Hoşgeldiniz!

Ölüm Sahnesi

bihterin ölüm sahnesi çalıntı mı- - izlesene.com 01:43
bihterin ölüm sahnesi çalıntı mı- - izlesene.com 29.349 izlenme - 8 yıl önce
Regular Show - Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesi 01:47
Regular Show - Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesi 7.848 izlenme - 4 yıl önce Hastası olduğum çizgi film Regular Show'un Bülent Kayabaş abimize selam çaktığı bölüm.
bihter’in ölüm sahnesi çalıntı mı? 01:43
bihter’in ölüm sahnesi çalıntı mı? 11.111 izlenme - 8 yıl önce
Transformers 3 Que nun Ölüm Sahnesi 00:17
Transformers 3 Que nun Ölüm Sahnesi 4.745 izlenme - 5 yıl önce
Hodor - Yiğidim Aslanım 01:04
Hodor - Yiğidim Aslanım 3.795 izlenme - 3 yıl önce Game of thrones dizisindeki güzel insan Hodor'un aramızdan ayrılışına ithafen hazırlanmış bir düzenleme. -Nasıl bilirdiniz? -Hodor! -Hakkınızı helal ediyor musunuz? -Hodor! -Helal ediyor musunuz? -Hodor! -Helal ediyor musunuz? -Hodor! -Amin!
Korku Filmlerinin En Korkunç Ölüm Sahneleri 2014 17:54
Korku Filmlerinin En Korkunç Ölüm Sahneleri 2014 2.924 izlenme - 4 yıl önce Korku Filmlerinin En Korkunç Ölüm Sahneleri 2014
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi Hakkında Bülent Kayabaş Yorumu 04:29
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi Hakkında Bülent Kayabaş Yorumu 4.277 izlenme - 6 yıl önce Burada Laf Çok'ta Mesut Yar'ın Konuğu Olan Bülent Kayabaş, Rol Aldığı Eski Filmlerden Birindeki Efsane Ölme Sahnesini Anlattı.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 03:30
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 3.458 izlenme - 6 yıl önce Biraz önce Conan izlerken rastladığım çok güzel bi görüntü. Jay Leno'nun uçan adam Sabri yi kullanmasının arkasından Conan seçimini Bülent Kayabaş ın ölme zorluğu çektiği sahneden yana kullanmış. Conan'a yakışır, iyi bi skeç olmuş.
Dünyanın en inandırıcı ölüm sahnesi (Yabancı Versiyonu) 02:04
Dünyanın en inandırıcı ölüm sahnesi (Yabancı Versiyonu) 2.631 izlenme - 6 yıl önce Bülent Kayabaş'ın Kareteci Kız filmindeki efsanevi ölüm sahnesinden ilham almış fevkalade bir çalışma...
Kıyamet Sahnesi Azrailin Ölümü Son Ölüm - Face/damarabeskc1 04:11
Kıyamet Sahnesi Azrailin Ölümü Son Ölüm - Face/damarabeskc1 3.271 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1[ tıkla beğen ] http//www.facebook.com/damarabeskc1 [ ekle ] azrailin ölümü tügleriniz diken diken olacak son ölüm azrailin ölümü alman müslümanların hazırlamış olduğu kıyamet sahnesi
Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesi Türkiye’den Seçildi! 01:28
Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesi Türkiye’den Seçildi! 562 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de yayın yapan Independent, “Dünyadaki en saçma ölüm sahnesi” isimli haberinde, Yeşilçam yapımı olan “Kareteci Kız” filminde Filiz Akın'ın Bülent Kayabaş'ı vurma sahnesinin tüm zamanların en kötü ölüm sahnesi olduğunu yazmış. Orhan Aksoy'un yönettiği ve Filiz Akın ile Ediz Hun'un başrollerini paylaştığı filmden alınan sahnede Akın Bülent Kayabaş'ı öldürürken görülüyor.
