Hoşgeldiniz!

öldürmek

Elmyra - Hayvansever Katil 00:44
Elmyra - Hayvansever Katil 48.584 izlenme - 8 yıl önce Çocukluğumun çizgi filmlerinden Tiny toon'un hayvanları severken öldüren, sağı solu belli olmaz çocuğuydu Elmyra. Tiny Toon, Bugs Buny serisindeki kahramanların çocuk haline getirilmiş ve yenilenmiş tipiydi Elmyra, milyarder çocuk gibi ekstra kahramanları vardı.
4 Yavrusunu da Kah Yiyen Kah Yuvadan Atan Leylek 01:25
4 Yavrusunu da Kah Yiyen Kah Yuvadan Atan Leylek 10.528 izlenme - 4 yıl önce Gene hatırlarsanız bir leylek videosu yüklemiştik. Anne leylek yavrusunun zayıf olduğunu düşünerek yuvadan atıyordu. Bu daha da ilginç. İlk iki yavruyu yiyen leylo diğer ikiyi de yuvadan atıyor. benzerlerde çıkmazsa diye: https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/402330/zayif-yavrusunu-yuvadan-asagi-iteleyen-anne-leylek
Kuşa Sigara Verip Pert Etmek 00:19
Kuşa Sigara Verip Pert Etmek 6.798 izlenme - 5 yıl önce sevimli kardeşimizin ağzına cigara vermek suretiyle geleceğiyle oynamışlar. yazık lan.
Babaannesini Öldüresiye Sevdiği için Öldüren Adam - Adana 02:11
Babaannesini Öldüresiye Sevdiği için Öldüren Adam - Adana 7.633 izlenme - 8 yıl önce Elazığ'da 2003 yılında babaannesini bıçaklayarak öldürdüğü için 22 yıl hapis cezası alan ancak Sivas cezaevinden kaçan firari hükümlü Adana'da yakalanınca "Babaannemi öldüresiye seviyordum. öldürdüm. Onun için her gün Fatiha okuyorum" dedi.
Türkiye'de Vurulma Şakası Yapmak 01:55
Türkiye'de Vurulma Şakası Yapmak 14.989 izlenme - 8 yıl önce Çin başta olmak üzere birçok Asya ülkesinde oldukça yaygın olan vurulma şakalarını örnek alan iki genç, aynı şakayı Türkiye'de yaparsa.
Deniz Gezmiş Eşkıyaydı - Celal Şengör 00:28
Deniz Gezmiş Eşkıyaydı - Celal Şengör 9.364 izlenme - 8 yıl önce Celal Şengör, "Deniz Gezmiş ve Mahir Çayan eşkıyadı. Mahir Çayan İsrail konsolosunu kaçırdı, adamı öldürdüler. Kusura bakmayın bunu yapana ben eşkıya derim. " dedi.
Türk İşi Sıralı Gaz Sistemi 06:22
Türk İşi Sıralı Gaz Sistemi 7.490 izlenme - 8 yıl önce Dışarısı yağmur. Sonbahar geldi nihayet İzmir'e. Hazır eve tıkılmışken haydi dedim erotik yeşilçam döneminden öyle bir bölüm kesip sunayım ki gençlere hem eğitici, hem öğretici, hem de ibret verici olsun. Sitenin abaza akınına uğramaması için yatak sahnelerinde biraz altın makas kullandığımı itiraf etmeliyim. Kemal kendi halinde bir tamircidir. Evde onu bekleyen karısı, bir kız çocuğu bir de gelinine hayatı zindan etmeye and içmiş cadı anası vardır. Bir gün bir arkadaşı ona olan borcunu vermek için ona gelirken yolda eşine raslar. Onu filesini taşımasına yardım ederek bir dakika kadar laflar. İşte videomuz tam da buradan başlamaktadır. Kemal'in müşfik bir kocadan psikopat alkolik bir evlat katiline dönüşme sürecinde ışık hızıyla yayılan dedikodu ve gaz sistemlerini gayet psikolocik ve sosyolocik olarak irdeleyen bu sahneler iyisi mi ben susayım da kendi kendini size anlatsın. Not : Şu kısa sekanslarda göreceksiniz ki; yeri geldğinde günah keçisi edilen Zerrin Egeliler'in Türk sineması sultanlarından hiç de aşağı kalır yanı yoktur. Onun zamanında tek sorunu "sponsor" dur..
