Hoşgeldiniz!

Oliver Stone

The Putin Interviews (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 00:58
The Putin Interviews (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 1.442 izlenme - 7 ay önce 2017 yılı içinde gösterilecek The Putin Interviews filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Oliver Stone'un Vladimir Putin'le yaptığı röportajlar yer alıyor.
2. Dünya Savaşında Rusya'nın Durumu 00:32
2. Dünya Savaşında Rusya'nın Durumu 2.580 izlenme - 2 yıl önce The Untold History of the United States, ABD'nin Gizli Tarihi isimli belgeselden alınan bu bölüm Rusya'nın 2. Dünya savaşına girmeden evvelki ahvalini gösteriyor. O zamanki nüfus 193 milyonken, 2014'teki sayımda Rusya nüfusu 143,8 milyondur.
Any Given Sunday - Al Pacino Motivasyon Konuşması 04:31
Any Given Sunday - Al Pacino Motivasyon Konuşması 745 izlenme - 3 yıl önce Sinema tarihindeki tüm spor filmleri içinde Oliver Stone tarafından yaratılmış bir şaheser olarak aradan sıyrılan Any Given Sunday, Türkçe adıyla Kazanma Hırsı izleyenler üzerinde oldukça etkili olmuştur. Film, gerek spor içerisindeki çürümüşlükleri gerekse bu sektör içindeki çalışanların acılarını,sıkıntıları yansıtması bakımından önemli bir mihenk taşıdır. Aynı zamanda içerisinde barındırdığı takım konuşmasıyla ne kadar gerçekçi bir yapım olduğunu da bizlere hissettirir. Al Pacino ise bu filmde Tony D'Amato rolüyle takımını kontrol etme çabasındaki bir antrenörü canlandırmakta ve ne kadar büyük bir usta olduğunu tekrar göstermektedir.
Midnight Express (Geceyarısı Ekspresi) Fragman (1978) 03:09
Midnight Express (Geceyarısı Ekspresi) Fragman (1978) 956 izlenme - 3 yıl önce Geceyarısı Ekspresi, Alan Parker'ın yönetmenliğini ve Oliver Stone'un senaristliğini yaptığı İngiliz - Amerikan ortak yapımı ve 1978 çıkışlı bir sinema filmidir. 1970'te, Türkiye'de tutuklanıp hapse atılan Billy Hayes'in gerçek öyküsünden yola çıkılarak yazılmış hikâyeyi anlatmaktadır. Amerikalı genç bir turist olan Billy Hayes, sevgilisi Susan ile birlikte Türkiye'de tatildedir. Hayes tatil dönüşü arkadaşlarına satıp para kazanmak amacıyla ülkesine dönerken yanında iki kilogram haşhaş götürmeye teşebbüs eder. Vücuduna canlı bomba gibi yerleştirdiği küçük paketler halindeki uyuşturucu uçağa binmek üzereyken yapılan ani bir güvenlik aramasıyla polisler tarafından bulunur ve İstanbul Sağmalcılar Cezaevi'nde tutuklu geçireceği süreç başlar. Gösterime girmeden önce Türkiye tarafından protesto edilen Geceyarısı Ekspresi filmi, 52. Akademi Ödülleri'nde aday olduğu 6 dalın 2'sinde Akademi Ödülü kazandı (En iyi özgün müzik: Giorgio Moroder ve en iyi uyarlama senaryo: Oliver Stone)18 Mayıs 1978'de Midnight Express farklı ülkelerden gelen gazetecilerden oluşan bir izleyici grubuna Cannes Film Festivali kapsamında gösterildi. Film büyük çoğunlukla Türkiye'de geçmesine rağmen İstanbul Valiliği'nin filme ev sahipliği yapmayı reddetmesi üzerine, filmin tamamı Malta'da çekilmiştir. Aktörlerin çoğunluğu Maltalıyken; İtalyan, Amerikan, Yunan ve Ermeni oyuncular da filmin kadrosunda yer almaktadır. 43 gün sonra Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye mahkumların değişimi konusunda bir müzakereye girdi. Aralık 2004'te Türkiye'ye yaptığı bir ziyaret sırasında kitaptan uyarlanan filmin senaryo yazarı Oliver Stone yazdığı şeyleri çekim aşamasında fazla dramatize ettiğini kabul ederek özür diledi. Yakın zamanda Amerikan basınına yaptığı açıklamalarda da Billy Hayes Türkiye hakkında fikir ve anılarının filmde olduğu gibi sadece negatif şeylerden oluşmadığını ve filmde çarpıtılan Türkiye görüntüsü yüzünden vicdan azabı duyduğunu belirtti.
