Hoşgeldiniz!

Ölüm Videoları İzle

Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 00:20
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 2.057.964 izlenme - 3 yıl önce 39 yaşındaki motosikletli bu adam maalesef kaydettiği bu kazada yaşamını yitirmiş, bu yarışı izlemek tabi ki çok acı. İbret alınması da gerekiyor aslında.
Ölmeyi Unutan Çocuk 00:29
Ölmeyi Unutan Çocuk 1.135.876 izlenme - 3 yıl önce Küçük arkadaşımız orada uğraşıyor bir şeylerle, o anda arkadan sürücüsüz bir araç çıkageliyor, sonrası malum görüntülerde. Çok büyük şans gerçekten.
Lunaparktaki Dönme Dolaptan Düşen Anne Ve Kızın Ölmesi 00:57
Lunaparktaki Dönme Dolaptan Düşen Anne Ve Kızın Ölmesi 7.123 izlenme - 1 hafta önce İran'da bir lunaparktaki dönme dolapta bulundukları salıncağın dengesinin bozulması sonucu düşen anne ve 4 yaşındaki kızı hayatını kaybetti.
Kıvırcık Ali - Ölüm Seni Arar Oldum Nerdesin 04:33
Kıvırcık Ali - Ölüm Seni Arar Oldum Nerdesin 1.975.210 izlenme - 6 yıl önce Istırabı gülsuyuna bandılar Gülüm seni arar oldum nerdesin Ayrılığı altın tasta sundular Ölüm seni arar oldum nerdesin Ardı olmayanın derdi çok olur Leşini yemeye kurdu çok olur Ömrü sürgün geçer yurdu çok olur Elim seni arar oldum nerdesin Memleketim Maraş Emekçi adım Yoruldu gençliğim yoruldu tadım Kendimi kimseye anlatamadım Dilim seni arar oldum nerdesin Istırabı gülsuyuna bandılar Gülüm seni arar oldum nerdesin Ayrılığı altın tasta sundular Ölüm seni arar oldum nerdesin Ardı olmayanın derdi çok olur Leşini yemeye kurdu çok olur Ömrü sürgün geçer yurdu çok olur Elim seni arar oldum nerdesin Memleketim Maraş Emekçi adım Yoruldu gençliğim yoruldu tadım Kendimi kimseye anlatamadım Dilim seni arar oldum nerdesin....
Su Samurunun Ölüm Rolü 00:15
Su Samurunun Ölüm Rolü 330.786 izlenme - 4 yıl önce Su Samurunun Ölüm Rolü
Yaratıcı Reklamların Usta İsmi DR. Ömer Coşkun Hayatını Kaybetti 05:22
Yaratıcı Reklamların Usta İsmi DR. Ömer Coşkun Hayatını Kaybetti 21.162 izlenme - 4 ay önce Alternatif tıp ve bitkisel ilaçlarla gündeme gelen ve bunları kendine has reklamlar ile tanıtan Dr. Ömer Coşkun, böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede dün gece hayatını kaybetti.
ölüm anı kameraya yansıdı 00:26
ölüm anı kameraya yansıdı 295.812 izlenme - 6 yıl önce karapınar'da camide namaz vaktini beklerken hayatını kaybeden ali çakır'ın ölüm anı mehmet okuyucu'nun kamerasına işte böyle yansıdı.
Kolpa - Ya Ayrılık Ya Ölüm 03:55
Kolpa - Ya Ayrılık Ya Ölüm 338.572 izlenme - 3 yıl önce Kolpa - Ya Ayrılık Ya Ölüm
Samanlıkta Ölümlü Tecavüz 00:39
Samanlıkta Ölümlü Tecavüz 342.366 izlenme - 7 yıl önce samanlıkta ölümlü tecavüz
.::seni Sevdim Ölüm Bile Ayıramadı::. 02:54
.::seni Sevdim Ölüm Bile Ayıramadı::. 417.562 izlenme - 8 yıl önce bumeranq999
Ölüm Tehdidi Alan Donanım Haber Üyesinin Çektiği Video 02:28
Ölüm Tehdidi Alan Donanım Haber Üyesinin Çektiği Video 8.614 izlenme - 1 ay önce Olay yerini çekmiş ve başından geçenleri anlatmış videoda, kendisine yardım edecek birilerini arıyor. Olay ekşi sözlük ve donanım haberde gündem olmuş durumda.