Mematinin Ölüm Sahnesi Liseli Versiyon 00:34
Mematinin Ölüm Sahnesi Liseli Versiyon 1.486 izlenme - 6 yıl önce Mematinin Ölüm Sahnesi Liseli Versiyon
Sinema Tarihinin En Kötü 10 Ölüm Sahnesi 18:18
Sinema Tarihinin En Kötü 10 Ölüm Sahnesi 1.389 izlenme - 4 yıl önce Özellikle trash filmlerden aşina olduğumuz fantastik, akıl almaz ölüm sahnelerinden en kötü 10'u izleyeceğiz. Filmler sırasıyla; 10-)Deadly Prey (1987) 9-)Slaughter Hotel (1971) 8-)Mutilator (1985) 7-)Troll 2 (1990) 6-)Death Bed: The Bed That Eats (1971) 5-)Undefeatable (1994) 4-)Enter the Ninja (1981) 3-)Snake in the Eagle's Shadow (1978) 2-)Hard Ticket to Hawaii (1987) 1-)Kareteci Kiz (1974)
Er Ryan'ı Kurtarmak - Upham'ın Ölüm Sahnesi 02:41
Er Ryan'ı Kurtarmak - Upham'ın Ölüm Sahnesi 1.173 izlenme - 4 yıl önce Er Ryan'ı Kurtarmak filminin hem gerçek hem mecazi anlamda can alıcı sahnelerinden Upham'ın trajik ölüm sahnesi.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 03:30
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi - Conan O'brien 1.243 izlenme - 4 yıl önce Biraz önce Conan izlerken rastladığım çok güzel bi görüntü. Jay Leno'nun uçan adam Sabri yi kullanmasının arkasından Conan seçimini Bülent Kayabaş ın ölme zorluğu çektiği sahneden yana kullanmış. Conan'a yakışır, iyi bi skeç olmuş. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87393/asiri-inandirici-olum-sahnesi-kareteci-kiz
IT - Georgie'nin Ölüm Sahnesi(1990-2017) 03:16
IT - Georgie'nin Ölüm Sahnesi(1990-2017) 302 izlenme - 1 yıl önce Stephen King'in yazarı olduğu It kitabının film uyarlamasının 1990 ve 2017 versiyonlarındaki Georgie'nin ölüm sahnesinin kıyaslamasını izleyeceğiz.İyi seyirler.
Eşkıya - Cumali'nin Ölümü 02:54
Eşkıya - Cumali'nin Ölümü 1.475 izlenme - 5 yıl önce "... korkma sadece toprağa gideceksin, sonra toprak olacaksın sonra sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin oradan özüne ulaşacaksın..." 35 yıl önce Cudi dağlarında bir grup eşkıya jandarma tarafından yakalanır. 35 yıl içinde eşkıyaların hepsi ya hastalıktan ya da bölgedeki hesaplaşmalardan ötürü can vermiştir. Biri dışında; Baran...Baran 35 yıl sonra hapisten çıkınca ilk işi köyüne dönmek olur. Ama doğduğu topraklar şimdi baraj suları altındadır. Geçmişin izlerini sürmeye başlayan Eşkıya, yıllardır bilmediği bir gerçeği öğrenir. Hapse düşmesine en yakın arkadaşının ihaneti neden olmuştur. Bu arkadaş Eşkıya Baran'in çocukluk aşkını, Keje’yi satın alarak İstanbul’a kaçmıştır. Eşkıya ne İstanbul’u ne de arkadaşının adresini bilmemektedir. Tren'de, Tarlabaşı'nın arka sokaklarında büyümüş, pavyon, kumarhane, uyuşturucu muhabbetinin içinde yaşayan Cumali adlı genç bir adamla tanışır. Onla birlikte İstanbul'a gider ve kendisinin derdinin yanında bir de Cumali'nin derdiyle uğraşmaya başlar. İstanbul ve bu karanlık sokaklar adım adım sevdiği kadın Keje ye yaklaştırır Eşkıya'yı...
Gta Vice City - Diaz'ın Ölümü 03:47
Gta Vice City - Diaz'ın Ölümü 815 izlenme - 4 yıl önce Ricardo Diaz (d.1928 ABD/ö.1986 ABD) GTA Vice City bilgisayar oyununda bir karakterdir. Oyun içninde karakterimiz ilk kez "The Party" adlı görevde karşımıza çıkar. Zeki olmasına rağmen aynı zamanda tam bir korkaktır. Çiçek desenli kırmızı bir gömlek giyer. Adamları Tommy Vercetti ve Forelli gangsterlerinin anlaşmasını basmıştır. Tommy Vercetti oyunun hikayesinde bir süre onun için çalışmıştır. Daha sonra Lance Vance de onun için çalışmıştır. Ricardo Diaz oyunun ilerleyen safhalarında Lance i rehin almış,Tommy onu kurtarmıştır. Malikanesine yapılan baskında Tommy Vercetti ve Lance Vance tarafından öldürülmüştür. Ricardo Diaz bir uyuştucu satıcısıdır. Lance vance ve Tommy bu adamın görevlerini yapmaya başlarlar taki "Rub Out" a kadar, bu görevde yolun sonu gelmiştir. Tommy arkadaşı Lance ile birlikte 1986 yılında Diaz'ın konağına saldırı düzenleyip Ricardo Diaz'ı öldürmüşlerdir. Say Goodnight Mr. Diaz...
