Hoşgeldiniz!

Ölümden Dönmek Videoları İzle

Az Daha Trenin Altında Kalıyordu 00:43
Az Daha Trenin Altında Kalıyordu 36.269 izlenme - 10 yıl önce Ben yorum yapamıyacam, yorumu size bırakıyorum. Az Daha Trenin Altında Kalıyordu
Tır'ın altında kalmaktan son anda kurtuldu 00:43
Tır'ın altında kalmaktan son anda kurtuldu 9.196 izlenme - 4 yıl önce Tır'ın altında kalmaktan son anda kurtuldu
Öldürmeyen Allah Öldürmüyor 00:39
Öldürmeyen Allah Öldürmüyor 219 izlenme - 3 yıl önce Yazacak pek bi şey yok, ölümden dönmek bu olsa gerek, özellikle son abinin yaşaması mucize, iyi seyirler..
Kazaya Davetiye Çıkarmak! 01:38
Kazaya Davetiye Çıkarmak! 271 izlenme - 4 yıl önce Kazaya Davetiye Çıkarmak!
Tren Yolunda Motor Sürmek 00:45
Tren Yolunda Motor Sürmek 194 izlenme - 2 yıl önce Abilerimiz adrenalin tutkusu ile tren yolunda motor sürmeye karar vermişler onların bu adrenalin tutkusu az daha ölümlerine sebep oluyordu.
Balıkesir'deki Öğrenci Servisi Kazasının Araç İçi Kamerasından Görüntüleri 00:57
Balıkesir'deki Öğrenci Servisi Kazasının Araç İçi Kamerasından Görüntüleri 250 izlenme - 2 yıl önce Balıkesir’in Dursunbey İlçesinde meydana gelen okul servisi kazası saniye saniye araç içi kamerası tarafından görüntülendi. Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde geçen hafta meydana gelen trafik kazasında öğrenci taşıyan servis minibüsü şarampole uçmuş, kaza sonucu 13'ü öğrenci ve şoför ile birlikte toplam 14 kişi yaralanmıştı. Dursunbey Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün kararı ile tüm öğrenci servislerinin içine yerleştirilen araç içi kameralar bu kazayı an be an görüntüledi. Allah'tan öğrenciler hafif yaralarla atlatmış kazayı. Yoksa sana iyi saydırırdım be adam. Hava yağmurlu, yer kaygan, gittiği yer uçurumun dibi. Uykulu gözlerle, niye gaza basıyorsun. E be şerefsiz. Neyse, yorum sizin efendim.
160 Kilo Ağırlığın Altında Son Anda Ölümden Dönen Eleman 00:30
160 Kilo Ağırlığın Altında Son Anda Ölümden Dönen Eleman 137 izlenme - 2 yıl önce İsviçre'de bir sporcu, spor salonunda göğüs çalışmak için ağırlık sırasına uzanıp 160 kiloluk halteri kaldırmayı denedi. Ancak bu sırada adam, ağırlığı kaldırmakta zorlanınca halteri bırakmak zorunda kaldı. Bozuk olan güvenlik ekipmanından kayan ağırlık çubuğu, adamın boğazının üzerine düştü. Nefes almakta zorlanan sporcu, bir yandan çırpınırken, diğer yandan da ağırlığı üzerinden atmaya çalıştı. Sporcu, etkin çabası sonucu ağırlık sırasının üzerinden kendisini boşluğa bırakarak kurtulmayı başardı. Yaşanan o korku dolu anlar, an be an sporcunun kendisini çekmek için kurduğu kameraya yansıdı. Yorum sizin, izleyelim..
Karlı Dağdan İnerken Hızını Alamayan Adam 00:35
Karlı Dağdan İnerken Hızını Alamayan Adam 124 izlenme - 2 yıl önce Ölüm tehlikesini göze alarak yapılan, garip bir spor olsa gerek. O kadar sürate ulaşacağını tahmin etmediğinden midir nedir, Allah'tan kötü bir sonla sonuçlanmamış. Karlı dağdan aşağıya doğru kayan adamın, ulaştığı hızlı süratle lokantaya dalışını göreceğiz. Ortaya da trajikomik görüntüler çıkmış bu videodaki gibi. Yorum sizin, izleyelim.
