Hoşgeldiniz!

olga

Momentum (2015) Fragman 01:42
Momentum (2015) Fragman 14.230 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı aksiyon filmi Momentum'a ait fragman. Filmde Olga Kurylenko, Morgan Freeman ve James Purefoy var.
Seksi Güzel Olga Medvedeva 01:46
Seksi Güzel Olga Medvedeva 9.900 izlenme - 2 yıl önce Seksi Güzel Olga Medvedeva Olga Medvedeva for Maxim Magazine Russia
Seksi Güzel Olga Kobzar 03:50
Seksi Güzel Olga Kobzar 5.941 izlenme - 12 ay önce Seksi Güzel Olga Kobzar Romp Around Russia With Photographer Ana Dias and Olga Kobzar Hop across the pond with photographer Ana Dias and model Olga Kobzar for this episode of Playboy Abroad. Snapchat: Playboy
Aşkın İzleri - Türkçe Altyazılı Fragman 01:47
Aşkın İzleri - Türkçe Altyazılı Fragman 31.938 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Ben Affleck, Olga Kurylenko, Javier Bardem gibi isimlerin yer aldığı romantik dram türündeki Aşkın İzleri filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Olga & Sara & Bilge - Funiculi Funicula (O Ses Türkiye Düellolar 23 Ocak 2016) 02:41
Olga & Sara & Bilge - Funiculi Funicula (O Ses Türkiye Düellolar 23 Ocak 2016) 8.495 izlenme - 2 yıl önce Olga Nuris & Sara Koral & Bilge Küçük - Funiculi Funicula | O Ses Türkiye Düellola Şarkı Sözleri: Aissera, Nannin, me ne sagliette, tu saie addo (Tu saie addo Add 'stu core ngrato cchiu' dispiette farme nun p, farme nun po Add lo fuoco coce, ma si fuje, te lassa sta (Te lassa sta) E nun te corre appriesso, nun te struje, sulo a guarda, sulo a guarda. Jammo, jammo 'ncoppa jammo ja Jammo, jammo 'ncoppa jammo ja Funiculi, funicula Funiculi, funicula 'ncoppa jammo ja, Funiculi, funicula. Jammo, jammo 'ncoppa jammo ja Jammo, jammo 'ncoppa jammo ja Funiculi, funicula Funiculi, funicula 'ncoppa jammo ja, Funiculi funicula. Se n' sagliuta, oi n', se n' sagliuta la capa gia (La capa gia) E' gghiuta, p turnata, p venuta, sta sempe cca (Sta sempe cca!) La capa vota, vota attuorno, attuorno, attuorno a tte. (Attuorno a tte.) Sto core canta Sempe nu taluorno Sposammo, oi' Ne! (Sposammo, oi' Ne!) Jammo, jammo 'ncoppa jammo ja Jammo, jammo 'ncoppa jammo ja Funiculi, funicula Funiculi, funicula 'ncoppa jammo ja, Funiculi, funicula.
Son Karpuz Bükücü 00:27
Son Karpuz Bükücü 4.397 izlenme - 2 yıl önce Olga Liashchuk adlı ablamız bacaklarını kullanmak suretiyle karpuzları çatur çutur yarıyor. Ablamızın bir çok Guinness rekoru bulunmaktamış.
En Seksi Motorcu Olga Pronina Kazada Öldü 01:57
En Seksi Motorcu Olga Pronina Kazada Öldü 643 izlenme - 6 ay önce Instagram yıldızı ünlü motorcu Olga Pronina, Rusya’nın Vladivostok şehrinde otoyoldayken motosikletinin kontrolünü kaybederek yan yola yuvarlandı ve sağlık ekipleri olay yerine ulaşamadan can verdi.
İlhan Mansız ve Olga Bestandigova - Nebelhorn Buz Pateni Yarışması (2013) 06:08
İlhan Mansız ve Olga Bestandigova - Nebelhorn Buz Pateni Yarışması (2013) 4.684 izlenme - 3 yıl önce İlhan Mansız ve Olga Bestandigova'nın 2013 yılında düzenlenen Nebelhorn Senior Level Buz Pateni Yarışması'ndaki performansını izliyoruz. Adam gerçekten sporcu olmak için doğmuş ve buz pateninde bir kariyere geç de olsa yelken açmıştır. Gerçekten gurur duydum. Alkışlıyoruz efendim.
