Hoşgeldiniz!

ölümcül dövüş

Mortal Kombat Fatalities Part 1 05:23
Mortal Kombat Fatalities Part 1 115.840 izlenme - 10 yıl önce
mortal kombat ölümcül dövüş müziği rock 04:32
mortal kombat ölümcül dövüş müziği rock 45.454 izlenme - 11 yıl önce
Mortal Kombat Fragman 01:47
Mortal Kombat Fragman 10.274 izlenme - 4 yıl önce Karanlık dünya ile günümüz dünyası arasında bugüne kadar dokuz kez ölümcül dövüş turnuvası düzenlenmiş ve dokuzunuda karanlık taraf kazanmıştır. Kurala göre onuncuyu da kazanan taraf karanlık taraf olursa, tüm dünya ellerine geçecektir. Dünyanın kaderi, dünyayı temsil eden dövüşçüler, Liu Kang, Johnny Cage, Sonya ve onların koruyucusu Lord Raiden'ın elindedir.
Mortal Kombat Ölümcül Dövüş 08:09
Mortal Kombat Ölümcül Dövüş 16.018 izlenme - 11 yıl önce
Akrep vs Arı(lar) 05:41
Akrep vs Arı(lar) 2.057 izlenme - 2 yıl önce bir psikopat taradından ilginç bir karşılaştırma yapılmış . sarı ve kuyruğundaki boğum sayısı fazla bir akrep ile , bir grup eşşek arısı kavga etmesi için kavanoza kapatılmış. iyi seyirler
Mortal Kombat Mk Arcade Raiden 08:53
Mortal Kombat Mk Arcade Raiden 4.571 izlenme - 10 yıl önce
mortal kombat 1 fragmanı 01:46
mortal kombat 1 fragmanı 2.636 izlenme - 7 yıl önce karanlık dünya ile günümüz dünyası arasında bugüne kadar dokuz kez ölümcül dövüş turnuvası düzenlenmiş ve dokuzunuda karanlık taraf kazanmıştır. kurala göre onuncuyu da kazanan taraf karanlık taraf olursa tüm dünya ellerine geçecektir. dünyanın kaderi dünyayı temsil eden dövüşçüler liu kang johnny cage sonya ve onların koruyucusu lord raiden'ın elindedir.
Mortal Kombat Arcade Sub Zero Ending 06:13
Mortal Kombat Arcade Sub Zero Ending 3.229 izlenme - 10 yıl önce
Mortal Kombat Animality 02:40
Mortal Kombat Animality 1.909 izlenme - 10 yıl önce
Ölümcül Dövüş Ustalarının Ölümcül Hataları 03:25
Ölümcül Dövüş Ustalarının Ölümcül Hataları 813 izlenme - 4 yıl önce Dövüş sanatlarında ustalaşanların eşe dosta manitaya hava atmak için güç gösterilerinde bulunmaya çalışıp badi ekrem durumuna düştükleri komik ve evde denenmemesi gereken görüntüler.
