Hoşgeldiniz!

öldürme

Minecraft Komik Animasyon - Arkadaş Uğruna 02:21
Minecraft Komik Animasyon - Arkadaş Uğruna 103.618 izlenme - 4 yıl önce Minecraft oyununda arkadaş uğruna hazırlanan komik videoyu izliyoruz...Diğer Animasyon...Umarım Beğenirsiniz Arkadaşlar.İyi Seyirler Diliyorum :)
Hunharca Geyik Katleden Hayvan Herif 01:08
Hunharca Geyik Katleden Hayvan Herif 5.490 izlenme - 5 ay önce Av hakketen kötü bir şey,görüntüde sanki savaşa çıkar gibi son model silahla ava çkıp hunharca geyik öldüren adamı izlicez
Berker Öldürme 03:56
Berker Öldürme 94.539 izlenme - 10 yıl önce berker
aslan-lion sahibine saldırıyor  18 ve üzeri izleyebilir 02:15
aslan-lion sahibine saldırıyor 18 ve üzeri izleyebilir 68.962 izlenme - 7 yıl önce demirey06/aslan sahibine saldırıyor
Dikkatle Takip Edilen 3 Teroristin İndirilmesi ( 18) 02:50
Dikkatle Takip Edilen 3 Teroristin İndirilmesi ( 18) 21.879 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'ın Sur ilçesi diye tahmin edilen videoda Polis Özel Harekat ile teröristlerin çatışmasını izleyeceğiz.
Açık Seçik Tehdit: Köpekleri Zehirleyip Ölüm Parasınıda Öderim 02:52
Açık Seçik Tehdit: Köpekleri Zehirleyip Ölüm Parasınıda Öderim 3.082 izlenme - 10 ay önce Adana'da sokak hayvanları için parka su bırakan anne-kıza tepki gösteren bir kişinin, “Bu kapları dökerim. Burada da 1 ay sonra bir tane köpek bulamazsınız, hepsini zehirlerim. Köpeklerin ölüm parasını da öderim, 3 bin lira cezası var” ifadeleri, tepkilere neden oldu. Anne-kız tehdit nedeniyle Başbakanlık İletişim Merkezi'ne (BİMER) şikayette bulundu.
Eşek Tilkiyi Böyle Öldürdü  00:36
Eşek Tilkiyi Böyle Öldürdü 5.827 izlenme - 2 yıl önce Öfkeli eşek, tilkiyi ağzıyla boğarak öldürdü. Görüntüler Irak çöllerinden. Eşeğin ağzında boğduğu bu hayvan ise yanlış zamanda yanlış yerde olan bir tilki. Eşeğin gazabına uğrayan tilki, ne yazık ki telef oluyor. Öfkeli eşekse, tilki ölmesine rağmen dakikalarca onu ağzından bırakmıyor.
ABD ve Erdoğan'ın desteklediği Cihatçılar 12 Yaşındaki Çocuğa İşkence Yapıp Öldürdü 00:18
ABD ve Erdoğan'ın desteklediği Cihatçılar 12 Yaşındaki Çocuğa İşkence Yapıp Öldürdü 5.480 izlenme - 2 yıl önce Suriye'de MİT'in desteğiyle Esad'a karşı savaşan Nureddin Zengi Tugayı'nın militanları 12 yaşındaki bir çocuğa önce işkence yaptı sonra öldürdü. Görüntülerde ABD ve Türkiye destekli cihatçılar tarafından tutulan çocuk "Suriye askeri" denilerek tokatlanıyor. Cihatçılar tarafından kameraya alınan videoda çocuk daha sonra kafası kesilerek öldürülüyor. Çocuğun öldürülme anına ilişkin görüntüleri insanlık onurunu ayaklar altına aldığı için yayımlamıyoruz.
Ötenazi Yapılan Köpeğin Sahibiyle Son Bakışması 02:50
Ötenazi Yapılan Köpeğin Sahibiyle Son Bakışması 12.695 izlenme - 4 yıl önce Tahmin edileceği üzere hayvan yaşlandığından ve artık çaresi bulunmaz ağrıları, acıları olduğundan bir yandan oyalayıp diğer yandan ötenazi uygulayıp canını almışlar. Aslında bu görüntüyü yükleyip yüklememekte çok düşündüm. Gerçekten çok üzücü bir durum. Belki her ne olursa olsun bu köpek için yapılıyor ama izlemek kahrediyor insanı.
