Hoşgeldiniz!

ömer arıkan

T-Soft Ucuz E-ticaret Yazılımlarının Çözüm Olamayacağını Çok İyi Biliyor 01:32
T-Soft Ucuz E-ticaret Yazılımlarının Çözüm Olamayacağını Çok İyi Biliyor 53 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, iki üç aylık bir ar-ge çalışmasının eseri olan ürünün ekonomik maliyeti ile kapsamlı çalışmalar sonucunda ortaya çıkmış bir ürünün maliyetinin bir olamayacağına dikkat çekti.
Türkiyede Yeni Online Pazar Yerlerine İhtiyaç Var Mı? 01:35
Türkiyede Yeni Online Pazar Yerlerine İhtiyaç Var Mı? 36 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, Türkiye e-Ticaret piyasasının % 10'undan fazlasını Sahibinden, GittiGidiyor ve N11 gibi e-ticaret sitelerinin oluşturduğunu ifade etti.
Xml Entegrasyonu Nedir? Ne Gibi Faydalar Sağlıyor? 02:18
Xml Entegrasyonu Nedir? Ne Gibi Faydalar Sağlıyor? 28 izlenme - 3 yıl önce XML sayesinde bir standardın oluştuğunu belirten Arıkan, bu standardı ise başka bir e-ticaret sitesinden otomatik bilgi akışı sağlanması olarak tanımladı. XML entegrasyonu sayesinde kişilerin bir e-ticaret sitesinde satılan ürünün değişen fiyat ve içeriklerini kendi ticaret sitelerine otomatik bir şekilde entegre edebildiklerini belirten Arıkan, XML kaynağı üzerinden bu değişim ve yenilikleri sağlamanın maddi hataların giderilmesinde büyük kolaylık sağlayacağını ifade etti.
T-Soft Neden Müşterilerine E-Ticaret Yazılımı Eğitimleri Veriyor? 01:42
T-Soft Neden Müşterilerine E-Ticaret Yazılımı Eğitimleri Veriyor? 29 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, teknoloji dolayısıyla E-Ticaret pazarının sürekli bir gelişme içerisinde olduğunu bu alanla ilgilenen kişilerin takibi bırakması ile geride kalacağını belirtti.
E-ticaret Sitelerinde Dinamik Ürün Yükleme Nedir? 01:30
E-ticaret Sitelerinde Dinamik Ürün Yükleme Nedir? 36 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, Dinamik Ürün Yüklemesi'nin e-ticaret sitesi içerisinde sayfayı aşağı doğru kaydırdıkça ürünlerin yüklenmesi anlamına geldiğini ifade etti.
Google Taxonomy Nedir? 01:16
Google Taxonomy Nedir? 23 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, Google'un hayatımızda çok önemli bir yer edindiğini, Google'a yeterince önem verilmediği takdirde hiçbir e-ticaret sitesi ya da internetten bulunarak işleyiş gösteren bir firmanın ayakta kalamayacağını ifade etti.
Hangi Alanlar E-ticaret Girişimcileri İçin Daha Avantajlı? 01:25
Hangi Alanlar E-ticaret Girişimcileri İçin Daha Avantajlı? 26 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, e-Ticaret pazarının henüz bakir bir alan olduğunu ve perakende pazara oranla henüz % 1'lerde seyrettiğini belirtti.
E-ticaret Siteleri İçin Ticari Yazılım Entegrasyonu Neden Önemli? 01:12
E-ticaret Siteleri İçin Ticari Yazılım Entegrasyonu Neden Önemli? 30 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, Ticari Yazılım Entegrasyon'larının e-Ticaret siteleri için olmazsa olmaz olduğunu dile getirdi.
E-Ticaret Sitelerinde Lojistik Entegrasyonu Nedir? 02:12
E-Ticaret Sitelerinde Lojistik Entegrasyonu Nedir? 24 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, gelişen dünya ile beraber tüm cihazların birbirine bağlanabileceğini ve entegrasyonun çok önem arz eder hale geldiğini ifade etti.
E-ticaret Sitelerinde Ürün Yorumları Satın Almayı Nasıl Etkiliyor? 01:59
E-ticaret Sitelerinde Ürün Yorumları Satın Almayı Nasıl Etkiliyor? 20 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, günlük hayatta bir konu hakkında yapılan yorumun kişinin fikrini etkileyeceği gibi bir ürün hakkında yapılan yorumun da o ürünün alımını iyi ya da kötü şekilde etkilediğini ifade etti.
Türkiyede E-Ticaret Hacmi Ne Kadar Büyüdü? 01:00
Türkiyede E-Ticaret Hacmi Ne Kadar Büyüdü? 25 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, Türkiye'de e-ticaret hacminin net olarak bilinmediğini ancak sanal pos'tan sağlanan para akışının 30 milyar TL'ye yaklaşmakta olduğunu belirtti.
