Hoşgeldiniz!

öldüren şüphe

city by the sea 00:30
city by the sea 1.557 izlenme - 7 yıl önce new york şehri cinayet masası dedektifi vincent lamarca robert de niro işine bağlılığı ve başarılı kariyeriyle dikkat çeken ve sevilen bir polistir. bir cinayet araştırması için boşandığı karısından olan oğlunun yaşadığı long ısland'a kadar iz süren vincent soruşturması sırasında boşanma sonrasında yalnız kalan oğlununun cinayetin bir numaralı şüphelisi olduğunu görür. oğlunu kurtarmak ve görevini yerine getirmek arasında ikileme düşen vincent'in bir tercih yapması gerekecektir.
city by the sea fragmanı 2 02:03
city by the sea fragmanı 2 385 izlenme - 7 yıl önce new york şehri cinayet masası dedektifi vincent lamarca robert de niro işine bağlılığı ve başarılı kariyeriyle dikkat çeken ve sevilen bir polistir. bir cinayet araştırması için boşandığı karısından olan oğlunun yaşadığı long ısland'a kadar iz süren vincent soruşturması sırasında boşanma sonrasında yalnız kalan oğlununun cinayetin bir numaralı şüphelisi olduğunu görür. oğlunu kurtarmak ve görevini yerine getirmek arasında ikileme düşen vincent'in bir tercih yapması gerekecektir.
city by the sea fragmanı 1 00:30
city by the sea fragmanı 1 111 izlenme - 7 yıl önce new york şehri cinayet masası dedektifi vincent lamarca robert de niro işine bağlılığı ve başarılı kariyeriyle dikkat çeken ve sevilen bir polistir. bir cinayet araştırması için boşandığı karısından olan oğlunun yaşadığı long ısland'a kadar iz süren vincent soruşturması sırasında boşanma sonrasında yalnız kalan oğlununun cinayetin bir numaralı şüphelisi olduğunu görür. oğlunu kurtarmak ve görevini yerine getirmek arasında ikileme düşen vincent'in bir tercih yapması gerekecektir.