Hoşgeldiniz!

ömer çavuşoğlu

İhsan Kalkavan Ve Ömer Çavuşoğlu Fethullah Gülen İle Birlikte 01:41
İhsan Kalkavan Ve Ömer Çavuşoğlu Fethullah Gülen İle Birlikte 11.110 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaşlı eski yönetici İhsan Kalkavan ve Fenerbahçeli eski yönetici Ömer Çavuşoğlu'nun Fethullah Gülen ile görüntüsü
canlı yayında çavuşoğlu'ndan küfür 00:47
canlı yayında çavuşoğlu'ndan küfür 4.013 izlenme - 6 yıl önce beyaz tv ekranlarında yayınlanan ve gol programında spor yorumcusu ömer çavuşuğlu canlı yayında ağzını bozdu.
ömer çavuşoğlu 'takımı ligden çekerim' 01:46
ömer çavuşoğlu 'takımı ligden çekerim' 1.921 izlenme - 7 yıl önce
Ömer Çavuşoğlu Canlı Yayını Terk Etti! 04:00
Ömer Çavuşoğlu Canlı Yayını Terk Etti! 2.045 izlenme - 6 yıl önce Ömer Çavuşoğlu canlı yayını terk etti!
Ömer Çavuşoğlu Abdülrahim Albayrağa Takılırsa.. 03:06
Ömer Çavuşoğlu Abdülrahim Albayrağa Takılırsa.. 2.948 izlenme - 9 yıl önce ufak bir takışma:)))
Ömer Çavuşoğlu  Kadıköy'de GS'ye Takarız !! Ve Gol 26.02.2012 03:21
Ömer Çavuşoğlu Kadıköy'de GS'ye Takarız !! Ve Gol 26.02.2012 1.242 izlenme - 6 yıl önce Ömer Çavuşoğlu'ndan GSli Rasim'e Evimizde Size Takarmıyız Takarız !! Ve Gol 26.02.2012Telegol Tek Parça - 18 Aralık 2011telekom arena seyrantepe levent semih alex gol baros kazım kazım Telegol 18 Mart 2011 hakan can melih gümüşbıçak ziya şengül serdar bali hakan ünsal türkiye türk turkey turkish istanbul ankara izmir trabzon antalya Spor Bülteni haber galatasaray beşiktaş fenerbahçe kartal cimbom günahların takımı kanarya aslan siyah beyaz sarı lacivert kırmızı antu ultraslan ikizler gfb fb bj
Ömer Çavuşoğlu - Türk Milleti Irkçıdır 05:07
Ömer Çavuşoğlu - Türk Milleti Irkçıdır 416 izlenme - 3 yıl önce 3 temmuz sürecinden beri tvlerde boy gösteren spor yorumcusu Ömer Çavuşoğlu Habertürk'te katıldığı spor programında derbide yaşanan olayları ele alırken Türk Milletini ırkçılıkla suçlamış izliyoruz.
Ömer Çavuşoğlu - Yav Bu .mına 00:32
Ömer Çavuşoğlu - Yav Bu .mına 776 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayında twitterdan gelen eleştiriye sinirlenen Ömer Çavuşoğlu ağzından kaçırıyor... Ömer Abi bozuyor bu teknoloji seni...
Ömer Çavuşoğlu '' FENER KOYDU !! '' 00:35
Ömer Çavuşoğlu '' FENER KOYDU !! '' 450 izlenme - 6 yıl önce
ömer çavuşoğlu 1 abrurrahim albayrak 0 03:06
ömer çavuşoğlu 1 abrurrahim albayrak 0 458 izlenme - 6 yıl önce ömer çavuşoğlu 1 abrurrahim albayrak 0
Ömer Çavuşoğlu'ndan Samimi Şike İtirafı 01:14
Ömer Çavuşoğlu'ndan Samimi Şike İtirafı 192 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Ömer Çavuşoğlu şike konularında bir tık daha ileriye giderek "ben o ekipte değildim" diyerek aslında ülkedeki futbolun ve düzenin ne durumda olduğunu gözler önüne sermiştir. Siyasi sebepler ile doldurulan ve arkasına sığınılan kitle, özellikle arkasında durdukları yöneticilerin nasıl bir düzenin bekçisi olduğunu görürler umarım.
Ömer Çavuşoğlu Abdülrahim Albayrak'a Takilirsa 03:07
Ömer Çavuşoğlu Abdülrahim Albayrak'a Takilirsa 378 izlenme - 6 yıl önce
Ömer Çavuşoğlu 'Trabzonspor Galatasaray'a maçı sattı!' (29 Nisan 2012) BEYAZ TV 11:51
Ömer Çavuşoğlu 'Trabzonspor Galatasaray'a maçı sattı!' (29 Nisan 2012) BEYAZ TV 387 izlenme - 6 yıl önce Ömer Çavuşoğlu 'Trabzonspor Galatasaray'a maçı sattı!' (29 Nisan 2012) BEYAZ TV
Ömer Çavuşoğlu Şike Yaptık 01:14
Ömer Çavuşoğlu Şike Yaptık 335 izlenme - 5 yıl önce Ömer Çavuşoğlu 'yöneticiyken şikeye tanık oldum'
Çavuşoğlundan Bülent Yavuza: Kucağımdan Senin Gibi Kaç Albay Geçti 01:43
Çavuşoğlundan Bülent Yavuza: Kucağımdan Senin Gibi Kaç Albay Geçti 153 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Ömer Çavuşoğlu, tartışmaya girdiği emekli albay, Eski MHK Başkanı Bülent Yavuz'a "Kucağımdan senin gibi kaç albay, general geçti." dedi.
