Hoşgeldiniz!

ölüm öpücüğü

a kiss before dying 02:17
a kiss before dying 288 izlenme - 7 yıl önce herkesten gizlediği kız arkadaşının hamile olduğunu öğrenmesi üzerine bunun zengin babasıyla ilişkilerini zedeleyeceğinden korkan kariyer düşkünü philedelphialı öğrenci jonathan corliss büyük bir soğukkanlılıkla onu öldürür ve intihar süsü verir. çok geçmeden de new york'a kız kardeşi ellen'ın yanına taşınır. jonathan için herşey yolunda gitmektedir ancak ellen bunun bir intihar değil cinayet olduğundan şüphelenmeye başlar.
kiss of death fragmanı 1 02:46
kiss of death fragmanı 1 275 izlenme - 7 yıl önce jimmy kilmartin david caruso hayatını bir düzen içine sokmak isteyen eski bir mahkumdur. ama kendisine teklif edilen şoförlük işini geri çeviremez. bu iş şiddet düşkünü ve soğukkanlı suçlu küçük junior brown'ın nicolas cage işidir. işler kötüye gidince olaylar jimmy'nin kontrolünden çıkar ve tüm hayatı bir anda altüst olur.
a kiss before dying fragmanı 2 02:06
a kiss before dying fragmanı 2 154 izlenme - 7 yıl önce herkesten gizlediği kız arkadaşının hamile olduğunu öğrenmesi üzerine bunun zengin babasıyla ilişkilerini zedeleyeceğinden korkan kariyer düşkünü philedelphialı öğrenci jonathan corliss büyük bir soğukkanlılıkla onu öldürür ve intihar süsü verir. çok geçmeden de new york'a kız kardeşi ellen'ın yanına taşınır. jonathan için herşey yolunda gitmektedir ancak ellen bunun bir intihar değil cinayet olduğundan şüphelenmeye başlar.
a kiss before dying fragmanı 1 02:17
a kiss before dying fragmanı 1 42 izlenme - 7 yıl önce herkesten gizlediği kız arkadaşının hamile olduğunu öğrenmesi üzerine bunun zengin babasıyla ilişkilerini zedeleyeceğinden korkan kariyer düşkünü philedelphialı öğrenci jonathan corliss büyük bir soğukkanlılıkla onu öldürür ve intihar süsü verir. çok geçmeden de new york'a kız kardeşi ellen'ın yanına taşınır. jonathan için herşey yolunda gitmektedir ancak ellen bunun bir intihar değil cinayet olduğundan şüphelenmeye başlar.