Berker Öldürme 03:55
Berker Öldürme 28.020 izlenme - 10 yıl önce berker öldürme
Sen Olma Beni Öldüren 04:15
Sen Olma Beni Öldüren 32.062 izlenme - 10 yıl önce sen olma beni öldüren sen olma mumları söndüren...
10 BUGRAAK ile STRES ÇARKI KATLİAMI !!! 16:32
10 BUGRAAK ile STRES ÇARKI KATLİAMI !!! 6.070 izlenme - 12 ay önce KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN: https://goo.gl/HpkzEj Çizgi Romanım "BugraaK Kayıp Kılıç" Satın Almak İçin - https://goo.gl/cyoQ1v Minecraft Evi Tişörtlerinden Satın Almak İçin - https://goo.gl/kmwWX3 ?SERİNİN DİĞER VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN - ------------------------------------------------------------------------------------------ Android Mobil Uygulamamı İndirmek için - http://izl.sn/bcruwp IOS Mobil Uygulamamı İndirmek için - http://izl.sn/55p22x ------------------------------------------------------------------------------------------ Minecraft Haritaları - Modları - Texture Packleri indirmek için - http://minecraftevi.com ------------------------------------------------------------------------------------------ ? Server ip - ------------------------------------------------------------------------------------------ ? SOSYAL MEDYA'DA BENİ TAKİP EDİN ? ?Instagram - http://instagram.com/bugrakazanci ?Facebook - http://facebook.com/minecraftevi ?Twitter - http://twitter.com/bugrakazanci ?Snapchat - bugrakazanci ------------------------------------------------------------------------------------------ Videomu izlediğiniz için teşekkür ederim umarım eğlenmişsinizdir kanalıma abone olmayı unutmayın. ------------------------------------------------------------------------------------------
Berker -Öldürme 03:48
Berker -Öldürme 13.813 izlenme - 10 yıl önce izleyinn...
2 Dakikada 2 Cinayet 01:30
2 Dakikada 2 Cinayet 4.239 izlenme - 3 yıl önce Koyun kardeşimiz neyi paylaşamadılarsa artık diğer 2 koyuna Allah ne verdiyse geçiriyor. Sonuç 2 pert koyun.
panda saldırıyor  18 ve üzeri izleyebilir 00:52
panda saldırıyor 18 ve üzeri izleyebilir 10.507 izlenme - 7 yıl önce demirey06/panda saldırıyor
Oguz Yılmaz Öldürme Beni 04:15
Oguz Yılmaz Öldürme Beni 13.959 izlenme - 9 yıl önce oğuz yılmaz öldürme beni
Susuz Yaz'da Hayvan Olmak 03:03
Susuz Yaz'da Hayvan Olmak 5.409 izlenme - 3 yıl önce Susuz Yaz filminde, Erol Taş tarafından kesilen tavuğun daha canı çıkmadan Hülya Koçyiğit'e atması ve köylülerin gözdağı vermek amacıyla köpeği Karabaş'ı tüfekle vurarak öldürmesi, köpeğin damdan Erol Taş tarafından yere çarpılmasını izliyoruz efendim. "1963 yılında çekilen filmde o zamanki teknik imkanların da yetersiz kalması nedeniyle köpek öldürme sahnesi birebir gerçek olarak çekilmiş. Sanat için bir köpeğin katledilmesi ne kadar doğrudur, bu tartışılır ama filmin Türk Sineması'nı dünyaya tanıtan ilk filmlerden olması özelliği, köpeğin sinema için adeta kurban edildiğini gösteriyor. Ayrıca, belki de bu tür sahnelerden ötürü Türkiye'de sansür engeline takılan, bu nedenle de ilk gösterimi Haziran 1964'te Berlin Film Festivali'nde yapılan "Susuz Yaz", bu festivalin büyük ödülü olan Altın Ayı'yı kazanmış ve Türk sinema tarihinde uluslararası ödül kazanan ilk film olmuştur." (alıntıdır)
Biraz da Erkekler Ölsün! 00:21
Biraz da Erkekler Ölsün! 7.096 izlenme - 3 yıl önce Adana’da kendisine sürekli şiddet uyguladığını belirttiği eski eşi Hasan Karabulut’u tabancayla öldüren Ç.D., “Hep mi kadınlar ölecek? Biraz da erkekler ölsün” dedi.
