Hoşgeldiniz!

olcayto

Ali Ağaoğlu Canlı Yayında Cebindeki Parayı Saydırdı (Bazı Şeyler 30 Nisan Cumartesi) 02:22
Ali Ağaoğlu Canlı Yayında Cebindeki Parayı Saydırdı (Bazı Şeyler 30 Nisan Cumartesi) 15.279 izlenme - 2 yıl önce İş adamı Ali Ağaoğlu, CNN Türk'te katıldığı programda, cebindeki para sorulunca parasını çıkarıp sunucuya saydırdı. CNN Türk'te Ekin Olcayto'nun sunduğu Bazı Şeyler programının ilk konuğu, ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu oldu. Söylemleriyle gündem olan Ağaoğlu, Ekin Olcayto'nun "Cebinizde ne kadar para var" sorusu karşısında, cebindeki parayı çıkarıp Olcaytıo'ya saydırdı.
Kral Olcayto 03:39
Kral Olcayto 10.927 izlenme - 10 yıl önce selam canlar
ceren olcayto bacak show 01:01
ceren olcayto bacak show 2.446 izlenme - 7 yıl önce http//www.celebrityvid.net/forum.php
Mehmet Olcayto - Her Akşam Votka Rakı Ve Şarap 03:04
Mehmet Olcayto - Her Akşam Votka Rakı Ve Şarap 3.169 izlenme - 6 yıl önce
gök girsin kızıl çıksın .genckurtlar. 02:05
gök girsin kızıl çıksın .genckurtlar. 2.026 izlenme - 8 yıl önce büyük göktürk devleti birgün kuralacaktır.genckurtlar
Cüneyt Arkın - Kaya Fırlatmak 02:56
Cüneyt Arkın - Kaya Fırlatmak 475 izlenme - 3 yıl önce Hakanlar Çarpışıyor filminden bir kesit. Kahramanımız Olcayto Şeyh Malik tarafından yakalanmış ve Çin prensi Kimyu'ya sunulmak üzere akıllıca düşünülmüş bir işkence düzeneğine bağlanmıştır. Bu işkence öyle zekice tasarlanmıştır ki, bu işin ustası Çinlilerin bile aklına gelmemektedir. Bir yandan keyifle Olcayto'nun mücadelesini izleyip bir yandan da zekalarını yarıştıran Şeyh Malik ve Prens Kimyu'nun bu eğlencesi ise prensin kahkahalarını tutamaması nedeniyle beklenmedik bir şekilde sona erer.
Mehmet Olcayto - Deniz Ve Mehtap 04:26
Mehmet Olcayto - Deniz Ve Mehtap 810 izlenme - 6 yıl önce
Mehmet Olcayto - Çav Çav Bambino 01:32
Mehmet Olcayto - Çav Çav Bambino 565 izlenme - 6 yıl önce
Seyyal Taner - Naciye 04:38
Seyyal Taner - Naciye 286 izlenme - 3 yıl önce 1981 senesinde ilk kez bu versionuyla TRT' de seslendirmiştir , fakat bu version hiç bir plak, kaset ya da CD'de yayınlanmamıştır. 1986 senesinde Yavuz Asöcal'dan yayınladığı Leyla isimli kaset çalışmasında Garo Mafyan tarafından daha alaturka bir şekilde arenje edilmiş haliyle yayınlanmıştır. 2002'deki Seyyalname isimli best of çalışmasında daha da alaturka altyapı ile seslendirmiştir. Söz&Müzik=Olcayto Ahmet Tuğsuz Kaynak: http://www.seyyaltaner.org/
Hakanlar Çarpışıyor - Olcayto'nun Karıları! 00:53
Hakanlar Çarpışıyor - Olcayto'nun Karıları! 297 izlenme - 3 yıl önce Kim ulan bu Olcayto diyeceğim de, gerçek ismim Olcayto olduğu için diyemiyorum. Gel gelelim, noluyor bu filmde? Eski bir türk hakanından bahsediliyor. Neymiş, dillere destan prens var halkın yanında halk için çarpışan bir yiğit. Bu bir yerde esir mi düşüyor ne? Tabii ne kadar Türk kadını varsa yine bir mahzende toplanmışlar. Olcayto'nun oğluda hükümdarın elinde. Hani Kahpe Bizans'da Gani Müjde'nin senaryosuyla alay ettiği filmlerden biri de bu filmdi. Dip not: Adı Olcayto olanlar facebook profilinden düşürmesinler, Zira bir hurafeye göre kadınlar sahipli erkeklerden hoşlanırlar derlerdi inanmazdım. Artık çok popüler biriyim bir film sayesinde kısmetim açıldı diyebilirim. Dp not iki: Türk'de prens olmaz lan dediğinizi duyar gibiyim. Hemen telaş yapmayın. Hakan olsun hadi.
