Hoşgeldiniz!

olaylar

Madde Alan Kadının İnanılmaz Görüntüleri 03:35
Madde Alan Kadının İnanılmaz Görüntüleri 21.916 izlenme - 1 hafta önce Video bilgilerine göre madde, zombi uyuşturucusu, Flakka alan kadın gerçekten insan dışı hareketler sergiliyor.. Belkide bu görülen en rahatsız edici şeylerden biri.
Çocuğunun Oyuncağına Binip Evladını Arkasından Koşturan Vicdansız Messi 00:18
Çocuğunun Oyuncağına Binip Evladını Arkasından Koşturan Vicdansız Messi 2.221.610 izlenme - 3 yıl önce Bu Messi dediğimiz şahıs dünya yıldızı olmuş ama adam olamamış adam. Ne bu böyle çocuğun oyuncağını işgal edip, çocuğu arkadan koşturmalar filan. Al kendine son model bi araba onunla oynasana sen. Babalık ciddi bir müessese Messi bey. Gabon'daki açılışa şort-tişört gittiğinden beri gıcığım zaten sana. Ne bu havalar ya?!
Saçma Şeyleri Seksi Söylemek 00:23
Saçma Şeyleri Seksi Söylemek 1.417.369 izlenme - 3 yıl önce "Berkay şu küllüğü uzatır mısın? Seni gidi al bakalım... " Daha da uzatılabilirmiş sanki, iyi gidiyordu.
Çocuklara Göre Daha Kötü Davranan Korkunç Yetişkinler 07:56
Çocuklara Göre Daha Kötü Davranan Korkunç Yetişkinler 7.791 izlenme - 3 gün önce Bilgisayarınızı yumruklamadan önce bunu izlemeyi deneyin... Küçük çocuklardan çalan yetişkin erkek ve kadın. Kötü beyzbol topları, futbolcular ve hokey pikleri dahil her şey küçük çocuklardan çalındı veya çalındı. Genç kaykaycılar öfkeli yetişkinlerin saldırısına uğradı. Çok kızgın insanlar vs patenciler. Küçük şeylerle insanları terletmeyin ve her zaman gençlerin davranışlarınızla davranışlarını izletmeye ve öğrenmeye azıcık saygı göstermeye çalışın.
Mantığını Çalıştıramayan İnşaatçılar 00:10
Mantığını Çalıştıramayan İnşaatçılar 1.224.054 izlenme - 3 yıl önce Ulan insan bi düşünür acaba ben bunu tutabilir miyim tutamaz mıyım? çok değiş azıcık düşününce kavramak hiç de güç değil.
Shrek Part 2 08:15
Shrek Part 2 4.465.978 izlenme - 11 yıl önce Shrek (Çorum Version)
Sel Sularında Bisiklete Binen Adamın Canlı Yayında Taklaya Gelmesi 00:15
Sel Sularında Bisiklete Binen Adamın Canlı Yayında Taklaya Gelmesi 1.191.942 izlenme - 3 yıl önce Sel sonucu yolların sular altında kaldığı şehir sokaklarında bisiklete binen adam canlı yayın sırasında takla attı.
Canlı Hayvanlı Anahtarlık - Çin 00:17
Canlı Hayvanlı Anahtarlık - Çin 1.824.340 izlenme - 4 yıl önce Çin’de ortaya çıkan “canlı anahtarlık” modası, canlılara yapılan eziyetin uç noktalarından biri olarak kabul ediliyor. Hayvanlar, iki ay yaşayabilecekleri kadar sıvı besin içeren plastik muhafazalar içinde piyasaya sürülürken, hayvan hakları kuruluşları ve hayvan severler bu eziyetin sona erdirilmesi için yetkilileri derhal göreve çağırıyorlar. avaaz.org ve change.org sitelerinde devam eden kampanyalarda, şimdiden 350 bin imzaya ulaşılmış durumda. İmza kampanyası için hazırlanan metinde şu ifadelere yer veriliyor: “Yaşayan deniz canlıları küçük plastiklere hapsedilerek anahtarlık olarak satılıyor. Bu acımasız işlem derhal yasaklanmalı. Hapsedilmiş küçük balık, semender ve kaplumbağalardan oluşan bu anahtarlıklar Çin’de giderek daha fazla popüler hale geliyor. Birçok Çinli canlı anahtarlıkların şans getireceğine inanırken, hayvan koruma kuruluşları bu durumu “tam bir sömürü” olarak nitelendiriyor. Global Times gazetesinin haberine göre, Salı günü, Sihui Metro İstasyonunun önünde, 1 balık ve 9 kaplumbağa anahtarlığının satılması yalnızca 5 dakika sürdü. Üreticiler