üzerine 186 izlenme - 2 yıl önce Orijinal adı The Wisdom Of Psychopaths olan Türkçe'ye Olağan Psikopatlar olarak çevirilen kitabın yazarı olan Kevin Dutton'dan psikopatlık üzerine bir konuşmasını izleyeceğiz.
Usual Suspects (Olağan Şüpheliler) Main Theme 03:41
Usual Suspects (Olağan Şüpheliler) Main Theme 149 izlenme - 2 yıl önce Olağan şüpheliler 1995 yılında abd yapımı bir kara filmdir. En iyi özgün senaryo dalında Christopher McQuarrie'a ve en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Kevin Spacey'e Oscar kazandırmıştır. Çapraz koşu yapan senaryosu oscarlık performans ve süpriz sonların babası sayılabilecek bir finalin haricinde müzikleri de takdire şayandır. Müzikleri John Ottman tarafından yapılmıştır ve şimdi jenerikteki müzik ile başbaşasınız.
Davutoğlu: Selam Olsun 05:25
Davutoğlu: Selam Olsun 184 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Trabzon 5. Olağan İl Kongresi- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1)"CHP bizden sonra kongre yaptı.
Altınokta Derneği Olağan Kongresi Gerçekleştirildi 05:11
Altınokta Derneği Olağan Kongresi Gerçekleştirildi 153 izlenme - 4 yıl önce Altınokta Derneği Olağan Kongresi Gerçekleştirildi
Diyarbakır 5. Olağan Kongresi’nde Kürtçe Konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu 01:02
Diyarbakır 5. Olağan Kongresi’nde Kürtçe Konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu 138 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Diyarbakır 5. Olağan Kongresi’ne katılmak üzere Seyrantepe Spor Kompleksi’nde toplanan kalabalığa seslenen Başbakan Ahmet Davutoğlu, selamlama sırasında halka Kürtçe seslendi. Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır’a selam olsun şeklinde başladığı konuşmasında salonda açılan ve ‘Kardeşliğin sesi Başbakan Davutoğlu’na selam olsun’ yazılı olan pankartı okuyarak, Kürtçe selama karşılık verdi.
Gerçek Olduğuna İnanamıyacağınız 8 Olağan Üstü Tesadüf 03:15
Gerçek Olduğuna İnanamıyacağınız 8 Olağan Üstü Tesadüf 42 izlenme - 12 ay önce Gerçek olduğuna İnanamıyacağınız 8 olağan üstü Tesadüf
Made in Turkey - Türkiye Tanıtım Filmi 00:48
Made in Turkey - Türkiye Tanıtım Filmi 169 izlenme - 2 yıl önce Efenim Uçman Balaban isimli viiyjul artist sanırım, Türkiyenin son dönemlerinde yaşanan tüm olayları bize 48 saniyede aktarmaya çalışmış. Made in Turkey ismi vererekte, Türkiyede olan bitenler demek istemiş. Başarılı.
Bunlar Olağan Şeylerdir, İş Kazasıdır - RTE 00:06
Bunlar Olağan Şeylerdir, İş Kazasıdır - RTE 96 izlenme - 2 yıl önce Ülkesinin bekası için her türlü zorluğa karşı mücadele eden saygıdeğer Başbakan'ımız, Soma Maden kazasıyla ilgili haklı değerlendirmelerde bulunmuş.
AK Parti 5. Olağan İl Kongresi - Muş 02:22
AK Parti 5. Olağan İl Kongresi - Muş 86 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Zonguldak 5. Olağan İl Kongresi- Genel Başkan Yardımcısı Muş: - "(Başkanlık sistemi) Biz bunu AK Parti için istemiyoruz.
Hdp'nin 2. Olağan Kongresi - Demirtaş'ın Gelişi 03:08
Hdp'nin 2. Olağan Kongresi - Demirtaş'ın Gelişi 63 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : HDP'li vekillerin salona girişi, coşkuyla karşılanması Selahattin Demirtaş'ın salona girişi HDP 2. Olağan Kongresi HDP'nin 2. Olağan Kongresi'nin yapılacağı Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'na davetliler gelmeye başladı HDP'nin 2. Olağan Büyük Kongresi'nin yapılacağı Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'na davetliler gelmeye başladı.
MHP 11.inci Olağan İl Kongresi 02:29
MHP 11.inci Olağan İl Kongresi 101 izlenme - 2 yıl önce MHP Kayseri 11. Olağan İl Kongresi- MHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya: "Milliyetçi Hareket'in yapısı, hainlerin, haramzadelerin, Cumhuriyetimizi yıkmak isteyenlerin, Türk milletini bölmek isteyenlerin ensesinde olacak ve onlardan hesap soracaktır" MHP Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya, "Milliyetçi Hareket'in yapısı, hainlerin, haramzadelerin, Cumhuriyetimizi yıkmak isteyenlerin, Türk milletini bölmek isteyenlerin ensesinde olacak ve onlardan hesap soracaktır" dedi.
Kesmeşeker-Olağan Durumlar 04:32
Kesmeşeker-Olağan Durumlar 100 izlenme - 6 yıl önce kesmeşeker