Hoşgeldiniz!

olağan şüpheliler

the usual suspects fragmanı 1 02:24
the usual suspects fragmanı 1 51.667 izlenme - 7 yıl önce beşi de birbirinden yetenekli ve kendi alanlarında uzman sabıkalı basit bir kaçırma olayından sonra gözaltına alındıklarında hiçbiri olaya bir anlam veremeden boş gözlerle birbirlerine bakmaktadır. hikayeyi araştıran ajan david kujan kaliforniya san pedro limanı'nda 27 kişinin ölümü ile sonuçlanan gizemli patlama ile bu beş kişinin bağlantısı olduğunu varsaymaktadır. elinde kalan tek canlı tanık verbal kint hikayeyi baştan sona soğukkanlılıkla kendisine aktarmaktadır fakat tüm soru işaretleri b
Olağan Şüpheliler Finali (Türkçe Dublajlı) 04:58
Olağan Şüpheliler Finali (Türkçe Dublajlı) 1.929 izlenme - 1 yıl önce The Usual Suspects (olağan şüpheliler) filminin muhteşem süprizli finali. bu finali anlamak için filmin tamamı izlenmeli.
The Usual Suspects - Keyser Söze Hikayesi 03:04
The Usual Suspects - Keyser Söze Hikayesi 1.892 izlenme - 3 yıl önce Usual Suspects, 1995 ABD yapımı bir kara filmdir. Filmin bu sahnesinde; gizemli, acımasız ve Türk olduğu iddia edilen mafya lideri Keyser Söze'nin Türkiye günlerinden kalma bir hikayesini izliyoruz.
Usual Suspects Temalı Euroleague Reklamı(Cedi Osman içerir) 02:34
Usual Suspects Temalı Euroleague Reklamı(Cedi Osman içerir) 1.583 izlenme - 2 yıl önce 2015-16 Euroleague sezonu için hazırlanmış reklamda milli yıldızımız Cedi Osman dışında, Fenerbahçe'den Bogdanovic ve Obradovic de rol alıyor
Baldız - Olağan Şüpheliler 04:03
Baldız - Olağan Şüpheliler 1.930 izlenme - 3 yıl önce Zemin müsait,hava güneşli,rakip takım defansı olduğu gibi siestada.(Gol öncesi saha ve durum değerlendirmesi) Köfteyi ayranı indirip çayır çimene yayılan aile eşrafının rehavetini fırsat bilen Hasan,adeta ceza sahasına ışınlanır. Önce sağa,sonra sola,sonra tekrar sağa bakan Hasan,radyodaki maç eşliğinde baldızı ayıklar. ( -Açık havada cima edilirse çocuk gürbüz olur. [Bkz. "Lokman Hekimin sakın ha dediği 31 çekmenin belaları]" isimli kitaptan alıntıdır.) Kızının aşıyı yediğini öğrenen Ali Baba emin olmak için şerbeti (idrar tahlili) doktora götürür. Vaziyeti çözmeye çalışırken aklından geçirdiği iğneci adayları gerçekten takdire şayandır. Favorim dondurmacı olsa da kasap arkadaşın Belmondo'ya olan benzerliği aklımı biraz karıştırmamış değildir. Gölün ayrıntıları için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1250/
Olağan Şüpheliler - Bombacı Mülayim 02:54
Olağan Şüpheliler - Bombacı Mülayim 546 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde birçok sahnesinin daha önce paylaşıldığı korkusuz korkak filminden güzel bir kesit izliyoruz. mülayimin kiralık katilini ararken olağan şüphelilerini göreceğiz ve de rahmetle anacağız büyük üstadı.
Olağan Şüpheliler - Keyser Söze'nin Hikayesi 02:06
Olağan Şüpheliler - Keyser Söze'nin Hikayesi 235 izlenme - 3 yıl önce "Olağan Şüpheliler" filminde en gizemli karakter, Türk olduğu muhtemel, herkesin korkulu rüyası Kayser Söze ile ilgili korkunç hikaye. Filmde hikaye onun etrafında döner ve onun kim olduğunu filmde anların. İzlemeyenlere öneririm. Alnında kült filmdir.
Usual Suspects (Olağan Şüpheliler) Main Theme 03:41
Usual Suspects (Olağan Şüpheliler) Main Theme 160 izlenme - 3 yıl önce Olağan şüpheliler 1995 yılında abd yapımı bir kara filmdir. En iyi özgün senaryo dalında Christopher McQuarrie'a ve en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Kevin Spacey'e Oscar kazandırmıştır. Çapraz koşu yapan senaryosu oscarlık performans ve süpriz sonların babası sayılabilecek bir finalin haricinde müzikleri de takdire şayandır. Müzikleri John Ottman tarafından yapılmıştır ve şimdi jenerikteki müzik ile başbaşasınız.