poşetlerdeki renkli suların, hayvanları besin açısından aylarca canlı tutabileceğini öne sürseler de, Uluslararası Veterinerler Birliği kurucusu Mary Peng besin yetse bile oksijenin o kadar uzun süre yetmeyeceğine dikkat çekiyor. Hayvan hakları savunucuları canlı anahtarlıklara karşı protestolarını yüksek sesle dile getirseler de, ellerinden daha fazla bir şey gelmiyor. Çünkü Çin’de var olan Vahşi Yaşamı Koruma Yasası, vahşi olmayan birçok hayvanı dışarıda bırakıyor. Kanun değişene ve tüm hayvanları koruma altına alana kadar, protestocuların yapabildiği sadece insanları bu anahtarlıkları almamaya davet etmek ve talep yetersizliği nedeniyle üretimin ortadan kalkmasını umut etmek.” Kaynak: http://www.gazetesiz.com/haber/yasam/hayvanlar-kralligi/canli-anahtarliklar-yasaklansin-73319.html
Hem Güzel Hem Çirkin Olabilen Koreli Kız 00:13
Hem Güzel Hem Çirkin Olabilen Koreli Kız 1.729.334 izlenme - 4 yıl önce Koreli şirin kız kendi cep telefonu ile çekmiş olduğu bu video beni oldukça şaşırttı. Kamera açısını değiştirdiği zaman çok farklı görünen koreli kızın videosunu izlediğinizde sizde şaşıracaksınız.
Telefon 00:29
Telefon 4.085.751 izlenme - 12 yıl önce izleyin
Bir Dövme Sanatçısının En Kötü Kabusu 00:23
Bir Dövme Sanatçısının En Kötü Kabusu 3.702 izlenme - 13 saat önce Vietnam'da bir grup dövme sanatçısını izlerken aniden, bu adam osurdu ve malum korku ardından ağzıyla taklit yaparak onları korkuttu.
Tatlı Oğlak ve Korosu 00:05
Tatlı Oğlak ve Korosu 970.489 izlenme - 3 yıl önce Oğlak adamdan daha zeki ve temize benziyor. Çok da tatlı canlı bomba olarak kullanmazlarsa Allah uzun ömür versin diyorum tatlı oğlağımıza. Cok da güzel sesi var. Bu sıcakta ancak böyle boktan bir açıklama yazabildim.
Türk İşi Tsubasa 00:35
Türk İşi Tsubasa 1.178.757 izlenme - 4 yıl önce Son haftalarda sitemizde bölümleri tek tek yayınlanmakta olan Tsubasa'nın Türk işi jeneriği. Biraz kısa olmasının dışında aslına sadık kalınarak çekilmiş. Video açıklaması yazmayı da hiç beceremem. Daha ne diyem? Mahmut mu diyem? orijinali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/39131/tsubasa-jenerik
Kendini Avcı Seyirciden Koruyan Barmen Kadın 00:24
Kendini Avcı Seyirciden Koruyan Barmen Kadın 3.132 izlenme - 16 saat önce Barmen kadının seksi gösterisinde erkeğe şişeden ağzına alkol dökerken seyirci bir kadından poposuna şaplak atılması sonrası tokatı fena yerleştiriyor..
Doktorun Kamera Şakası:))) 00:34
Doktorun Kamera Şakası:))) 3.353.302 izlenme - 11 yıl önce
Köy Düğününde Ani Müzik Değişimine İnsanımızın Tepkisi 00:30
Köy Düğününde Ani Müzik Değişimine İnsanımızın Tepkisi 1.411.394 izlenme - 4 yıl önce güzel türk insanimizin dügündeki disko havasi verilen bir sürecten pastoral sürece gecisini alkislarimizla izliyoruz.
Suyun Çekim Kuvvetinden Çıkamayan Çocuk 00:33
Suyun Çekim Kuvvetinden Çıkamayan Çocuk 1.115.674 izlenme - 4 yıl önce Dostumuz suyun şöyle bir sıcaklığına bakmak hemi de hafiften serinlemek için ayağını suya daldırıyor, sonrası kendiliğinden geliyor, sonunda kadar izlemeyen gelmesi
Hendekten Geçme Konusunda Kararsız Kalan Atın İlginç Atlama Şekli 00:11
Hendekten Geçme Konusunda Kararsız Kalan Atın İlginç Atlama Şekli 728.667 izlenme - 3 yıl önce Geçmişte başına gelen kötü bir olayın etkisinde kalmış olacak ki at hendeğe geldiğinde biraz korktu. atlayıp atlamama konusunda da kararsız kalan hayvan atlamayı seçti ancak biraz ilginç bir atlama oldu.
