Hoşgeldiniz!

Olimpiyatlar Videoları İzle

Çapkın Bolt Sambacı Kızlarla! 00:25
Çapkın Bolt Sambacı Kızlarla! 4.394 izlenme - 9 ay önce Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nda mücadele eden Jamaikalı kısa mesafe koşucusu Usain Bolt, sambacı kızlarla dans etmenin tadını çıkardı. İzliyoruz.
İsrailli Rakibinin Elini Sıkmayan Mısırlı Sporcu 00:22
İsrailli Rakibinin Elini Sıkmayan Mısırlı Sporcu 4.281 izlenme - 9 ay önce 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda judo branşında, erkekler +100 kiloda mücadele eden Mısırlı İslam El Shehaby, mağlup olduğui İsrailli rakibi Or Sasson'un maç sonunda elini sıkmayı reddetti. İzliyoruz efendim.
Vikingler - Olimpiyatlar (Çizgi Film)   11:18
Vikingler - Olimpiyatlar (Çizgi Film) 625 izlenme - 2 ay önce Vikingler - Olimpiyatlar (Çizgi Film) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İşte ABD Başkanı Barak Obama'nın Mesajı 01:29
İşte ABD Başkanı Barak Obama'nın Mesajı 4.010 izlenme - 1 yıl önce Türkçe Olimpiyatları olarak başlayan daha sonra da "Uluslararası Dil ve Kültür Festivali" olarak devam eden festivalin Washington DC'de düzenlenen programına ABD başkanı Barak Obamada bir mesaj yolladı. Akabinde Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki Moon da bir destek mesajı yolladı. Birileri cemaat ile uğraştıkça adamlar daha da büyüyorlar. Cemaat bitişi de bir acayip oldu; Türkiye yerine Dünya TMMM yerine BM Ertem Şener yerine Andy Garcia Erdoğan yerine Obama
Türkçe Olimpiyatları Şarkı Finali 05:27
Türkçe Olimpiyatları Şarkı Finali 13.501 izlenme - 4 yıl önce
Türkçe Olimpiyatları Makedonya (Yastayım) 05:13
Türkçe Olimpiyatları Makedonya (Yastayım) 20.860 izlenme - 8 yıl önce türkçe olimpiyatları makedonya (yastayım)
Geçmişten Bugüne Jimnastik Hareketlerinin Tarihsel Değişimi 00:41
Geçmişten Bugüne Jimnastik Hareketlerinin Tarihsel Değişimi 1.655 izlenme - 9 ay önce Olimpiyatların en heyecanlı dalı olan jimnastik eskiden oldukça basit hareketlerle yapılan bir spordu. Seneler geçtikçe sporcular kendilerini geliştirdi ve insanın sınırlarını zorlayan hareketleri rutinlerine kattı. Olimpiyatların bu seneki yıldızı olan ABD’li kadın sporcu Simon Biles jimnastiğe yeni bir boyut kazandıran, kendi ismini verdiği "The Biles" hareketini geliştirerek şimdiden ismini efsanelerin arasına yazdırdı.
Bi Değişik Sevinen Gençler - Rio 2016 00:40
Bi Değişik Sevinen Gençler - Rio 2016 2.022 izlenme - 9 ay önce Amerikan taraftarı yine kendini gösterdi bu 2 genç olimpiyatların simgesi olmaya aday ve akıllarda tek soru bunlar böyle dans etmeyi nereden öğrendi.
175 Kilo Halteri Kaldırdıktan Sonra Bayılan Sporcu 00:45
175 Kilo Halteri Kaldırdıktan Sonra Bayılan Sporcu 1.513 izlenme - 9 ay önce Rio 2016'da mücadele eden Finlandiyalı halterci Milko Tokola yaptığı 175 kg'lık başarılı kaldırışının ardından bayıldı. İzliyoruz efendim.