Adam Öldürüp 5 Ay Evin İçindeki Çukurda Yaşamak 01:42
Adam Öldürüp 5 Ay Evin İçindeki Çukurda Yaşamak 6.683 izlenme - 8 yıl önce Rize'de filmlere konu olacak bir olay yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 31 Ağustos Günü Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi Kaymakamlık binası önünde meydana gelen olayda Ali Kuyumcu (67) ve oğlu Mehmet Kuyumcu (38) yakın akrabaları olan Mustafa Kuyumcu (51) ve kardeşi Mehmet Kuyumcu (54) ile arazi anlaşmazlığı yüzünden tartıştı. Çıkan tartışmada Mehmet Kuyumcu silahını kullanarak Mustafa ve Mehmet kardeşleri öldürmüştü. Olay sonrası kaçmayı başaran baba oğuldan 67 yaşındaki baba yakalanmış, oğul Mehmet Kuyumcu ise 5 ay süren tüm arama çalışmalarına rağmen bir türlü yakalanamadı. ODANIN ALTINDA KAZILAN ÇUKURDA BULUNDU Jandarma ve polis ekipleri cinayet zanlısı Mehmet Kuyumcu'nun yakalanması için ilçede ve ilçe dışında geniş arama çalışmaları başlattı. Kuyumcu'nun altı ay boyunca izine rastlanılamayınca yurt dışına kaçmış olabileceği düşünülüyordu. Jandarma tarafından Kuyumcu'nun evinde düzenli olarak gerçekleştirilen aramalardan bir tanesi de geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. Bir jandarma görevlisi oturma odasının zeminindeki döşemelerin sallandığını fark etti. Halıyı kaldırılıp ahşap döşemeler söküldüğünde Kuyumcu, gizlendiği çukurda ele geçirildi. Kuyumcu, Çamlıhemşin İlçe Jandarma Komutanlığı'nda alınan ifadesinin ardından Pazar Adliyesi'ne gönderildi.
Eğlence Olsun Diye Kediyi Timsahlara Atmak 00:52
Eğlence Olsun Diye Kediyi Timsahlara Atmak 7.595 izlenme - 8 yıl önce Peru’da insanca eğlenmekten bihaber olan 2 kişi, yakaladıkları bir sokak kedisini timsahlarla dolu nehre attı. Zavallı kedi hayatta kalma savaşı verirken, onlar da kahkahalar içinde o anları kameraya kaydetti. İlk mücadelesinde başarılı olan kedi ise, önüne tırmanamayacağı bir yükseklik çıkınca timsahlar av oldu.
Erkek Görünce Dayanamayan Kadın 03:12
Erkek Görünce Dayanamayan Kadın 5.924 izlenme - 8 yıl önce 3 Kral Serseri filminden, kötülük yaparak yaşayan insanların yaşadığı çelişkileri betimleyen aşk, intikam ve ölüm dolu bir kesit... Suzan Avcı kötü ama ulvi amaçları için kadınlığını kullanırken, acımasız patron Kayhan Yıldızoğlu, tüm elemenlarını gözünü kırpmadan öldürecektir. Film; 3 Kral Serseri (1970)
32. Gün - Gazi Olayları Röportajı ve Görüntüler 11:08
32. Gün - Gazi Olayları Röportajı ve Görüntüler 4.674 izlenme - 8 yıl önce Özlem Tunç olaylar sırasında dövülerek öldü sanılarak çöp konteynerinin kenarına bırakılmıştı. Öldüğü düşünüldüğü halde tekmelenmişti. 1996'da 32.Gün programında kendisiyle bir röportaj yapıldı ve yaşadıklarını anlattı. Röportajdan sonra da olayların yorumsuz görüntüleri vardır.
Mutantların Masa Üstü Yemek Ziyafeti 02:58
Mutantların Masa Üstü Yemek Ziyafeti 1.962 izlenme - 3 yıl önce Deformasyona uğramış ve bir yırtıcı hayvan gibi vahşice yetişmiş bir ailenin masa üstü yemek ziyafeti. Wrong Turn filminin dördüncü halkası olan 2011 yapımı 'Wrong Turn 4: Bloody Beginnings' filminden iğrenç mi iğrenç bir sahne.
Tarkan Filmindeki Sarılarak Öldüren Adam 03:41
Tarkan Filmindeki Sarılarak Öldüren Adam 4.434 izlenme - 8 yıl önce Tarkan serisinin ilk filmi olan 1969 yapımlı Mars'ın Kılıcı'ndan güzel bir sahne. Kurbanlarını sarılarak öldürmeyi tercih eden sevgiye muhtaç kahramanımızı, ve onun Tarkan tarafından katledilişini izliyoruz.
