Hoşgeldiniz!

omurga

Sırt Masajında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar - 3 07:26
Sırt Masajında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar - 3 68.936 izlenme - 5 yıl önce Sırt masajı yaparken ya da yaptırırken dikkat edilmesi gereken kısımları izliyoruz efendim...
Omurga ve Kalçaya Yönelik Yoga Hareketleri 03:59
Omurga ve Kalçaya Yönelik Yoga Hareketleri 5.816 izlenme - 3 yıl önce Hanımefendi omurga, kalça ve hamstring bölgesini iyileştirmeye yönelik yoga hareketleri sergilemiş. Instagram hesabı: @flocke_land
Boyun Kütletmede Kendine Ait Feci Yöntemi Olan Fizyoterapist 01:00
Boyun Kütletmede Kendine Ait Feci Yöntemi Olan Fizyoterapist 7.775 izlenme - 3 yıl önce Abilerimizde skolyoz veya benzeri kemik deformasyonlarına karşı omurga düzeltme amaçlı uyguladıkları bu yöntemle hastanın adeta aklını alıyorlar ama hastalar genelde böyle mutluluk gözyaşı döküyormuş.
Omurga Dikleştirici Rus Masajı 12:57
Omurga Dikleştirici Rus Masajı 7.603 izlenme - 3 yıl önce Rusya'dan omurga ve eklemlere iyi gelen masaj tekniklerini izleyerek öğreniyoruz. darısı tüm masaj sevenlerin başına...
Balyozla Tedavi Uygulayan Doktor 02:18
Balyozla Tedavi Uygulayan Doktor 10.056 izlenme - 4 yıl önce Çin'de omurga ağrılarını iyileştirmek için izlenen tedavi yöntemi görenleri şaşırtmış. Balyoz yardımıyla kadının vücuduna vurarak kemik yapısını düzeltmeye çalışan doktorun görüntüleri kameraya böyle yansımış.
Futbol Maçında Omurganın Kırılması - Rodi N'daye ( 18) 02:18
Futbol Maçında Omurganın Kırılması - Rodi N'daye ( 18) 5.975 izlenme - 7 yıl önce Mısır Ligi'nde oynanan AC Leopards-Zamalek maçında korkunç bir sakatlık meydana geldi. Leopards forması giyen Rodi N'Daye, ceza alanı içerisinde kaleci ile çarpıştıktan sonra yere ters bir şekilde düştü ve bir daha kalkamadı. Yapılan müdahalenin ardından N'Dayehastaneye kaldırıldı. Yapılan açıklamada oyuncunun omurgasının 5 yerden kırıldığı açıklandı. N'Daye'nin felç kalma tehlikesi bulunduğu da belirtildi.
Cem Uzan - Benim Bir Şirketimi Almaya Sizin Paranız Yetmez 11:35
Cem Uzan - Benim Bir Şirketimi Almaya Sizin Paranız Yetmez 3.258 izlenme - 7 yıl önce Cem Uzan 28 şubat süreci ve Telsim'in satış sürecindeki teklif veren büyük şirketler için buyuk konuştu Sen benim şirketlerimi 38 milyon dolara alabilir misin? dedi.
Tayfun - Hadi Yine İyisin (Tatil Köyü Versiyon) 05:17
Tayfun - Hadi Yine İyisin (Tatil Köyü Versiyon) 4.440 izlenme - 7 yıl önce Tayfun Duygulu. Oynarbaşlıklı, yağlı saçlı, turistler ile şakalaşabilecek kadar animatör ruhlu, memleketi haşemanın ilk örneğiyle tanıştıran büyük Türk pop müziği sanatçısı. Tayfun'un "Tayfun 93'" albümünden çıkardığı Hadi Yine İyisin 45'liğine daha önce bowling salonunda çektiği klibi hep birlikte izlemiştik. Aynı şarkıya çektiği bu ikinci -veya birinci- klibinde ise sanatçımız ve firması Emre Grafson Müzik, prodüksüyonun her aşamasında masraftan kaçınmamış ve bizlere seyir zevki yüksek, yıllar boyu hafızalardan kazın-a-mayacak dans figürleriyle donatılmış bir çalışma sunmuş. Çekimlerin yapıldığı sırada aynı otelde konaklayan MEMEDALİBEY a.k.a Mehmet Ali Erbil, Tayfun'u bu güzide eserinde yalnız bırakmak istememiş ve klipte konuk oyuncu olarak yer alarak türlü kafa sallama figürleri sergileyip turistleri hipnotize etme sanatını en ince ayrıntıları ile göstermiştir. Klibin sonunda tamamen Tayfunlaşan turist kitlesine dikkat! İşte Hadi Yine İyisin'in uluslararası gücü ve önemi o sahnelerde ortaya çıkıyor. Sizleri beyin yıkama sanatının bu en güzide örneği ile başbaş bırakıp, iyi seyirler diliyorum efenim...
Neymar'ın Omurgasının Kırılması - World Cup 2014 00:30
Neymar'ın Omurgasının Kırılması - World Cup 2014 681 izlenme - 7 yıl önce Brezilya-Kolombiya maçında girdiği ikili mücadelede sakatlanan ve sahadan gözyaşları içinde ayrılan Neymar'ın üçüncü omurgasında kırık olduğu tespit edildi.
Ankilozan Spondilit 00:56
Ankilozan Spondilit 763 izlenme - 8 yıl önce Ankilozan spondilitli hastanın omurga düzeltme ameliyatından 1 yıl sonraki görüntüleri. Hastanın ameliyat öncesi 70 derece kifoz açısı mevcuttu.
Bay Tahmin - Ağız İshali (Yıldo) 02:39
Bay Tahmin - Ağız İshali (Yıldo) 430 izlenme - 7 yıl önce Efendim, gecenin ilerleyen saatlerinde beyni yanan yıldo çok acayip teoriler ortaya atıyor.Siz siz olun kuyruğunuzu dik tutun, mesela şey de yapabilirsiniz toprağa oturup kendiniz topraklayabilirsiniz, bak bunu da yapın hatta iyi bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz. Ney?