Rio Paralimpik Olimpiyatları İçin Hazırlanan Süper İnsanlar Reklamı 03:12
Rio Paralimpik Olimpiyatları İçin Hazırlanan Süper İnsanlar Reklamı 1.160 izlenme - 10 ay önce Channel 4, Rio'da düzenlenecek 2016 Paralimpik Olimpiyatları için 'We Are the Superhumans' adıyla başarılı bir reklam videosu yayınladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aslı Çakır Alptekin Madalya Töreni 06:28
Aslı Çakır Alptekin Madalya Töreni 3.036 izlenme - 4 yıl önce Aslı Çakır Alptekin Madalya Tören
Duygulandıran Reklam Filmi (Teşekkür Ederim Anne) 02:00
Duygulandıran Reklam Filmi (Teşekkür Ederim Anne) 1.782 izlenme - 3 yıl önce Düşen sadece bizi daha güçlü yapar bize öğretmek için. Bize tekrar denemek için cesaret verir. Teşekkür ederim anne. Soçi'de düzenlenecek olimpiyatlar için duygulandıran reklam filmleri hazırlandı... Rusya'nın Soçi şehrinde düzenlenecek Kış Olimpiyatları için hazırlanan anne-çocuk temalı reklam filmleri izleyenleri duygulandırıyor. Farklı versiyonları çekilen filmlerin her biri birbirinden duygusal görüntüler içeriyor. İşte o reklam filmleri... Düşen sadece bizi daha güçlü yapar bize öğretmek için. Bize tekrar denemek için cesaret verir. Teşekkür ederim anne.
hababam sınıfı olimpiyatlar inek şaban ve  bady ekrem 04:27
hababam sınıfı olimpiyatlar inek şaban ve bady ekrem 2.637 izlenme - 5 yıl önce tokatlı salih
Hababam Sınıfı Uyanıyor - Olimpiyatlar 04:53
Hababam Sınıfı Uyanıyor - Olimpiyatlar 172 izlenme - 4 ay önce Badi Ekrem bu yaz nerdeydi? Size soruyorum Badi Ekrem bu yaz nerdeydi? Tabi ki Montreal'de, olimpiyatlarda. Hababam Sınıfı'nın harika dialoglarından biri olimpiyat muhabbeti. Hangimiz Hababam'da okumak istemedik, hangimiz bu repliği okulda bi arkadaşıyla canlandırmadı. Şimdi söyleyin bakiyim nereye geldiniz, hadi hadi.
1986 Goodwill Oyunları Açılış Töreni 00:36
1986 Goodwill Oyunları Açılış Töreni 369 izlenme - 7 ay önce Görüntüler 1986 Goodwill Oyunları (The Goodwill Games) açılış töreninden. Oyunların yapılış nedeni ve kısaca tarihçesi şöyle; 1979’da Sovyetler'in Afganistan’ın işgal etmesi Amerika Birleşik Devletleri ve diğer Batı ülkelerinin Moskova’daki 1980 yaz olimpiyatlarını boykot etmesine sebep oluyor. Sovyetler ve diğer Doğu bloğu ülkeleri de 1984’te Los Angeles’ta yapılacak yaz olimpiyatlarını boykot etme kararı alıyor. Bunun üzerine Amerikalı iş adamı Ted Turner “s.kecem sizin yapacağınız işi yaaau” deyip 1980 Olimpiyat Oyunları sırasında yaşanan siyasi sorunlara tepki olarak Goodwill Oyunları (The Goodwil Games)’nı yaratıyor. Olimpiyatlar gibi Goodwill Oyunları da her 4 yılda bir düzenlenip, hem yaz hem de kış olmak üzere farklı versiyonu yapılıyor. Yaz Goodwill Oyunları 1986’dan 2001’e kadar 5 kez düzenlenmişken, Kış Goodwill oyunları 2001’de olmak üzere sadece 1 kez düzenleniyor. 2001’deki Kış Goodwill Oyunları'nın düşük televizyon reytinglerinden dolayı 1996’da oyunların haklarını satın alan Time Warner oyunları iptal etme kararı alıyor.
1996 Atlanta Olimpiyatlarında Destansı Kapışma 15:04
1996 Atlanta Olimpiyatlarında Destansı Kapışma 943 izlenme - 2 yıl önce 96 Atlanta Olimpiyatlarında tarihe geçmiş, başarılı yunan sporcu Valerios Leonidis' in önce podyuma çıkıp rekorlar kırdığı, ardından çıkan Naim' in de onun rekorlarını alt üst ettiği unutulmaz mücadele. Tekrar hatırlamaya ne dersiniz ?
