Hoşgeldiniz!

Olimpiyat Meşalesi Videoları İzle

Olimpiyat Meşalesi Uzay Yürüyüşünde 00:45
Olimpiyat Meşalesi Uzay Yürüyüşünde 59.407 izlenme - 3 yıl önce Rus kozmonotlar Oleg Kotov ve Sergei Ryazanskiy, olimpiyat meşalesini uzay yürüyüşüne çıkararak bir ilke imza attı.
2012 Londra Olimpiyatları Meşalesi Yakıldı 04:27
2012 Londra Olimpiyatları Meşalesi Yakıldı 9.611 izlenme - 5 yıl önce 2012 Londra Olimpiyatları Meşalesi Yakıldı
Olimpiyat meşalesi böyle yandı! 04:26
Olimpiyat meşalesi böyle yandı! 482 izlenme - 5 yıl önce Premier Lig'de geride bıraktığımız sezonu şampiyon olarak tamamlayan Manchester City, hazırlık karşılaşmasında Arsenal'i 2-0 ile geçti. Maçta Arsenalli oyuncu Vermaelen hızını alamayınca bayan hakeme çarptı.
1964 Tokyo Olimpiyatları - Olimpiyat Meşalesi Türkiye'de 01:22
1964 Tokyo Olimpiyatları - Olimpiyat Meşalesi Türkiye'de 190 izlenme - 2 yıl önce 1964 Tokyo Olimpiyatları için Atina'dan Tokyo'ya yola çıkan Olimpiyat meşalesinin Türkiye'ye gelişi.
Olimpiyat Meşalesi Dünya'ya Döndü 00:56
Olimpiyat Meşalesi Dünya'ya Döndü 159 izlenme - 3 yıl önce Rus uzay aracı Soyuz, beraberindeki üç astronot ve Olimpiyat meşalesi ile güvenli bir şekilde Dünya'ya döndü. Rus Kozmonot Fyodor Yurchikhin ile Amerikalı Astronot Karen Nyberg ve İtalyan Astronot Luca Parmitano'yu taşıyan uzay mekiği, bu sabah yerel saatle 08.49'da Kazakistan'a başarılı bir iniş yaptı. Uluslararası Uzay İstasyonu'nda altı ay kalan astronotların, Yerküre'ye döndükleri kapsülden çıkarıldıktan sonra sağlık durumlarının iyi olduğu gözlendi. Bu arada, şubat ayında Soçi'de düzenlenecek Kış Olimpiyat Oyunları'nın meşalesi de beş günlük uzay turunun ardından yeniden Dünya'ya dönmüş oldu. UUİ'deki Rus kozmonotlar Oleg Kotov ve Sergey Ryazanskiy önceki gün Olimpiyat meşalesi ile bir uzay yürüyüşü yapmıştı.
Olimpiyat Meşalesinin İçinde Ne Var? 07:50
Olimpiyat Meşalesinin İçinde Ne Var? 40 izlenme - 9 ay önce Dünyanın en büyük spor organizasyonu olan Yaz Olimpiyat Oyunları, bu yıl Rio'da düzenleniyor. Organizasyonda Olimpiyat Meşalesi taşınıyor. What's inside isimli Youtube kanalı, Olimpiyat Meşalesi'nin içinde ne olduğuna baktı.
Askerlere Saldıran Jaguar Vuruldu! 00:37
Askerlere Saldıran Jaguar Vuruldu! 34 izlenme - 10 ay önce Rio 2016 Olimpiyat Meşalesi seremonisi sırasında hazır bulunan jaguar sahibinden kaçıp askerlerden birine saldırınca öldürüldü...
Olimpiyat Meşalesi - Sakar Ayı Bernard Bear 03:02
Olimpiyat Meşalesi - Sakar Ayı Bernard Bear 69 izlenme - 2 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
Olimpiyat Meşalesine Yangın Tüplü Saldırı 00:44
Olimpiyat Meşalesine Yangın Tüplü Saldırı 13 izlenme - 9 ay önce 2016 Rio Olimpiyatları dolayısıyla Brezilya’da bulunan olimpiyat meşalesi, saldırıya uğradı.Joinville kentinde bir kişi, yangın tüpü kullanarak meşaleyi söndürmek istedi. Protestocu başarısız olurken, apar topar gözaltına alındı
Olimpiyat meşalesi uzay yürüyüşüne hazırlanıyor 00:50
Olimpiyat meşalesi uzay yürüyüşüne hazırlanıyor 37 izlenme - 3 yıl önce 2014 Soçi Kış Olimpiyat Oyunları öncesinde bir ilke imza atılıyor. Olimpos Dağı'ndan oyunların düzenlendiği Soçi'ye doğru yola çıkan olimpiyat meşalesi bir kozmonot ve iki astronot tarafından Uluslararası Uzay İstasyonu'na taşındı. Mekik içerisinde emniyet gerekçesiyle söndürülmüş olarak taşınan meşale mekiğin istasyona bağlanmasının ardından kozmonot Mikhail Tyurin tarafından Fyodor Yurchikhin'e teslim edildi. Olimpiyat meşalesi daha önce de 1996 Atlanta ve 2000 Sydney olimpiyatları öncesinde uzaya taşınmış ancak uzay yürüyüşüne çıkarılmamıştı.
Olimpiyat Meşalesi Taşıyan Kadına Gasp Girişimi 00:16
Olimpiyat Meşalesi Taşıyan Kadına Gasp Girişimi 41 izlenme - 5 yıl önce Olimpiyat Meşalesi Taşıyan Kadına Gasp Girişimi
Olimpiyat Meşalesi Söndü 00:45
Olimpiyat Meşalesi Söndü 22 izlenme - 4 yıl önce Olimpiyat Meşalesi Söndü
Olimpiyat meşalesi uzay yolunda 00:20
Olimpiyat meşalesi uzay yolunda 21 izlenme - 3 yıl önce Soçi Kış Olimpiyatları meşalesi Atina'da Olimpos dağından başladıyolculuğuna...
Olimpiyat Meşalesine Protesto 00:33
Olimpiyat Meşalesine Protesto 3 izlenme - 9 ay önce Olimpiyat Oyunları’nın başlamasına iki gün kala Brezilya’nın Rio de Janeiro kentine getirilen olimpiyat meşalesi protestolarla karşılandı.
Olimpiyat Meşalesi Görücüye Çıktı 00:20
Olimpiyat Meşalesi Görücüye Çıktı 4 izlenme - 2 yıl önce 2016 Yaz Olimpiyat Oyunları’na ev sahipliği yapacak Brezilya’da Olimpiyat Meşalesi görücüye çıktı. Oyunlara 400 günden az bir süre kala tanıtılan meşale, Brezilya’nın 26 eyaletinde 300’den fazla şehri 12 bine yakın kişinin elinde gezecek. Geri dönüştürülmüş alüminyumdan yapılan meşale 69 santimetre boya ve 1.5 kilogram ağırlığa sahip.