Ali Şen İle Çalıştım, O Zaman da Şike Vardı - Ömer Çavuşoğlu 02:05
Ali Şen İle Çalıştım, O Zaman da Şike Vardı - Ömer Çavuşoğlu 160 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın 90'lı yıllarda şike yaptığını iddia edenlerin duyması gereken itiraf. 90'lı yıllarda Fenerbahçe As Başkanlığını yapan Ömer Çavuşoğlu'nun yaptığı itiraflar Fenerbahçe'nin ezelden beri bu işin içinde olduğunun kanıtı. Galatasaray'ın dört sene üst üste şampiyon olup, Avrupa'yı salladığı efsane yıllara bok atmaya çalışanların biraz kendi camialarına bakmaları gerekiyor. Aziz Yıldırım'ın birara 3 sene üst üste şampiyonluk sözü vardı harbi ne oldu ona? Tam 3 sene üst üste şampiyon olacaktı ki kurduğu şike düzeni ortaya çıkınca, şikeden içeri aldılar adamı. Hevesini kursağında bıraktılar, yazık!
Ömer Çavuşoğlu -  Zenci Değil mi Herif ? 02:24
Ömer Çavuşoğlu - Zenci Değil mi Herif ? 193 izlenme - 2 yıl önce Ömer Çavuşoğlu'nun içinden geldiği gibi konuştuğu görüntüleri izlyeceksiniz. Zokoro'dan Ömer Çavuşoğlu adına özür diliyoruz. Kendisinin de bu sözlerden dolayı pişmanlık duyduğuna eminim.
Canlı Yayını Terketmek - Ömer Çavuşoğlu 00:48
Canlı Yayını Terketmek - Ömer Çavuşoğlu 190 izlenme - 3 yıl önce canlı yayında tartışmanın hararetine dayanamayıp stüdyoyu terkeden ömer çavuşoğlu yürklerimizi ağzımıza getirdi. adam bir baktım gömleğe pantolona felan davrandı ahanda dedim çıkaracak çok şükür ki mikrofonu çıkartıyormuş sadece.
Rasim'e Başbakan Yalakası Demek - Ömer Çavuşoğlu 01:29
Rasim'e Başbakan Yalakası Demek - Ömer Çavuşoğlu 155 izlenme - 2 yıl önce Demek isteyipte diyemediğimiz o lafı Ömer Abimiz sağolsun dile getirmiş. O laftan sonra Ömer Rasim'in olayı büyük bir ustalıkla toparlamasını(!) izliyoruz
Ömer Çavuşoğlu Şike Yaptık 01:14
Ömer Çavuşoğlu Şike Yaptık 164 izlenme - 5 yıl önce Ömer Çavuşoğlu 'yöneticiyken şikeye tanık oldum'
Kısa Araların Hep Ömer Çavuşoğlu'na Denk Gelmesi 01:00
Kısa Araların Hep Ömer Çavuşoğlu'na Denk Gelmesi 132 izlenme - 3 yıl önce Ve Gol adlı güzide spor programında verilen bütün kısa araların Ömer Abi ye denk gelmesi üzerine buna dayanamayan Ömer Abi nin isyanı ve Adnan ın ince gazlamasını izleyelim.
Ömer Çavuşoğlu - Biz Size Bir Takar mıyız ? 00:50
Ömer Çavuşoğlu - Biz Size Bir Takar mıyız ? 137 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv'de yayınlanan Ve Gol programında kolpalık gene hat safhada. Ömer Çavuşoğlu Galatasaray'ın Fenerbahçe deplasmanına geldiğini öğrendiğinde Rasim Ozan Kütahyalı'ya dönüp kelime oyunu yaparak Biz Size Bir Takar mıyız ? diyor bunun altında kalmayan Rasim Ozan Kütahyalı araya girip cevabını veriyor,Ahmet Çakar ortamı yumuşatmaya çalışırken, Adnan Aybaba herzamanki gibi ne dediğini bilmiyor.
Yemen Ekşioğlu Vs Ömer Çavuşoğlu - Canlı Yayında Hararetli Tartışma 04:37
Yemen Ekşioğlu Vs Ömer Çavuşoğlu - Canlı Yayında Hararetli Tartışma 75 izlenme - 5 yıl önce Yemen Ekşioğlu İle Ömer Çavuşoğlu'nun Canlı Yayında Yaptığı Bu Yorumlar Şoke Etti. Etiketler:haber Son Dakika Haberleri Bulutlardan Haber Saldım Siyaset Meyd...