Hoşgeldiniz!

omaha

Medal of Honor: Allied Assault - Normandiya Çıkarması Bölümü 10:28
Medal of Honor: Allied Assault - Normandiya Çıkarması Bölümü 3.092 izlenme - 2 yıl önce Medal of Honor: Allied Assault, 2000'lerin başındaki II. Dünya Savaşı konulu oyunlar furyasının mühim örneklerinden biridir. Return to Castle: Wolfenstein, Battlefield 1942 ve Call of Duty 1-2 ile beraber bir zincirin halkasını oluşturur. Tek oyunculu (singleplayer) kısımda başarılı olduğu kadar çok oyunculu (multiplayer) kısımda da başaralı olduğu kanaatindeyim, ben bilhassa çok oyunculu kısımda zaman harcamıştım. Her neyse, işte bu oyunun Normandiya Çıkaması bölümünü izliyoruz efendim.
Medal Of Honor Allied Assault Omaha Beach 07:29
Medal Of Honor Allied Assault Omaha Beach 11.578 izlenme - 9 yıl önce mohaa nın en güzel bölümünün baştan sona kadar oynanışı geçemeyenlere yardım olur ya da oynamamış olanlara fikir ;)
Normandiya Çıkarması - 1944 Wehrmacht Savunması 03:16
Normandiya Çıkarması - 1944 Wehrmacht Savunması 1.753 izlenme - 1 yıl önce Erwin Rommel'in çıkarma günü karısının yanına gideceği tutmuş, Hitler'in de yeteri kadar desteği vermeyip, çıkarma ihtimalini düşük tutması müttefiklerin başarılı olmasına neden olmuştur. Az bir orduyla, yine de Wehrmacht ve SS birlikleleri müttefiklere daha çok kayıp verdirttirmiştir.
Böyle nakavt görülmedi! 00:20
Böyle nakavt görülmedi! 673 izlenme - 2 yıl önce Omaha, Baxter Arena'da gerçekleşen karşılaşmada Raufeon Stots attığı tekme ile rakibi William Joplin nakavt etti!
Ölüm Vuruşu Nakavt Etti 00:20
Ölüm Vuruşu Nakavt Etti 474 izlenme - 2 yıl önce Omaha, Baxter Arena'da gerçekleşen karşılaşmada Raufeon Stots attığı tekme ile rakibi William Joplin nakavt etti!
Almanlarla Karşılaşma Sahnesi - Er Ryan'ı Kurtarmak 01:26
Almanlarla Karşılaşma Sahnesi - Er Ryan'ı Kurtarmak 1.201 izlenme - 3 yıl önce Film, Yüzbaşı John H. Miller ve yanında bulunan askerlerin, diğer üç kardeşi savaş sırasında farklı cephelerde ölen, bunun sonucunda eve dönüş vizesi alan James Francis Ryan isimli askeri bulmaya çalışırken başlarından geçenleri konu almaktadır. İzlemekten bıkmadığım, bence 2. dünya savaşı adına yapılmış en güzel film. İyi seyirler..
Battlefield 1942'de Bir Türlü Öldürülememek 01:37
Battlefield 1942'de Bir Türlü Öldürülememek 320 izlenme - 2 yıl önce Battlefield 1942'nin II. Dünya Savaşı konulu oyunları seven kimseler için önemli bir yeri vardır, piyasaya çıkalı 13-14 yıl oldu ve hâlâ oynanıyor. Bu videoda oyuncu arkadaş Omaha Beach haritasında Alman hattına giriyor ve kısa süreli bir curcuna yaşanıyor.
Normandiya Çıkarması - Renkli Görüntüler 09:44
Normandiya Çıkarması - Renkli Görüntüler 544 izlenme - 2 yıl önce Normandiya Çıkarması, General Dwight D. Eisenhower kumandasındaki müttefik kuvvetlerinin 1944 Haziran - Eylül ayları arasında giriştiği hücum harekâtıdır. Müttefiklerin çıkarmasından sonra Alman cephesinin yarılmasına ve hemen hemen Fransa'nın ortasına kadar geriletilmesine yol açtı. Uzun aylardan beri inceden inceye hazırlanan Normandiya'ya Britanyalı-Amerikan çıkarması,gerek teknik, gerek taktik alanda tesadüflere bağlı bir harekâttı. Başarısı, seçilen hücum cephesinin Wehrmacht'tan gizlenmesine ve Batı Avrupa'daki hava hücumu hazırlığının etkili olmasına dayanıyordu. Normandiya savaşı birbirini takip eden üç evrede yapıldı. Cherbourg ile Pas de Calais arasındaki Almanların Atlas Okyanusu duvarı kıyı tahkimatı bombalandı. 5 Haziran - 6 Haziran gecesi 722 savaş gemisinin eşlik ettiği 4.226 nakliye gemisi, İskoç asıllı İngiliz amirali Ramsey kumandasında başlangıç hücumunu yapmakla görevli 5 tümeni taşıyarak İngiliz kıyılarından çıkarmanın yapılacağı kumsallara doğru yola çıktı. 