Taklacı Güvercin  Olga Korbut  ( Munih 1972 Olimpiyatları ) 03:27
Taklacı Güvercin Olga Korbut ( Munih 1972 Olimpiyatları ) 2.746 izlenme - 2 yıl önce Olga Valentinovna Korbut (Beyaz Rusça:
Rus Motosikletçi Olga Pronina Hayatını Kaybetti 03:16
Rus Motosikletçi Olga Pronina Hayatını Kaybetti 612 izlenme - 6 ay önce Rusya'nın en ateşli motorcusu olarak ünlenen Olga Pronina, trajik motosiklet kazasında hayatını kaybetmiş. Instagram yıldızı ünlü motorcu Rusya’nın Vladivostok şehrinde otoyoldayken motosikletinin kontrolünü kaybederek yan yola yuvarlanmış ve sağlık ekipleri olay yerine ulaşamadan can vermiş. Yüksek hızla seyrederken kaza yapan Pronina’nın motorunun tekerleği, olay yerinden 600 metre uzaklıkta bulunmuş.
Seksi Şarkıcı Olga Seryabkina 01:23
Seksi Şarkıcı Olga Seryabkina 1.915 izlenme - 2 yıl önce Seksi Şarkıcı Olga Seryabkina Olga Seryabkina Şarkıcı-söz yazarı Seksi Şarkıcı, Seksi Güzel, seksi çekim, seksi model, sexy model, seksi kızlar, Olga Seryabkina
Elastik Olga 01:20
Elastik Olga 4.345 izlenme - 5 yıl önce James Bond'un güzeli esmer Ukraynalı oyuncu Olga Kurylenko Complex Dergisi için tüm elastikliğini gösterdi.
Olga Sakur-Wahayra 03:47
Olga Sakur-Wahayra 4.627 izlenme - 9 yıl önce olsa sakur wahayra
 İç Çamaşırı Giymediğini Son Anda Fark Etti 00:06
İç Çamaşırı Giymediğini Son Anda Fark Etti 2.684 izlenme - 4 yıl önce Soçi Kış Olimpiyatları'nda Rus patenci Olga Graf, önce kıyafetinin fermuarını açıyor, sonra iç çamaşır giymediğini kaybederek fermuarını kapatıyor.
Oblivion Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 02:34
Oblivion Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 5.515 izlenme - 5 yıl önce Oblivion 12 Nisan'da sinemalarda. 'TRON Efsanesi'nin yönetmeninden ve 'Maymunlar Cehennemi Başlangıç' filminin yapımcısından, başrolünü Tom Cruise'un oynadığı özgün ve çığır açan bir film geliyor. Tanınmayacak şekilde değişmiş olan geleceğin görkemli Dünya'sında, geçmişiyle yüzleşen bir adam; bir yandan insanlığı kurtarmak için mücadele verirken bir yandan da günahlarından arınıp yepyeni şeyler öğreneceği bir yolculuğa çıkıyor. Jack Harper (Cruise), Dünya'da geriye kalan birkaç insansız uçak teknisyeninden biridir. Scavs olarak bilinen tüyler ürpertici tehdide karşı yıllardır verilen savaşın ardından büyük bir operasyonun parçası olarak hayati kaynakların çıkarılmasıyla ilgilenen Jack'in görevi neredeyse bitmek üzeredir. Yerden binlerce metre yukarıdaki nefes kesici göklerde yaşayan ve oraları devriye gezen Jack'in sürdüğü bu yaşam, iniş yapmış bir uzay mekiğindeki güzel bir yabancıyı kurtarınca alt üst olur. Bu güzel yabancının gelişi, Jack'in bildiği her şeyi sorgulamasına yol açan bir olaylar zincirini tetikler ve insanlığın kaderini Jack'in ellerine teslim eder.
Neighbours From Hell (Komşu Kızdırmaca Oyunu) 03:30
Neighbours From Hell (Komşu Kızdırmaca Oyunu) 1.607 izlenme - 3 yıl önce JoWood Productions şirketinin 2003 ocak ayında piyasaya sürdüğü strateji oyunu olan Neighbours From Hell tanıtım şeysi.. Oyun dönemin Türkiye oyuncuları tarafından komşu kızdırmaca olarak bilinmektedir. Fazlaca saran oyunda değişik bilgiler edinebilmekteyiz; mesala ben mikrodalgaya kabuklu yumurta atmamam gerektiğini bu oyundan öğrendim..
