Hoşgeldiniz!

Ölü Balık Videoları İzle

Köpeğin Aklını Alan Ölü Balık 00:27
Köpeğin Aklını Alan Ölü Balık 17.274 izlenme - 3 yıl önce Ölü balığı koklayan köpek balığın canlanmasıyla hayatının şokunu yaşıyor.
Konserveden Çıkan Ölü Balığı Yemek 01:31
Konserveden Çıkan Ölü Balığı Yemek 5.872 izlenme - 1 yıl önce Konserve yemeği içinden balık çıktı ama kadın onuda yiyiyo görünce sizinde mideniz bulanabilir,yada başka bir şey oluyo hadi iyi seyirler
Ölü Balık İle Turna Avı Tekniği 09:08
Ölü Balık İle Turna Avı Tekniği 10.041 izlenme - 4 yıl önce Ölü Balık İle Turna Avı Tekniği
kızdan, suya ölü balık atlayışıı! 00:23
kızdan, suya ölü balık atlayışıı! 4.403 izlenme - 7 yıl önce dalış mesafesini iyi ayarlayamayan kızın talihsizliği
Ölü Balığın Dirilmesi! 00:59
Ölü Balığın Dirilmesi! 1.101 izlenme - 2 yıl önce Hayvanın (büyük ihtimal canlıyken) kesildikten sonra dahi hareketlenişini hayretler içinde izliyoruz.
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 03:39
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 1.251 izlenme - 2 yıl önce İki salak kız ölü balıkla oyuncak gibi oynarken ilahi adalet balığın dikenleri kızın baldırlarına saplanıyor. Bu salak şımarık kızların olduğu ve çeken dangalağın kahkahalarıyla sizleri başbaşa bırakıyorum. İyi seyirler.
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu (Devam) 01:37
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu (Devam) 971 izlenme - 2 yıl önce Ölü balığı kendilerine eğlence kaynağı yapan 'salak' ve 'şımarık' kızların (bunları bilerek diyorum yorumlara inat) balığı çıkarma operasyonunun devam videosu. Şu yorumlarda yok şımarık mı olmuşlar yok böyle yapınca salak mı olmuşlar diye sallayanlar da gidiniz ve mabadınıza balık sokup eğlenebilirsiniz :) Umarım videodaki her şeyin bokunu çıkaran , dozunu bilmeyen , aşırılıktan zevk alan insanları savunmazsınız. İyi seyirler.
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 03:39
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 459 izlenme - 3 yıl önce İki salak kız ölü balıkla oyuncak gibi oynarken ilahi adalet balığın dikenleri kızın baldırlarına saplanıyor.
karides gıdası ölü balık 01:52
karides gıdası ölü balık 1.014 izlenme - 8 yıl önce karideslerin bir görevinin de akvaryumlarımızda temizleyici olmalarıdır. bir yandan algleri temizlerken bir yandan da ölü balıkları tüketerek akvaryum suyunun bozulmasını engellemektedirler. hayalet karides olduğunu tahmin ettiğim karidesim ölmüş platy'yi yiyor.
Adnan Hocanın Ölü Balık Gözlü Güzelleri Yine Dans Ediyor 01:22
Adnan Hocanın Ölü Balık Gözlü Güzelleri Yine Dans Ediyor 32 izlenme - 6 ay önce Adnan Hocanın, oynuyorlar mı yoksa gözleriyle insan mı yiyorlar belli olmayan kedicikleri A9 Ekranlarında yine coşuyor efendim...
Ölü Balıkları Canlandırmaya Çalışan Köpek 00:44
Ölü Balıkları Canlandırmaya Çalışan Köpek 222 izlenme - 2 yıl önce Arkadaki seslerden anladığım kadarıyla uzak doğuda bir köpek, ölü balıkların üzerine su atarak canlandırmaya çalışıyor. Kedi ezen kadın videosundan sonra değer yargılarımızı düşünmeme neden oluyor
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 03:39
Ölü Balıkla Şımaran Kızların İbretlik Sonu 264 izlenme - 3 yıl önce İki Salak Kız Ölü Balıkla Oyuncak Gibi Oynarken İlahi Adalet Balığın Dikenleri Kızın Baldırlarına Saplanıyor. Bu Salak Şımarık Kızların Olduğu Ve Çeken Dangalağın Kahkahalarıyla Sizleri Başbaşa Bırakıyorum. iyi Seyirler.
Ölü Balıkla Şımaran Bikinili Kızların İbretlik Sonu 02:30
Ölü Balıkla Şımaran Bikinili Kızların İbretlik Sonu 118 izlenme - 2 yıl önce ki salak kız ölü balıkla oyuncak gibi oynarken ilahi adalet balığın dikenleri kızın baldırlarına saplanıyor. Bu salak şımarık kızların olduğu ve çeken dangalağın kahkahalarıyla sizleri başbaşa bırakıyorum.
Ölü Balıkları Kurtarmak İçin Balıkların Üzerine Su Atan Köpek 00:43
Ölü Balıkları Kurtarmak İçin Balıkların Üzerine Su Atan Köpek 105 izlenme - 3 yıl önce Ölü balıkları canlandırmak için balıkların üzerine su atan köpek izleyenleri şaşırttı.
Ölü balık hareket ediyor! 01:39
Ölü balık hareket ediyor! 67 izlenme - 5 yıl önce Ölü balık hareket ediyor!