Hoşgeldiniz!

ömer vargı

Her Şey Çok Güzel Olacak - Komada Olacaktı Kendisi 00:23
Her Şey Çok Güzel Olacak - Komada Olacaktı Kendisi 3.651 izlenme - 2 yıl önce Her Şey Çok Güzel Olacak adlı filmden dünyanın en inanılmaz repliği. Senaryosuyla, oyunculuklarıyla, yönetimiyle hayatın aslında düzenden değil de düzensizlikten ibaret olduğunu yüzümüze çarpan enfes bir eserdir ayrıca kendileri.
Her Şey Çok Güzel Olacak - Aaaarı Vız Vız Vız 02:19
Her Şey Çok Güzel Olacak - Aaaarı Vız Vız Vız 1.564 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı her işte başarılı olan on parmağında on marifet Türkiye'nin tartışmasız son yıllarda yetiştirdiği en büyük yeteneklerden bir tanesi Cem Yılmaz'ın Mazhar Alanson ile başrollerini paylaştığı ilk sinema deneyimidir Her Şey Çok Güzel Olacak. Ayrıca Cem Yılmaz bu filmin senaryosunda da yer almıştır. Filmin en güzel sahnelerinden birtanesi, Altan'ın Ayla'ya sarktığı ama Ayla'nın Altan'a vermediği sahnedir.
Her Şey Çok Güzel Olacak - Tahir Baba Sahneleri 03:28
Her Şey Çok Güzel Olacak - Tahir Baba Sahneleri 1.009 izlenme - 3 yıl önce Çiğköfteyi kendi şahsi zevki için yoğuran, sesi birden alınamayan, kahrolunan, filmin belki de en cool karakteri Tahir Baba'nın bütün sahneleri. Ayrıca bu film türk sinemasının en iyi filmleri arasındadır, ha bana göre ise 'davaro' ile birlikte dünyanın en iyi filmidir. Büyük usta Yaşar Güner'i de rahmetle anıyoruz.
Kabadayı - Depo Sahnesi ve Devran Ruleti 09:57
Kabadayı - Depo Sahnesi ve Devran Ruleti 591 izlenme - 3 yıl önce Kabadayı, yönetmenliğini Ömer Vargı'nın yaptığı ve senaryonun Yavuz Turgul imzalı olduğu bir filmdir. Filmde eski bir kabadayı olan Ali Osman, yıllar sonra varlığından haberdar olduğu oğlunu ve onun kız arkadaşı Karaca'yı, Karaca'ya saplantılı ve platonik bir biçimde aşık olan psikopat mafya lideri Devran'dan korumaya çalışır. İyi seyirler.
Grup Vitamin'li Yedigün Reklamı 2 - Takmayacaksın Tak Açacaksın 00:45
Grup Vitamin'li Yedigün Reklamı 2 - Takmayacaksın Tak Açacaksın 411 izlenme - 3 yıl önce 90'lı yılların önemli olaylarından grup vitamin'in yedigün reklamı. ben araştırdım, yedigün o kadar doğru bir figür belirlemiştir ki, daha da market dolabını açtığında diğer muadil ürünlere tenezzül bile etmeyip yedigün'ü tercih eden insanlar var.
İnşaat 2 Fragman 02:15
İnşaat 2 Fragman 283 izlenme - 3 yıl önce Eşkiya ve Gönül Yarasi filmlerinin yapimcisi, Her Şey Çok Güzel Olacak, Kabadayi ve Anadolu Kartallari filmlerinin yapimci ve yönetmeni Ömer Vargı'nin, bundan 10 yıl önce sinema perdesinde oldukça ses getiren ve festivallerde birçok ödülün sahibi olan İNŞAAT filminin devamı İNŞAAT 2. Baş rollerde Emre Kinay ve Şevket Çoruh. Kaliteli komediye hasret kaldim dieyenlere duyurulur. DAHA FAZLA GÖSTER
İnşaat - Ortaya Karışık (Film Müziği) 03:18
İnşaat - Ortaya Karışık (Film Müziği) 303 izlenme - 2 yıl önce Ali ve Süüdi için... Çimentoların üstünde yaz helvası yemek, ve bu yaz vakti haşlama çay içmek; banyo yapıp mesaiyi bitirmek...böyle yerlerdi, inşaat. Sene 2003, sinemalarda inşaat başlıyor dediler hem de Türk Sineması'nda bazı şeylerin bittiği zamalanrda. İşte Ömer Özgür imzalı Çağrı Göktepe yorumu ile İnşaat film müziği-sözlere dikkat.