Hoşgeldiniz!

olga kurylenko

Momentum (2015) Fragman 01:42
Momentum (2015) Fragman 14.353 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı aksiyon filmi Momentum'a ait fragman. Filmde Olga Kurylenko, Morgan Freeman ve James Purefoy var.
Aşkın İzleri - Türkçe Altyazılı Fragman 01:47
Aşkın İzleri - Türkçe Altyazılı Fragman 32.147 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Ben Affleck, Olga Kurylenko, Javier Bardem gibi isimlerin yer aldığı romantik dram türündeki Aşkın İzleri filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Elastik Olga 01:20
Elastik Olga 4.349 izlenme - 5 yıl önce James Bond'un güzeli esmer Ukraynalı oyuncu Olga Kurylenko Complex Dergisi için tüm elastikliğini gösterdi.
Oblivion Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 02:34
Oblivion Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 5.526 izlenme - 5 yıl önce Oblivion 12 Nisan'da sinemalarda. 'TRON Efsanesi'nin yönetmeninden ve 'Maymunlar Cehennemi Başlangıç' filminin yapımcısından, başrolünü Tom Cruise'un oynadığı özgün ve çığır açan bir film geliyor. Tanınmayacak şekilde değişmiş olan geleceğin görkemli Dünya'sında, geçmişiyle yüzleşen bir adam; bir yandan insanlığı kurtarmak için mücadele verirken bir yandan da günahlarından arınıp yepyeni şeyler öğreneceği bir yolculuğa çıkıyor. Jack Harper (Cruise), Dünya'da geriye kalan birkaç insansız uçak teknisyeninden biridir. Scavs olarak bilinen tüyler ürpertici tehdide karşı yıllardır verilen savaşın ardından büyük bir operasyonun parçası olarak hayati kaynakların çıkarılmasıyla ilgilenen Jack'in görevi neredeyse bitmek üzeredir. Yerden binlerce metre yukarıdaki nefes kesici göklerde yaşayan ve oraları devriye gezen Jack'in sürdüğü bu yaşam, iniş yapmış bir uzay mekiğindeki güzel bir yabancıyı kurtarınca alt üst olur. Bu güzel yabancının gelişi, Jack'in bildiği her şeyi sorgulamasına yol açan bir olaylar zincirini tetikler ve insanlığın kaderini Jack'in ellerine teslim eder.
Oblivion Fragman 02:28
Oblivion Fragman 4.472 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Tom Cruise, Morgan Freeman, Andrea Riseborough gibi isimlerin yer aldığı ve Aksiyon Bilim Kurgu tarzındaki Oblivion filminin resmi fragmanı.
Son Umut Filmi Tanıtım 00:43
Son Umut Filmi Tanıtım 478 izlenme - 3 yıl önce Son Umut Filmi Tanıtım
Aşkın İzleri Fragman 01:59
Aşkın İzleri Fragman 977 izlenme - 5 yıl önce Yönetmenliğini Terrence Malick yaptığı ve başrollerinde Ben Affleck, Olga Kurylenko, Javier Bardem ile Emma Stone'un yer aldığı romantik dram türündeki Aşkın İzleri filminin fragmanı.
Aşkın İzleri / To the Wonder - Türkçe Altyazılı Kamera Arkası 04:06
Aşkın İzleri / To the Wonder - Türkçe Altyazılı Kamera Arkası 953 izlenme - 5 yıl önce 8 Mart'ta sinemalarda! Amerikalı Neil, Paris'te tanıştığı güzel ve hayat dolu Marina ile tutkulu bir aşk yaşamaya başlar. Marina, aşkı için yıllarca tek başına ayakta kalarak kurmaya çalıştığı hayatı geride bırakır ve Neil ile birlikte yeni bir hayat kurmak üzere Amerika'ya yerleşir. Fakat bir süre sonra Paris'teki büyük aşkları artık uzak bir anı gibi gözükmeye başlar. Bu sırada Neil, çocukluk aşkı olan Jane ile karşılaşır. Neil, bu ikilem arasında kaldıktan sonra bencilce Marina'yı yüz üstü bırakır. Aşk, bağlılık, ihanet, fedakarlık gibi kavramları yeniden sorgularken giderek yalnızlaşan Marina da inanç hakkında şüpheleri olan Rahip Quintana ile görüşerek hayatındaki soru işaretlerini çözmeye çalışacaktır. Hem Marina hem de Quintana zaman içerisinde aşkın ve sevginin ömrünü sorgulayacak ve sevginin başka bir formda var olup olamayacağını düşünecektir. Terrence Malick'in 1998'de hayatını kaybeden eski karısına adadığı film, erkekten ziyade kadının iç dünyasına yaklaşarak yitirilmiş bir aşk, duyguların iniş çıkışlı doğası ve hatıralar üzerine görsel bir şölen yaratıyor. Filmin görüntü yönetmenliğinde ise Malick'in 3 filmdir birlikte harikalar yarattığı Emmanuel Lubezki bulunuyor.
