Hoşgeldiniz!

ömür varol

Ömür Varol: Kurtlar Vadisi Pusu Artık Yayınlanmayacak 01:05
Ömür Varol: Kurtlar Vadisi Pusu Artık Yayınlanmayacak 10.620 izlenme - 9 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezonda yayınlanmayacak... Söylemezsem Olmaz programı moderatörü Ömür Varol canlı yayında bomba bir açıklamada bulundu. Ömür Varol efsane dizi Kurtlar Vadisi dizisinin artık çekilmeyeceğini açıkladı. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı dün yayınlanan bölümünde 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun 2012 yılında yayınlanan 159. bölümündeki tartışmalı mezar sahnesini masaya yatırmış Ümraniye Kocatepe Mezarlığı'nda yaptığı araştırmada mezarlıkta 'Erdoğan' yazılı mezar taşının olmadığını ortaya çıkarmıştı. Büyük ses getiren programdan sonra ' Kurtlar Vadisi Pusu ' yapımcı şirketi Pana Film yetkililerine sosyal medyadan tepki yağmıştı. KURTLAR VADİSİ ARTIK ÇEKİLMEYECEK Program sunucusu Ömür Varol bugün de canlı yayında bomba bir açıklamada bulunarak Kurtlar Vadisi dizisinin artık çekilmeyeceğini söyledi.
Yıldız Tilbe Basın Toplantısı - Or.spu Seyhan (Küfür İçerir) 03:23
Yıldız Tilbe Basın Toplantısı - Or.spu Seyhan (Küfür İçerir) 8.289 izlenme - 3 yıl önce Artık basın toplantıları böyle geçecek sanırım magazin muhabirleri ve sanatçılar arasında restleşme ,küfür ve gerginlik.Yıldız Tilbe yeni albümünün tanıtımı amacıyla önceki gün bir basın toplantısı düzenledi.Toplantıya katılan basın mensupları arasında bulunan Show Tv muhabiri Seyhan Erdağ sanatçıya ısrarla İbrahim Tatlıses ile ilgili sorular sormaya başlayınca olanlar oldu.Yıldız Tilbe tarafından bir kaç kez uyarılmasına rağmen ısrala sorularına devam eden muhabir sonunda şarkıcının gazabına uğradı.Aynı muhabire daha öncede Hülya Avşar "Dangalak" demiş ve bu haber magazin basınını uzun süre meşgul etmişti.
Süper Çocuk Selim Can - Ateş Hattı (Reha Muhtar) 05:46
Süper Çocuk Selim Can - Ateş Hattı (Reha Muhtar) 5.154 izlenme - 3 yıl önce 9o yılların sonuna doğru tv de boy göstermiş Kırmızı Koltuk,Siyaset Meydanı,Ateş Hattı gibi programlara ve sayısız anahaber bültenine konuk olmuştu Selimcan..Her boku bilirdi..Tahminen mahalle maçlarında kadroya girememenin sıkıntısıyla hareket ediyordu ya da sorun daha da ciddiydi...Nice genç "top peşinde koşacağına şu çocuğu izle","hanım bak elalem nasıl çocuk yetiştiriyor" laflarına katlanmak zorunda kaldı..Genellikle küçük papyonu ile "problem child stayla" boy gösterirdi...Ali Kırca nın gazıyla siyasetçilerin konuk olduğu kendi tv programını bile yapmıştı..sonunda sanıyorum erken emekli oldu..Not:Sakıp Sabancı yı rahmetle anıyoruz...
Nihat Doğan Ömür Varol İle İlgili İlk Kez Konuştu 06:28
Nihat Doğan Ömür Varol İle İlgili İlk Kez Konuştu 453 izlenme - 3 ay önce "Söylemezsem Olmaz"ı birlikte sunan Nihat Doğan ve Ömür Varol yayın sonrası yumruk yumruğa kavga etti. "Söylemezsem Olmaz"da ortalık fena karıştı... Programı hazırlayan ve sunan Ömür Varol ile yorumcu Nihat Doğan yayın sonunda yumruk yumruğa kapıştı. Büyük kavgayı, araya giren güvenlik görevlileri ve çalışanlar güçlükle yatıştırdı. MAGAZİN HABERLERİNE AĞIRLIK VERİLMESİNİ İSTEDİ Siyasi haberlerde yorum yapmakta zorlanan programın kadın yorumcusu Bircan İpek, magazin haberlerine neden daha fazla yer verilmediğini sordu. Ömür Varol da reytinglerin zirvede olduğunu, kimsenin magazinle ilgilenmediğini zaten yeterince magazin haberi yayınlandığını söyledi. Tartışmada sesler yükselince bu kez araya Nihat Doğan girdi. Siyasi yorum yapmayı çok sevdiği halde son günlerde "Müsteşar Krizi" nedeniyle köşeye sıkışan Nihat Doğan da daha fazla magazin haberi istediğini söyledi. GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARAYA GİRDİ Ömür Varol da bundan sonra sadece magazin haberleri yayınlanacağını ama bu durumda kendisinin olmayacağını belirtti. Tartışmada sesler iyice yükseldi ve itişmeler yaşandı. İtişme yumruklaşmaya dönüştü. Osman Gökçek'in sahibi olduğu Beyaz TV koridorlarındaki büyük kavgaya güvenlik görevlileri ve çalışanlar müdahale etti. NİHAT DEVAM ETMEK İSTİYOR Programın akıbetinin ne olacağı henüz belli değil. Ömür Varol'un bundan sonra bu projede kesinlikle çalışmak istemediği, Nihat Doğan ve Bircan İpek'inse "Söylemezsem Olmaz"da devam etmek istedikleri öğrenildi.
