Hoşgeldiniz!

olaylar

Çocuğunun Oyuncağına Binip Evladını Arkasından Koşturan Vicdansız Messi 00:18
Çocuğunun Oyuncağına Binip Evladını Arkasından Koşturan Vicdansız Messi 2.221.679 izlenme - 3 yıl önce Bu Messi dediğimiz şahıs dünya yıldızı olmuş ama adam olamamış adam. Ne bu böyle çocuğun oyuncağını işgal edip, çocuğu arkadan koşturmalar filan. Al kendine son model bi araba onunla oynasana sen. Babalık ciddi bir müessese Messi bey. Gabon'daki açılışa şort-tişört gittiğinden beri gıcığım zaten sana. Ne bu havalar ya?!
Saçma Şeyleri Seksi Söylemek 00:23
Saçma Şeyleri Seksi Söylemek 1.417.599 izlenme - 3 yıl önce "Berkay şu küllüğü uzatır mısın? Seni gidi al bakalım... " Daha da uzatılabilirmiş sanki, iyi gidiyordu.
Mantığını Çalıştıramayan İnşaatçılar 00:10
Mantığını Çalıştıramayan İnşaatçılar 1.224.080 izlenme - 3 yıl önce Ulan insan bi düşünür acaba ben bunu tutabilir miyim tutamaz mıyım? çok değiş azıcık düşününce kavramak hiç de güç değil.
Shrek Part 2 08:15
Shrek Part 2 4.466.306 izlenme - 11 yıl önce Shrek (Çorum Version)
Sel Sularında Bisiklete Binen Adamın Canlı Yayında Taklaya Gelmesi 00:15
Sel Sularında Bisiklete Binen Adamın Canlı Yayında Taklaya Gelmesi 1.192.020 izlenme - 3 yıl önce Sel sonucu yolların sular altında kaldığı şehir sokaklarında bisiklete binen adam canlı yayın sırasında takla attı.
Canlı Hayvanlı Anahtarlık - Çin 00:17
Canlı Hayvanlı Anahtarlık - Çin 1.824.549 izlenme - 4 yıl önce Çin’de ortaya çıkan “canlı anahtarlık” modası, canlılara yapılan eziyetin uç noktalarından biri olarak kabul ediliyor. Hayvanlar, iki ay yaşayabilecekleri kadar sıvı besin içeren plastik muhafazalar içinde piyasaya sürülürken, hayvan hakları kuruluşları ve hayvan severler bu eziyetin sona erdirilmesi için yetkilileri derhal göreve çağırıyorlar. avaaz.org ve change.org sitelerinde devam eden kampanyalarda, şimdiden 350 bin imzaya ulaşılmış durumda. İmza kampanyası için hazırlanan metinde şu ifadelere yer veriliyor: “Yaşayan deniz canlıları küçük plastiklere hapsedilerek anahtarlık olarak satılıyor. Bu acımasız işlem derhal yasaklanmalı. Hapsedilmiş küçük balık, semender ve kaplumbağalardan oluşan bu anahtarlıklar Çin’de giderek daha fazla popüler hale geliyor. Birçok Çinli canlı anahtarlıkların şans getireceğine inanırken, hayvan koruma kuruluşları bu durumu “tam bir sömürü” olarak nitelendiriyor. Global Times gazetesinin haberine göre, Salı günü, Sihui Metro İstasyonunun önünde, 1 balık ve 9 kaplumbağa anahtarlığının satılması yalnızca 5 dakika sürdü. Üreticiler poşetlerdeki renkli suların, hayvanları besin açısından aylarca canlı tutabileceğini öne sürseler de, Uluslararası Veterinerler Birliği kurucusu Mary Peng besin yetse bile oksijenin o kadar uzun süre yetmeyeceğine dikkat çekiyor. Hayvan hakları savunucuları canlı anahtarlıklara karşı protestolarını yüksek sesle dile getirseler de, ellerinden daha fazla bir şey gelmiyor. Çünkü Çin’de var olan Vahşi Yaşamı Koruma Yasası, vahşi olmayan birçok hayvanı dışarıda bırakıyor. Kanun değişene ve tüm hayvanları koruma altına alana kadar, protestocuların yapabildiği sadece insanları bu anahtarlıkları almamaya davet etmek ve talep yetersizliği nedeniyle üretimin ortadan kalkmasını umut etmek.” Kaynak: http://www.gazetesiz.com/haber/yasam/hayvanlar-kralligi/canli-anahtarliklar-yasaklansin-73319.html
Hem Güzel Hem Çirkin Olabilen Koreli Kız 00:13
Hem Güzel Hem Çirkin Olabilen Koreli Kız 1.729.544 izlenme - 4 yıl önce Koreli şirin kız kendi cep telefonu ile çekmiş olduğu bu video beni oldukça şaşırttı. Kamera açısını değiştirdiği zaman çok farklı görünen koreli kızın videosunu izlediğinizde sizde şaşıracaksınız.