Aşkın İzleri – To the Wonder (2012) – Teaser “Brad Pitt” 00:39
Aşkın İzleri – To the Wonder (2012) – Teaser “Brad Pitt” 701 izlenme - 5 yıl önce Ben Affleck, Rachel McAdams ve Javier Bardem aynı filmde! Saint-Michel tepesini gezdikten sonra Marina ve Neil olayların tırmandığı Oklahoma’ya gelirler. Marina bir rahiple ve sürgünde olan kendi yetenekleriyle başa çıkmaya çalışan bir yoldaşla karşılaşır. Tüm bunlar olurken Neil , Jane adındaki çocukluk arkadaşıyla aralarındaki bağı yenilemekle meşguldür. Baş rollerini Rachel McAdams, Ben Affleck ve Olga Kurylenko’nın paylaştığı filmin yönetmenliğini Terrence Malick yapıyor.
Oblivion Uzay Gemisinin Yapılışı - Özel Fragman 02:59
Oblivion Uzay Gemisinin Yapılışı - Özel Fragman 510 izlenme - 5 yıl önce Tom Cruise başrollerinde yer aldığı bilim kurgu tarzındaki Oblivion filminin kamera arkası ve uzay gemisinin yapılışını anlatan görüntülerden oluşan çok özel fragman.
Vampir Akademisi Türkçe Altyazılı Fragmanı 00:45
Vampir Akademisi Türkçe Altyazılı Fragmanı 476 izlenme - 4 yıl önce Vampire Academy: Blood Sister Trailer 2014 sadece Gerçek Bir Dost Sizi Ölümsüz Düşmanlardan Koruyabilir Lissa Dragomir(lucy Fry), Bir Moroi Prensesi: sihir Dünyasıyla Arasında Kopmaz Bir Bağ Olan Ölümlü Bir Vampir. Vampirlerin En Vahşisi Ve En Tehlikelisi, Ölümsüz Strigoi'lerden Her Daim Korunması Gerek. Lissa'nın En Yakın Arkadaşı Rose Hathaway'in(zoey Deutch) Damarlarında Akan İnsan Ve Vampir Kanının Güçlü Karışımı Onu Bir Dhampir Yapıyor. Ve Rose Kendini, Arkadaşı Lissa'yı -genç Kızı İçlerinden Biri Yapmayı Kafaya Koymuş Strigoi'lerden- Koruduğu Tehlikeli Bir Hayata Adamış. Rose Ve Lissa, İki Yıl Süren Kaçak Özgürlüklerinin Ardından Yakalanıyor Ve Montana Ormanlarının Derinliklerine Gizlenmiş Aziz Vladimir Akademi'sine Sürükleniyor. Rose, Dhampir Eğitimine Devam Edecek. Lissa Da Zaten Elit Moroi Toplumunun Kraliçe'si... Ve İki Kız, Akademi'de Yine Birçok Kalp Kıracak. lissa Ve Rose'un Aziz Vladimir'den Kaçmasına Sebep Olan Korkuydu. Evet, Çünkü Akademi'nin Demir Kapıları Ardındaki Hayat, Akıl Almayacak Kadar Tehlikeli. Moroi'ler İğrenç Ayinler Düzenliyor Ve Onların Bu Gizli Kapaklı Doğası Ve Gece Aşkı, Sosyal Karmaşalarla Dolu Enigmatik Bir Dünya Yaratıyor. Rose Ve Lissa, Bu Tehlikeli Ortamda Kendi Yönlerini Bulmak, Yasak Aşkın Cazibesine Karşı Koymak Ve Strigoi'lerin Lissa'yı Sonsuza Dek Kendilerinden Birine Dönüştürmesine Fırsat Vermemek İçin Sürekli Savunmada Kalmak Zorunda!
Oblivion Fragman 02:31
Oblivion Fragman 499 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Tom Cruise, Morgan Freeman, Andrea Riseborough gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu tarzındaki Oblivion filminin resmi fragmanı.
Erased Fragman 02:25
Erased Fragman 340 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Olga Kurylenko, Aaron Eckhart, Liana Liberato gibi insanların yer aldığı Aksiyon Gerilim türündeki Erased filminin resmi fragmanı.
The Water Diviner - Fragman - Russel Crowe - Cem Yılmaz - Yılmaz Erdoğan 02:45
The Water Diviner - Fragman - Russel Crowe - Cem Yılmaz - Yılmaz Erdoğan 153 izlenme - 3 yıl önce Russell Crowe'un hem yönetmen hem de başro oyuncusu olarak yer aldığı, Cem yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın da içinde bulunduğu bir kısmı ülkemizde çekilen The Water Diviner filmine fragmanla başbaşa bırakıyorum sizleri. Bir hollywood filmi değil water diviner. güzel bir film olacağa benzer. merakla bekliyoruz.
Oblivion Tv Fragman 01:00
Oblivion Tv Fragman 224 izlenme - 5 yıl önce Oblivion filminin televizyonlarda yayınlanan fragmanı.
Oblivion Kısa Fragman 00:30
Oblivion Kısa Fragman 135 izlenme - 5 yıl önce Tom Cruise'un başrolünde yer aldığı Oblivion filminin televizyonlarda yayınlanan kısa fragmanı.