gökhan türkmen öldürme 01:22
gökhan türkmen öldürme 10.962 izlenme - 9 yıl önce gökhan türkmen (öldürme )
Tufan Altaş - Hasretinle Öldürme Yar 06:29
Tufan Altaş - Hasretinle Öldürme Yar 10.565 izlenme - 6 yıl önce Tufan Altaş - Hasretinle Öldürme Yar
Gökhan Türkmen-Öldürme Beni 03:51
Gökhan Türkmen-Öldürme Beni 6.140 izlenme - 8 yıl önce
İlk Kadın Kabadayı: Baltalı Hano 01:07
İlk Kadın Kabadayı: Baltalı Hano 2.491 izlenme - 2 yıl önce BALTALI HANO osmanlının son dönemiydi padişah vahdettin sarayına çekilmiş ne olacagını beklerken istanbulun varoşunda bir kadın adı hanzade bir kabadayının sevgilisi olan bu kadının bir oğlan cocuğu vardı daha 12 yaşında olmasına rağmen yaşının çok üstünde gözüküyordu. Zamanının coğunu kapı önünde geçiren çoçuk birgün kayıplara karışır, iz bulma ümidiyle yollara düşen hanzade kısa zaman sonra kabadayı sevgilisi tarafından vazgeçtirilir.bir daha dener bir daha ama kabadayı sevgilisi neden engel koydugunu anlayamaz ve kılık degiştirerek sevgilisini takip eder ..... nara atan gece yürüyüşleri yapan dükkanlardan haraç alıp bir hamamda son bulur kabadayını durağı .hanzade bir erkek kıyafetiyle içeri girer ve oğlunu hamam oğlanı olduğunu görür hamamı yakmaya yarayan odunların yanında duran baltayla 21 kişiyi sevgilisi dahil doğrayarak çoçuğunu alıp kanlar içinde mahalleye geri döner 17 ay boyunca semt ahalisine kan kusturan hanzade hiç bir kabadayıyı mahallesine sokmaz belki korkudan belki kadın olduğundan olsa gerek ,bir müttet sora haraç ve baltayla adam öldürmek suçundan yarğılanarak kurşuna dizilmeden önce asayış berkemel diyerek nara atar ve canını teslim eder. oğlundan hiç bir haber alınamaz kimine göre annesi oğlunu bir hamama külhanbey olması için koymuş kimine görede cumhuriyetin ilk yıllarında peydahlanan yeni kabadayılardan birisiymiş baltalı hanonun oğlu...
Tufan Altaş - Hasretinle Öldürme Yar 02:38
Tufan Altaş - Hasretinle Öldürme Yar 6.580 izlenme - 7 yıl önce Tufan Altaş - Hasretinle Öldürme Yar
Hatırla Sevgili - Kızıldere (30 Mart 1972) 11:23
Hatırla Sevgili - Kızıldere (30 Mart 1972) 2.882 izlenme - 3 yıl önce Tarih 27 Mart 1972'yi gösterdiğinde Ünye'deki NATO üssünden 3 yabancı teknisyen kaçırıldı. Teknisyenleri kaçıran Mahir Çayan, Ertuğrul Kürkçü, Hüdai Arıkan, Cihan Alptekin, Nihat Yılmaz, Ertan Sarıhan ve Ahmet Atasoy kendilerini bekleyen Sinan Kazım Özüdoğru, Sabahattin Kurt, Ömer Ayna ve Saffet Alp ile buluştular. 30 Mart'ta Tokat'ın köyü olan Kızıldere'de muhtarın evinde mevzilendiler. Amaçları idamla yargılanan Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın infazlarının durdurulmasıydı. Kaçırılanları serbest bırakmaları, kendilerine bir zarar gelmeyeceği söylense de karşılıklı anlaşmazlık ve Mahir Çayan'a sıkılan kurşunla çatışma başlamıştı. Mahir Çayan başından vurularak orada hayatını kaybetti. Helikopterlerle, roketatarlarla başlatılan operasyonda 3 NATO teknisyen ve 10 devrimci öldürüldü. Saffet Alp ilk başta sağ ve yaralı yakalanmıştır ancak başına bir kurşun sıkılarak öldürülmüştür. İlk kurşunu sıkan Jandarma Teğmeni Mustafa İlerisoy operasyondaki başarısından ötürü takdirname almış ve birkaç ay sonra da üst teğmenliğe terfi ettirilmiştir. Bir başka sorumlu, 12 Mart darbesinden sonra İstanbul sıkıyönetim komutanı olarak atanan Faik Türün’dü. Ziverbey Köşkü’nde de (nam salmış bir işkencehane) başrol oynayan Türün, bu operasyona da özel olarak hazırladığı ekibi yollamıştır. Bu olaydan sonra hiç kimse yargılanmadı. Görüntüler Hatırla Sevgili'nin 57.bölümünden. 2006-2008 yılları arasında yayınlanan dizinin 2008'de yayınlanan bu bölümün son sahneleri Kızıldere'yi göstermektedir. Dizinin proje tasarımı Tomris Giritlioğlu'na aittir.