Attığını Vuran Tetikçi - Şaka Yapma 04:03
Attığını Vuran Tetikçi - Şaka Yapma 2.488 izlenme - 7 yıl önce Yönetmenliğini Osman Seden'in üstlendiği başrollerini rahmetli Zeki Alasya ve Metin Akpınar'ın rol aldığı 1981 yapımı 'Şaka Yapma' filminden komik bir sahne.
Scarface - Keanu Reeves (Türkçe Dublaj) 01:51
Scarface - Keanu Reeves (Türkçe Dublaj) 1.696 izlenme - 4 yıl önce Efsane aktör Al Pacino'nun rol aldığı 1983 yapımı 'Scarface' filminde başrolü Keanu Reeves oynasaydı sizce nasıl olurdu?
Ötenazi Yapılan Köpeğin Sahibiyle Son Bakışması 02:50
Ötenazi Yapılan Köpeğin Sahibiyle Son Bakışması 2.200 izlenme - 9 yıl önce Tahmin edileceği üzere hayvan yaşlandığından ve artık çaresi bulunmaz ağrıları, acıları olduğundan bir yandan oyalayıp diğer yandan ötenazi uygulayıp canını almışlar. Aslında bu görüntüyü yükleyip yüklememekte çok düşündüm. Gerçekten çok üzücü bir durum. Belki her ne olursa olsun bu köpek için yapılıyor ama izlemek kahrediyor insanı.
Yılmaz Güney -  Önceden Gizlenmiş İnsanı Bilmeden Öldürme 02:35
Yılmaz Güney - Önceden Gizlenmiş İnsanı Bilmeden Öldürme 2.264 izlenme - 8 yıl önce Dün yayınladıgımız Yeşilçam - Önceden Gizlenmiş İnsanı Bilmeden Öldürme(http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/133518) videosunun Yılmaz Güney'li versiyonu.
Şarkı Söyleyerek Adam Öldüren Ferdi Tayfur 05:28
Şarkı Söyleyerek Adam Öldüren Ferdi Tayfur 2.785 izlenme - 8 yıl önce Yazar ve yönetmenliğini Osman Seden'in yaptığı, başrollerini Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın oynadığı, 1979 yılında çekilen İnsan Sevince filminden bir sahne. Ferdi Tayfur hapishaneden babasına seslenir, alır eline mikrofonu başlar 'yeter' şarkısını söylemeye. Fakat şarkı sonunda babası iki kere ölür.
Dansçı Kızını Bıçaklayan Baba - Kesit Ötesi 12:12
Dansçı Kızını Bıçaklayan Baba - Kesit Ötesi 2.129 izlenme - 7 yıl önce 2006 yılında Atv'de Şahan Gökbakar'ın sunup skeçlerde rol aldığı 'Dikkat Şahan Çıkabilir' adlı komedi programından absürd komik bir skeç.
Michael Myers - Aile Katliamı (Halloween) 07:08
Michael Myers - Aile Katliamı (Halloween) 2.075 izlenme - 8 yıl önce 1978 yapımı John Carpenter 'ın yönettiği Halloween filminden alıntı yapılarak 2007 yılında tekrarı çevrilen filmin en can alıcı sahnesi. Henüz 7 yaşlarında olan Michael Myers Cadılar Bayramı gecesi ilk olarak üvey babasını daha sonra ablasının erkek arkadaşını ve öz ablasını katleder.
En Gerçekçi Öldürme Sahnesi - Bülent Kayabaş 00:41
En Gerçekçi Öldürme Sahnesi - Bülent Kayabaş 1.332 izlenme - 8 yıl önce 1979 yapımı, yönetmenliğini Yücel Uçanoğlu‘nun yaptığı, Sev Beni-Sımsıcak adlı (erotik-aksiyon) filmden, Bülent Kayabaş‘ın, cinayet işlediği sahneyi sunuyoruz. Kısa ama çok enteresan bir sahne (!).(ordan burdan alıntıdır) Filmden bir başka kesit; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/55041/sevgilinin-bakkal-ciragina-vermesi-bulent-kayabas
Freddy Krueger'ın Motosiklete Müdahalesi 01:27
Freddy Krueger'ın Motosiklete Müdahalesi 1.789 izlenme - 8 yıl önce Freddy Krueger'in de dediği gibi 'Fren yok sürat var'...1989 yapımı 'Elm Sokağında Kabus' serisinin beşinci filmi olan ''A Nightmare on Elm Street 5: The Dream Child'' filminden korkunç bir görsel şölen.
