Hoşgeldiniz!

Olası Videoları

Atalay Demirci'nin Fetullah Gülen'e Yaptığı Özel Gösteri 02:49
Atalay Demirci'nin Fetullah Gülen'e Yaptığı Özel Gösteri 9.731 izlenme - 10 ay önce Fetullah Gülen'i güldürmek için Atalay Demirci ona özel stand up gösterisi yapıyor, görüntülerde Ekrem Dumanlı da gözüküyor. Pensilvanya'da yapılan gösterinin görüntüleri yeni ortaya çıktı.
FKFf - Cumhuriyet 02:46
FKFf - Cumhuriyet 2.426 izlenme - 1 yıl önce Sosyalist bir cumhuriyet talebinde bulunan FKF'liler imam hatiplere ve dini yaşam tarzına karşı görüşlerini bu videoda göstermekteler.. Seküler yaşam tarzını videoada dile getiren sözde devrimcilerin şirin gözükmek için ellerinden geleni yaptıkları gözüküyor. Halbuki dünyada zulmün olduğu neredeyse tüm devletler Cumhuriyet ile yönetilmekte olduğunu unutuyorlar... Sekülerizm nedir? Ahiret ve diğer dinî, ruhanî meselelerden ziyade dünya hayatına odaklanılması yönündeki siyasî düşünce.
MUSTAFA YILDIZDOĞAN KÖR OLASI 04:28
MUSTAFA YILDIZDOĞAN KÖR OLASI 4.986 izlenme - 8 yıl önce kör olası
kör olası bir eşek şakası 00:29
kör olası bir eşek şakası 4.760 izlenme - 8 yıl önce kör olası bir eşek şakası
Mustafa Yıldızdoğan - Kör Olası 04:28
Mustafa Yıldızdoğan - Kör Olası 2.864 izlenme - 5 yıl önce
Bisikletiyle Dereye Düşen Dayı (+ 18) 01:20
Bisikletiyle Dereye Düşen Dayı (+ 18) 3.419 izlenme - 2 yıl önce 'Kardeş ne diyon sen?'den sonra yine sadece ve sadece siteniz alkislarlayasiyorum.com a özel bir vidyo daha. İşte sarhoşken dere kenarında bisiklete binmenin zararları.
Olası Ölümleri Uçak Kazalarında Minimuma İndirebilecek Uçak Kabini 01:16
Olası Ölümleri Uçak Kazalarında Minimuma İndirebilecek Uçak Kabini 784 izlenme - 1 yıl önce Dünyada uçak kazaları diğer kazalara oranla çok çok daha azdır ancak olası bir kazada yaşanan ölüm sayısı diğer kazalara göre de çok yüksektir. Düşen bir uçaktan sağ çıkan insan sayısı da ne yazık ki çok az olduğu için sürekli olarak bu durumun önüne geçilmeye çalışılır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tunay Cöke - Kör Olası Kader 05:27
Tunay Cöke - Kör Olası Kader 3.063 izlenme - 5 yıl önce Arabeskin Kraliçesi Tuanna
Bahar - Kör Olası 04:40
Bahar - Kör Olası 1.915 izlenme - 5 yıl önce
Demet Akalın - Kör Olası 04:40
Demet Akalın - Kör Olası 2.527 izlenme - 4 yıl önce Demet Akalın - Kör Olası
Kör Olası Gözlerim 02:03
Kör Olası Gözlerim 2.508 izlenme - 9 yıl önce bence güzel dinleyin bakın..
Ayşegül Aldinç - Oldum Olası 03:58
Ayşegül Aldinç - Oldum Olası 1.690 izlenme - 5 yıl önce
Umut Tabak - Lanet Olası Dublaj Türkçesi 03:01
Umut Tabak - Lanet Olası Dublaj Türkçesi 854 izlenme - 2 yıl önce Bizim ülkemizdeki film seslendirmeleri dünyanın en iyi seslendirme işlemlerinden biridir gerçekten. Çok başarılı işler yapıyorlar film seslendirme sanatçıları. Birçok ülkede film seslendirmeleri izledim ama Türkiyedekiler gerçekten çok üst sıralarda yer alıyor.
Demet Akalın - Kör Olası 04:41
Demet Akalın - Kör Olası 1.345 izlenme - 5 yıl önce
yeşim salkım gözü kör olası 03:09
yeşim salkım gözü kör olası 1.286 izlenme - 5 yıl önce yeşim salkım gözü kör olası
Kıvırcık Ali - Kör Olası 05:27
Kıvırcık Ali - Kör Olası 928 izlenme - 4 yıl önce Kıvırcık Ali - Kör Olası
Keleşin Yanlış Kişiyi Tepmesi 00:08
Keleşin Yanlış Kişiyi Tepmesi 613 izlenme - 2 yıl önce Tüfek kendisini sıkan kişiyi tepmek yerine yandaki çocuğu tepip yere yapıştırıyor.