Oblivion Fragman 02:28
Oblivion Fragman 4.444 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Tom Cruise, Morgan Freeman, Andrea Riseborough gibi isimlerin yer aldığı ve Aksiyon Bilim Kurgu tarzındaki Oblivion filminin resmi fragmanı.
Bilge & Olga & Sara - Funiculì, Funiculà (O Ses Türkiye Düello) 23 Ocak Cumartesi 02:45
Bilge & Olga & Sara - Funiculì, Funiculà (O Ses Türkiye Düello) 23 Ocak Cumartesi 1.190 izlenme - 2 yıl önce Bilge & Olga & Sara - Funiculì, Funiculà | O Ses Türkiye Düello Performansı Şarkı Sözleri: Jamme jamme 'ncoppa jamme ia! Jamme Jamme 'ncoppa jamme ia! Fuliculi Fulicula Fuliculi Fulicula 'ncoppa jamme ja! Funiculi Funicula Ai sera Nannine Me ne sagliette Tu saie addo Tu saie addo Addo stu core'ngrato Cchiu dispiette Farme nun po' Farme nun po' Addo il fuoco coce Ma si fuie Te lassa sta Te lassa sta E nun te corre Appresso nun te strie Solo a guarda Ncielo se va Se va comm'allo viento A l'antrasatte Gue saglie sa Gue saglie sa Jamme jamme 'ncoppa jamme ia! Jamme Jamme 'ncoppa jamme ia! Funiculi Funicula Funiculi Funicula 'ncoppa jamme ja! Funiculi Funicula Jamme jamme 'ncoppa jamme ia! Jamme Jamme 'ncoppa jamme ia! Funiculi Funicula Funiculi Funicula 'ncoppa jamme ja! Funiculi Funicula Se n'e sagliuto Ne, se n'e sagliuto La capa gia La capa gia E ghiuta po' &egarve; tornata po' e venuta Sta sempe cca Solo a guarda Jamme jamme 'ncoppa jamme ia! Jamme Jamme 'ncoppa jamme ia! Funiculi Funicula Funiculi Funicula 'ncoppa jamme ja! Funiculi Funicula Jamme jamme 'ncoppa jamme ia! Jamme Jamme 'ncoppa jamme ia! Funiculi Funicula Funiculi Funicula 'ncoppa jamme ja! Funiculi Funicula Jamme da la terra a la montagna Ne passo nc'e Ne passo nc'e Se vede Francia Procita la Spagna E io veco a te E io veco a te Tirate colli fune nitto nfatto Cielo se va Sta sempe cca La capa vota vota attorno attorno Attorno a te Attorno a te Lo core canta sempe nota luorno Sposammoi Ne Sposammoi Ne Jamme jamme 'ncoppa jamme ia! Jamme Jamme 'ncoppa jamme ia! Funiculi Funicula Funiculi Funicula 'ncoppa jamme ja! Funiculi Funicula "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Olga Sakur-Sesiduney 02:41
Olga Sakur-Sesiduney 4.178 izlenme - 9 yıl önce olga sakur sesiduney
Kadınların Gözünden Erkekler Nasıl Dans Eder 04:12
Kadınların Gözünden Erkekler Nasıl Dans Eder 1.384 izlenme - 3 yıl önce Bu sefer de kadınların gözünden barlarda ki erkeklerin dans stilleri..Rus erkeklerinde Türklerden farklı olmadığınıda böylece görmüş oluyoruz
Seksi Güzel Olga Blokhin 01:24
Seksi Güzel Olga Blokhin 1.153 izlenme - 3 yıl önce Seksi Güzel Olga Blokhin Olga Blokhin - Fitness bikini Rusya şampiyonu MAXIM Russia Olga Blokhin - Russian Sex bikini girl
İch Liebe Dich 04:16
İch Liebe Dich 2.628 izlenme - 9 yıl önce alanya grand kaptan olga
Milli Çalgımız Demir Kopuz Dinletisi 02:27
Milli Çalgımız Demir Kopuz Dinletisi 699 izlenme - 2 yıl önce Yakutistanlı şarkıcı Olga Podluzhnaya'dan Türk ırkının millî çalgısı Demir Kopuz dinletisi... İyi dinlemeler...