Ar-Ge E-Ticaret Yazılım Geliştiricilerinin Olmazsa Olmaz Unsurudur 01:19
Ar-Ge E-Ticaret Yazılım Geliştiricilerinin Olmazsa Olmaz Unsurudur 19 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, e-ticaret dünyasının çok hızlı gelişen bir dünya olduğunu dolayısı ile firmaların faaliyet gösterdiği alanlarda sürekli bir devinim içerisinde olmaları gerektiğini belirtti.
Çapraz Satış Nedir? E-ticaret Sitelerine Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor? 01:48
Çapraz Satış Nedir? E-ticaret Sitelerine Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor? 19 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, bir ürünle beraber farklı ürünlerin de ön plana çıkartılarak satılmasını çapraz satış olarak tanımladı.
Web Servisleri Nedir? E-Ticaret Siteleri İçin Neden Önemli? 01:06
Web Servisleri Nedir? E-Ticaret Siteleri İçin Neden Önemli? 18 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, web servisleri sayesinde yazılımların birbirleriyle kod ortamında kontak kurabildiklerini söyledi.
E-Ticaret Sitelerinde Hazır Temalar İhtiyaçları Ne Oranda Karşılıyor? 01:22
E-Ticaret Sitelerinde Hazır Temalar İhtiyaçları Ne Oranda Karşılıyor? 11 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, e-ticaret site tasarımlarının paket tasarımlardan oluşmasının tüketiciyi olumsuz etkilediğini belirtti.
E-Ticaret Sitelerinin Sosyal Medya İle Entegre Çalışması Nasıl Bir Kolaylık Sağlıyor? 01:06
E-Ticaret Sitelerinin Sosyal Medya İle Entegre Çalışması Nasıl Bir Kolaylık Sağlıyor? 16 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, kişilerin e-ticaret sitelerine üye olmaktan çekindiğini ve bu durumu itici karşıladıklarını ifade etti.
Ytü Teknoparkta Olmanın Avantajları Neler? 00:48
Ytü Teknoparkta Olmanın Avantajları Neler? 16 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, T-Soft'un Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark bünyesinde uzun süredir çalışmalar gerçekleştirdiğini belirtti.
Ar-Ge E-Ticaret Yazılım Geliştiricilerinin Olmazsa Olmaz Unsurudur 02:55
Ar-Ge E-Ticaret Yazılım Geliştiricilerinin Olmazsa Olmaz Unsurudur 9 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, e-ticaret dünyasının çok hızlı gelişen bir dünya olduğunu dolayısı ile firmaların faaliyet gösterdiği alanlarda sürekli bir devinim içerisinde olmaları gerektiğini belirtti.
Yeni Ödeme Sistemleri E-Ticaret Pazarını Nasıl Etkiledi? 01:58
Yeni Ödeme Sistemleri E-Ticaret Pazarını Nasıl Etkiledi? 12 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, geçmiş yıllarda internet sitesi üzerinden ödeme alınabilmesine için bir banka tarafından verilmiş sanal pos cihazına ihtiyaç duyulduğunu, bu meşakkatli sürecin e-ticaret pazarını olumsuz yönde etkilediğini belirtti.
E-Ticaret Sitelerinde Çoklu Para Birimi Desteği Nedir? 01:10
E-Ticaret Sitelerinde Çoklu Para Birimi Desteği Nedir? 12 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, e-Ticaret sitelerinden alışveriş yaparken kişilerin dilediği para birimiyle alışveriş yapabilmesinin Çoklu Para Birimi Desteği olarak tanımladı.
E-ticaret Sitelerinde Müşterilere Yönelik Kampanya Yapmak Ne Kadar Etkili Oluyor? 01:34
E-ticaret Sitelerinde Müşterilere Yönelik Kampanya Yapmak Ne Kadar Etkili Oluyor? 5 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, birbirinden farklı çok sayıda kampanya senaryosunun üretilebileceğini her farklı senaryonun da muhakkak ki geri dönüşü olacağını belirtti.
T-Softun Mesajlaşma Modülü E-Ticaret Sitelerine Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor? 01:32
T-Softun Mesajlaşma Modülü E-Ticaret Sitelerine Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor? 3 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, bir e-Ticaret sitesinden alışveriş yapan müşterinin satıcı ile kontak kurmadığı için tedirgin olduğunu, T-Soft'un mesajlaşma modülünün bu güvensizliği ortadan kaldırma yolunda iddialı olduğunu ifade etti.
E-ticaret Platformları E-posta Pazarlamayı Nasıl Kullanmalılar? 01:08
E-ticaret Platformları E-posta Pazarlamayı Nasıl Kullanmalılar? 3 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, e-mail pazarlama yönteminin e-ticaret için olmazsa olmaz araçlardan biri olduğunu ifade etti.