Gül Ahmet Yiğit - Anamın Acer Gelini 06:58
Gül Ahmet Yiğit - Anamın Acer Gelini 744 izlenme - 2 yıl önce Anadolunun bağrından kopagelen, bir o kadar da marjinal türkücümüzden; yine ölmeden evvel dinlenmesi gereken, Gül Ahmet Yiğit' in yaşanmış olduğunu iddia ettiği şaheseri.. Fazla açıklamaya gerek yok, her şeyi kendi anlatıyor.. Hürmetler.
Lanet Olası Zenci 04:32
Lanet Olası Zenci 1.167 izlenme - 10 yıl önce cristına dan güzel bişi
Cem Karaca & Barış Manço & Erkin Koray - Karışık Klip 04:05
Cem Karaca & Barış Manço & Erkin Koray - Karışık Klip 472 izlenme - 2 yıl önce Türk Rock'unun üç büyük devinden 3 muhteşem şarkı ama kısa kısa 3 büyük üstad, Cem Karaca ve Barış Manço'yu rahmetle anıyoruz. Barış Abi'nin o dönemde henüz 10 parmağında 10 yüzük olmaması gözümüzden kaçmadı, bu arada Barış Abi neden 'Güzel sevmeyene adam denir mi' deyip çirkinleri ötekileştiyorsun üzüldüm şimdi.
nalet olası kanala düşen adam 01:20
nalet olası kanala düşen adam 611 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Tıklanma Rekorları Kıran ... Rap.... Lanet Olası.. 04:15
Tıklanma Rekorları Kıran ... Rap.... Lanet Olası.. 432 izlenme - 7 yıl önce cihan feat soner..... lanet olası...
Sinem - Oldum Olası 03:55
Sinem - Oldum Olası 114 izlenme - 2 yıl önce 2001 yılında çıkardığı 'Küçüğüm' albümüyle dönemde kısa süreli bir popülerlik yakalayıp daha sonra unutulan şarkıcılardan Sinem'in sözleri hafızalarda hala yer bulan eğlenceli şarkısı.
Lanet Olası Dersler 03:18
Lanet Olası Dersler 453 izlenme - 8 yıl önce lanet olası dersler
İSLAMDAN DİNDEN SOĞUTAN PİS NECES KAFİRLER BUNLAR HOCA DEĞİL LANET OLASI ŞEYTAN SAPIK SAPTIRICI LAR 01:46
İSLAMDAN DİNDEN SOĞUTAN PİS NECES KAFİRLER BUNLAR HOCA DEĞİL LANET OLASI ŞEYTAN SAPIK SAPTIRICI LAR 116 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR.
lanet olası adnan eren 01:31
lanet olası adnan eren 353 izlenme - 8 yıl önce lanet olası adnan eren- Şiirde kendinizi bulacağınız bir yan mutlaka vardır. lanet olası şairane şiir kitabı 1999 www.buyukhaber.com
Trafikte Dalga Geçmenin Sonu 00:45
Trafikte Dalga Geçmenin Sonu 170 izlenme - 2 yıl önce Şu dallamaya biri çarpsın da rahatlayalım diyenler için mutlu sonla bitecek bi video, iyi seyirler.
Kör Olası Gurbet Eller 02:18
Kör Olası Gurbet Eller 264 izlenme - 6 yıl önce
Lanet Olası Ak Parti Simgesi Diyemeyen Adam! 00:22
Lanet Olası Ak Parti Simgesi Diyemeyen Adam! 103 izlenme - 2 yıl önce Bu video tamamen eğlence amaçlı çekilmiş ve hiçbir siyasi mesaj ve hakaret asla içermemektedir. Bir şahsın çektiği videonun eğlence olarak çekilmiş halidir. Lütfen hakaret ve tartışmacı yorumlar yapmayın. Kara Mizah, Sosyal Deneyler, Parodi Videolar, Klipler, Haftalık Vloglar Ve Eğlenceli Videolar, Animatör Tarzı Şakalar ve daha fazlasını Doper TV'de bulabilirsiniz. Lütfen Paylaşmayı Unutmayın ! Abone olmayı unutmayın. Web Sitesi: http://dopertv.com/ Facebook Kişisel Profilim: https://www.facebook.com/alperorhany Facebook Sayfası: http://facebook.com/doperstv Facebook Grubu: https://www.facebook.com/groups/dopertv Twitter: http://twitter.com/dopertv İnstagram: http://instagram.com/dopertv İzlesene: http://www.izlesene.com/dopertv
İhsan Işık Kör Olası 03:58
İhsan Işık Kör Olası 180 izlenme - 5 yıl önce KÖR OLASI