Uğur Kaya - Olga Güner Eşleşmesi (O Ses Türkiye 17 Ocak 2016) 08:53
Uğur Kaya - Olga Güner Eşleşmesi (O Ses Türkiye 17 Ocak 2016) 536 izlenme - 2 yıl önce Sesler ve jüri üyeleri yarışıyor, “O Ses Türkiye” de heyecan devam ediyor. Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile Hakan Özoğuz’un jüri koltuğunda oturduğu “O Ses Türkiye” de, her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor. O Ses Türkiye son sürat devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sunduğu, jüri koltuğunda Hadise, Gökhan&Hakan Özoğuz, Murat Boz ve Ebru Gündeş’in oturduğu ve birbirinden güzel sesli yarışmacılara sahip oldukları O Ses Türkiye’de 2. Tur performansları da ağızları açıkta bıraktı. O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor? O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor diye merak edenlere de hemen aktaralım. Her jüri 6 yarışmacıdan 1 yarışmacıyı direk olarak Düellolarda yarıştırmak üzere seçiyorlar. Seslerinden emin olamadıkları 2 yarışmacıyı da tekrar dinlemek için birebirde yarıştırıyorlardı. Geri kalan 3 kişi ise direk olarak eleniyordu. İşte böylesine zorlu elemelerde yarışmacılar ellerinden geleni yaptı, ancak sesi biraz daha güzel olan ve duyguyu bir tık önde tutan yarışmacılar yarışmaya devam etmeye hak kazandı. İkinci Tur elemelerinde yarışmaya kimler veda edecek, kimler birinciliğe doğru ilerleyecek? İşler gittikçe zorlaşıyor.
Adnan Oktar'ın Olga'sı (Adnan Hoca İngilizcesi İçerir) 01:18
Adnan Oktar'ın Olga'sı (Adnan Hoca İngilizcesi İçerir) 710 izlenme - 3 yıl önce Adnan hocamız Ukrayna'daki olaylardan ötürü sıkıntı çeken talebelerine evini açtığı ve ne kadar hayır sever olduğunu bi kez daha gözler önüne seriyor.Maşallah.
İlhan Mansız ve Olga Bestandigova - Nebelhorn Buz Pateni Yarışması (2013) 06:08
İlhan Mansız ve Olga Bestandigova - Nebelhorn Buz Pateni Yarışması (2013) 935 izlenme - 3 yıl önce İlhan Mansız ve Olga Bestandigova'nın 2013 yılında düzenlenen Nebelhorn Senior Level Buz Pateni Yarışması'ndaki performansını izliyoruz. Adam gerçekten sporcu olmak için doğmuş ve buz pateninde bir kariyere geç de olsa yelken açmıştır. Gerçekten gurur duydum. Alkışlıyoruz efendim.
Serebro - Mi Mi Mi 03:28
Serebro - Mi Mi Mi 916 izlenme - 2 yıl önce Malum Avrupa'nın konuştuğu kızlarımız yeni videosuyla karşımızda iyi seyirler efendim. Bakalım, bu sefer nerede klip çekmişler?
Ucubeler (Freaks) Fragmanı 02:51
Ucubeler (Freaks) Fragmanı 1.180 izlenme - 4 yıl önce Hilkat garibeleriyle dolu bir sirk artistleri arasında bulunan güzel trapez sanatçısı, cüce Hans’la evlenmek ister. Fakat hilkat garibeleri, bu evliliği Hans’ın parası için olduğunu öğrenirler. Onlarla dalga geçen trapezcinin onlardan bir olan kocasını öldürme planları yaptığı açığa çıktığındaysa, hilkat garibeleri öç alma yoluna giderler.Yönetmenin yıllarca sirklerle yaptığı yolculuklardan edindiği deneyimlerini yansıttığıUcubeler , dış güzellikten çok iç güzelliğin önemli olduğu vurgusu yapılmış kült etiketine sahip bir filmdir.
İç Çamaşırı Giymediğini Son Anda Fark Etti 00:06
İç Çamaşırı Giymediğini Son Anda Fark Etti 577 izlenme - 4 yıl önce Soçi Kış Olimpiyatları'nda Rus patenci Olga Graf, önce kıyafetinin fermuarını açıyor, sonra iç çamaşır giymediğini kaybederek fermuarını kapatıyor.
Aci Ama Gerçek Aşk 05:16
Aci Ama Gerçek Aşk 2.146 izlenme - 9 yıl önce lanetim