Hoşgeldiniz!

olympus has fallen

Kod Adı: Olympus Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Kod Adı: Olympus Türkçe Altyazılı Fragman 30.616 izlenme - 5 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı çalışan, özel kuvvetler biriminde görevli bir gizli güvenlik ajanı olan Mike Banning, bir akşam Başkan ve eşi bir davete giderlerken yolda bir kaza olur. Banning'in tek bir ismi kurtarma şansı vardır, o da tercihini Başkan'dan yana kullanır ve eşini feda eder. Olay sonrası herkes Mike'ın doğru yaptığını söylese de Mike saha görevinden alınır ve ona masa başı bir iş verilir. Fakat ABD'yi büyük bir saldırı bekliyordur. İçeriden ajanların yönettiği terörist bir eylemle Beyaz Saray saldırıya uğrar. Başkan esir alınır. Artık başkanın kurtuluşu Mike'ın kurtarma operasyonuna bağlıdır.
Olympus Has Fallen - Fragman 02:30
Olympus Has Fallen - Fragman 7.893 izlenme - 5 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı çalışan, özel kuvvetler biriminde görevli bir gizli güvenlik ajanı olan Mike Banning, bir akşam Başkan ve eşi bir davete giderlerken yolda bir kaza olur. Banning'in tek bir ismi kurtarma şansı vardır, o da tercihini Başkan'dan yana kullanır ve eşini feda eder. Olay sonrası herkes Mike'ın doğru yaptığını söylese de Mike saha görevinden alınır ve ona masa başı bir iş verilir. Fakat ABD'yi büyük bir saldırı bekliyordur. İçeriden ajanların yönettiği terörist bir eylemle Beyaz Saray saldırıya uğrar. Başkan esir alınır. Artık başkanın kurtuluşu Mike'ın kurtarma operasyonuna bağlıdır.
Kod Adı: Olympus (Olympus Has Fallen) Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Kod Adı: Olympus (Olympus Has Fallen) Türkçe Altyazılı Fragman 1.385 izlenme - 5 yıl önce 10 Mayıs 2013'te Sinemalarda... Bir grup terörist Beyaz Saray'a pusu kurup, binayı, Başkan Benjamin Asher'ı ve ekibini girilmesi imkânsız olan yeraltı sığınaklarında ele geçirirler. Beyaz Saray'ın bahçesinde çatışma şiddetli bir şekilde sürerken, eski başkanlık koruması olan Mike, arbedeye karışır ve hayatta kalan tek Gizli Servis ajanı olarak kendini kuşatılmış binanın içinde bulur.
OLYMPUS HAS FALLEN KAMERA ARKASI SİNEMASKOP KANAL 35 15:31
OLYMPUS HAS FALLEN KAMERA ARKASI SİNEMASKOP KANAL 35 1.010 izlenme - 5 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Kod Adı : Olympus - Olympus Has Fallen / Türkçe Altyazılı Fragman 02:30
Kod Adı : Olympus - Olympus Has Fallen / Türkçe Altyazılı Fragman 633 izlenme - 5 yıl önce Duka Film Tarafından Sadibey.com'a Gönderilen Bu Video Türkçe Altyazılı Fragman Amaçlıdır. Bir Grup Terörist Beyaz Saray'a Pusu Kurup, Binayı, Başkan Benjami...
Olympus Has Fallen - Özel Klip 02:10
Olympus Has Fallen - Özel Klip 452 izlenme - 5 yıl önce Olympus Has Fallen filminin baskın sahnesi.
Olympus Has Fallen - Lincoln Klip 00:38
Olympus Has Fallen - Lincoln Klip 470 izlenme - 5 yıl önce Olympus Has Fallen filminin Lincoln sahnesinin özel klibi.
Olympus Has Fallen Kısa Klip 00:32
Olympus Has Fallen Kısa Klip 296 izlenme - 5 yıl önce Gerard Butler, Angela Bassett, Robert Forster gibi isimlerin yer aldığı aksiyon gerilim türündeki Olympus Has Fallen filminin kısa klibi.
Olympus Has Fallen - TV Fragmanı 00:30
Olympus Has Fallen - TV Fragmanı 287 izlenme - 5 yıl önce Olympus Has Fallen filminin Amerika televizyonlarında yayınlanan özel fragmanı.
Olympus Has Fallen - Tuzak 00:14
Olympus Has Fallen - Tuzak 74 izlenme - 5 yıl önce Olympus Has Fallen filminin televizyonlar için özel olarak hazırlanmış tuzak isimli fragmanı.
Olympus Has Fallen - Full Aksiyon Fragman 01:47
Olympus Has Fallen - Full Aksiyon Fragman 101 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Gerard Butler, Angela Bassett, Robert Forster gibi isimlerin yer aldığı ve aksiyon gerilim türündeki Olympus Has Fallen filminin röportaj içerikli yeni fragmanı.
SİNEMASKOP BÖLÜM 84_OLYMPUS HAS FALLEN 30:45
SİNEMASKOP BÖLÜM 84_OLYMPUS HAS FALLEN 63 izlenme - 5 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35