Mehmet Olcayto - İlk Aşkım 05:37
Mehmet Olcayto - İlk Aşkım 322 izlenme - 6 yıl önce
Ali Ağaoğlu Canlı Yayında Cebindeki Parayı Sunucuya Saydırdı 02:29
Ali Ağaoğlu Canlı Yayında Cebindeki Parayı Sunucuya Saydırdı 110 izlenme - 2 yıl önce İş adamı Ali Ağaoğlu, CNN Türk'te katıldığı programda, cebindeki para sorulunca parasını çıkarıp sunucuya saydırdı. Bir süre önce İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde meydana gelen canlı bomba saldırısı sonrası, ölen kişilerin bulunduğu noktaya Ortanca Karısını ve Ortanca Karısından olan erkek çocuğunu yanına alıp "Fakirler gibi karanfil değil gül aldım" diyerek elindeki güllerle beraber verdiği demeç sonrası kendisine yakışan hareketleri sergileyen Ağaoğlu yeni bir skandala imza atmıştı. CNN Türk'te Ekin Olcayto'nun sunduğu Bazı Şeyler programının ilk konuğu, ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu oldu. Söylemleriyle gündem olan Ağaoğlu, Ekin Olcayto'nun "Cebinizde ne kadar para var" sorusu karşısında, cebindeki parayı çıkarıp Olcaytıo'ya saydırdı.
Oğlum Kanını mı İçeyim Yoksa Krala mı Vereyim 01:15
Oğlum Kanını mı İçeyim Yoksa Krala mı Vereyim 167 izlenme - 3 yıl önce Namusum mu,senin kanın mı diyen, ikilemde kalmış bir anne, yeri gelmiş süt yerine kan içmiş bir çocuk... Çin topraklarından günümüze ulaşmış nefes kesici bir yapımı izleyelim. Süt yoksa kan içmeyiniz.
Mehmet Olcayto - You Mean Everything Tome 03:14
Mehmet Olcayto - You Mean Everything Tome 278 izlenme - 6 yıl önce
Olcay2146 2011sizlerle Yepyeni Klip.. Şimdi Mahkum 06:21
Olcay2146 2011sizlerle Yepyeni Klip.. Şimdi Mahkum 122 izlenme - 7 yıl önce bu yep yeni klip bi siz değerli izleyicilere sunuyorum..
olcay yepyeni klipleriyle sizlerle.. 06:21
olcay yepyeni klipleriyle sizlerle.. 108 izlenme - 7 yıl önce muhteşem sesi ve kıvrak hslsy figörleriyle olcay2146 sizleri izleyin..
Nişantaşı pilates stüdyomuzda Ekin Olcayto 00:15
Nişantaşı pilates stüdyomuzda Ekin Olcayto 182 izlenme - 3 yıl önce Nişantaşı pilates stüdyomuzda pilates derslerine sıklıkla katılan stüdyomuzun neşeli ismi Ekin Olcayto herkese neşe ve pozitif enerji saçıyor. www.nisantasipilates.net
Süper Ama Zor Yaptık 01:27
Süper Ama Zor Yaptık 90 izlenme - 8 yıl önce ii bir vidio
Bazı Şeyler - Cumartesi, Pazar CNN TÜRK'te 00:34
Bazı Şeyler - Cumartesi, Pazar CNN TÜRK'te 53 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’de bazı şeyler az, bazı şeyler çok konuşulur. Bazı şeyler de hiç gündeme gelmez. Ekin Olcayto artık, hafta sonu akşamları bazı şeyleri konuşup, bazı şeyleri tartışıp, bazı şeyleri soracak. Bazı Şeyler, Cumartesi ve Pazar akşamları saat 22:00’de CNN TÜRK’te ekrana gelecek.