Olimpiyatlar 03:29
Olimpiyatlar 3.044 izlenme - 11 yıl önce olimpiyatlar
7. uluslararası türkçe olimpiyatları hd- karina ve 04:43
7. uluslararası türkçe olimpiyatları hd- karina ve 2.176 izlenme - 8 yıl önce 7. uluslararası türkçe olimpiyatları
artist amcadan sonra ikinci bomba video 00:17
artist amcadan sonra ikinci bomba video 1.970 izlenme - 6 yıl önce artist amcadan sonra ikinci bomba video
1936 Yaz Olimpiyatları 100 Metre Finali - Jesse Owens 02:15
1936 Yaz Olimpiyatları 100 Metre Finali - Jesse Owens 797 izlenme - 2 yıl önce Jesse Owens,nam-ı diğer Hitler'in Karizmasını Çizen Adam. 1913 Alabama doğumlu Jesse Owens, 1936 yılında olimpiyatları düzenleyen Nazi Almanyasında Adolf Hitler'in "Üstün Irk" teorisini yerle bir etmiştir. 100 metrede 1. olan Owens siyahilerin beyazlar gibi insan olduğunu tüm dünyaya göstermiştir.Bu sonuç üzerine Hitler hışımla berlin Olimpiyat Stadyumunu terk etmiştir. Ayrıca yarışta elde ettiği 10.3'lük derecesi DÜnya Rekoru olmuştur. 100 metre dışında 200 metre 4x100 metre ve uzun atlamada 4 altın madalya kazanmıştır. Atletizmde biz ne yaptık derseneiz Bknz: http://media.dunyabulteni.net/250x190/2012/08/02/alimpiyatlar-kapand-.jpg
Mersinli Ahmet (Olimpiyatlarda Madalya Kazanan İlk Sporcumuz) 02:57
Mersinli Ahmet (Olimpiyatlarda Madalya Kazanan İlk Sporcumuz) 415 izlenme - 2 yıl önce Gerek mütevaziliğiyle gerek sempatisiyle insanı kendine hayran bırakan sporcumuz. Kendisi Atatürk'le tanışma şansına da vakıf olmuştur.
Olimpiyatlar Hakkında Bilmeniz Gereken 10 İlginç Gerçek 05:21
Olimpiyatlar Hakkında Bilmeniz Gereken 10 İlginç Gerçek 498 izlenme - 2 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 olimpiyatlar hakkında bilgi ile ilgili aramalar olimpiyatlar hakkında bilgi vikipedi olimpiyatlar hakkında sorular türkçe olimpiyatları hakkında bilgi olimpiyat oyunları bilgi türk olimpiyatları hakkında bilgi olimpiyatlar hakkında bilgi kısa olimpiyatların tarihçesi türkçe olimpiyatları ile ilgili bilgi olimpiyatlar hakkında bilgi vikipedi ile ilgili aramalar ilk modern olimpiyat olimpiyatlar hakkında bilgi kısa avustralya hakkında bilgi vikipedi olimpiyatlar hakkında bilgiler olimpiyatlar wikipedia olimpiyatlar hakkında bilgiler ile ilgili aramalar olimpiyat oyunu nedir olimpiyat hakkında bilgi olimpiyatlar hakkında bilgi olimpiyatlar hakkında kısa bilgi olimpiyatlar ile ilgili bilgiler olimpiyatlar hakkında bilgi vikipedi modern olimpiyatlar hakkında bilgi olimpiyatlar hakkında ansiklopedik bilgi olimpiyatlar ne zaman ile ilgili aramalar olimpiyatlar ne zaman belli olacak olimpiyatlar ne zaman başlayacak 2013 olimpiyatlar ne zaman başladı olimpiyatlar ne zaman bitiyor ilk olimpiyatlar ne zaman yapıldı olimpiyatlar ne zaman başlıyor olimpiyatlar ne zaman yapılacak olimpiyatlar ne zaman kuruldu olimpiyatlar ne zaman kuruldu ile ilgili aramalar ilk olimpiyat ne zaman yapıldı olimpiyat stadı ne zaman yapıldı olimpiyatlar ne zaman başladı olimpiyatlar ne zaman belli olacak olimpiyatlar ne zaman başlayacak 2013 