Hoşgeldiniz!

Olsaydınız Videoları İzle

siz bu durumda olsaydınız 01:39
siz bu durumda olsaydınız 5.028 izlenme - 6 yıl önce
Sokak Röportajları - Reklamcı Olsaydınız Bir Elmayı Nasıl Pazarlardınız? 01:47
Sokak Röportajları - Reklamcı Olsaydınız Bir Elmayı Nasıl Pazarlardınız? 1.883 izlenme - 2 yıl önce “Geeel vatandaş geeeel elmanın kralı burdaaaa! Yiyen hayran yemeyen bin pişmaaaan!” Kristal Elma Yaratıcılık Festivali dijital medya sponsoru SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; “Reklamcı olsaydınız bir elmayı nasıl pazarlardınız?"
Sokak Röportajları - Görünmez Olsan İlk Ne Yaparsın? 02:17
Sokak Röportajları - Görünmez Olsan İlk Ne Yaparsın? 519 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajlarını bu haftaki konusu görünmezlikti. Peki siz görünmez olsaydınız ilk yapacağınız şey ne olurdu?
Kurban Olsaydınız Son Sözünüz Ne Olurdu - Sarı Mikrofon 03:33
Kurban Olsaydınız Son Sözünüz Ne Olurdu - Sarı Mikrofon 151 izlenme - 2 yıl önce Efendim malumunuz kurban bayramındayız. Biz de Sarı Mikrofon olarak sokağa çıktık ve ya siz kurban olsaydınız, söyleyeceğiniz son söz ne olurdu diye sorduk. Sorumuz amacından biraz sapsa da çok ilginç cevaplar aldık.
Siz Polis Olsaydınız - Sokak Röportajları 05:18
Siz Polis Olsaydınız - Sokak Röportajları 190 izlenme - 4 yıl önce Siz Polis Olsaydınız - Sokam Röportajları
Ya Siz Polis Olsaydınız? - Sarı Mikrofon 05:18
Ya Siz Polis Olsaydınız? - Sarı Mikrofon 79 izlenme - 2 yıl önce Günlerdir süren gezi parkı olaylarından sonra, polisin orantısız güç kullanması, aklımıza bir kez de olsa ya ben polis olsaydım, ne yapardım sorusunu getiriyor.
Mustafa Alcan - Kuş Olsaydınız Anlardınız 11:48
Mustafa Alcan - Kuş Olsaydınız Anlardınız 33 izlenme - 5 yıl önce
Sokak Röportajları - Reklamcı olsaydınız bir elmayı nasıl pazarlardınız? 01:47
Sokak Röportajları - Reklamcı olsaydınız bir elmayı nasıl pazarlardınız? 3 izlenme - 2 yıl önce “Geeel vatandaş geeeel elmanın kralı burdaaaa! Yiyen hayran yemeyen bin pişmaaaan!” Kristal Elma Yaratıcılık Festivali dijital medya sponsoru SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; “Reklamcı olsaydınız bir elmayı nasıl pazarlardınız?" Abone olun! http://goo.gl/IhiOuG Subscribe! http://goo.gl/IhiOuG http://www.sokakroportajlari.com http://www.facebook.com/SokakRoportaj... http://www.twitter.com/skroportajlari