JFK Suikasti - O Gün Gerçekte Neler Yaşandı? 04:12
JFK Suikasti - O Gün Gerçekte Neler Yaşandı? 373 izlenme - 2 yıl önce Bugün 22 Kasım 2013, Kennedy'nin öldürülmesinin üzerinden tam 50 yıl geçti.Halen nasıl ve kimler tarafından yapıldığı tam olarak aydınlatılamayan bir cinayet.Oliver Stone'un bu amaçla 1991 yılında yönettiği ve senaryosu suikast hakkında kamu davası açan tek savcı Jim Garrison'ın "Suikastın İzinde" adlı kitabından uyarlanan JFK filminin en etkileyici sahnesi sizlerle. İlgili İçerikler ve Kennedy'nin öldürüldüğü an : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82493/zapruder-filmi-jfkennedynin-vuruldugu-an
Midnight Express - Sorgu ve Aranma 02:26
Midnight Express - Sorgu ve Aranma 452 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı genç bir turist olan William Hayes, sevgilisi Susan ile birlikte Türkiye'de tatildedir. Hayes satıp para kazanmak amacıyla ülkesine dönerken yanında iki kilogram esrar götürmeye teşebbüs eder,ani bir güvenlik aramasıyla polisler tarafından esrar bulunur ve İstanbul'da tutuklu geçireceği süreç başlar... Gösterime girmeden önce Türkiye tarafından protesto edilen Geceyarısı Ekspresi, 1979 Akademi Ödülleri'nde aday olduğu 6 dalın 2'sinde Oscar kazandı. Film çoğunlukla Türkiye'de geçmesine rağmen İstanbul Valiliği'nin filme ev sahipliği yapmayı reddetmesinin üzerine filmin tamamı Malta'da çekilmiş. Aktörlerin çoğunluğu yerli Maltalılar, bununla birlikte birkaç İtalyan, Amerikalı, Yunanlı ve Ermeni de oyuncu kadrosuna dahil. Aralık 2004'te Türkiye'ye yaptığı bir ziyaret sırasında kitaptan uyarlanan filmin senaryo yazarı Oliver Stone yazdığı şeyleri çekim aşamasında fazla dramatize ettiğini kabul ederek özür diledi Yakın zamanda Amerikan basınına yaptığı açıklamalarda da William Hayes Türkiye hakkında fikir ve anılarının filmde olduğu gibi sadece negatif şeylerden oluşmadığını ve filmde çarpıtılan Türkiye görüntüsü yüzünden vicdan azabı duyduğunu belirtiyor.
Heaven & Earth (1993) Fragman 03:10
Heaven & Earth (1993) Fragman 310 izlenme - 2 yıl önce 1993 yapımı Heaven & Earth filminin fragmanı. Oliver Stone'un yönettiği filmde Tommy Lee Jones başrolde.
Alexander - Büyük İskender'in Son Savaşı 05:02
Alexander - Büyük İskender'in Son Savaşı 362 izlenme - 3 yıl önce 2004 yılında Oliver Stone tarafından çekilmiş, başrollerinde Colin Farrell, Angelina Jolie, Val Kilmer gibi ünlü oyuncuların oynadığı Alexander filminin benim için en iyi sahnesi. Ayrıca videoda hangi dil olduğunu bilmediğim bir altyazı var, 1080 p indirip türkçe altyazılı bir şekilde yükleyecektim videoyu ama 5 gb falandı şea yapmayım dedim kusura bakmayın siz de şea yapmayın. İyi seyirler dostlar.
Talk Radio (Fragman) 02:08
Talk Radio (Fragman) 391 izlenme - 4 yıl önce 1988 yapımı Oliver Stone filmi Talk Radio'nun fragmanı
Elias'ın Hazin Sonu - Müfreze (Platoon) 03:08
Elias'ın Hazin Sonu - Müfreze (Platoon) 86 izlenme - 3 yıl önce Oliver Stone'nin yönettiği 1986 tarihli vietnam savaşını konu edinen Müfreze (Platoon) isimli filmin başrol oyuncularından Willem Dafoe (Elias) ile Tom Berenger (Barnes) arasında film boyunca yaşanan çatışmanın nihayete erdiği sekansı izleyeceğiz bu videoda. Filmin akıllara kazınan afişi 2:41'deki plandan alınmıştır. Savaş karşıtı bu film 4 oskar kazanmıştır.
Snowden Kamera Arkası/sinemaskop_cansu Bizim 05:14
Snowden Kamera Arkası/sinemaskop_cansu Bizim 10 izlenme - 1 yıl önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Adnan Oktar Ahit Sandığının Yerini Oliver Stone’un Oğlu Sean Stone İle Canlı Yayınında Açıklamıştı 04:27
Adnan Oktar Ahit Sandığının Yerini Oliver Stone’un Oğlu Sean Stone İle Canlı Yayınında Açıklamıştı 8 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar ahit sandığının yerini Oliver Stone’un oğlu Sean Stone ile canlı yayınında açıklamıştı.