Hoşgeldiniz!

Ömer Sabancı

Ömer Sabancı - Ömrümde Bir Soluksun 04:07
Ömer Sabancı - Ömrümde Bir Soluksun 313 izlenme - 3 yıl önce Ömer Sabancı - Ömrümde Bir Soluksun (Klip) 2014 Şarkı Sözleri : Hadi Gel Gel Ne Olursun Ömrümde Bir Soluksun Hayatım Sensiz Sensiz Ve Sevgisiz
Ömer Demirci - Ömer Sabancı Eşleşmesi (O Ses Türkiye 17 Ocak 2016) 07:41
Ömer Demirci - Ömer Sabancı Eşleşmesi (O Ses Türkiye 17 Ocak 2016) 73 izlenme - 2 yıl önce Sesler ve jüri üyeleri yarışıyor, “O Ses Türkiye” de heyecan devam ediyor. Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile Hakan Özoğuz’un jüri koltuğunda oturduğu “O Ses Türkiye” de, her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor. O Ses Türkiye son sürat devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sunduğu, jüri koltuğunda Hadise, Gökhan&Hakan Özoğuz, Murat Boz ve Ebru Gündeş’in oturduğu ve birbirinden güzel sesli yarışmacılara sahip oldukları O Ses Türkiye’de 2. Tur performansları da ağızları açıkta bıraktı. O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor? O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor diye merak edenlere de hemen aktaralım. Her jüri 6 yarışmacıdan 1 yarışmacıyı direk olarak Düellolarda yarıştırmak üzere seçiyorlar. Seslerinden emin olamadıkları 2 yarışmacıyı da tekrar dinlemek için birebirde yarıştırıyorlardı. Geri kalan 3 kişi ise direk olarak eleniyordu. İşte böylesine zorlu elemelerde yarışmacılar ellerinden geleni yaptı, ancak sesi biraz daha güzel olan ve duyguyu bir tık önde tutan yarışmacılar yarışmaya devam etmeye hak kazandı. İkinci Tur elemelerinde yarışmaya kimler veda edecek, kimler birinciliğe doğru ilerleyecek? İşler gittikçe zorlaşıyor.
Ömer Sabancı - Mutlu Ol Yeter (O Ses Türkiye 2.Tur) 01:46
Ömer Sabancı - Mutlu Ol Yeter (O Ses Türkiye 2.Tur) 58 izlenme - 2 yıl önce Ömer Sabancı - Mutlu Ol Yeter (O Ses Türkiye 2.Tur) Şarkı Sözleri: Belkide dilinden bu şarkı düşmez Dilin söylesede gönlün hissetmez Bilsen bile benim için farketmez Bir tek dileğim var mutlu ol yeter. Bunu sana yazdığımı bilmezsin Bir yabancı şarkı gibi dinlersin Benim için önce tanrı sonra sensin Bir tek dileğim var mutlu yeter. Kimse dolduramaz inan yerini Bu şarkıda aşkımızın yemini Hiç düşünme mecnun muyum deli mi Bir tek dileğim var mutlu ol yeter. Bu şarkımda aşkımı anlattım sana Duymazsan sevgilim üzülmem buna Alıştım yıllardır ben yokluğuna Bir tek dileğim var mutlu ol yeter. __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Galatasaray Başkanı Aysal, ALS Kampanyasına Destek Verdi 00:26
Galatasaray Başkanı Aysal, ALS Kampanyasına Destek Verdi 45 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, ALS kampanyasına destek oldu ve başından buzlu su döktürdü.
Ömer Sabancı - Gel Gel Ankaraya 03:47
Ömer Sabancı - Gel Gel Ankaraya 4 izlenme - 5 ay önce