Telefon 00:29
Telefon 4.086.031 izlenme - 12 yıl önce izleyin
Adamın Lamborghini Aventador'un Üstünden Geçmesi 01:08
Adamın Lamborghini Aventador'un Üstünden Geçmesi 9.343 izlenme - 1 hafta önce Adam koşarak Lamborghini Aventador'un Üstünden geçiyor sahibi ise peşindne koşuyor ama yakalayamıyor. İkinci kez geçmeye çalışırken Aventador'un sahibi bu sefer yakalıyor.
Tatlı Oğlak ve Korosu 00:05
Tatlı Oğlak ve Korosu 970.532 izlenme - 3 yıl önce Oğlak adamdan daha zeki ve temize benziyor. Çok da tatlı canlı bomba olarak kullanmazlarsa Allah uzun ömür versin diyorum tatlı oğlağımıza. Cok da güzel sesi var. Bu sıcakta ancak böyle boktan bir açıklama yazabildim.
Türk İşi Tsubasa 00:35
Türk İşi Tsubasa 1.178.910 izlenme - 4 yıl önce Son haftalarda sitemizde bölümleri tek tek yayınlanmakta olan Tsubasa'nın Türk işi jeneriği. Biraz kısa olmasının dışında aslına sadık kalınarak çekilmiş. Video açıklaması yazmayı da hiç beceremem. Daha ne diyem? Mahmut mu diyem? orijinali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/39131/tsubasa-jenerik
Doktorun Kamera Şakası:))) 00:34
Doktorun Kamera Şakası:))) 3.353.496 izlenme - 11 yıl önce
Geçen Trene Yakın Duran Adamın Tokat Yemesi 00:08
Geçen Trene Yakın Duran Adamın Tokat Yemesi 6.609 izlenme - 6 gün önce Bazı kısımlarına sarkmış insanlarla hareket halindeki trenin yanında duran kişiye tokat atılması. Bu yüzden trene çok yakın durulmaması gerek.
Sahte Silahlı Soyguncuları Vuran Güvenlik Görevlisi 01:26
Sahte Silahlı Soyguncuları Vuran Güvenlik Görevlisi 3.849 izlenme - 1 gün önce Markete girip adama sahte silah tutarak kasiyerin arkasına atlayan hırsızlar güvenlik görevlisinin içeri girerken vurmaya başlıyor. Daha sonra kontrole almış olmasına rağmen tekrar sıkıyor.
Köy Düğününde Ani Müzik Değişimine İnsanımızın Tepkisi 00:30
Köy Düğününde Ani Müzik Değişimine İnsanımızın Tepkisi 1.411.542 izlenme - 4 yıl önce güzel türk insanimizin dügündeki disko havasi verilen bir sürecten pastoral sürece gecisini alkislarimizla izliyoruz.
Suyun Çekim Kuvvetinden Çıkamayan Çocuk 00:33
Suyun Çekim Kuvvetinden Çıkamayan Çocuk 1.115.845 izlenme - 4 yıl önce Dostumuz suyun şöyle bir sıcaklığına bakmak hemi de hafiften serinlemek için ayağını suya daldırıyor, sonrası kendiliğinden geliyor, sonunda kadar izlemeyen gelmesi
Hendekten Geçme Konusunda Kararsız Kalan Atın İlginç Atlama Şekli 00:11
Hendekten Geçme Konusunda Kararsız Kalan Atın İlginç Atlama Şekli 728.695 izlenme - 3 yıl önce Geçmişte başına gelen kötü bir olayın etkisinde kalmış olacak ki at hendeğe geldiğinde biraz korktu. atlayıp atlamama konusunda da kararsız kalan hayvan atlamayı seçti ancak biraz ilginç bir atlama oldu.
Kocaeli İzmit'te Görüntülenen Ufo 00:09
Kocaeli İzmit'te Görüntülenen Ufo 1.041.103 izlenme - 4 yıl önce Geçtiğimiz günlerde izmitte görüntülenen ufo halkta kısa süreli paniğe yol açtı, izliyoruz.
Aşırı Titiz Fast-food Çalışanı! 00:19
Aşırı Titiz Fast-food Çalışanı! 1.041.492 izlenme - 3 yıl önce Helal olsun be abla sana. İşte o dürüst insan sensin. Bu insanlık seninnen gurur duyuyor.