Rey Mysterio 04:01
Rey Mysterio 1.040 izlenme - 5 yıl önce Rey Mysterio En Güzel Videoları Yükleyen Uğur Sancak
En Ölümcül 10 Dövüş Köpeği 06:26
En Ölümcül 10 Dövüş Köpeği 111 izlenme - 11 ay önce Tarihsel süreçte köpekler kimi zaman savaşlarda kimi zamansa yabani hayvanlara karşı kullanılmıştır. Köpeklerin gücü ile insanların hırsı bir araya gelince köpek sahipleri tarafından köpek dövüşleri ortaya çıkmış ve bu dövüşler zamanla bir çeşit bahis oyununa dönüşmüştür. Japon Tosa İnu Pek çok ülkenin aksine Japonya da Köpek dövüşleri yasaldır. Bu dövüşlerde ise genellikle tosa inu kullanılmaktadır. Bu köpek 1800 lerin sonunda Bull Terrier Bulldog, Danua ve ST.Bernard'ın melezlenmesi ise geliştirilmiş yeni bir ırktır. Bull Terier İngiltere de köpek dövüşlerinin moda olduğu 1850 yıllarında Bull Dog ve Terrierler melezlenerek bu ırk oluşturuldu. Amaç kaslı dövüşçü aynı zamandada çevik bir köpek yaratmaktır. Dogo arjentino Dünyada beyaz ölüm veya beyaz ölüm meleği diye anılan bu köpek arjantin kökenlidir. 1920 yılında pek çok köpek türü melezlenerek bu köpek oluşturulmuştur. İlk başlarda bekçi ve avcı köpeği olarak kullanılan bu köpekler, çiftliklerde Pumalarla karşı kullanılmaya başlanması ile dünyada popüleritesi arttı ve kısa zaman içinde dövüşlerde kullanılmaya başlandı. Pitbull Pitbullar 19. yüzyılda buldog ve bazı terierlerin melezlenmesi ile oluşturulmuş bir türdür. Daha sonrasında ise bu tür Amerika Birleşik devletlerinde geliştirmiş ve bu gün ki halini almıştır. Çok çevik ve aynı zamanda kas yığını olan bu köpek bekçilik, koruma gibi görevleri başarı ile yerine getirmektedir. Presa Canario Presa Canario veya diğer adıyla dogo canario Kanarya adalarında pek çok köpeğin birbirine aşılanması sonucu oluşturulan bu tür dünyada bir numaralı koruma köpeği olarak görülmektedir. Kangal Türkiye kökenli bekçi köpeği. Evliya Çelebi, Seyahatnâme'sinde kangaldan bahseder. Bu köpeklerin “aslan kadar güçlü” ve cüsseli olduğunu yazar. Orta Asya'dan göç eden Kangar veya diğer adıyla Kanglı Türk boyu, göç ederken bu köpek ırkını da Anadoluya getirmiştir. Daha sonra yerleştikleri Sivas'ın kangal ilçesininde isminin buradan geldiği düşünülür. Cane Corso Keyn Korso Oldukça güçlü ve çevik olan bu köpeklerin kökeni Roma İmparatorluğuna dayanmaktadır. Ataları av köpeği ve ayrıca bekçi köpeği olarak yüzyıllar boyunca kullanılmıştır. American Bandogge Mastif Bandogge Mastif saf bir ırk değildir. Pitbull ile Napoli Mastif'in melezlenmesi sonucu oluşturulmuş bir köpektir. Napoli Mastifi Geçmişi tarih öncesine dayanan bu köpeğin Mısır, Fars veya Mezapotamya kökenli olduğu düşünülmektedir. İsmini ise İtalyanın Napoli kentinden almakadir. Brezilya Mastifi 17. yüzyılda Portekiz ve İspanyollar tarafından Brezilya'ya götürülen Bulldog, Mastiff ve Bloodhound cinsi köpeklerden türetildiği düşünülmektedir. Yapısı gereği çok kavgacı bir köpektir.
Mortal Kombat Deadly Alliance İntro 03:21
Mortal Kombat Deadly Alliance İntro 1.181 izlenme - 8 yıl önce bu oynu oynaak özel bi yetenek bence :d
Mortal Kombat - Ölümcül Dövüş - Fragman (1995) 01:41
Mortal Kombat - Ölümcül Dövüş - Fragman (1995) 505 izlenme - 3 yıl önce Karanlık dünya ile günümüz dünyası arasında bugüne kadar dokuz kez ölümcül dövüş turnuvası düzenlenmiş ve dokuzunuda karanlık taraf kazanmıştır. Kurala göre onuncuyu da kazanan taraf karanlık taraf olursa, tüm dünya ellerine geçecektir. Dünyanın kaderi, dünyayı temsil eden dövüşçüler, Liu Kang, Johnny Cage, Sonya ve onların koruyucusu Lord Raiden'ın elindedir.(alıntıdır)