Bir Değişik Adam Öldürme Stili 01:42
Bir Değişik Adam Öldürme Stili 3.524 izlenme - 3 yıl önce Konu türk dizileri olunca imkansız diye bir şey yoktur. Bu video da onlardan birisi. Fox tv de yayınlanan şehrin melekleri adlı diziden bir kesit. Videodaki eleman kendini o kadar geliştirmiş olmalıki 2 parmağını çeneye bastırarak adam öldürme yeteneği kazanabilmiş.
Sahibini Öldürmeyi Planlayan Kedi 00:29
Sahibini Öldürmeyi Planlayan Kedi 2.691 izlenme - 2 yıl önce 30.04.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Sahibini Öldürmeyi Planlayan Kedi başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Susuz Yaz Filminde Öldürülen Köpek ( 18) 02:49
Susuz Yaz Filminde Öldürülen Köpek ( 18) 3.042 izlenme - 4 yıl önce Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılan ve 100 yıllık Türk Sineması'nın en iyi 100 filminin seçildiği oylamada birinci seçilen Susuz Yaz filminin bu sahnesinde, Osman'ın düşmanları olan köylüler, güya ona gözdağı vermek amacıyla köpeği Karabaş'ı tüfekle vurarak öldürüyorlar. 1963 yılında çekilen filmde o zamanki teknik imkanların da yetersiz kalması nedeniyle köpek öldürme sahnesi birebir gerçek olarak çekilmiş. Sanat için bir köpeğin katledilmesi ne kadar doğrudur, bu tartışılır ama filmin Türk Sineması'nı dünyaya tanıtan ilk filmlerden olması özelliği, köpeğin sinema için adeta kurban edildiğini gösteriyor. Ayrıca, belki de bu tür sahnelerden ötürü Türkiye'de sansür engeline takılan, bu nedenle de ilk gösterimi Haziran 1964'te Berlin Film Festivali'nde yapılan "Susuz Yaz", bu festivalin büyük ödülü olan Altın Ayı'yı kazanmış ve Türk sinema tarihinde uluslararası ödül kazanan ilk film olmuştur.
Bir IŞİD Vahşeti Daha Katliamın Görüntülerini Yayınladı 00:31
Bir IŞİD Vahşeti Daha Katliamın Görüntülerini Yayınladı 1.402 izlenme - 2 yıl önce Kanlı terör örgütü IŞİD birbirinden korkunç infazlarına bir yenisi daha eklendi. IŞİD, Yemen'de esir aldığı 25 Husi'yi acımasız bir şekilde öldürdü. Yayınlanan dört ayrı videoda 6 erkek Husi roketatarla, 6'sı denizde botun içindeyken havaya uçurularak, 4'dü boyunlarına bağlanan havan toplarına keskin nişancıların ateş etmesiyle ve 9'u da keskin hançerlerle başları kesilerek öldürüldü.
Psikopat Cüneyt Arkın 06:28
Psikopat Cüneyt Arkın 2.294 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın filmlerinden derlenmiş en psikopat sahneler. Cüneyt'in yaptıkları akla hayale sığmıyor.
Yanınızda Birini Sniper'la Vursalar? 01:42
Yanınızda Birini Sniper'la Vursalar? 3.326 izlenme - 4 yıl önce Otobüs durağında otururken bir lazer noktası görseniz ve o nokta aslında bir sniper'a ait olsa? Ve yanınızda oturan adamı vursa.. Napardınız? Bu videodaki kadar komik şeyler yapardınız :)