olimpiyatlar ne zaman bitiyor ilk olimpiyatlar ne zaman yapıldı olimpiyatlar en son ne zaman yapıldı olimpiyatlar hakkında ilginç bilgiler ile ilgili aramalar olimpiyatlar hakkında kısa bilgiler olimpiyatlar ile ilgili bilgiler olimpiyatlar hakkında bilgi olimpiyatlar hakkında bilgi vikipedi modern olimpiyatlar hakkında bilgi olimpiyatlar hakkında ansiklopedik bilgi olimpiyatlar hakkinda bilgi ilginç bilgiler ilginç arabalar bilgisayar hakkında bilgi bilgisayar oyunları ile ilgili aramalar bilgisayar oyunları indir bilgisayar oyunları listesi pc oyunları bilgisayar oyunları indir bedava bilgisayar oyunları oyna 2010 bilgisayar oyunları bilgisayar kırma oyunları bilgisayar oyunları 2013 bilgisayar toplama ile ilgili aramalar bilgisayar toplama sitesi bilgisayar toplama sihirbazı vatan bilgisayar bilgisayar parçaları bilgisayar toplama fiyat bilgisayar toplama vatan bilgisayar toplama resimli anlatım bilgisayar toplama video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Samsung Galaxy S7 - İçinde Tutku Varsa Herkesten Önce Yaparsın | Tutya Yılmaz 00:43
Samsung Galaxy S7 - İçinde Tutku Varsa Herkesten Önce Yaparsın | Tutya Yılmaz 218 izlenme - 10 ay önce Olimpiyatlara katılan en genç Türk jimnastikçi Tutya Yılmaz’ın hikayesi. İçinde tutku varsa, herkesten önce yaparsın.
hababam sınıfı olimpiyatlar body ekrem 04:27
hababam sınıfı olimpiyatlar body ekrem 826 izlenme - 6 yıl önce
2'nci Olan Engelli Enes, 1'inci Olamadığı İçin Ağladı 03:45
2'nci Olan Engelli Enes, 1'inci Olamadığı İçin Ağladı 27 izlenme - 2 ay önce Karabük Üniversitesi'nde düzenlenen Özel Olimpiyatlar Bölge Oyunlarında 50 metre koşusunda 2'nci olan 16 yaşındaki Enes Güvenç, 1'inci olmadığı için gözyaşı döktü.
ABD'yi Olimpiyatlarda İlk Kez  Başörtülü Sporcu Temsil Edecek 01:12
ABD'yi Olimpiyatlarda İlk Kez Başörtülü Sporcu Temsil Edecek 229 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'nın Rio kentinde bu yaz yapılacak olimpiyat oyunlarında eskrim dalında yarışacak Ibtihaj Muhammad, ABD adına olimpiyatlara katılan ilk başörtülü sporcu olacak.
8.olimpiyatlar Afgan Kızı Ağlatıyor 05:23
8.olimpiyatlar Afgan Kızı Ağlatıyor 659 izlenme - 6 yıl önce bir şiir bukadar güzel okunur
Rio 2016'da Ermeni Haltercinin Korkunç Kazası 00:29
Rio 2016'da Ermeni Haltercinin Korkunç Kazası 92 izlenme - 9 ay önce Rio Olimpiyatlarında yarışan Ermeni halterci Andranik Karapetyan dün 195 kilo kaldırma denemesinde korkunç bir sakatlık geçirdi. O anları izliyoruz.
Lea Mauersberger 03:07
Lea Mauersberger 1.014 izlenme - 8 yıl önce türkce olimpiyatlari almanya finali: yabanci asillilarin türce sarki yarismasi birincilerinden birtanesi (2 tane birinci cikti bu yarismada). fotograf makinamin bataryasi zayif oldugu icin sarkilari sonuna kadar cekemedim. - almanyanin stuttgart sehrinden, lea mauersberger ve okudugu sarki "kapak olsun" (davut güloglunun parcasi yani karadeniz havasi).
Londra 2012 Olimpiyatları 00:09
Londra 2012 Olimpiyatları 426 izlenme - 5 yıl önce Londra 2012 Olimpiyatları