Hoşgeldiniz!

Olimpiyat Meşalesi

Olimpiyat Meşalesi Uzay Yürüyüşünde 00:45
Olimpiyat Meşalesi Uzay Yürüyüşünde 59.413 izlenme - 4 yıl önce Rus kozmonotlar Oleg Kotov ve Sergei Ryazanskiy, olimpiyat meşalesini uzay yürüyüşüne çıkararak bir ilke imza attı.
2012 Londra Olimpiyatları Meşalesi Yakıldı 04:27
2012 Londra Olimpiyatları Meşalesi Yakıldı 9.666 izlenme - 5 yıl önce 2012 Londra Olimpiyatları Meşalesi Yakıldı
Olimpiyat meşalesi böyle yandı! 04:26
Olimpiyat meşalesi böyle yandı! 482 izlenme - 5 yıl önce Premier Lig'de geride bıraktığımız sezonu şampiyon olarak tamamlayan Manchester City, hazırlık karşılaşmasında Arsenal'i 2-0 ile geçti. Maçta Arsenalli oyuncu Vermaelen hızını alamayınca bayan hakeme çarptı.
1964 Tokyo Olimpiyatları - Olimpiyat Meşalesi Türkiye'de 01:22
1964 Tokyo Olimpiyatları - Olimpiyat Meşalesi Türkiye'de 228 izlenme - 3 yıl önce 1964 Tokyo Olimpiyatları için Atina'dan Tokyo'ya yola çıkan Olimpiyat meşalesinin Türkiye'ye gelişi.
Olimpiyat Meşalesi Dünya'ya Döndü 00:56
Olimpiyat Meşalesi Dünya'ya Döndü 160 izlenme - 4 yıl önce Rus uzay aracı Soyuz, beraberindeki üç astronot ve Olimpiyat meşalesi ile güvenli bir şekilde Dünya'ya döndü. Rus Kozmonot Fyodor Yurchikhin ile Amerikalı Astronot Karen Nyberg ve İtalyan Astronot Luca Parmitano'yu taşıyan uzay mekiği, bu sabah yerel saatle 08.49'da Kazakistan'a başarılı bir iniş yaptı. Uluslararası Uzay İstasyonu'nda altı ay kalan astronotların, Yerküre'ye döndükleri kapsülden çıkarıldıktan sonra sağlık durumlarının iyi olduğu gözlendi. Bu arada, şubat ayında Soçi'de düzenlenecek Kış Olimpiyat Oyunları'nın meşalesi de beş günlük uzay turunun ardından yeniden Dünya'ya dönmüş oldu. UUİ'deki Rus kozmonotlar Oleg Kotov ve Sergey Ryazanskiy önceki gün Olimpiyat meşalesi ile bir uzay yürüyüşü yapmıştı.
Olimpiyat Meşalesinin İçinde Ne Var? 07:50
Olimpiyat Meşalesinin İçinde Ne Var? 43 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en büyük spor organizasyonu olan Yaz Olimpiyat Oyunları, bu yıl Rio'da düzenleniyor. Organizasyonda Olimpiyat Meşalesi taşınıyor. What's inside isimli Youtube kanalı, Olimpiyat Meşalesi'nin içinde ne olduğuna baktı.
Olimpiyat Meşalesi - Sakar Ayı Bernard Bear 03:02
Olimpiyat Meşalesi - Sakar Ayı Bernard Bear 72 izlenme - 3 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
Olimpiyat Meşalesine Yangın Tüplü Saldırı 00:44
Olimpiyat Meşalesine Yangın Tüplü Saldırı 13 izlenme - 2 yıl önce 2016 Rio Olimpiyatları dolayısıyla Brezilya’da bulunan olimpiyat meşalesi, saldırıya uğradı.Joinville kentinde bir kişi, yangın tüpü kullanarak meşaleyi söndürmek istedi. Protestocu başarısız olurken, apar topar gözaltına alındı
Olimpiyat Meşalesine Protesto 00:33
Olimpiyat Meşalesine Protesto 3 izlenme - 1 yıl önce Olimpiyat Oyunları’nın başlamasına iki gün kala Brezilya’nın Rio de Janeiro kentine getirilen olimpiyat meşalesi protestolarla karşılandı.