Farkında Olmadan Videoyu Trollemek 00:18
Farkında Olmadan Videoyu Trollemek 1.001.695 izlenme - 3 yıl önce Bir küçük hanım kızımız henüz altına sıçmakta olan kardeşi ile ilgilenip oyun oynuyor, anneleri de tüm bu sevimli dakikaları videoya kaydediyor. İşte o sırada evin chihuahua (ya da şivava) cinsi köpeği, söylenen şarkıdan mıdır nedir birden oradaki yastığı gözüne kestiriyor ve icraata geçiyor. Böylece çocukların sevimli dakikaları yalan oluyor efendim.
Canlı Yayına Hazırlıksız Yakalanmak 00:24
Canlı Yayına Hazırlıksız Yakalanmak 994.589 izlenme - 3 yıl önce BBC’nin haber spikeri Carole Walker, yayın erken başlayınca hazırlıksız yakalanıyor. Walker yayında olduğunu anlayınca bozuntuya vermeden haber sunmaya devam ediyor. Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan sunucu ‘'Yayının 4 dakika erken başlaması benim için büyük bir sürpriz oldu' demiş. neyse olur böyle şeyler diyelim iyleyelim
Zeki Alasya - Kedim 00:29
Zeki Alasya - Kedim 1.155.763 izlenme - 4 yıl önce "Ekmek yutamaz, sıçan tutamaz, ne de yaramaz" dizeleriyle akıllarımıza kazınan, ilkokul sıralarında dilimizden düşmeyen, üniverstieye geldiğimizde bir tek şiir bilmememize rağmen tek bunu hatırladığımız ender şiir.
İstanbul Trafiğindeki Çılgın Ankaralı Dayı 00:25
İstanbul Trafiğindeki Çılgın Ankaralı Dayı 959.930 izlenme - 3 yıl önce İstanbul trafiğindeki çılgın abimiz görenleri kendisine neşesiyle hayran bıraktı.
Tank'ın Otomobile Yol Vermesi 00:18
Tank'ın Otomobile Yol Vermesi 677.616 izlenme - 3 yıl önce Rusya'dan başka bir yerde çekilemeyecek bir video. Dikkat tank çıkabilir yerine dikkat otomobil çıkabilir tabelası konması gereken bir bölge. Şoförün umarsız tavırları ise işin tuzu biberi.
Cenaze Töreninde Ariana Grande'ye Dokunan Papaz 00:28
Cenaze Töreninde Ariana Grande'ye Dokunan Papaz 35.082 izlenme - 2 ay önce Aretha Franklin'in cenaze töreninde yanında Ariana Grande ile konuşurken sarılan cenaze piskoposu elleriyle Grande'nün göğsünü dokundu.. Daha sonra Piskopos Charles H Ellis III, şarkıcı Grande'ye törende dokunduğunu ve Aretha Franklin'in cenazesinde verdiği rahatsızlıktan dolayı özür diledi.
Su Yatağı 03:39
Su Yatağı 2.431.376 izlenme - 11 yıl önce Gülmekten öldüm bu şakayı izleyince. Gülmekten gebereceksiniz diyorsam öyle olacak. Garantili.
Uğur Işılak ft. Daft Punk 00:29
Uğur Işılak ft. Daft Punk 873.902 izlenme - 3 yıl önce Daft Punk ve Uğur Işılak'ın biraraya geldiği muazzam bir çalışma olmuş.
Arkadaşının Söylediği Yalandan Gülerek Kaçan Minibüsçü 00:17
Arkadaşının Söylediği Yalandan Gülerek Kaçan Minibüsçü 756.185 izlenme - 3 yıl önce Efenim minibüsçüler kız yurdundaki kızları taciz ediyormuş. Minibisçü abimiz de klasikleşmiş "bizim de anamız bacımız var" modundayken arkadaki eleman kendini tutamayıp asdfghjh diyip gidiyor.
Dikkati Dağılan Manavın Karpuz İle İmtihanı 00:15
Dikkati Dağılan Manavın Karpuz İle İmtihanı 817.113 izlenme - 4 yıl önce Rusya’da kamyoncunun yükü boşaltması sırasında manava fırlattığı karpuz az daha büyük bir kazaya yol açıyordu. Sürücünün kamyondan attığı karpuz, dikkati dağılan manavın kafasına isabet etti.
Başa Gelmeyince Bilinmez Sözünün Vuku Bulması 00:18
Başa Gelmeyince Bilinmez Sözünün Vuku Bulması 801.722 izlenme - 4 yıl önce Ablamız gerçekten tarihin en soğukkanlı insanlarından birisi olsa gerek. Olayı aslında yaşıyor ama ağaç düştükten sonra sanki 5 saniye öncesi yaşanmamış gibi davranıyor.