6 Haziran sabahı hücum birlikleri Saint-Aubin, Courseulles, Arromanches, Saint-Laurent ve Saint-Martin-de-Varreville kumsallarını ele geçirmeye uğraşırken, 5-6 Haziran gecesi Caen ve Carentan dolaylarına paraşütle iniş yapmış olan üç hava indirme tümeni toparlanmaya çalışmaktadır. Bu birlikleri taşıyan uçakların yoğun bir Alman uçaksavar ateşi yemeleri sonucu, birliklerden büyük bir bölümü, hedeflenen alanların dışında indirme yapmak zorunda kalmışlardır. Ancak bu çok büyük bir sorun oluşturmamış, birlikler aynı akşam bölgeye sağlam bir şekilde yerleşmişlerdir. 7 - 11 Haziran arası Pas de Calais'ye ikinci bir çıkarma bekleyen Almanların şiddetle tepki göstermesinden önce, kumsallarla hava indirme birlikleri arasında irtibat sağlanmış; Bayeux şehri kurtulmuş ve Mantebourg - Isigny-Bayeux - Kuzey Caen hattının gerisinde 325,000 kişi (çoğu suni Avromanches limanı sayesinde) karaya çıkmıştı. İlk Alman tepkisi, II. İngiliz ordusunun (Demasey) şiddetli muharebelerden sonra durdurulduğu cephenin doğu kesimini etkiledi (Caen kesimi). Buna karşılık Carentan koyunun her iki kenarından savaşa giren I. Amerikan Ordusu (Bradley), Almanların Montebourg üstüne karşı hücumuna rağmen 16 Haziran'da Barne Ville'de Cotentin'in batı kıyısına ulaşmayı başardı. Çevreyle bağlantısı kesilen Cherbourg, Almanların bütün liman tesislerini tahribinden sonra düştü. Daha sonra güneye dönen Bradley, 8 Haziran'da La Haye du-Puits'yi ele geçirirken, Dempsey ertesi gün şiddetli bir hücumla Caen'ı aldı. Birkaç gün önce Hitler, Batı cephesi kumandanlığına Rundstedt'ın yerine Kluge'yi getirmişti. Ama Kluge'nin elinde, Eisenhower'ın 6 hazirandan beri çıkarttığı bir milyon askere karşılık 35 tümen vardı. 10 - 25 Temmuz arası müttefikler, Lessay-Saint-Le-Caumont -Caen cephesinde kısa süre sonra başlatacakları hücum tertibatını almıştı.
Omaha 00:44
Omaha 133 izlenme - 6 yıl önce gitar ile sazın karışımı
Tyga Fight Omaha 02:15
Tyga Fight Omaha 143 izlenme - 6 yıl önce
311- Omaha Stylee 04:13
311- Omaha Stylee 133 izlenme - 6 yıl önce 311- omaha stylee. from the album grassroots. comment rate subscribe
Omahaa 00:44
Omahaa 63 izlenme - 6 yıl önce sazla gitarın karışıımı
out of omaha 01:43
out of omaha 56 izlenme - 7 yıl önce
Walter Trout - Omaha (ALIVE in Amsterdam) 06:06
Walter Trout - Omaha (ALIVE in Amsterdam) 10 izlenme - 1 yıl önce Walter Trout - Omaha (ALIVE in Amsterdam) [Audio] 2016 – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! ‘ALIVE in Amsterdam’ is the sound of a man announcing his resurrection after a period on the ropes. As Trout’s army of international fans are painfully aware, recent times have taken the bandleader to the brink, following a bleak diagnosis of life-threatening liver failure and hepatitis C in 2013. Trout’s rebirth began with a successful transplant in May 2014, and gathered pace with 2015’s ‘Battle Scars’: the acclaimed studio album that channeled his near-death experience into raw autobiographical songs. Walter Trout – "ALIVE in Amsterdam (Live)" Album Tracklist: CD 1: 01. Marie's Introduction (Live) – (01:19) 02. Play The Guitar (Live) – (00:28) 03. Help Me (Live) – (07:19) 04. I'm Back (Live) – (06:38) 05. Say Goodbye To The Blues (Live) – (10:39) 06. Almost Gone (Live) – (05:50) 07. Omaha (Live) – (06:06) 08. Tomorrow Seems So Far Away (Live) – (05:46) 09. Playin' Hideaway (Live) – (06:37) 10. Haunted By The Night (Live) – (07:15) CD 2: 01. Fly Away (Live) – (05:43) 02. Please Take Me Home (Live) – (06:34) 03. Rock Me Baby (Live) – (09:35) 04. Marie's Mood (Live) – (06:03) 05. Serve Me Right To Suffer (Live) – (10:07) 06. The Love That We Once Knew (Live) – (08:24) Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Walter Trout - Omaha” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Walter Trout - Omaha”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!
311's midnight signing of universal pulse 01:41
311's midnight signing of universal pulse 15 izlenme - 6 yıl önce omaha news covers 311's midnight signing at homer's
parents of 311 on omaha news. 03:44
parents of 311 on omaha news. 14 izlenme - 6 yıl önce joan and pat p-nut's mom and stepdad are interviewed as is nick's dad.