Minik Kardeşim Halil İbrahim - Show Tv Muhabiri 10:51
Minik Kardeşim Halil İbrahim - Show Tv Muhabiri 1.346 izlenme - 2 yıl önce 90'ların hoş anılarından biri; Reha Muhtar önderliğindeki bültenlerin haber-eğlence akışı Haber Show'un akıllarda kalan, Bay Kubidik, Pire Ferhat, Ömür Varol ve 2.28'lik temiz kalpli dev Halil İbrahim Kuzucu. Anılarla ve alkışlarla yaşıyor. İzliyoruz. Halil İbrahim Kuzucu 1962 - 2007
Ömür Varol: Fatih Ürek Teletabi Mi? 01:26
Ömür Varol: Fatih Ürek Teletabi Mi? 406 izlenme - 11 ay önce "Söylemezsem Olmaz"da Fatih Ürek'in "Benim cinsiyetim yok. Cinsiyetsizim; ne erkek ne de kadın!" açıklaması tartışıldı. Canlı yayına, Ömür Varol'un esprisi damgasını vurdu: Ne yani, Fatih Ürek Teletabi mi?
Caner'in Yediği Dayak 06:00
Caner'in Yediği Dayak 640 izlenme - 2 yıl önce Bir anda manasız şekilde aklıma geldi. caner ile tülin'in caner'i yerel bir kanalda dayak yemişti. Önce Caner'ın soyadını buldum, sonra googleda gezdim. Olay tatsız. Caner'i döven adamlardan ergin tut ve dayak yediği kanalın sahibi osman güzelsu bir lokantada bir belediye başkanına şantaj yaparken lokanta sahibi ile çatışırlar. lokanta sahibi ve ergin tut ağır yaralanır, osman güzelsu hafif. sonra lokanta sahibinin oğlu ambulansta osman güzelsu'nun kafasına iki tane sıkar. Caner de zaten aşiret çocuğudur. Ömür Varol'un iğrenç sunumu ile...
Türkiye'de Kadın Olmak (Sakın Kaçırmayın 8 Mart 2016) 02:28
Türkiye'de Kadın Olmak (Sakın Kaçırmayın 8 Mart 2016) 338 izlenme - 1 yıl önce Ömür Varol'un editörlük ve moderatörlüğünde, Esra Harmanda ve Sinem Yıldız'ın gündemdeki olayları yorumladığı 'Sakın Kaçırmayın' programının bugünkü bölümünde 8 Mart Dünya Kadınlar günüyle ilgili görüntüler paylaşıldı.
Ömür Varol Kimdir? 01:43
Ömür Varol Kimdir? 84 izlenme - 2 yıl önce Ömür Varol Biyografi, Ömür Varol Kim, Ömür Varol Kimdir, Ömür Varol Hayatı, Ömür Varol
Ninja Zabıta Rahim 07:58
Ninja Zabıta Rahim 175 izlenme - 2 yıl önce Reha Muhtar ve Ömür Varol dönemlerinin egzantrik haberlerinden birisi daha. Görüntü kalitesi iyi olmasa da haberin içeriği çok kaliteli ve büyüleyici.
Beyaz TV'de Fenerbahçelileri kızdıran taklit 00:32
Beyaz TV'de Fenerbahçelileri kızdıran taklit 29 izlenme - 9 ay önce Manchester United - Fenerbahçe maçının ardından Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında uçak kazasıyla ilgili sarı-lacivertlileri kızdıran yorumlar yapıldı.
Beyaz TV’de Aziz Yıldırım Taklidi 00:32
Beyaz TV’de Aziz Yıldırım Taklidi 18 izlenme - 9 ay önce Beyaz TV’de yayınlanan ve Ömür Varol, Nihat Doğan, Bircan İpek, Gülşah Saraçoğlu dörtlüsünün sunduğu ‘Söylemezsem Olmaz’ programında Ömür Varol’un Aziz Yıldırım taklidi yapması ve o esnada konuşulanlar büyük tepkilere neden oldu.