Namaz Kılmayanı Öldürün - Kadir Mısıroğlu 06:55
Namaz Kılmayanı Öldürün - Kadir Mısıroğlu 1.235 izlenme - 9 yıl önce Bir hukukçunun bunu demesi ne kadar ironik olsa da bu içler acısı tabloya kimsenin sesinin çıkmaması daha ironik. Bir hukuk adamı adaleti ve öldürmemeyi teşfik etmesi gerekirken çeşitli örneklerle resmen gerekirse öldürün mesajı veriyor tüyler ürpertici gerçekten.
Şeytan Kızlar - Tüm Erkekleri Öldürmek 04:09
Şeytan Kızlar - Tüm Erkekleri Öldürmek 1.635 izlenme - 8 yıl önce Türk sinemasının fantastik filmleri konusunda uzman http://www.otekisinema.com/ sayesinde ulaştığımız bu film artık alkışlarlayaşıyorum üyelerinin kullanımına da açılmıştır. Ne mutlu bize, tekrardan teşekkürler, öteki sinema.... http://www.otekisinema.com/seytan-kizlar-198/ 4 dakika biraz uzun olsa da sonuna kadar izlemenizi öneririm.
Yanlışlıkla Kardeşinin Beynini Patlatan Kadın 01:14
Yanlışlıkla Kardeşinin Beynini Patlatan Kadın 1.535 izlenme - 8 yıl önce Nihat Hatipoğlunun geleneksel ramazan söğüşlemesinden bir kesit. Bu kesitte ilginç olan ise soru soran kadının küçükkende olsa kardeşine pet şişe muamelesi yapması, bu yaşanmış ibretlik olayı dinliyoruz efendim.
Hitler'i Öldürme Sahnesi - Soysuzlar Çetesi (Inglourious Basterds) 03:57
Hitler'i Öldürme Sahnesi - Soysuzlar Çetesi (Inglourious Basterds) 1.192 izlenme - 8 yıl önce Quentin Tarantino'nun yazıp yönettiği, başrollerinde Brad Pitt, Diane Kruger'ın olduğu ve gerçek dışı ama bir o kadar da etkileyici bir filmi. Nazilere karşı örgütlenen bir grubun nazilerin önde gelenlerini öldürme planlarının, eylemlerinin ve naziler tarafından ailesi öldürülen Shosanna'nın intikamının anlatıldığı filmin en aksiyonlu bölümü Hitler'in ve yüzlerce Nazinin öldürülmesidir. Tarantino Naziler tarafından öldürülen insanların intikamının ancak bu şekilde alınabileceğini düşünmüş ve bunu da filmiyle böyle anlatmış. Son olarak; filmin böyle yerleri kurgu olsa da hepsini izlediğinizde çokça gerçeklerle de karşılaşacaksınız.
Bülbülü Öldürmek - Hanımefendi Kalkın, Babanız Geçiyor 01:06
Bülbülü Öldürmek - Hanımefendi Kalkın, Babanız Geçiyor 1.015 izlenme - 8 yıl önce Avukat Atticus(Gregory Peck), Büyük Buhran zamanında fakir bir kasabada avukatlık yapmaktadır. Kasabada siyahi bir genç, beyaz bir kıza tecavüz etmek suçundan yargılanmaktadır. Avukat Atticus, masum olduğuna inandığı bu genci mahkemede olağanüstü bir çaba sarf ederek savunmuştur lakin davayı kazanamamıştır. Bitkin bir halde salonu terk ederken davayı takip eden siyahi kasaba halkı büyük bir saygı ve minnet duygusu ile ayağa kalkarlar. Zira kasabadaki beyazlar bu sözde tecavüzcü siyahi gencin beyaz bir avukat tarafından savunulmasına çok öfkelidirler ve Atticus tüm bu öfkeli kalabalığı karşısına alarak doğru bildiği şeyi yapmaktan geri durmamıştır. Avukat Atticus'un küçük kızı davayı civar kilisesinin siyahi rahibinin yanında takip etmektedir ve Rahip, Atticus çantasını toplayıp giderken küçük kıza her izleyişimde gözlerimi yaşla dolduran şu cümleyi söyler: ''Ayağa kalkın hanımefendi, babanız geçiyor!'' Bu filmdeki baş rolü ile Gregory Peck, Oscar'ı kazanmıştır. Filmin uyarlandığı Bülbülü Öldürmek kitabının yazarı Harper Lee hanımefendi ise geçtiğimiz günlerde vefat etmiştir.
Dişleyerek Akbaba Öldürmek - Barbar Conan (1982) 01:00
Dişleyerek Akbaba Öldürmek - Barbar Conan (1982) 921 izlenme - 8 yıl önce Arnold Schwarzenegger dallamasının başrol oynadığı filmden bir kesit. Bu arada ismi google ye yazarak buldum,yalan yok.