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi Hakkında Bülent Kayabaş Yorumu 04:29
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi Hakkında Bülent Kayabaş Yorumu 1.220 izlenme - 4 yıl önce Burada Laf Çok'ta Mesut Yar'ın konuğu olan Bülent Kayabaş, dünyaca ünlü olan aşırı inandırıcı ölüm sahnesini anlatmış efenim.
Çöl Filmi - Jaws'ın Türk Versiyonu 02:02
Çöl Filmi - Jaws'ın Türk Versiyonu 1.044 izlenme - 5 yıl önce Başrolünde Cüneyt Arkın'ın oynadığı Çöl filminin bazı sahneleri, 1975 yapımı Jaws filminden esinlenerek çekilmiş.
Otomatik Portakal – Yoga Öğretmeninin Ölümü 04:21
Otomatik Portakal – Yoga Öğretmeninin Ölümü 1.146 izlenme - 5 yıl önce Geleceğin Britanyasında, ilaç bağımlısı bir çete her gece şiddet gösterilerinde bulunmaktadır. Adam dövüp, hırsızlık yapıp insanlara tecavüz etmektedir. Bir gece çetenin başı Alex diğerleri tarafından polise ihbar edilir. Hapse giren Alex'in cezasını hafifletmesi için önünde bir seçenek vardır: Bir deneye tabi tutulmak. Sonrasında Alex'in hayatı tümüyle değişecektir.
Hüsnü Çoban Ölüm Sahnesi - Çocuk Version 00:30
Hüsnü Çoban Ölüm Sahnesi - Çocuk Version 404 izlenme - 3 yıl önce 30.04.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Hüsnü Çoban Ölüm Sahnesi - Çocuk Version başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Dünyanın En Gerçekçi Adam Öldürme Sahnesi 00:40
Dünyanın En Gerçekçi Adam Öldürme Sahnesi 560 izlenme - 6 yıl önce Yeşilçam'ın bir komedi öldürme sahnesi daha karşınızda :)
K.O.Z. -  Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölüm Sahnesi 00:39
K.O.Z. - Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölüm Sahnesi 495 izlenme - 4 yıl önce 25 Mart 2009 tarihinde, Kahramanmaraş mitinginden Yozgat-Yerköy mitingine hareket etmek üzere içinde bulunduğu helikopter bilinmeyen bir sebepten dolayı düştü. Helikopter düştükten sonra İHA muhabiri İsmail Güneş 112 Acil Servisi aramıştır. Bu konuşmada bacağının kırık olduğunu, helikopterde bulunanlardan sadece BBP Sivas il Başkanı Erhan Üstündağ'ın inlediğini, ne BBP Sivas il başkan yardımcısı Murat Çetinkaya ne de pilot Kaya İstektepe'den ses gelmediğini, Muhsin Yazıcıoğlu'nu ise göremediğini söylemiştir. [2] Bu konuşmalar İsmail Güneş'in son konuşması olmuştur. Kazadan 48 saat sonra helikopterin enkazı ve Muhsin Yazıcıoğlu dâhil 6 kişinin naaşı arama ekipleri içerisinden 17 gönüllü civar köylüsü tarafından Sisne ve Kızılöz Köyleri arasındaki Keş Dağı Kuru Dere Kanlıçukur mevkiinde bulundu.[3][4] Enkaz, 48 saat süren arama çalışmalarının yapıldığı bölgenin içerisinde değil 115 km uzağındaydı.[5] 28 Mart 2009 tarihi ve saat 14:10'da BBP Genel Sekreteri Yalçın Topçu'nun yaptığı açıklamaya göre, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekiler vefat etmişlerdir.[6] Kendisi daha önce on yedi defa trafik kazası geçirmişti ancak bunların hepsini hafif sıyrıklarla atlatmıştı.[7] Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenazesi ölümünden 6 gün sonra 31 Mart 2009 tarihinde Kocatepe Camii'nde düzenlendi. TBMM'deki törende Yazıcıoğlu'nun Türk bayrağına sarılı naaşının üzeri çiçeklerle süslendi. Cenaze törenine basın mensupları dâhil yaklaşık 700.000 kişi katıldı. Vasiyeti üzerine cenazesi, Taceddin Dergahı'na gömülmeyi vasiyet ettiği için bir bakanlar kurulu kararı çıkarılarak Mehmet Âkif Ersoy müzesi olarak kullanılan dergahın bahçesine defnedildi. Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün ardından memleketi Sivas'ta birçok parka ve caddeye ismi verildi. Amasya'da ve Ankara Çamlıdere ilçesinde yapılan caddenin ismi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi olarak değiştirildi. Anadolu'nun birçok yerinde park, cadde ve vakıflara onun ismi verilerek kendisine duyulan sevgi ve saygı tekrar ifade edildi.