Rusya'da Camera Sakası Ölümle Sonuclandı 01:08
Rusya'da Camera Sakası Ölümle Sonuclandı 1.047.635 izlenme - 10 yıl önce Rus Kamera Şakası Kazayla Ölüm .. www.facebook.com/Cekmekoylu
Asi Styla - Ölüm 1 (Melankolik) 2014 02:40
Asi Styla - Ölüm 1 (Melankolik) 2014 243.218 izlenme - 3 yıl önce Asi StyLa - Ölüm 1 (Melankolik) 2014
Bufalolar Aslanı Öldürüyor 00:42
Bufalolar Aslanı Öldürüyor 182.215 izlenme - 3 yıl önce Bufalolar Aslanı Öldürüyor
Paul Walker'ın Öldükten Sonraki Görüntüsü 00:15
Paul Walker'ın Öldükten Sonraki Görüntüsü 203.490 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu Paul Walker'ın öldükten sonra çekildiği iddia edilen görüntüsü basına yansıdı. Resimdeki kişinin gerçekten Walker olup olmadığı ise açıklanmadı.
Sincanlı Mustafa - Ayrılık Var Ölüm Var 08:08
Sincanlı Mustafa - Ayrılık Var Ölüm Var 179.603 izlenme - 3 yıl önce Sincanlı Mustafa Ayrılık Var Ölüm Var Baharları Kışları
Tuncer Yolal - Vakit Geldi 2015 (ilahi) 06:25
Tuncer Yolal - Vakit Geldi 2015 (ilahi) 162.752 izlenme - 2 yıl önce Tuncer Yolal'dan vakit geldi ilahi dinle, ilahi sözlerini izlesene.com kanalımızdan dinlerken okuyabilirsiniz... İlahi Sözleri; İçin yanar, gözün dolar Gül benzin bir, anda solar Evlat ardın sıra ağlar Vakit geldi hazırmısın. Toprak evin barkın olur Ölüm gelir seni bulur Ömrünün baharı kurur Vakit geldi hazırmısın. Azrail alır canını Kurutur akan kanını Acı sarar her yanını Vakit geldi hazırmısın. Toprak evin barkın olur Ölüm gelir seni bulur Ömrünün baharı kurur Vakit geldi hazırmısın. Ölüm vardır, demedim mi Ben sana söylemedim mi Bu dünyadan bezmedim mi Vakit geldi hazırmısın Toprak evin barkın olur Ölüm gelir seni bulur Ömrünün baharı kurur Vakit geldi hazırmısın.
Yavru Aslanların Dişi Aslan Tarafından Öldürülmesi 09:10
Yavru Aslanların Dişi Aslan Tarafından Öldürülmesi 4.939 izlenme - 1 ay önce Olayda 2 farklı Aslan ailesi var. Küçük olan ailede daha fazla yavru var. Küçük olan aile, avladıkları bufaloyu yerken, daha büyük olan aile geliyor ve küçük aile kaçıyor. Fakat 2 yavru kaçamıyor ve büyük ailenin ortasında kalıyorlar. Ailenin en sözü geçen deneyimli dişisi, yavruları öldürmeyi tercih ediyor. Küçük yavru, kısacık bacaklarına ve minicik pençelerine rağmen direniyor ama yapacak bir şey yok... Tam anlamı ile aslanlar gibi savaşıyor... Sonrasında yanlış görmüyorsam yiyorlar. Erkek aslanların bunu yapmasını görmüştük ama anlaşılan aynı katillik dişilerde de varmış... Tam olarak 03:30'de başlıyor olaylar.