Kocaeli İzmit'te Görüntülenen Ufo 00:09
Kocaeli İzmit'te Görüntülenen Ufo 1.040.989 izlenme - 4 yıl önce Geçtiğimiz günlerde izmitte görüntülenen ufo halkta kısa süreli paniğe yol açtı, izliyoruz.
Aşırı Titiz Fast-food Çalışanı! 00:19
Aşırı Titiz Fast-food Çalışanı! 1.041.463 izlenme - 3 yıl önce Helal olsun be abla sana. İşte o dürüst insan sensin. Bu insanlık seninnen gurur duyuyor.
Kızın Sadece Geri Kadar Gidebilmesi 00:27
Kızın Sadece Geri Kadar Gidebilmesi 6.738 izlenme - 7 gün önce Ayakta güçlükle durabilen kız bir elinde pet şişe diğer elinde telefon ile konuşup kapattıktan sonra geriye doğru bir kaç adımdan sonra düşüyor. Neden olduğu belirsiz belki alkollü belkide başka bir şey olabilir...
Farkında Olmadan Videoyu Trollemek 00:18
Farkında Olmadan Videoyu Trollemek 1.001.626 izlenme - 3 yıl önce Bir küçük hanım kızımız henüz altına sıçmakta olan kardeşi ile ilgilenip oyun oynuyor, anneleri de tüm bu sevimli dakikaları videoya kaydediyor. İşte o sırada evin chihuahua (ya da şivava) cinsi köpeği, söylenen şarkıdan mıdır nedir birden oradaki yastığı gözüne kestiriyor ve icraata geçiyor. Böylece çocukların sevimli dakikaları yalan oluyor efendim.
Canlı Yayına Hazırlıksız Yakalanmak 00:24
Canlı Yayına Hazırlıksız Yakalanmak 994.576 izlenme - 3 yıl önce BBC’nin haber spikeri Carole Walker, yayın erken başlayınca hazırlıksız yakalanıyor. Walker yayında olduğunu anlayınca bozuntuya vermeden haber sunmaya devam ediyor. Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan sunucu ‘'Yayının 4 dakika erken başlaması benim için büyük bir sürpriz oldu' demiş. neyse olur böyle şeyler diyelim iyleyelim
Zeki Alasya - Kedim 00:29
Zeki Alasya - Kedim 1.155.514 izlenme - 4 yıl önce "Ekmek yutamaz, sıçan tutamaz, ne de yaramaz" dizeleriyle akıllarımıza kazınan, ilkokul sıralarında dilimizden düşmeyen, üniverstieye geldiğimizde bir tek şiir bilmememize rağmen tek bunu hatırladığımız ender şiir.
İstanbul Trafiğindeki Çılgın Ankaralı Dayı 00:25
İstanbul Trafiğindeki Çılgın Ankaralı Dayı 959.899 izlenme - 3 yıl önce İstanbul trafiğindeki çılgın abimiz görenleri kendisine neşesiyle hayran bıraktı.
Tank'ın Otomobile Yol Vermesi 00:18
Tank'ın Otomobile Yol Vermesi 677.565 izlenme - 3 yıl önce Rusya'dan başka bir yerde çekilemeyecek bir video. Dikkat tank çıkabilir yerine dikkat otomobil çıkabilir tabelası konması gereken bir bölge. Şoförün umarsız tavırları ise işin tuzu biberi.
Uğur Işılak ft. Daft Punk 00:29
Uğur Işılak ft. Daft Punk 873.902 izlenme - 3 yıl önce Daft Punk ve Uğur Işılak'ın biraraya geldiği muazzam bir çalışma olmuş.
Arkadaşının Söylediği Yalandan Gülerek Kaçan Minibüsçü 00:17
Arkadaşının Söylediği Yalandan Gülerek Kaçan Minibüsçü 756.102 izlenme - 3 yıl önce Efenim minibüsçüler kız yurdundaki kızları taciz ediyormuş. Minibisçü abimiz de klasikleşmiş "bizim de anamız bacımız var" modundayken arkadaki eleman kendini tutamayıp asdfghjh diyip gidiyor.
Su Yatağı 03:39
Su Yatağı 2.431.277 izlenme - 11 yıl önce Gülmekten öldüm bu şakayı izleyince. Gülmekten gebereceksiniz diyorsam öyle olacak. Garantili.
Dikkati Dağılan Manavın Karpuz İle İmtihanı 00:15
Dikkati Dağılan Manavın Karpuz İle İmtihanı 817.107 izlenme - 4 yıl önce Rusya’da kamyoncunun yükü boşaltması sırasında manava fırlattığı karpuz az daha büyük bir kazaya yol açıyordu. Sürücünün kamyondan attığı karpuz, dikkati dağılan manavın kafasına isabet etti.