Hoşgeldiniz!

ölü balık

Köpeğin Aklını Alan Ölü Balık 00:27
Köpeğin Aklını Alan Ölü Balık 17.304 izlenme - 4 yıl önce Ölü balığı koklayan köpek balığın canlanmasıyla hayatının şokunu yaşıyor.
Konserveden Çıkan Ölü Balığı Yemek 01:31
Konserveden Çıkan Ölü Balığı Yemek 5.965 izlenme - 2 yıl önce Konserve yemeği içinden balık çıktı ama kadın onuda yiyiyo görünce sizinde mideniz bulanabilir,yada başka bir şey oluyo hadi iyi seyirler
Ölü Balık İle Turna Avı Tekniği 09:08
Ölü Balık İle Turna Avı Tekniği 10.806 izlenme - 5 yıl önce Ölü Balık İle Turna Avı Tekniği
kızdan, suya ölü balık atlayışıı! 00:23
kızdan, suya ölü balık atlayışıı! 4.403 izlenme - 8 yıl önce dalış mesafesini iyi ayarlayamayan kızın talihsizliği
Ölü Balığın Dirilmesi! 00:59
Ölü Balığın Dirilmesi! 1.332 izlenme - 3 yıl önce Hayvanın (büyük ihtimal canlıyken) kesildikten sonra dahi hareketlenişini hayretler içinde izliyoruz.
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 03:39
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 2.349 izlenme - 3 yıl önce İki salak kız ölü balıkla oyuncak gibi oynarken ilahi adalet balığın dikenleri kızın baldırlarına saplanıyor. Bu salak şımarık kızların olduğu ve çeken dangalağın kahkahalarıyla sizleri başbaşa bırakıyorum. İyi seyirler.
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 03:39
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 467 izlenme - 4 yıl önce İki salak kız ölü balıkla oyuncak gibi oynarken ilahi adalet balığın dikenleri kızın baldırlarına saplanıyor.
karides gıdası ölü balık 01:52
karides gıdası ölü balık 1.027 izlenme - 9 yıl önce karideslerin bir görevinin de akvaryumlarımızda temizleyici olmalarıdır. bir yandan algleri temizlerken bir yandan da ölü balıkları tüketerek akvaryum suyunun bozulmasını engellemektedirler. hayalet karides olduğunu tahmin ettiğim karidesim ölmüş platy'yi yiyor.
Parçalara Bölündüğü Halde Kıpırdayan Balık 01:51
Parçalara Bölündüğü Halde Kıpırdayan Balık 96 izlenme - 11 ay önce İnanılır gibi değil! Parçalara bölündükten sonra hareketlenen balık görenleri şoke etti! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ölü Balıkları Canlandırmaya Çalışan Köpek 00:44
Ölü Balıkları Canlandırmaya Çalışan Köpek 282 izlenme - 3 yıl önce Arkadaki seslerden anladığım kadarıyla uzak doğuda bir köpek, ölü balıkların üzerine su atarak canlandırmaya çalışıyor. Kedi ezen kadın videosundan sonra değer yargılarımızı düşünmeme neden oluyor
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 03:39
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 297 izlenme - 4 yıl önce İki Salak Kız Ölü Balıkla Oyuncak Gibi Oynarken İlahi Adalet Balığın Dikenleri Kızın Baldırlarına Saplanıyor. Bu Salak Şımarık Kızların Olduğu Ve Çeken Dangalağın Kahkahalarıyla Sizleri Başbaşa Bırakıyorum. iyi Seyirler.
Ölü Balıkla Şımaran Bikinili Kızların İbretlik Sonu 02:30
Ölü Balıkla Şımaran Bikinili Kızların İbretlik Sonu 134 izlenme - 3 yıl önce ki salak kız ölü balıkla oyuncak gibi oynarken ilahi adalet balığın dikenleri kızın baldırlarına saplanıyor. Bu salak şımarık kızların olduğu ve çeken dangalağın kahkahalarıyla sizleri başbaşa bırakıyorum.
Ölü Balıkları Kurtarmak İçin Balıkların Üzerine Su Atan Köpek 00:43
Ölü Balıkları Kurtarmak İçin Balıkların Üzerine Su Atan Köpek 106 izlenme - 4 yıl önce Ölü balıkları canlandırmak için balıkların üzerine su atan köpek izleyenleri şaşırttı.
Adnan Hocanın Ölü Balık Gözlü Güzelleri Yine Dans Ediyor 01:22
Adnan Hocanın Ölü Balık Gözlü Güzelleri Yine Dans Ediyor 37 izlenme - 1 yıl önce Adnan Hocanın, oynuyorlar mı yoksa gözleriyle insan mı yiyorlar belli olmayan kedicikleri A9 Ekranlarında yine coşuyor efendim...
Ölü balık hareket ediyor! 01:39
Ölü balık hareket ediyor! 71 izlenme - 6 yıl önce Ölü balık hareket ediyor!