Hoşgeldiniz!

olmak ya da olmamak

 Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Olmak ya da Olmamak Full Bölüm 04:30
Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Olmak ya da Olmamak Full Bölüm 1.240 izlenme - 3 yıl önce Çatlak Yumurtalar oyuncu olmak isterse... Çizgi Film Hakkında: Salih Memecan’ın sevimli karakterleri Limon ile Zeytin'in, 4-8 yaş grubunu hedef alan “Çatlak Yumurtalar” çizgi film serisi ile artık televizyonda. Limon ile Zeytin'in’in eğlenceli ve heyecanlı maceralarının, beşer dakikalık her bir bölüme özel gizli mesajlar eşliğinde anlatıldığı bu çizgi film serisi, çocukları ekran başına kilitleyecek.
Çatlak Yumurtalar - Olmak ya da Olmamak 05:02
Çatlak Yumurtalar - Olmak ya da Olmamak 1.153 izlenme - 3 yıl önce Her bölümde kendilerine yeni bir görev edinen Limon ile Zeytin, zengin hayal güçleri sayesinde kılıktan kılığa girerek, bu görevleri yerine getirmeye çabalar. Çatlak Yumurtalar’ın heyecanlı maceraları çocuklara hem eğlenceli hem de eğitici vakit geçirtmeyi amaçlamaktadır.
Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Olmak ya da Olmamak Full Bölüm 04:30
Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Olmak ya da Olmamak Full Bölüm 458 izlenme - 3 yıl önce Çatlak Yumurtalar oyuncu olmak isterse... Çizgi Film Hakkında: Salih Memecan’ın sevimli karakterleri Limon ile Zeytin'in, 4-8 yaş grubunu hedef alan “Çatlak Yumurtalar” çizgi film serisi ile artık televizyonda. Limon ile Zeytin'in’in eğlenceli ve heyecanlı maceralarının, beşer dakikalık her bir bölüme özel gizli mesajlar eşliğinde anlatıldığı bu çizgi film serisi, çocukları ekran başına kilitleyecek.
to have and have not 02:47
to have and have not 706 izlenme - 7 yıl önce
Laurence Olivier'den Hamlet Yorumu: Olmak Ya Da Olmamak Sahnesi 04:35
Laurence Olivier'den Hamlet Yorumu: Olmak Ya Da Olmamak Sahnesi 362 izlenme - 4 yıl önce Efsane İngiliz aktör Laurence Olivier'nin 1948'de yönetip başrolünde oynadığı Hamlet filminden ünlü "Olmak ya da Olmamak" tiradının yer aldığı sahne.
Muzaffer Akgün - Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim(45'lik) 02:04
Muzaffer Akgün - Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim(45'lik) 279 izlenme - 3 yıl önce Muzaffer Akgün'ün hüzünlü sesinden "Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim" şarkısı... Sanırım bu şarkıyı söylemek için dünyaya gelmiş... Ah şimdi rakı olaydı da ben de rakı şişesinde balık olaydım... Alkışlarla :"Keklik gibi kanadımı süzmedim/Murad alıp doya doya gezmedim / Bu kara yazıyı kendim yazmadım..."
Lahana Turşusu Yiyen Perhiz Yapamaz 00:37
Lahana Turşusu Yiyen Perhiz Yapamaz 84 izlenme - 3 yıl önce Hayatta herşey mümkündür. Kırmızı kar yağabilir, uslu bir çocuk olursanız şirinleri görebilirsiniz ve hatta üniversite de kızlar bile teklif edebilir. Ama yaşadığımız bu dünyada bir tek şey mümkün değildir; Lahana Turşusu Yiyen Perhiz Yapamaz...
Aslı Güngör - Olmak Ya Da Olmamak - (2013) 04:40
Aslı Güngör - Olmak Ya Da Olmamak - (2013) 110 izlenme - 5 yıl önce aslı güngör - olmak ya da olmamak - (2013) - (alisayar)
Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Olmak ya da Olmamak Fragmanı 00:43
Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Olmak ya da Olmamak Fragmanı 92 izlenme - 3 yıl önce "Olmak ya da Olmamak" fragmanını merak ediyor musun? "Çizgi Film Hakkında: Salih Memecan’ın sevimli karakterleri Limon ile Zeytin'in, 4-8 yaş grubunu hedef alan “Çatlak Yumurtalar” çizgi film serisi ile artık televizyonda. Limon ile Zeytin'in’in eğlenceli ve heyecanlı maceralarının, beşer dakikalık her bir bölüme özel gizli mesajlar eşliğinde anlatıldığı bu çizgi film serisi, çocukları ekran başına kilitleyecek."
Grup Riskk - Olmak Ya Da Olmamak 04:42
Grup Riskk - Olmak Ya Da Olmamak 107 izlenme - 6 yıl önce
Olmak Ya Da Olmamak: Zlatan! 01:13
Olmak Ya Da Olmamak: Zlatan! 7 izlenme - 1 yıl önce Kendin ol! Başka biri zaten alınmış durumda.
Olmak Ya Da Olmamak - Grup Gezgin 03:39
Olmak Ya Da Olmamak - Grup Gezgin 23 izlenme - 5 yıl önce Grup Gezgin olmak Ya Da Olmamak "instrumental" beste | Aranje : Nihat Derviş tüm Hakları Saklıdır