The Shining – İkiz Kızlar Sahnesi 02:27
The Shining – İkiz Kızlar Sahnesi 703 izlenme - 5 yıl önce Jack Nicholson'ın başrol oyunculuğunu üstlendiği The Shining filminden Dick Hallorann'ın ölüm sahnesi. Jack Torrance (Jack Nicholson) Colorado dağlarındaki Overlook Otelinde kış bakıcısı olmayı kabul eder.Otel kışın kapalı olduğundan Jack ve ailesi uzun bir süre boyunca mekanda yanlız kalacaklardır.Medyum yetenekleri olan Torrance'ların küçük oğlu Danny (Danny Lloyd), otelde bazı kötü ruhların olduğunu hissetmeye başlar.Jack, yıllar önce karısı ve iki kızını öldüren otelin eski kış bakıcısı Bay Grady Philip Stone'nin hayaletiyle tanıştığında işler iyice değişmeye başlar.Danny, babasının bu ruhlar tarafından kontrol edildiğini ve babasının giderek çıldırdığını görmektedir.
Baba - Mary Carleone'nin Vurulma Sahnesi 02:50
Baba - Mary Carleone'nin Vurulma Sahnesi 718 izlenme - 5 yıl önce The Godfather serisinin 3. filminden Mary Carleone'nin vurulma sahnesi. Don Michael Corleone artık genç değildir. Ailesini bu suç zincirinin dışına taşımak ve gençleri şiddet içeren bu yeraltına dünyasından uzaklaştırmak istemektedir. Corleone ailesinin Vatikan ile olan maddi bağlarını kontrol etmeli ve çok sevdiği kızı Mary ile yeğeni Vinnie arasındaki duygusal yakınlaşmanın da önüne geçmelidir.
The Sims - Bihterin İntahar Sahnesi 01:42
The Sims - Bihterin İntahar Sahnesi 891 izlenme - 8 yıl önce the sims bunuda yaptı bihter intahar ediyor ama the sims te
Yıkılmayan Adam İbrahim Tatlıses 00:26
Yıkılmayan Adam İbrahim Tatlıses 334 izlenme - 4 yıl önce Adam hiç ölmemiş ki ölmeyi nerden bilsin diyeceksiniz ama her kurşun yiyişinde ki kendisini yerden yere vurması izlemeye değerdir. Tipik bir arabesk film sonu. Aşıksın filminin final sahnesidir.
Dünyanın En İlginç 10 Ölüm Sahnesi 10:28
Dünyanın En İlginç 10 Ölüm Sahnesi 240 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En İlginç 10 Ölüm Sahnesi, korku filmleri, korku filmleri izle Diğer Etiketler: ilginç bilgiler ilginç videolar ilginç olaylar ilginç video ölüm sahnesi ölüm videoları en ilginç dünyanın 10 film sahneleri film kesitleri full film izle, sinema çekimleri, film çekimleri, korku videoları, korku filmleri
Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesini 01:06
Dünyanın En Kötü Ölüm Sahnesini "ti"ye Aldılar 254 izlenme - 5 yıl önce ABD'nin 'Ragual Show' çizgi dizisi 'Kareteci Kız' filminin ölüm sahnesini fena ti'ye aldı.