Dilber Ay - Dünya Yalan Ölüm Gerçek 06:19
Dilber Ay - Dünya Yalan Ölüm Gerçek 195.778 izlenme - 3 yıl önce Dilber Ay dünya yalan ölüm gercek
Jiddu Krishnamurti -  Ölüm üzerine 08:01
Jiddu Krishnamurti - Ölüm üzerine 1.866 izlenme - 1 hafta önce Dünyaya baktigi objektif perspektif ile irkcilik , milliyetcilik gibi köktenci kalıpları reddederek insanin nasil mutlu bir sekilde yasayabilecegini anlatan krishnamurti , evrensellik ve hümanistligin resmini çiziyor ... "sadece sessizce dinleyin… neden oynamak zorunda olduğunuzu, neden yemek yemek zorunda olduğunuzu, neden nehre bakmak zorunda olduğunuzu, neden zalim olduğunuzu sormuyorsunuz, değil mi? bir şeyi yapmak istemediğinizde başkaldırıyor, neden yapmak zorunda olduğunuzu soruyorsunuz. ama okumak, oynamak, gülmek, zalim olmak, iyi olmak, nehri, bulutları görmek, tüm bunlar hayatın parçalarıdır; ve okumayı bilmezseniz, yürümeyi bilmezseniz, bir yaprağın güzelliğini takdir edemezseniz, yaşamıyorsunuz demektir. yaşamın bütününü anlamanız gerek, sadece küçük bir parçasını değil. îşte bu yüzden okumak zorundasınız, işte bu yüzden gökyüzüne bakmak zorundasınız, bu yüzden şarkı söylemek, dans etmek, şiirler yazmak, acı çekmek ve anlamak zorundasınız; çünkü tüm bunlar hayattır…" jiddu krishnamurti
ünlü şarkıcının ölüm anı 01:20
ünlü şarkıcının ölüm anı 257.250 izlenme - 7 yıl önce trafik kazası sonucu ölen ünlü şarkıcı lisa lopes'in ölüm anının görüntüleri ortaya çıktı
Annesinin Öldüğünü, Teyzesinden Bir Tabak Daha Kızartma İstemekten 'Utanınca' Anlayan Adam 01:08
Annesinin Öldüğünü, Teyzesinden Bir Tabak Daha Kızartma İstemekten 'Utanınca' Anlayan Adam 4.693 izlenme - 2 ay önce Annesinin Öldüğünü, Teyzesinden Bir Tabak Daha Kızartma İstemekten 'Utanınca' Anlayan Adam.. Kadir abimiz annesini kaybettikten sonra teyzesiyle birlikte İstanbul'da yaşamaya başlamış. Kendisi ayrıca patates kızartmasını ve nohut yemeğini çok seviyor. Teyzesinin evinde yaptığı bir kahvaltıda ise en büyük acısını anlamış.
Game of Thrones'ta Bugüne Kadar Gerçekleşen 150,966 Ölüm 20:48
Game of Thrones'ta Bugüne Kadar Gerçekleşen 150,966 Ölüm 2.142 izlenme - 2 hafta önce 7. sezonu merakla beklenirken geride kalan sezonlarla ilgili görüntülerle de dikkat çeken Game of Thrones'ta gerçekleşen ölümler 21 dakikalık bir video haline getirildi. Bol ölümün olduğu dizide sevilen karakterlerin ölümü bizleri her seferinde derinden etkilemişti.
dünyanın en kötü kazası 01:59
dünyanın en kötü kazası 393.665 izlenme - 8 yıl önce gözlerinize inanamıyacaksınız.ve bu kişide o kazadan sonra hala yaşıyor ve nefes alabiliyor.İnanılmaz bir şey.dikkat 21
Ölüm Canlı Yayında Yakaladı! 00:21
Ölüm Canlı Yayında Yakaladı! 108.458 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayında Şok Ölüm! Saniye Saniye Ölüm Anı
Yaya'nın İşte Korkunç Ölüm Anı 00:50
Yaya'nın İşte Korkunç Ölüm Anı 407.593 izlenme - 8 yıl önce İşte korkunç ölüm anı. Ehliyetsiz sürücü azrail oldu. Duran yayaya çarparak ölümüne sebep oldu!
