Hoşgeldiniz!

olumlama

Ders Calisma Subliminal Mp3 05:07
Ders Calisma Subliminal Mp3 4.724 izlenme - 5 yıl önce Ders Çalışmayı Angarya Olarak Görüyor Ve Çalışmamak İçin Elinizden Geleni Yapıyorsanız Bu Mp3 Sizin İlacınız Subliminal Mesajlar Olumsuz Olmak Zorunda Değil Ders Çalışma İle İlgili Olumlu Cümleleri Su Sesinin Arkasına Gizledik Böylece Siz Su Sesini Duyarken Bilinçaltınız Ders Çalışmayla İlgili Olumlu Mesajları Alıcak Etkili Olabilmesi İçin 21 Gün Düzenli Olarak Dinlenilmesi Gerekli Kulaklık İle Dinlemek Etkiyi Arttırıcaktır Sorularınızı Yoruma Yazabilirsiniz
Karma Olumlamalar -Pozitif Yaşam- Filiz Altıntaş 03:45
Karma Olumlamalar -Pozitif Yaşam- Filiz Altıntaş 1.230 izlenme - 7 yıl önce pozitif yaşamfiliz altıntaş
Olumlama Nedir? 01:47
Olumlama Nedir? 855 izlenme - 4 yıl önce Hepimiz hayatımızın akışını olumlu yöne çevirmek çabalarız değil mi? Peki yaşam akışımız içerisinde olumlu düşünceye kendimizi nasıl sevkedebilirsiniz; Olumlama nedir, olumlamayı ne zaman ve hangi durumlarda yapabiliriz? Yanıtını Yaşam Koçu Özge Göçer'den alıyoruz.
Zaman Yönetimi Nedir? 01:08
Zaman Yönetimi Nedir? 456 izlenme - 4 yıl önce Çocuk, büyük, yaşlı, öğrenci, çalışan, ev kadını... Kim olursak olalım, hayatın bize verdiği en adil kazanım; zaman! Peki zamanımızı gerçekten etkili bir şekilde kullanabiliyor muyuz? Zaman yönetimi nedir? Merak ediyorsanız videomuzu mutlaka izleyin çünkü yanıtı Yaşam Koçu Özge Göçer'den alıyoruz.
Yaşam Koçu Kavramı Nedir? 01:07
Yaşam Koçu Kavramı Nedir? 335 izlenme - 4 yıl önce Yaşam Koçu Özge Göçer MigrosTV ekranlarında merak edilen tüm sorulara yanıt veriyor. Pek çok insanın başvurduğu, çoğu zaman iletişi kurmayı düşündüğü yaşam koçları bireyin hayatına temas eder? Yaşam koçu kavramı nedir, kişisel gelişim ve insan psikolojisi üzerindeki etkileri nelerdir? Yanıtı şimdi videomuzda.
Melda Tunçel İle Yaşam Mimari'nın Videolarıevrene Siparis 2 10:28
Melda Tunçel İle Yaşam Mimari'nın Videolarıevrene Siparis 2 367 izlenme - 7 yıl önce evrene sipariş verme sanatıhedef belirlemenin yolları- istemek- neden istediğini bilmek- olabilirliğine inanmak- hakettiğine inanmak- karar vermek- eyleme geçmek
Yaşam Koçu Hayatımızdaki Açıkları Nasıl Kapatabilir? 01:50
Yaşam Koçu Hayatımızdaki Açıkları Nasıl Kapatabilir? 249 izlenme - 4 yıl önce Yaşam koçu hayatımızdaki hangi açıkları kapatabilir, hayatımızdaki hangi noktalara temas eder ve bizleri nasıl yönlendirir? Tüm bu soruların cevapları Yaşam Koçu Özge Göçer ile MigrosTV'de. Videomuzu mutlaka izleyin.
Yaşam Alanımızda Sadeliğin Önemi Nedir? 01:48
Yaşam Alanımızda Sadeliğin Önemi Nedir? 203 izlenme - 4 yıl önce İçinde yaşadığımızın hayatın kaosu çoğu zaman psikolojimizi olumsuz yönde etkiler. Peki yaşam alanımızda sadeliğin önemi nedir, gereğinden fazla algıya maruz kalmanın nedenleri ve sonuçları nelerdir, minimalizm neden önemlidir? Yaşam Koçu Özge Göçer anlatıyor, değerli bilgiler videomuzda.
Melda Tunçel İle Yaşam Mimari'nın Videolarıevrene Siparis 3 07:07
Melda Tunçel İle Yaşam Mimari'nın Videolarıevrene Siparis 3 289 izlenme - 7 yıl önce evrene sipariş verme sanatı üzerine sohbet
Yaşam Koçluğu ile Diğer Öğretiler Arasındaki Farklar Nelerdir? 01:36
Yaşam Koçluğu ile Diğer Öğretiler Arasındaki Farklar Nelerdir? 200 izlenme - 4 yıl önce Yaşam koçunun oluşturduğu yol haritası insanı nereye götürür, yaşam alanı içerisinde mücadele ve motivasyon nasıl sağlanır, diğer öğretiler insana ne kazandırır? hayatımıza dokunan tüm bu soruların yanıtlarını Yaşam Koçu Özge Göçer'den alıyoruz. Videomuzu mutlaka izleyin, sizin de yaşam alanınıza temas edecek bilgiler bulacaksınız.
Olumlama Nedir? 01:20
Olumlama Nedir? 108 izlenme - 3 yıl önce Olumlama seans sonunda yapılan pozitif telkindir. Seans bittiğinde gelecekle ilgili olumlu duygu yüklemeleri yapılarak, kişinin negatiften arınmasını sağlanır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Olumlamanın Faydaları Nelerdir? 01:02
Olumlamanın Faydaları Nelerdir? 99 izlenme - 3 yıl önce Olumlamalar geçmişteki olumsuzluklardan çabucak kurtulup, mutluluğa daha kolay ulaşılmasını sağlar. Olumsuz düşenceleri kaldırılıp, yerine yeni duygu ve inanışlar eklenir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaşam Koçuna Neden İhtiyaç Duyarız? 01:14
Yaşam Koçuna Neden İhtiyaç Duyarız? 145 izlenme - 4 yıl önce Yaşam Koçu Özge Göçer MigrosTV ekranlarında merak edilen tüm sorulara yanıt veriyor. Sınav maratonunda yol alan öğrenciler, iş hayatında sorun yaşayan çalışanlar, ailevi sorunlar yaşayanlar... Neredeyse herkes günlük hayatında, iş veya okul hayatında sorunlarla karşılaşır ve çoğu zaman tek başına bu problemlerle baş edemez. Peki bu durumlarda yaşam koçuna neden ihtiyaç duyarız? Yanıtı videomuzda.
17.03.2011 deniz egece ile''izle ve zayıfla''part7 09:25
17.03.2011 deniz egece ile''izle ve zayıfla''part7 347 izlenme - 8 yıl önce 17.03.2011 deniz egece ile''izle ve zayıfla''part 7
17.03.2011 deniz egece ile''izle ve zayıfla''part5 09:36
17.03.2011 deniz egece ile''izle ve zayıfla''part5 318 izlenme - 8 yıl önce 17.03.2011 deniz egece ile''izle ve zayıfla''part 5
10.03.2011 deniz egece ile ''izle ve zayıfla''part 10:53
10.03.2011 deniz egece ile ''izle ve zayıfla''part 206 izlenme - 8 yıl önce 10.03.2011 deniz egece ile ''izle ve zayıfla''part 2