Dünya Rekoru Denerken Ölümden Dönmek 00:54
Dünya Rekoru Denerken Ölümden Dönmek 71 izlenme - 2 yıl önce Guerlain Chicherit isimli ralli pilotu, Fransa'da arabayla rampadan en uzun atlama rekorunu kırmaya çalışırken ölümden dönmüş. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatmayı başaran sürücünün rekor denemesi de başarısızlıkla sonuçlanmış.
Aile Boyu Motosiklet Keyfinin Hüsranla Sonuçlanması 00:18
Aile Boyu Motosiklet Keyfinin Hüsranla Sonuçlanması 107 izlenme - 2 yıl önce Aile boyu motosiklete binip geziye çıkan aile fertlerinin motosikletle imtihanını izliyoruz. Yolda geçen arabada kendilerini çeken elemanlara el hareketi yapan bu arkadaşlar kendilerini kötü bir sürprizin beklediğinin farkında değil. O sürprizi de hep beraber izleyelim..
Şanslı İnsanlar 04:35
Şanslı İnsanlar 80 izlenme - 3 yıl önce Oradan buradan görüntülerle derlenmiş, ölmeye anca bu kadar yakın olabilecek insanların görüntülerini izliyoruz efendim "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Adımla Ölümden Dönmek (Rize İçerir) 01:00
Bir Adımla Ölümden Dönmek (Rize İçerir) 61 izlenme - 2 yıl önce Rize’de Suzan Koçal isimli bir kadın inşaattan düşen çimento torbası kadının bir adım gerisine düşüyor,izliyoruz.
Stadyumdan Düşen Camlardan Mucize Eseri Kurtulan Küçük Kız 00:45
Stadyumdan Düşen Camlardan Mucize Eseri Kurtulan Küçük Kız 71 izlenme - 3 yıl önce Shaktar Donetsk'in stadı Dombass Arena'nın dış taraftaki cam bölümünün bir parçası koparak yere düştü. Camın düştüğü yerde tesadüfen dolaşan küçük bir kız çocuğu kazadan mucizevi bir şekilde yara almadan kurtuldu. Küçük kızın kazadan mucize eseri kurtuluşu daha sonra güvenlik kamerası görüntüleri izlendiğinde ortaya çıktı. İzleyelim..
Saniyelerle Kurtulan Hayatlar 03:53
Saniyelerle Kurtulan Hayatlar 61 izlenme - 4 yıl önce Mutlaka Herkesin İzlemesi Gereken Bir Video :)
Ölümden dönen oğlunu 'ölümle' tehdit etti! 01:05
Ölümden dönen oğlunu 'ölümle' tehdit etti! 77 izlenme - 4 yıl önce Ölümden dönen oğlunu 'ölümle' tehdit etti!
Santim Farkıyla Ölümü Teğet Geçmek 00:51
Santim Farkıyla Ölümü Teğet Geçmek 61 izlenme - 2 yıl önce Arabasıyla hareket halinde olan adam tabiri caizse doğuştan gusüllü olduğundan ölümü saniye ile teğet geçiyor. Azıcık daha ilerlese belki üstüne düşecek ve yaşamını yitirecekti sürücü. İzleyelim..
Ölümden Metre Farkıyla Şans Eseri Kurtulmak 00:45
Ölümden Metre Farkıyla Şans Eseri Kurtulmak 57 izlenme - 2 yıl önce Donetsk’de dün bir kimya fabrikasında yaşanan patlamanın ardından fabrikanın yakınında bulunan Shakhtar Donetsk takımının sahası Donbas Arena’nın camları kırıldı. O anlarda stada doğru yönelen bir insanın üstüne doğru gelen camlar metre farkıyla adamın önüne düşünce, eleman da ölümden metre farkıyla şans eseri kurtuluyor. Ortaya da böyle görüntüler çıkıyor tabi, yorum sizin. İzleyelim..
Uçaktan Atlarken Ölümden Dönmek 04:14
Uçaktan Atlarken Ölümden Dönmek 5 izlenme - 3 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İsviçreli Kayakçı Ölümden Döndü 01:33
İsviçreli Kayakçı Ölümden Döndü 18 izlenme - 2 yıl önce Şampiyon kayakçı Simon Ammann, Avusturya'da düzenlenen kayakla atlama şampiyonasında kötü bir şekilde düştü. Ammann, derhal hastaneye kaldırılarak ameliyat edildi.