Ceylin'in Ölüm Haberi İlçeyi Ayağa Kaldırdı! (12 Haziran 2017) 07:29
Ceylin'in Ölüm Haberi İlçeyi Ayağa Kaldırdı! (12 Haziran 2017) 1.619 izlenme - 2 hafta önce Ceylin'in Ölüm Haberi İlçeyi Ayağa Kaldırdı! (12 Haziran 2017) İzmir’in Ödemiş ilçesinde parkta oyun oynarken kaybolan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in ölü bulunmasının ardından arbede çıkarken, vatandaşlara ellerindeki taşları eve attı. Polis olayları sakinleştirmek içinse havaya defalarca ateş açtı. Ödemiş’te, 10 yaşındaki Ceylin Atik evlerinin önündeki parkta oyun oynarken ortadan kaybolmuştu. Minik Ceylin, polis ekipleri her yerde ararken, minik kızın ailesinin karşısındaki evden ihbar alındı. Bir koku geldiği üzerine başlatılan inceleme sonrasında bölgeye olay yeri inceleme ekipleri, ambulans sevk etti. Çok sayıda vatandaş ve minik Ceylin'in ailesi de olay yerine geldi. Gergin bekleyiş ise dakikalar içerisinde devam etti. Polis, bekleyiş sırasında bölgeyi geniş bir şeride aldı ve kimseyi yaklaştırmadı. Yaşanabilecek bir olaya karşı da ekipler takviye kuvvetlerle evin önünde önlem aldı. Yapılan incelemede minik Ceylin'in cansız bedeni evin içerisinde bulundu. Aile, 10 yaşındaki Ceylin'in ölü bulunmasıyla sinir krizleri geçirdi. Ellerindeki taşları eve attılar, polis havaya ateş açtı Öte yandan, küçük kızın ölü bulunduğu haberi bir anda kentte duyuldu. Bir anda herkes Ceylin'in ölü bulunduğu noktaya geldi. Bu arada ortam kalabalıklaşınca bölgeye çevik kuvvet ekipleri gönderildi. Kızgın vatandaşlar, daha sonrada sloganlar eşliğinde önce güvenlik şeridini geçti. Vatandaşlar, ardından da ellerindeki taşlarla 'çocuklara uzanan eller kırılsın. İdam isteriz' sloganlarıyla eve saldırdı. Araya giren polis ve olay yerinde bulunan Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu ve Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem vatandaşları sakinleştirmeye çalıştı. Bu arada olayların büyümesinin ardından çevik kuvvet havaya defalarca ateş açtı; ama yine de öfkeli kalabalık sakinleşmedi. Bölgede gerginlik sürüyor.
Kime Niyet Kime Kısmet - Kıskançlık 00:50
Kime Niyet Kime Kısmet - Kıskançlık 120.236 izlenme - 3 yıl önce Önceden çok ilgi gören çocuk kardeşi olunca pabucunun dama atıldığını düşünüp kardeşinden kurtulma planı yapıyor fekat yaptığı plan sürpriz şekilde sonlanıyor.
Yeni Doğan Yavruyu Öldüren Erkek Zebra 04:13
Yeni Doğan Yavruyu Öldüren Erkek Zebra 3.844 izlenme - 1 ay önce Muhtemelen kendi genlerini taşımadığı için yapıyor bunu. Anne engel olmaya çalışıyor ama sonuç ne yazık ki değişmiyor. Münferit bir olayda değil. Bu şekilde diğer Zebralar tarafından öldürülen yavrulara ait fazlaca video mevcut. Örneğin şu video; https://www.youtube.com/watch?v=RAHysptvEfo Etobur ya da otobur pek farketmiyor. Doğa biraz acımasız.
Zor Ölüm: Ölmek için Güzel Bir Gün - Türkçe Altyazılı Yeni Fragman 02:25
Zor Ölüm: Ölmek için Güzel Bir Gün - Türkçe Altyazılı Yeni Fragman 97.493 izlenme - 4 yıl önce John McLane efsanenin yeni bölümüyle geri dönüyor! Bu sefer Moskova'da. Hem de kendi kadar belalı olan oğluyla! Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün 14 Şubat'ta...